Zavrieť

Porady

Bolesť spánku.

Ahojte chcem sa opýtať, či niekto máte nejaké skúsenosti s bolesťou spánku. Mňa konkrétne bolí ten praví. Podľa iných info som zistil, že to môže byť z toho, že stále pozerám do monitora. Ďalej to môže byť od zubov, že bude niečo z ďasnami alebo koreňom. To je tiež veľmi možné keďže ma bolí zub a tak isto na pravej strane.Dnes som dosť málo spal. Ale toto sa mi stalo už viac krát a spánok ma takto nebolel. Neviete čím to môže byť? A ako by ste v mojom prípade postupovali.. ?

Vopred ďakujem .. Caseey
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Spánkový sval patrí do skupiny žuvacích svalov. Bolesť môže vzniknúť z jednostranného zaťaženia (napr. bolí zub na jednej strane, tak potravu prežúvame len na nebolestivej strane), ďalej môže byť mierne vysunutá sánka, na svale vtedy vznikajú spazmy.
    Treba navštíviť zubára, a ak to nepomôže, tak bolestivý sval jednoducho rozmasírovať.
    terezamaria Určite by som sa išla ukázať aj zubnému lekárovi, veď uvádza, že ho bolí zub....

    asedma je offline (nepripojený) asedma

    asedma
    ..mna obycajne prestane boliet po vypiti kavy..no pomaha aj vypat PC a prebehnut sa po cerstvom vsduchu..no a samozrejme dohonit zameskany spanok..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.