Zavrieť

Porady

Vstavane skrine svojpomocne ???

Dobry den,

chcel by som sa opytat ci niekto z tu pitomnych niekedy staval vstavanu skrinu svojpomocne. Nakolko ceny su celkom vysoke rad by som to nejak chcel skusit sam.

Potreboval by som vediet pribliznu kalkulaciu (ci sa mi to oplati), postup atd.

Uvítal by som aj ak by niekto mal aj foto dokumentáciu.


Dakujem za rady vopred.

Jojo
Usporiadat
paligr paligr

paligr je offline (nepripojený) paligr

Zdravím, ja by som mal otázku, ako ste riešili spodnú koľajničku. Zaujíma ma, ako sa to rieši keď je na podlahe, či sa to prilepuje alebo sa to vŕta do podlahy?
Lebo neviem ako sa to rieši pri podlahovom vykurovaní, či sa musí dať spodná lišta z drevotriesky a na to ide kolajnička, len potom tiež ta spodná lišta neviem ako sa montuje. Prosím poradte.
0 0
kaspo kaspo

kaspo je offline (nepripojený) kaspo

No spodnú koľaj prilepíš obojstrannou paskou :_)
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

paligr
Zdravím, ja by som mal otázku, ako ste riešili spodnú koľajničku. Zaujíma ma, ako sa to rieši keď je na podlahe, či sa to prilepuje alebo sa to vŕta do podlahy?
Lebo neviem ako sa to rieši pri podlahovom vykurovaní, či sa musí dať spodná lišta z drevotriesky a na to ide kolajnička, len potom tiež ta spodná lišta neviem ako sa montuje. Prosím poradte.
Je to už síce po roku, ale možno to pomôže inému.

Ja som to riešil tak, že tú koľajnicu som položil na drevotrieskovú laťku 10 mm hrubú a širokú presne, ako je koľajnica. Tú laťku som 2 skrutkami prichytil na podlahu (je tam dlažba) a koľajnicu som pripevnil tiež skrutkami na dosku.

Ak máš ale laminát, môžeš to aj prilepiť, ako napísal kaspo.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Chobot
paligr
Zdravím, ja by som mal otázku, ako ste riešili spodnú koľajničku. Zaujíma ma, ako sa to rieši keď je na podlahe, či sa to prilepuje alebo sa to vŕta do podlahy?
Lebo neviem ako sa to rieši pri podlahovom vykurovaní, či sa musí dať spodná lišta z drevotriesky a na to ide kolajnička, len potom tiež ta spodná lišta neviem ako sa montuje. Prosím poradte.
Je to už síce po roku, ale možno to pomôže inému.

Ja som to riešil tak, že tú koľajnicu som položil na drevotrieskovú laťku 10 mm hrubú a širokú presne, ako je koľajnica. Tú laťku som 2 skrutkami prichytil na podlahu (je tam dlažba) a koľajnicu som pripevnil tiež skrutkami na dosku.

Ak máš ale laminát, môžeš to aj prilepiť, ako napísal kaspo.
mne to prilepili, bo nikto nevie kde sú ťahané trúbele k radiátorom
DSC_0206[1].jpg  
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať