Zavrieť

Porady

Dá sa postaviť dom do 40 000eur?cca rozmery domu:7 x 8 m.3izbovýs 2 kupelnami

Dobrý deň,chcem sa opýtať,či je možné postaviť dom za 40 000 eur,taký maličký,dvojpodlažný s dvoma kupelnami,dvoma spalnami a obyvačkou.rozmer domu je 7x8 metrov.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pivko Pozri príspevok
Od kedy ma 2.izbák 39m2 , hovorím ti , už dávno si si mal šupnuť sustanon aby si bol vo forme.Ja mám 1.izbák a má 42m2.
A čudujem sa že je téma stále živa , však to je totálna hlúposť.
Môj kolega má dvojizbový byt 39 m2, bol som párkrát u neho, s vysávačom zapojeným v jednej zásuvke ho povysáva celý bez prepnutia do druhej zásuvky.....

Ja nehovorím že neexistuje 1-izbový byt možno aj 70 m2 a ak neexistuje, dá sa prerobiť z trojizbového...

Ale 39m2 u dvojizbového je normálna realita... a bývajú takto desattisíce rodín možno aj viac a to aj s deťmi....
Ja sa napríklad v prehnane veľkých miestnostiach cítim ako v kostole...
0 1
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

pivko Pozri príspevok
Od kedy ma 2.izbák 39m2 , hovorím ti , už dávno si si mal šupnuť sustanon aby si bol vo forme.Ja mám 1.izbák a má 42m2.
A čudujem sa že je téma stále živa , však to je totálna hlúposť.
Niektoré jednnoizbové sú väčšie než dvojizbové. Ale teda keď som ja ešte kedysi býval v paneláku tak čo si pamätám tak sa počítala nejaká užitková či obytná plocha či ako to bolo a tam sa rátala len plocha izieb a asi kuchyne. A bola akási norma že myslím 8 metrov štvorcových malo byť na osobu, môj 2 izbový mal podľa ich výpočtov 36 metrov. Preto mi nechceli dať väčší. Býval som v Karvinej, ponúkli mi síce väčší v novostavbe aký len chcem, aj 4-izbový, ale v Třinci, že tam bola celoštátna výnimka. No to bolo za "rudých knérov" ak ešte niekto vie kto to bol.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Plocha bytu v dnešnej dobe nezávisí od počtu izieb.
Je normálne že trojizbový byt môže mať 150m2 a komunistický štvorizbový /ktorý vznikol z trojizbového pridaním priečky/ bude mať 70 m2....
- ale niekto to asi nedokáže pochopiť, lebo rozmýšľa štýlom, "keď som to ja nevidel, tak to neexistuje"...

- nájdi si koľko miestny je citroen C3 a BMW X6 ...
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Ja viem že v dnešnej dobe ... ale píšem to preto že možno to tak niekto stále vidí v svojich starých papieroch. Veľa ľudí si stále plochu nevie vypočítať. Sám som videl ako z poisťovne prišiel výpočet že dom 13 x 9 metrov má 180 štvorcových metrov. Samozrejme jednopodlažný.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať