Zavrieť

Porady

Kúpele Turčianske Teplice

Ahojte, v sobotu 21.7.odchádzam so svojou 3 - ročnou dcérou do kúpeľov Turčianske Teplice do liečebného domu Aqua.Ak má niekto skúsenosti s týmito kúpeľami, napíšte, poraďte čo si mám zobrať so sebou. Ďakujem a nejde ešte niekto?
Usporiadat
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Čo sa týka sviatkov, v kúpeľoch sa neposkytujú pre poistencov zdravotných poisťovní žiadne procedúry /mám za sebou 20 pobytov v rôznych kúpeľoch/. V soboty býva zvyčajne jedna - a to zväčša bazén na sedenie, alebo vane. Nie som náročná na stravu, ani ubytovanie. Pri sume 525 eur pri skupine B bolo ubytovanie pravdepodobne vo Veľkej Fatre. Takže ubytovanie bolo priam luxusné. Ja som bývala iba v Kollári, bez kúpeľne a bola som spokojná, na stravu som chodila tiež v Kolári a rovnako som bola spokojná boli bufetové raňajky. Vo väčšine kúpeľov sú jednotné raňajky nachystané na stole a s obmenou sa striedajú pomazánky, džemy, med, sem tam saláma, šunka, párky. S čím som nebola spokojná v Turčianskych Tepliciach, boli skrátené procedúy o 5 minút. Pochváliť môžem masáže. Do tej doby som vyskúšala všelijaké, ale tieto boli najkvalitnejšie. V každých kúpeľoch sa nájde "lepšie" niečo iné. Takže mňa tam neuvidia, kvôli už spomínaným skráteným trvaniam procedúr. Pre porovnanie - strava je lepšia v Bojniciach. V Sklenných je zase pokojné prostredie a bohatosť vodných procedúr.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Nedá mi nevyjadriť sa, súhlasím s Danielkou, pravidelne tam chodím 7 rokov, či už cez poisťovňu, ale i ako samoplatca, jediný rozdiel medzi samoplatcom a cez poisťovňu je, že samoplatcovia majú švédske stoly a cez poisťovňu si vyberáš dopredu 2-3 dni, ale strava je tá istá a nemôžem sa na ňu sťažovať, je jasné, že za 3 týždne sa niečo zopakuje, ale i doma nevarím mesiac každý deň iné. Ostatné služby, nemôžem sa sťažovať, keď som slušná ja k personálu tak personál je slušný ku mne....cez sviatky sa myslím procedúry neposkytujú nikde....a koniec koncov na liečenie som sa prišla liečiť a oddychovať a nie na maratón procedúr....
2 0
bibka115 bibka115

bibka115 je offline (nepripojený) bibka115

Zdravím, o dva týždne 16. apríla idem do kúpeľov....pravdepodobne do LD Kollár Malá fatra. Máte s ním(poprípade vaše decká) nejaké skúsenosti ? Veľmi by mi to pomohlo.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Prečítaj si príspevok č. 6 a 7, strava je v LD Kollár, procedúry niečo v Kollár, niečo v V. Fatra. LD Kollár, spoločné soc. zariadenia, jednoduché vybavenie (primerané akciovej cene).
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
bibka115 Pozri príspevok
Zdravím, o dva týždne 16. apríla idem do kúpeľov....pravdepodobne do LD Kollár Malá fatra. Máte s ním(poprípade vaše decká) nejaké skúsenosti ? Veľmi by mi to pomohlo.
No..nič moc. http://www.therme.sk/liecebne-domy/mala-fatra-kollar.htm
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať