Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Psia duša


Zdieľame:

Prosím trnavčanov, alebo tých, ktorí majú veľa priateľov či rodinu v Trnave o zdieľanie. V sobotu nedopatrením a našou nepozornosťou sa naša Stella ocitla vymknutá na chodbe. Jeden "dobrý" sused ju doslova vykopal von na ulicu. Stratila sa na Zátvore, takže sa môže pohybovať niekde okolo, ale..... ktovie.

Je bielo-čierna s čiernym fliačkom na nošteku. Je skôr menšia, chudučká (necelé 3 kg). Je čipovaná, kastrovaná a veľmi vydesená. Má 8 rokov, ale nikdy nežila vonku. Ak ste ju videli, našli .... zavolajte nám, prosím, na číslo 0903/126 230 alebo napíšte správu sem na facebook:https://www.facebook.com/bozka.kubovicova. Ďakujeme.

Strihnutý záznam z kamerového systému:
0 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka

http://utulkovo.teraz.sk/deti-a-psy-...ref_map=%5B%5D


Nekupujte, ADOPTUJTE
adoptovaná Sisinka slávi 1.rok svojich adoptín a je strašne krásna

https://www.facebook.com/photo.php?f...r&notif_t=like
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

MisheliQ

http://utulkovo.teraz.sk/deti-a-psy-...ref_map=%5B%5D


Nekupujte, ADOPTUJTE
adoptovaná Sisinka slávi 1.rok svojich adoptín a je strašne krásna

https://www.facebook.com/photo.php?f...r&notif_t=like
jeeeeeeeeeeeeeeee takéto sa veru číta dobre
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1
Psia duša

Zdieľame:
...
Strihnutý záznam z kamerového systému:http://www.youtube.com /watch?v=0-2b...ature=youtu.be
Jeden blb vykope mačku von a druhý blb zverejní záznam z kamerového systému v rozpore so zákonom o ochrane osobných údajov. Oboje je také.... slovenské.
Naposledy upravil Llívia : 23.01.14 at 07:07
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

OZ Pomoc Psom

Hľadáme prevoz z východu SR do Prahy pre 3 šteniatka (Zoe, Lanu a Foxíka). Prosíme, ak máte cestu, ozvite sa, pomôžete im dostať sa do DO, kde im bude lepšie ako v koterci. Kontakt: ozpomocpsom@gmail.com
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

OZ Pomoc Psom

Napísala "čerstvá" dobrovoľníčka Evka, snáď povzbudí aj ďalších

Chvíľka zamyslenia...
Vždy keď som niekde videla inzeráty z útulkov, alebo nadpisy typu „prispejte na...“ tak som to viac menej ignorovala... Pri inzerátoch som si hovorila „jéé aký zlatý psík“ a pri príspevkoch „ktovie kam tie peniaze pôjdu...“ A to je všetko. Už dlhšie mi na stene vyskakovali príspevky od AKVA POSEIDON s.r.o. , o tom ako ľudia prispeli na útulok OZ Pomoc Psom nakúpením pamlskov, hračiek atď. pre psíkov. A na konci roka som si povedala, že prečo vlastne nepomôžem ak môžem? Psíka z útulku si nevezmem, lebo už jednu slečnu doma mám. Ale prečo nepomôcť iným spôsobom? Ten pocit, keď viete, že niekomu spravíte radosť, že bude mať čo jesť, s čím sa hrať, že sa mu zaplatí zverolekár, je neopísateľný. Nikdy som si nemyslela, že sa človek bude tak dobre cítiť keď vie, že niekomu pomohol... A hlavne keď je to pomoc stvoreniam, ktoré si sami nepomôžu, ktoré nemajú rodičov, súrodencov, známych, ktorí by im pomohli. Jediní, kto im môže pomôcť sme my ľudia, a je to logické, pretože my ľudia spôsobujeme, že sa ocitnú na ulici a v útulkoch, namiesto v pelíšku, alebo v búde na záhrade.. Minulý týždeň som šla do Strážskeho, pomôcť rekonštruovať priestory útulku. A teraz každý deň premýšľam, čo by sa ešte dalo všetko spraviť... Môj obdiv má Mirka, ktorá má útulok na starosti a klobúk dole pred jej obetavosťou a oddanosťou zvieratkám.. Týmto príspevkom nechcem nikoho prehovárať, aby pomáhal OZ Pomoc psom, alebo iným útulkom. Mne trvalo 26 a pol roka, kým som dospela do štádia, že som si povedala, že nestačí ľútosť a pochopenie, ale treba zdvihnúť zadok a niečo s tým robiť. Stačí hodina cez víkend na vyvenčenie psíka, alebo o jedno obedňajšie meníčko za mesiac menej a aj tých pár eúr pomôže. A ten pocit, ten je na nezaplatenie. Netreba hľadať dôvody prečo nie, ale nájsť spôsob ako áno..

//P.S. Môj obdiv majú hlavne moji rodičia a všetci dobrovoľníci nie len v našom OZtku, tak vám všetkým veľmi pekne ĎAKUJEM za vašu nedocenenú, obetavú prácu (Mirka)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dobrák Leo má v živote veľkú smolu Nenatrafil zatiaľ na toho správneho človeka, ktorému by padol do oka a vytvoril s ním nerozlučnú dvojicu do konca života. Už 3 roky hľadá vysnívaný domov, kde by ho milovali a dostal by pozornosť akú si zaslúži ... nájde niekedy tento úžasný psík svoje šťastie? Prosíme o maximálne zdieľanie, nie je predsa možné, aby takto ďalej žil svoj život
Kontakt: 0910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Psia duša




Pixel má v živote naozaj smolu...

Majitelia ho na staré kolená vyhodili a on sa tak dostal k nám do útulku. Odkedy je u nás (a to je už pekných pár mesiacov), NIKTO sa o neho nezaujímal, nezavolal, neprišiel sa na neho pozrieť...
Veď kto by už chcel staršieho cca 8-ročného "obyčajného" hnedého psíka, keď útulky sú plné rozkošných šteniatok? Všetci jeho kamaráti z útulku postupne odchádzajú, iba on stále čaká. V jeho koterci sa už vystriedalo mnoho psíkov, na neho akoby sa zabudlo...

Pritom je to skvelý spoločník, má rád prechádzky, apotrovanie, na vodítku chodí pekne, je pokojný, ovláda základné povely. Samozrejme si trochu "pohundre" ak sa mu niečo nepáči Znesie sa aj s inými psíkmi, môže ísť do bytu aj do rodinného domu. Bol by ideálnym spoločníkom aj k staršiemu človeku, je naozaj nenáročný. Je malého až stredného vzrastu, má len okolo 12 kg.

Pevne veríme, že sa predsa len nájde niekto, kto si ho zamiluje a ukáže mu, aké je to mať skutočnú rodinu...

Nachádza sa v útulku v Žiari nad Hronom.

Kontakt: +421 908 661 737, utulokziar@utulokziar.sk

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nájdené PSÍKY SR






DETVO - 23.01.2014 BA RAČA, Detvianska ul

Ak sa nenájde pôvodný majiteľ, psíky sú ponúknuté na adopciu. V prípade záujmu volajte SZ 02/16 187 alebo píšte na dobrovolnici.sz@gmail.com



0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1





16.1.2014 Gina je v dočaske ukážková.Je to veľmi múdra fenočka ovláda už základné povely a ma hyg.návyky. Kľudne môže ísť aj do rodiny s deťmi.

22.12.2013 - Majiteľ si zobral Sašu maminu šteniat naspäť ku sebe aj so šteniatkom psíka čiernej farby a vraj si ich chce nechať.Vraj mu len ušli a momentálne s tým viac nenarobíme ale ešte stále sa súrne hľadá domov pre fenočku ktorá je v dočaske a ktorá majiteľovi vôbec nechýba

21.12.2013- fenka so šteniatkami sa našla v Kolmanovej záhrade. Bola nám povedomá a pripomínala nám Sašu, ktorá sa adoptovala v sept. 2012. No fotky nás utvrdili v tom, že je to predsa len ona. Keď sa k nám tohto roku dostala správa, že Saša má šteniatka a majiteľ ju nedal kastrovať, boli sme "nadšené". Naivne sme aspoň dúfali, že im nájde dobré domovy a potom ju dá okamžite kastrovať. Nestalo sa. Namiesto toho sa Saška opäť ocitla v KS aj so svojimi šteniatkami. Nesocializované, obojok a vodítko nepoznali, všetkého sa boja. Toto je smutný príklad pre tých, kt. stále nevedia pochopiť, prečo bazírujeme na kastráciách. KASTRÁCIA= JEDINÁ MOŽNÁ CESTA AKO OBMEDZOVAŤ POČTY NECHCENÝCH, TÝRANÝCH, OPUSTENÝCH ZVIERAT!!A keď si niekto myslí, že svojim šteniatkam nájde dobré domovy, myslite prosím na psíkov, šteniatka, ktoré už na svete sú a trpia samé, opustené v karanténach, útulkoch, či v najhoršom prípade na ulici, bez akejkoľvek pomoci. Je naozaj potrebné nezodpovedne privádzať na svet ďalšie životy?!!

19.12.2013 - dnes sme dostali túto krásnu fenku NO aj so šteniatkami.Sú vo veľmi zlom výživovom stave.Fenka je mladá cca do 2 rokov a je veľmi priateľská ale musela byť bitá alebo nesocializovaná lebo sa všetkého bojí.Šteniatka môžu mať 4-5 mesiace majú ešte aj mliečne zúbky.Čierny je psík svetlá je fenka.Boja sa každého pohybu , sú veľmi vystresované a nesocializované.Keď ale zistia že im nič nehrozí tak sú to úžasné mojkacie šteňulky.Súrne hľadáme aspoň dočasný domov pre šteniatka lebo teraz sa tlačia v malej klietke.Viac info na tel. 0949328101,0948015944

— v: Presov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Westík v núdzi / Westie in need.

Psik s PP







17.1.2014, Stanka Krajčírová:
,,Ponukam psika westíka s PP, ktory ma 11 mesiacov, český pas. Ma hygienicke navyky, ovlada zakladne povely, je trimovaný a vhodny aj na vystavy. Zo zdravotnych dovodov na mojej strane mu potrebujeme najst novy domov. Len do dobrých rúk, prípadne k ďalšiemu westíkovi. Ďalšie informácie e-mailom alebo telefonicky - tel. +421 904674272, krajcirst@gmail.com"
zdroj: http://www.westici.net/index.php?page=inzerce

Psik pochadza z vrhu A - ChS Happy Snorkland, spojenie: Nancy Kety Havlův Kopec & Ken Happy Naux

rodokmeň psíka http://westieinfo.com/DB/pes.php?id=35777


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Darujem do DOBRÝCH a LASKAVÝCH rúk fenku labradora s PP.
Je velmi spoločenská. Velmi dobre sa znáša s akýmkoľvek iným psom.Je priateľská ako k dospelým tak k deťom. Vycvičená, naučená žiť v byte no zvykla by si aj na RD nakoľko miluje šantenie po vonku,začipovaná.
8. mája oslávi svoje 5. narodeniny.
Rodinné dôvody nás bohužiaľ prinútili nájsť Lare nového milujucého pána.
Prosím preto, len vážny záujemca.
Katarína
0903019062

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak by ste potrebovali ubytovať psíka v BA a ostatné služby ohľadne psíkov nájdete tu
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ja mam len otazocku, ake krmivo by bolo najlepsie pre havkacov v utulkoch? ( vela proteinov, ci tukov, ci masa, ci zeleniny? ) Hladal som krmivo, pre psy co su cely cas vonku, len sa neviem dopatrat
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
ja mam len otazocku, ake krmivo by bolo najlepsie pre havkacov v utulkoch? ( vela proteinov, ci tukov, ci masa, ci zeleniny? ) Hladal som krmivo, pre psy co su cely cas vonku, len sa neviem dopatrat
V utulkoch preferuju granulovanu stravu a konzervy. Je vela superpremiovych znaciek krmiva, ale myslim, ze pri vybere by si sa nemal riadit tym, kde sa psy nachadzaju. Psom vonku viac pomozu zateplene budy a deky, stare paplony a pod. Ja ti vsak odporucam, ak chces nejakemu utulku pomoct, aby si sa rovno ich opytal, co potrebuju. Tak tvoja pomoc bude adresna.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči



28.1.2014 - tento kokrík sa už vyše mesiaca potuluje na Sigorde kde ho chatári kŕmia ale otázkou je kde prespáva.Psík je priateľský aj s deťmi vychádza dobre.Nemal by to byť starý psík.V prípade že vie niekto pomôcť volajte na tel . 0949328101 alebo 0948015944



0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

taiko
ja mam len otazocku, ake krmivo by bolo najlepsie pre havkacov v utulkoch? ( vela proteinov, ci tukov, ci masa, ci zeleniny? ) Hladal som krmivo, pre psy co su cely cas vonku, len sa neviem dopatrat
Ak máš vybraný útulok, zavolaj a spýtaj sa, čo máš kúpiť :-) Niektoré útulky zoberú aj značky ako Tesco, niektoré chcú minimálne Darling, Pedigree a pod., niektoré tieto značky vôbec nevezmúm, niektoré majú vybranú vlastnú značku, niektoré zoberú všetko...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Taiko - Mozes rovno pomoc tu.


Maria Hornikova.






Práve presne teraz mi píše kamarátka, že ma "dilemu
a ja som jej odpisala, že idem prosiť na kolenách o jidlo
Čo sa to robí ? nič nie je

Dnes oficiálne došli granule je nás 25 zachránených psíkov pred utratením z celého slovenska! čo je celkom dosť ! papame to čo nám slečna Mária Horníková nadeli, vyčaruje.
Zajtra idem do pekárne na mech chleba, kedže je nás viacej a nové domovy sú v nedohľade papame ako mercedes a to je často problém.

Prosím ľudí o pomoc, ktorí majú vyššiu moc a ľudí, ktorí ma poznájú, aby sa za mňa prihovorili.
Vopred ďakujem za dar, ktorý zabezpečí momentálny biedny stav zásob

(2 fotky)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
ja mam len otazocku, ake krmivo by bolo najlepsie pre havkacov v utulkoch? ( vela proteinov, ci tukov, ci masa, ci zeleniny? ) Hladal som krmivo, pre psy co su cely cas vonku, len sa neviem dopatrat
V utulkoch preferuju granulovanu stravu a konzervy. Je vela superpremiovych znaciek krmiva, ale myslim, ze pri vybere by si sa nemal riadit tym, kde sa psy nachadzaju. Psom vonku viac pomozu zateplene budy a deky, stare paplony a pod. Ja ti vsak odporucam, ak chces nejakemu utulku pomoct, aby si sa rovno ich opytal, co potrebuju. Tak tvoja pomoc bude adresna.
No hej, ale existuje milion znaciek a druhov a viem ze niektore su pre psy zijuce vonku, dnuka, hore , dole, velke psy, male psy. Tak ist, su znacky drahe a lacne. Asi bude lepsie kupit viac lacnejsich , ako malo drahych. atd atd. Ci to je jedno ake granule kupim?
Jasne ze utulok vie najlepsie, ale ja ziadny utulok nepoznam, tak som myslel ze tu niekto bude vediet, co a ako a da konkretnu odpoved.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozri, ak chces pomoct a nevies presne, posli peniaze. Oni si kupia sami a aj ti blockom zdokladuju, na co to pouzili. Granulami zn. Pro Plan, Acana, Orijen, Magnusson, Britt, stenacie, alebo pre dospele psy nic nepokazis. Dalej mozes kupit konzervy pre macky, ale aj psov, utulky uvitaju aj cistiace potreby, tych je stale velmi malo. na tu konkretnu vec som uz zaslala oznam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať