Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Včerajšia, veľmi vydarená akcia. Mnohí by mali tam pomáhať......

ZOPZ - Združenie ochrancov a priateľov zvierat
Zopar foteciek z dnesneho najdite sa .... dakujeme ze sme sa mohli zucastnit, pre nas velmi uspesne ... 3 steniatka nasli svoje domovy ... dakujeme aj firme royal canin, ktora nas obdarila opatovne chutnymi granulkami, takisto horarnicke za vynikajuce kolaciky, venciarom sa ich cas a dakujeme tiez kopec ludom ktori na prispeli do sporkasky, alebo si kupili peknu vecicku od nas ... aj tym ktori nam priniesli granulky deky, hracky ... dakujeme este raz ... krasny den mame za sebou aj vdaka vam vsetkym


1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok Tuláčik Brezno

Meno: Broko
Vek: 5 týždňov
Rasa: kríženec
Očkovanie: áno
Odčervenie: áno
Odblšenie: áno
Kastrácia: áno
Vzrast: v dospelosti stredný
Výška v kohútiku:
Miesto kde sa nachádza: v Brezne
Tel.kontakt: 0918 888 411 (v prac. dni volať po 17:00)
Email: utuloktulacik@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok Tuláčik Brezno

SÚRNE potrebuje nový domov. V útulku sa len trápi, nepriberá, nechce byť celý deň v koterci. Prosím pomôžme mu!

Sely je veľmi aktívny pes. Potrebuje veľa pohybu a prechádzky. Je vhodný aj ako strážca, kde by bol samozrejme voľne pustený. Je vhodný skôr ako jediný pes do rodiny, znesie sa s niektorými psíkmi ale nie so všetkými.

Meno: Sely
Vek: 4 roky
Rasa: kríženec BO
Očkovanie: áno
Odčervenie: áno
Odblšenie: áno
Kastrácia: áno
Vzrast: väčší
Výška v kohútiku: 63 cm
Miesto kde sa nachádza: v Brezne
Tel.kontakt: 0918 888 411 (v prac. dni volať po 17:00)
Email: utuloktulacik@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok Tuláčik Brezno

Aida je síce už staršia fenka, ale stále aktívna a hravá. Je to veľmi inteligentný psík a počúva aj na základné povely. Je aj dobrý strážca, ale určite by jej bolo lepšie niekde na dvore pri svojej rodinke. Znesie sa s fenkami aj so psíkmi, problém má len pri jedení, vtedy k sebe iného psa nepustí. Aida si po dlhom čase v útulku už zaslúži svoju rodinku.

Meno: Aida
Vek: 7 rokov
Rasa: nemecký ovčiak
Očkovanie: áno
Odčervenie: áno
Odblšenie: áno
Kastrácia: áno
Vzrast: vačší
Miesto kde sa nachádza: v Brezne

Tel.kontakt: 0918 888 411 (v prac. dni volať po 17:00)
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dievčence, mohli by ste ponahlasovať tie príspevky, ktoré sú už neaktuálne- ak bol psík adoptovaný, v dočaske, alebo odišiel za dúhový most, aby sme tu nemali len kópie príspevkov zo sociálnych sietí, ale aj aktuálne informácie o možnej adopcii. Alebo dajte do komentov k jednotlivým už neaktuálnym prípadom info, čo je so zvieratkom.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

"]Vyhlašujeme POMOC pro SOS PSÍKY BARDĚJOV
Po naší návštěvě v KS jsme zjistili, že Stanka, která se sama stará o spoustu pejsků, potřebuje naši pomoc, protože je na vše SAMA!! Je to skvělý člověk a zaslouží si, aby někdo ocenil její práci a snahu.
Proto bychom chtěli Stance velmi poděkovat za to všechno, co pro pejsky dělá a naši vděčnost bychom chtěli vyjádřit tím, že se pro ni pokusíme sehnat co nejvíce KRMIVA – nejlépe na několik měsíců, abychom jí v její práci opravdu pomohli a ulehčili.
CHCEME NASBÍRAT TAKOVÉ MNOŽSTVÍ GRANULEK A KONZERV, ABYCHOM NAPLNILI AUTO I PŘÍVĚSNÝ VOZÍK!
Pojďte do toho s námi, zapojte se, přineste granulky, řekněte to svým známým, sdílejte pejsky a tuto akci, UDĚLEJTE COKOLIV, CO POMŮŽE! Sledujte s námi, jaké množství už máme – denně Vás budeme informovat a SPOLEČNĚ NÁŠ CÍL SPLNÍME!
POMOCI můžete:
- Materiálně – GRANULE, KONZERVY, PAMLSKY
- Finančně – JAKÁKOLIV ČÁSTKA NA TRANSPARENTNÍ ÚČET (peníze budou po skončení akce osobně předány Stance na zajištění veterinární péče) do poznámky pro příjemce napište STANKA


Zběrné místo pro materiální věci a vrchní výběrčí: PETRA KADLECOVÁ - Merlin-cafe. Táborská 83. Brno - Židenice, dále místo u ZUZANA KUCHARIKOVA - SLOVENSKO (BA, TT, PN, NR) a ostatní po domluvě
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Lordik je už v Žiline kde sa hneď zabýval :-) Veľká vďaka patrí tel. JOJ Vladovi Jurekovi a kameramanovi za reportáž vďaka ktorej si našiel Lordik domov :-)
To je ten psik s kamenom priviazanym o telo pri rieke,
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dav Pozri príspevok
Dievčence, mohli by ste ponahlasovať tie príspevky, ktoré sú už neaktuálne- ak bol psík adoptovaný, v dočaske, alebo odišiel za dúhový most, aby sme tu nemali len kópie príspevkov zo sociálnych sietí, ale aj aktuálne informácie o možnej adopcii. Alebo dajte do komentov k jednotlivým už neaktuálnym prípadom info, čo je so zvieratkom.
Nebolo by lepšie všetky príspevky týkajúce sa adopcie psov presunúť do druhej témy (Psia duša) a túto nechať na inú pomoc psom, ako napr. aukcie, zbierky na liečbu, súťaže, kde treba klikať atď.?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Výstava mačiek zabaví aj deti

http://presov.korzar.sme.sk/c/677122...i-aj-deti.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab


http://zlavabox.sk/ponuka/pomoc-zvieratkam
Zlavobox nam predlzil akciu..
. Prosim, pomozte nam, este musime dat zoperovat Carrie (totalka ucha), Eyotu (2x luxacia patelly), Jacoba (nador v uchu a na nohe) a Reggie (nador na kozi). Aj taketo operacie mame za sebou - Tapkovi strhli psi kozu na krku a majitel nebol ochotny "vyhodit peniaze na psa"... Tapko ma uz novy domov, kde sa ma skvelo, ale, zial, s takymito pripadmi sa stretavame casto...



0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Podporujem lepší život dojníc
Petícia Slobody zvierat - návrh na spoločnú európsku legislatívu
Chýba legislatíva, ktorá by zaručovala dojniciam zdravie a pohodu


EÚ sa zaväzuje venovať pozornosť zdraviu a pohode zvierat: “Pri formulácii a presadzovaní politík jednotlivých státov EÚ, je EÚ povinná venovať plnú pozornosť požiadavkam na zdravie a pohodu zvierat.” (článok 13, Dohody o fungovaní EÚ).”

Zo správy EÚ z r. 2012 však vyplýva, že úroveň welfare (zdravia a pohody) dojníc sa v krajinách EÚ veľmi líši. Niektoré členské štáty prijali vlastné zákony ustanovujúce štandardy welfare dojníc, vo väčšine krajín však takáto legislatíva vôbec nejestvuje, a rovnako ani na úrovni EÚ. Toto legislatívne vákuum dáva obrovský priestor pre zlé zaobchádzanie so zvieratami a väčšina z európskych dojníc trpí nedostatočnou starotlivosťou a vážnymi zdravotnými problémami.
Preto je nevyhnutné prijať legislatívu, ktorá bude záväzná pre všetkých členov EÚ a prinesie všetkým dojniciam lepší život!


http://slobodazvierat.sk/Prejavme-na...29e45-bebcce41
http://www.slobodazvierat.sk/Happy-c...29e45-5f498967
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Anetka ŘádkováKokršpaniel v núdziMENDY
6/2012.Mendy ktora doterajši život prežila v klietke v pivnici u mnozitela.Množitel ju už nechcel lebo ju nevedel predat ako 6mes.šteniatko.Mendy prišla uplne zablšena (preto je uplne na kratko ostrihana) Po zemi sa plazila tak sa bala.Teraz je s nej velka šibalka a uživa si krasny život v DO.Postupne sa spamatava a zoznamuje so svetom,Mendy je odvaznejsia mlada dáma .da jej niekto sancu?



0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Naděje ztracených psů - centrální stránka


Stránky pro ztracené a nalezené psy. Stránky existují pro jednotlivé regiony ČR a SR. Tento odkaz vás zavede na centrální stránku, kde si pak vyberte region dle svého bydliště. Zapojte se také a pomozte ztraceným pejskům vrátit se zpět domů … ! Děkujeme.

https://www.facebook.com/pages/Nad%C...19505548124124
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

KETY zakňučala v šope a tak sa zachránila... dnes túži po domoveNiektoré dni sú pre nás ochranárov akékoľvek, len nie bežné. A nebyť takého dňa, ani nechcem pomyslieť, v akom stave by dnes bola. Iste tušila, že jej niekto prišiel na pomoc! Ale aby sme sa vrátili na začiatok- bola som požiadaná o pomoc pre Kety- fenku s krutým osudom... Kety má 3 roky a nepoznala nič, len dvor rodinného domu. Jej „láskaví“ majitelia akosi pozabudli, že na ich pozemku je na krátkej reťazi neustále priviazaný živý tvor, odkázaný výhradne na ich starostlivosť. Kety postupne chradla, keďže jedlo dostávala len sporadicky a sama si pomôcť nedokázala. Až časté kňučanie prinútilo susedov zaujímať sa o jej stav. Rýchlo zistili, čo sa na vedľajšom dvore deje a fenu začali tajne kŕmiť. Majitelia si po istej dobe všimli, že o ich „majetok“ sa zaujíma aj niekto iný a hádajte čo spravili? Človek by predpokladal, že sa spamätajú a začnú správať ako ľudia. Ale v tejto rodine niet srdca a ani rozumu. Kety umiestnili inam, kde ju už nebolo vidno. Susedia začali hľadať pomoc, pretože z dvora sa stále ozývalo kňučanie. Keď som sa o všetkom dozvedela, šla som za majiteľmi zistiť, ako sa veci v skutočnosti majú. Majiteľky som sa na rovinu spýtala, či je fena stále niekde na ich pozemku, keďže ju nebolo vidieť. Na moje prekvapenie sa vtedy otvorili dvere domu, z ktorých vyšiel aj majiteľ a za ním vybehol malý, pekne vypapaný a spokojný hafan - gaučový značkový typ. Úžas!... o tohto sa postarať dokázali. Pán priznal, že fenu mali, no boli s ňou opletačky (veterinárna správa) a tak ju dali preč. V jeden moment som sa zľakla, že už je neskoro, ale vtedy si Kety pomohla vlastne sama - začala kňučať zo šopy. Veci nabrali rýchly spád. Najskôr ešte chvíľu zapierali, nechceli ju dať, upozorňovali ma, že je zlá a hryzie. Prišla som k nej, Kety bola prestrašená a vystresovaná, pre istotu som jej dala náhubok a šli sme odtiaľ čo najrýchlejšie preč. Bála sa ma a krčila sa, ale poslušne išla. Dnes je Kety u mňa v dočasnej opatere a je z nej celkom iný pes - pribrala, je aktívna, rada aportuje a blázni sa s mojím psom. Znesie aj iných psov. Potrebuje niekoho, kto s ňou bude pracovať- je to predsa len psík, ktorý až v 3 rokoch zisťuje, ako vyzerá život bez hladu a reťaze. Rada sa prebehne po pozemku a výborne stráži. Je to ideálny pes na dvor k rodinnému domu, kde bude fungovať ako člen rodiny, nie chátrajúci a neesteticky vyzerajúci majetok, ktorý treba upratať do šopy. ... Veru, jeden deň bol pre mňa, ale i pre Kety akýkoľvek, len nie bežný... Bude ešte taký? Kety čaká na deň, kedy bude môcť odísť do skutočného domova. Prosím... Kontakt: 0904 133 486 – Jana Útla alebo e-mail: zachranazvierat.pb@centrum.sk Kety sa nachádza v Považskej Bystrici, ale prípadný prevoz by sa vyriešil.
Od: Jana Útla
Fotky: 26






To se mi líbí · · Sdílet · 25136 ·
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Pomahame Kosickym Psikom

Anna Mandzakova
PSIKA DONIESLI UTRATIT, HLADAME PRE NEHO MIESTO NA DOZITIE, ALEBO ASPON DOCASKU:
ahoj, včera som bola nafotit psika, majitelia su po 80tke a nevládzu sa o necho dalej starat chcú ho dat utratit, ide o 14 ročného stredneho pudlika čistokrvného s PP so striebornou srstou na svoj vek určite nevyzerá len sa mu chvejú zadné nôžky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať