Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

babka - ježibabka
alaya1
Neziskove organizacie nie su podporovane statom. Ziju z toho, co im ludia poskytnu. CI uz 2% z dani alebo dobrovolne prispevky. Adresy mozu mat z telefonneho zoznamu, ci z katastra, hocikde sa da k adrese dopatrat. Kto chce posle, kto nie nemusi. Nie je to povinne. Kazdy pomaha tam, kde sa mu ta pomoc paci.pripadne nikde. Je to uplne dobrovolne.
V telefónnom zozname nie je a na katastri tiež. Na pomníku má iba meno bez adresy.
Babka, ved to mas jedno nie? nechces, roztrhaj a nezatazuj sa tymto...Mozno niekedy davno nieco posielali a nechali si adresu, alebo teraz nie je problem ziskat adresy.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

začínam radšej s predstihom
46491872_1995024983907330_2039663403181539328_n.jpg  
2 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
pes je úžasné stvorenie a kamarát na celý jeho život -

http://www.pluska.sk/magazin/zaujima...je-naopak.html
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

PROSÍM!!! nechoďte so svojimi miláčikmi do silvestrovského davového šilenstva, pes počuje mnohokrát lepšie ako človek, pre neho žiaden ohňostroj nie je zábava
Záchranná stanica pre zranené živočíchy Zázrivá
Stránka sa mi páči · 24. novembra ·

Priatelia naši, nezadržateľne sa blížia vianočné sviatky pokoja a s tým spojené všetky radosti, ktoré tieto dni prinášajú. Prichádzame preto v predstihu s úprimnou prosbou. Želáme si, aby sme tento rok neutrácali svoje peniaze na zábavnú pyrotechniku, ktorá v konečnom dôsledku spôsobuje veľa utrpenia a to hlavne bezbranným zvieratám. Každoročne počas Silvestra sa zvýšia príjmy zranených zvierat v záchranných staniciach a v útulkoch, a taktiež v tomto období každoročne evidujeme nemalé straty na životoch, práve kvôli nezvládnutému stresu.. Preto peniažky, ktoré chceme vyhodiť len tak do luftu, venujme radšej na darčeky detičkám v detských domovoch, ktoré to určite urobí šťastnejšími. Zdieľajte, prosím... Sme ľudia, tak teda naozaj buďme ľudia, prosím .. ♥
46767516_2483966451665455_832653146328137728_o.jpg  
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

https://www.facebook.com/groups/1181...6529519730568/


Darujem z rodinných Dôvodov nemeckú dogu fenka n.03.12.2014 CIARA s PP A PES n.31.08.2016 ATTICUS s PP info v správe.
Tel:0919286125 len do dobrých rúk sú zvyknuté na deti.


1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Darujem ....
https://www.bazos.sk/search.php?hled...nado=&kitx=ano
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Verim, ze miesto bezducheho robenia reklamy stranke Bazos, ktora bez problemov podporuje mnozitelov psov tym, ze im zverejnuje zdarma inzeraty na predaj,, si aspon jednemu zvieratku pomohol, hoci len docasnou opaterou- podmienky na to mas..lebo inak je to len mutenie kalnej vody....zabijanie casu a poddzubovanie tam, kde to ani nie je vhodne!.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
si aspon jednemu zvieratku pomohol, hoci len docasnou opaterou- podmienky na to mas..lebo inak je to len mutenie kalnej vody....zabijanie casu a poddzubovanie tam, kde to ani nie je vhodne!.
Ale ako zvyčajne si nepochopila.
Príspevok si dala skôr ako inzerát a nie ako pomoc zvieratám.
------------------------

Na jednej strane Diego ponúka ta het psov....?
Na strane druhej toť pred pár hodinami uverejnil mladé z vrhu...
https://www.facebook.com/erich.diego...location=group

Fujtajbl...tak mi tu neonač o nejakej charite !!!
---------------------------

Ozaj...aby si bola v obraze.
Niekto si vezme do starostlivosti psa...a niekto človeka.
Napríklad ja mám adoptovaného (síce nie oficiálne) syna.

Ty si na tom ako ?
Nemáš dievča na mňa...nemáš a ani nebudeš mať...a môžeš si tu urvať xxx inzerátov ohľadom tých psov.
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
si aspon jednemu zvieratku pomohol, hoci len docasnou opaterou- podmienky na to mas..lebo inak je to len mutenie kalnej vody....zabijanie casu a poddzubovanie tam, kde to ani nie je vhodne!.
Ale ako zvyčajne si nepochopila.
Príspevok si dala skôr ako inzerát a nie ako pomoc zvieratám.
------------------------

Na jednej strane Diego ponúka ta het psov....?
Na strane druhej toť pred pár hodinami uverejnil mladé z vrhu...
https://www.facebook.com/erich.diego...location=group

Fujtajbl...tak mi tu neonač o nejakej charite !!!
---------------------------

Ozaj...aby si bola v obraze.
Niekto si vezme do starostlivosti psa...a niekto človeka.
Napríklad ja mám adoptovaného (síce nie oficiálne) syna.

Ty si na tom ako ?
Nemáš dievča na mňa...nemáš a ani nebudeš mať...a môžeš si tu urvať xxx inzerátov ohľadom tých psov.


svoje aktivity nerobim preto, aby som ich prezentovala na verejnosti. Nemam za potreby sa chvalit niecim, co robim, lebo chcem
Mna s tebou neporovnavaj, naozaj sme neporovnatelni.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
https://www.facebook.com/groups/1181...6529519730568/


Darujem z rodinných Dôvodov nemeckú dogu fenka n.03.12.2014 CIARA s PP A PES n.31.08.2016 ATTICUS s PP info v správe.
Tel:0919286125 len do dobrých rúk sú zvyknuté na deti.


vyriesene.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

49206301_2512476055436341_2410478986753736704_n.jpg  
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://slamenik.blog.sme.sk/c/49919...chodnicky.html
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

co to ma spolocne s touto temou POMOCI ZVIERATAM ??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
co to ma spolocne s touto temou POMOCI ZVIERATAM ??
Dôležité pri zavedení rubriky "POMOC ĽUĎOM" myslím si že by tým čo ju potrebujú pomohla dávka lexaurinu a deťom odčervovacia dávka (a bolo by im to jedno )
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mimoriadne dobrý príspevok od Terézie.
Pridám k nemu tento:

Policie ČR: Silvestr v Praze
14 tis. pozretí · približne pred hodinou, t.j. 1. 1. 2019
Kolegové z letecké služby se s námi podělili o jejich výhled na silvestrovskou Prahu. Štastný a nový rok 2019!
https://www.facebook.com/PolicieCZ/v...yMTUwNDU3Nzgx/

Fakt bez slov, ide iba o veľkú kopu neohľaduplnosti ku všetkým živým tvorom.
Čo komu prinesie, v akom zmysle zmení kvalitu života?

Iba sa čudujem, že sa tam vôbec ešte polemizuje, odkiaľ má mesto ohňostroj odpaľovať. Akoby to nebolo pre ohrozenie zvierat jedno pri ich citlivom sluchu a schopnosti vnímať vibrácie.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Prečítala som všetky posledné príspevky...ku komu sa prikloniť?
Osobne milujem všetko, čomu - komu, bol pridelený život. Určite každý živý tvor má svoju úlohu, význam, poslanie. Občas niečo "zabijem", komára, ktorý mi sedí na ruke a bodne ma, muchu, ktorá ma nekonečne otravuje bzukotom, roztomilého mravčeka, aj on vie dobre hryznúť. Pavúkov odchytávam do handry a vyhadzujem von, ale niekedy ich pomstivo zacapnem, čo kupodivu vo mne vyvoláva výčitky svedomia, lebo podľa niektorých nemám na to právo, údajne sa po smrti môžem reinkarnovať, napríklad na tú otravnú muchu. Atď...
Od priemyselnej revolúcie sa za pár desaťročí všetko zmenilo. Do nenávratna sa podel ticho plynúci život lesov, lúk, dediniek. Evolúcia je neúprosná, zastaviť sa nedá. Pre nasýtenie a uspokojenie potrieb ľudstva je potrebné aj niečo obetovať. Málokto chce ísť pešo k moru, či navštíviť pamiatky v Ríme, Aténach, v Indii. Tým sa samozrejme zmenil život zvierat, zo psov, ktorí museli kedysi pracovať sa stali tvory pre potešenie. Vedome ničíme ich prirodzené inštinkty. A čo prírodné katastrofy, ako záplavy, zemetrasenia, zosuvy pôdy, tam ich ako ochránime?
Pobavil ma buchačov príspevok, ale iba humorne podaným postrehom o spolužití milovníkov zvieratiek a tých, ktorí toho gaučového mazlíčka nemajú. V mnohom je totiž výstižne pravdivý.
Žeby som osobne mala rada ohňostroje, sa nedá povedať, ale zase na druhej strane si akosi neviem predstaviť Silvester bez iskrenia na tmavej oblohe, doprevádzaného príslušným hlukom. A poďakujem Bohu, že sa nenachádzam v hluku padania bômb, či výstrelov diel a hukotu tankov. Tam by volanie po ochrane miláčikov totiž úplne zaniklo a nikoho nezaujímalo.
Aby som ukončila a bola konkrétna, tak uvediem osobné skúsenosti ako je to s chovaním mačiek. Mala som mačku, ktorá keď zbadala vysávač, tak okamžite utekala, ale zase taký ohňostroj si vychutnávala zízaním z parapetnej dosky na okne .Žiaden strach som u nej nepostrehla. Terajší kocúr sa nebojí vysávača, kľudne sa dá osušiť fénom, pokojne spí, keď sa ozýva hlučná hudba, či televizor...ohňostroj?! S hrôzou pobehuje a strčil by sa takpovediac aj do "myšacej diery" Myslím, že podobne to bude aj so psami...

Milovníkom a chovateľom prajem čo najviac spoločnej pohody so svojimi zverencami počas celého roku 2019.
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pekne si to napísala, lenže tu neide ani tak o ohňostroje - jasné, k Silvestru to patrí, ale o tie delobuchy, petardy, z ktorých sa ti trasu aj "zubné protézy v pohári", a o tých "milovníkov" zvierat, ktorí najradšej venčia psov počas silvestrovských davových psychóz, ale pes ani iné zviera nevie, že je Silvester a začína davové šialenstvo
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Terezia13
pekne si to napísala, lenže tu neide ani tak o ohňostroje - jasné, k Silvestru to patrí, ale o tie delobuchy, petardy, z ktorých sa ti trasu aj "zubné protézy v pohári", a o tých "milovníkov" zvierat, ktorí najradšej venčia psov počas silvestrovských davových psychóz, ale pes ani iné zviera nevie, že je Silvester a začína davové šialenstvo
Inak, zarátala som do ohňostroja všetky zvuky, či tie, alebo tamtie
A kto zoberie svojho miláčika do toho hluku? Nekomentujem, vulgarizmy nerada, hoci v tomto prípade by bolo aj vhodné použiť...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Príbeh mojej kozmetičky, ktorej sa stratíl psík na Silvestra pred rokom

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...itl9c7mamvfZ91
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať