Zavrieť

Porady

Práca na doma

Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť serióznu prácu na doma??? Potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Uvítala by som niečo také ako prepisovanie textov do PC, prepisovanie kníh, nahadzovanie vecí na internetové bazáre , prepisovanie prác a podobne.

Prosím ak môžte tak mi pomôžte.

Ďakujem vopred.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
scorpion85
Zarábajte na reklame iných. Nainštalujte si program v ktorom sa zobrazuje reklama - surfbar a zarábajte. Nie je potrebné nič robiť len mať spustený počítač a tento program. Môj zárobok je 800 dolárov mesačne a stále to rastie. Ako? Ak máte seriózny záujem informujte sa na,,,,,,,,,,,
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
http://www.porada.sk/t85275-dlhy-po-...odnikania.html
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
scorpion85
Zarábajte na reklame iných. Nainštalujte si program v ktorom sa zobrazuje reklama - surfbar a zarábajte. Nie je potrebné nič robiť len mať spustený počítač a tento program. Môj zárobok je 800 dolárov mesačne a stále to rastie. Ako? Ak máte seriózny záujem informujte sa na,,,,,,,,,,,
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
http://www.porada.sk/t85275-dlhy-po-...odnikania.html
asi mu nestačilo..bože,to je naivita......
2 0
antipodvodnik antipodvodnik

antipodvodnik je offline (nepripojený) antipodvodnik

Rád by som upozornil na malý podvod. Príspevky užívateľov FREIK2, TOMASGOCO, PIPINKA_3, chabý pokus užívateľa ELISTT, stránky od ARIADNA22 a príspevok užívateľa SCORPION85 a niekoľkých ďalších. Tu sa niekto pýtal na prácu na doma. To, čo dostal ponúknuté sú hnusné podvody, ktoré ani pri veľkej námahe neprinesú zisk. Otázka bola na prácu s reálnymi peniazmi. Namiesto toho ste viacerí ponúkli systémy pyramídového zárobkového systému, čo je v našej krajine dokonca podľa zákona upravované a obmedzené. Zárobky pritom neisté, bez potrebných náležitostí podľa zákona, bez jasných pravidiel a férového jednania, istôt a reálnych skúseností iných spokojných ľudí. Halda bezcenných systémov, ktoré zarábajú peniaze len tým celkom hore pyramídy a nie tých dole v jej samotnom spodku.

Ponúkli ste tu dokonca nie systémy ako také, ale rovno systémy s referenčným číslom - s originálnym kódom, čiže nadrzovku ste si uviedli svoje meno či kód, aby pri registrácií nových obetí ste na tom zarobili vy sami, nechutne, ako hyeny. Človek sa bude trápiť dennodenne poctivým klikaním na reklamy a podobné pochybné systémy. Pritom obrovské množstvo týchto systémov nikdy človeka nevyplatí a z 1000 príspevkov na internete o tom, že systém vypláca je pravdivých možno 40, pretože ostatní len zavádzajú pre získanie dôveryhodnosti práve pri ich odkaze. Roky otváram oči chudákom a ľuďom, ktorí sú zúfalí., Hľadajú túto cestu, ale táto cesta nikam nevedie. Celý internet je už viac ako 10 rokov zaplavovaný odkazmi a podsvodníkmi, hnusnými systémami, ktoré sľubujú peniaze a množstvo Slovákov sa nechá nachytať. Vzdajú to niekde v polovici a nezískajú nič. Investujú priveľa času zbytočne.

Varujem všetkých, čo hľadajú prácu na doma, že práca na doma sa hľadá ťažko.
Ako jeden z mála príspevkov k téme (týmto sa chcem poďakovať užívateľovi menom ARIZONA, ktorý reagoval ako jeden z mála k téme a neponúkol zavádzajúci systém, ktorý absolútne nevráti investíciu času do celej nechutnosti). Arizona ponúkol/kla odkaz na výborný článok. Ďakujem teda Arizone, že ako jedna z mála nechcela na tomto vlákne zarobiť nachytaním ďalších obetí.

Odporúčam:
Pokiaľ hľadáte prácu z domu, dnes funguje len vlastný obchod z domu, eshop, výpomoc niekomu inému, dohoda s iným eshopom, plnenie eshopov, preklady textov, prepisovanie, výroba článkov, výroba dlhých textov, práca s textom, alebo CALL CENTER linka, servis niečoho a podobne.

V žiadnom prípade neverte blbostiam ako:
- skladanie pier /// - lepenie obálok /// - kompletizácia hračiek
a podobné blúdy. Najčastejšia forma podvodu na ľudí, pretože posielanie logistika a vôbec zabezpečenie tovaru a jeho odvoz od vás vychádza "zamestnávateľa" ešte drahšie, ako zamestnať pár študentov niekde vo svojej výrobni a tam ich nechať robiť poriadne. Sú to hlúposti na ktoré sa nachytalo mnoho ľudí - treba sledovať internet, lampáreň, sledovať médiá a čítať, pamätať, že sa toto deje.

Naozaj, aj keď málo penazi, sa da zarobit vyskumami: http://pracacezinternet.eu/praca-cez...atit-za-nazor/
ale aspon je to férová a oficiálna vec, hoci pomalá. Ak máte šťastie, že sa vo vašom meste koná ochutnávka jedál, čokolády, piva, či ste fajčiar a firmy potrebujú vedieť váš názor na cigarety, tak sa dá zarobiť aj 10 či 30 EUR.

Potom odporúčam začať podnikať, aj keď teraz momentálne naša vláda demotivuje, než motivuje. Niekoľko priateľov končí s podnikaním a dvaja si začatie rozmysleli. Dnes je všetko stále horšie a horšie. Držím palce všetkým a nenechajte sa nachytať.

Na záver
Po tom, čo som si prečítal niekoľko hnusných odporúčaní na pochybné systémy som skrátka musel reagovať. Toto nešlo inak. Týmto neurážam systémy samotné, keďže voči nim ťažko niečo zmôžem, ale užívateľov, ktorí v snahe priživiť sa tu uviedli odkazy na svoje REF čísla a snažili sa tak zarobiť na ostatných obetiach. Práve to ma fascinovalo a je dôvodom, prečo som sa zapojil do tejto diskusie.
Naposledy upravil antipodvodnik : 26.01.14 at 12:24 Dôvod: Doplnenie v závere
1 0
antipodvodnik antipodvodnik

antipodvodnik je offline (nepripojený) antipodvodnik

Pozor ešte na jednu aktuálnu vec. Na Slovensku momentálne chodí tisíc emailov denne o ponuke práce pre nejakú firmu z domu za až 1500 EUR mesačne. Získava na tom, že ide o PRÁCU NA DOMA CEZ INTERNET. Odporúčam, aby na túto ponuku, ktorá sa odvoláva na váš životopis údajne zavesený niekde na webe ale nenapíše kde a či je to naozaj váš, aby nikto nereagoval. Ide o vymyslený podvod snažiaci sa získať od vás osobné údaje a poplatok za zápisné.
Takto to vyzerá: http://hoax.sk/internetove-podvody/s...-pracu-podvod/
Tiež ide o prácu na doma, vraj a za super peniaze. Lenže odosielateľ emaily posiela z rôznych fingovaných adries. Ide mimochodom o ten istý spam, ktorý poškodil slovenský portál PROFESIA.SK tým, že zneužil jeho doménu a operoval z domény profesiask.com. Treba si dávať pozor, podvodník je dnes na každom kroku.... či dokonca pri každom vašom kliku myšou.
BACHA: akákoľvek ponuka práce napísaná v zlej slovenčine bez oslovenia a odôvodnenia prečo vám píše bez poriadneho kontaktu a popisu práce, je podvod. Je nemysliteľné aby vám ponúkol niekto prácu cez email bez kontaktov a jasných informácií čo budete robiť. Zúfalí ľudia robia chyby, odpovedajú a chcú si miesto uchmatnúť pre seba. Žiadne miesto ale neexistuje.
2 0
Petern9 Petern9

Petern9 je offline (nepripojený) Petern9

Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. Pracoval som približne 3 hodinky denne, bolo to perfektné, konečne niečo čo skutočne funguje, pred tým som vyskúšal veľa spôsobov ako zarobiť na internete, cez rôzne klikačky, čítanie emailov, vypisovanie dotazníkov, ale bol to len zbytočne zahodený čas. Teraz mi výplaty chodia týždenne a stále sa zvyšujú

Ak hľadáte niečo čo funguje a nechcete strácať svoj cenný čas tak vyskúšajte toto:
http://www.simplemoneysystem.cz/sms3/I5Rk9V

Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: petern.team@gmail.com
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Petern9
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. Pracoval som približne 3 hodinky denne, bolo to perfektné, konečne niečo čo skutočne funguje, pred tým som vyskúšal veľa spôsobov ako zarobiť na internete, cez rôzne klikačky, čítanie emailov, vypisovanie dotazníkov, ale bol to len zbytočne zahodený čas. Teraz mi výplaty chodia týždenne a stále sa zvyšujú

Ak hľadáte niečo čo funguje a nechcete strácať svoj cenný čas tak vyskúšajte toto:prd makový


Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: zas len ďalší odrb
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí.
odpoveď v texte
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Petern9
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. Pracoval som približne 3 hodinky denne, bolo to perfektné, konečne niečo čo skutočne funguje, pred tým som vyskúšal veľa spôsobov ako zarobiť na internete, cez rôzne klikačky, čítanie emailov, vypisovanie dotazníkov, ale bol to len zbytočne zahodený čas. Teraz mi výplaty chodia týždenne a stále sa zvyšujú

Ak hľadáte niečo čo funguje a nechcete strácať svoj cenný čas tak vyskúšajte toto:
http://www.simplemoneysystem.cz/sms3/I5Rk9V

Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: petern.team@gmail.com
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí.
To je stranka vyrobena na zberanie mailovych adries, ci co??? Ine ma nenapada
Uz len to mi je podozrive, ze niekto ziada moj mail,aby som mohla pozriet dalej na stranku ..Posobi to neseriozne, nezaujimavo a podozrivo.

Kedze nemienim zadavat mail na rozne pofiderne stranky, mohol by si nam tu objasnit na com to vlastne zarabas,ako to tvoje zbohatnutie funguje?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petern9
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €.
Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: petern.team@gmail.com
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí.
ODRBUJEŠ ...

Simple Money System je volnou internetovou platformou pro online obchodníky, kterým poskytuje rovněž služby a kvalitní školicí kurzy. Také doporučuje svým spolupracovníkům (affiliates) affiliate program (jedná se o tzv. partnerský marketing či provizní systém), které jim umožňují výdělek díky provizím z prodaných produktů. Nesbíráme data o tom, kolik naši spolupracovníci propagací a prodejem těchto produktů vydělali, neboť tyto produkty nejsou našim vlastnictvím.


Jakákoli prohlášení o výši příjmů jsou jen odhady. Neposkytujeme záruku výdělku. Konkrétní příklady vypovídají jen o příjmech a výdělcích jednotlivých osob či firem. Dosud dosažené výsledky také nejsou zárukou stejných příjmů v budoucnosti.
0 0
Lukáš Čička Lukáš Čička

Lukáš Čička je offline (nepripojený) Lukáš Čička

GATWIN Podnikajte ZDARMA

Žiadne poplatky za registráciu
Žiadne poplatky za údržbu
Žiadna minimálna spotreba

GATWIN oficiálne začala 18.2.2014. Vy už môžete tvoriť svoju štruktúru po celom svete. Buďte medzi prvými. Buďte medzi najúspešnejšími !!!
GATWIN prichádza s projektom pre každého, kto chce zmenu a šancu niečo dosiahnuť. Čo je na tom najlepšie? Nič to nikoho nestojí a nikdy stáť nebude. Ak budete hrať, chatovať, prezerať web alebo robiť svoju obvyklé nákupy s Vaším mobilným telefónom, počítačom, či tabletom, budete s Gatwin zarábať peniaze.

mozte sa zaregistrovat cez tento odkaz - http://www.gatwin.com/?code=SK001787A

Gatwin sprievodca stránkami a registráciou..
Naučte sa, ako jednoducho sa dá zarábať iba surfovaním po internete, hraním hier a chatovaním.. -
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lukáš Čička
GATWIN Podnikajte ZDARMA
To si sa vychcanosti naučil na nejakej vysokej škole v Hornej - Dolnej ???

Už len ten kód code=SK001787A niečo napovedá ...

Lebo máš smolu ...poniektorí sme sa takémuto naučili už v škôlke a iní sa už v jasličkách stihli čo to podučiť ...
0 0
Dušanko23 Dušanko23

Dušanko23 je offline (nepripojený) Dušanko23

Skúste Ermail .... je to niečo na základe emailov .. po registrácii vám budú chodiť e-maili. Na spodku každého e-mailu bude modrým textom :"potvrdiť prečítanie e-mailu" na to kliknete a vyhodí vám to nové okno s tou danou stránkou, ktorú môžete hneď zavrieť, alebo si ju preštudovať to je na vás, mňa osobne občas zaujme tene-mail za každý prečítaný ermail máte 5 Kč ... trvá to dlho ale tak nejaká tá korunka sa navyše zíde ... a k tomu skoro za nič ... :
Naposledy upravil terezamaria : 24.10.14 at 19:57
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dušanko23
Skúste Ermail .... je to niečo na základe emailov .. po registrácii vám budú chodiť e-maili. Na spodku každého e-mailu bude modrým textom :"potvrdiť prečítanie e-mailu" na to kliknete a vyhodí vám to nové okno s tou danou stránkou, ktorú môžete hneď zavrieť, alebo si ju preštudovať to je na vás, mňa osobne občas zaujme tene-mail za každý prečítaný ermail máte 5 Kč ... trvá to dlho ale tak nejaká tá korunka sa navyše zíde ... a k tomu skoro za nič ...
a koľko ti už zaplatili?
Naposledy upravil ivka70 : 24.10.14 at 20:26
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Dušanko23
Skúste Ermail .... je to niečo na základe emailov .. po registrácii vám budú chodiť e-maili. Na spodku každého e-mailu bude modrým textom :"potvrdiť prečítanie e-mailu" na to kliknete a vyhodí vám to nové okno s tou danou stránkou, ktorú môžete hneď zavrieť, alebo si ju preštudovať to je na vás, mňa osobne občas zaujme tene-mail za každý prečítaný ermail máte 5 Kč ... trvá to dlho ale tak nejaká tá korunka sa navyše zíde ... a k tomu skoro za nič ...]
Dušanko, Dušanko,
prihlási za člena, prispeje jedným príspevkom a hneď - čuduj sa svete - reklama.

Nenápadné.
Naposledy upravil ivka70 : 24.10.14 at 20:26
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať