Zavrieť

Porady

Tehotna-oklamany ci zneuzity

Dobry den. Moja priatelka 32r.ma uistila ze NEMôZE Byt TEHOTNA a Ani By NECHCELA!.Ja 39r.
podnikatel a jedneho 7r.syna uz mam,takze mi to popravde vyhovovalo.Takze na otazku bezpecneho sexu mi oznamila
ze antikoncepciu nepotrebujeme preto ze NEMôZe ZOSTAT TEHOTNA A ANI BY NECHCELA!!!
Bola pekna a rozumna a ja som bol po usi zamilovany,no po nasej 4-mesacnej znamosti otehotnela a na otazky
ako je mozne ze otehotnela nereagovala a nas vztah za zacal menit.Pred tromi tyzdnami porodila-otcovstvo som podpisal,zabezpecil som vsetky potrebne veci pre maleho cca 600€ no obratom mi pisomne vycislila prvu splatku
750€ na dieta.
O vyzivne sa nebojim to urci sud,ale ja sa citim hrozne oklamany az zneuzity.
Prosim o radu daju sa podniknut aspon nejake kroky u sudu,pretoze v konecnom dosledku ide o podvod.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1 Pozri príspevok
Nehnevajte sa chlapi, no este ho tu lutujte a obhajujte. Ved podvadzal svoju manzelku, syna a teraz tu vyplakava. Nech si nasledky ponesie, nechapem postoj niektorych. Kazdy podla seba, asi radi..!
A ty prečo s nimi nesúhlasíš? Veď chudáčik Primus v podstate pri tom (splodení potomka) ani nebol a kto vie, možno ho tá jeho pekná a rozmuná priateľka dokonca znásilnila
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať