Zavrieť

Porady

senzorové svetlo v bytovom dome

zdravím, všetkých, viete mi prosím niekto vysvetliť, prečo v celom bytovom dome sa v noci aj pri úplnom bezvetrí samo od seba v sekundových intervaloch zapína a svieti senzorové svetlo? Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha
ďakujem krásne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Aj u nás sa to niekedy stáva a zástupca firmy, ktorá nám to robila mi ukázal ako to znovu nastaviť. Bohužiaľ vo vchode sa vždy nájdu nejakí machri, ktorí sú veľmi rozumní a pokúšali sa manipulovať s tým. Niekedy stačí povypínať a znovu nahodiť ističe a presvedčiť sa, či sú všetky kryty na svetlách riadne zatvorené. Som síce laik a do elektriny sa vôbec nerozumiem, ale toto som sa už štelovať naučila.
    Mám asi šťastie aj na firmu, lebo ak sa niečo vyskytne a volám im, tak buď ma navigujú, čo mám urobiť alebo prídu sami.

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Búchač,
    nie je každý na porade zbehlý a nevidím v tom nič zlé, keď sa niekto pýta na to, v čom si nevie poradiť.
    Veď preto je to "Porada", aby sme si podľa možností poradili alebo sa podelili so svojimi skúsenosťami.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Áno, otázka zadávateľky je úplne na mieste a OK až na ten záver: " Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha ďakujem krásne"
    Buchač reagoval určite na ten záver, lebo aj vo mne zanechala tá posledná veta čudný pocit: "... zasa niekto v dome dačo objednal! Hurá, je to zlé.."
    Keď je to v záruke, tak je nevyhnutné zavolať firmu ktorá to realizovala :-)

    majicca je offline (nepripojený) majicca

    majicca
    nebudem reagovať na stupídne pripomienky, ja viem, že je to v záruke, kontaktovali sme aj firmu, ale tá to nechce uznať, preto sa pýtam, čím to je asi spôsobené a nepýtam sa čo mám robiť, takže poprosím iba odpovede k veci.... ďakujem

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    buchač Pozri príspevok
    ...k veci boli inak všetky odpovede , len je potrebné aj čítať ....


    ...a firma ???......nechce uznať ???......no problema ..........ešte furt existujú určité inštitúcie , ktoré radi podkúria a pokuty dávajú...
    Stačí mucha, pavúk, moľa... neoprávnená reklamácia ako vyšitá.

    majicca je offline (nepripojený) majicca

    majicca
    už to rieši ŠOI, právnik a poslala som to aj na lampáreň
    firma spolu s bytovým podnikom si tam povymýšľala kopu nezmyslov, pourážala a krivo poobviňovala a ešte si vyúčtovali aj 600,-€ podotýkam za prácu, ktorá je v záruke a aj tak to bliká naďalej....
    a bytový podnik, to bez jediného podpisu od zástupcu vlastníkov a bez akéjkoľvek konzultácie s niekym zodpovedným uhradil...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    majicca Pozri príspevok
    zdravím, všetkých, viete mi prosím niekto vysvetliť, prečo v celom bytovom dome sa v noci aj pri úplnom bezvetrí samo od seba v sekundových intervaloch zapína a svieti senzorové svetlo? Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha
    ďakujem krásne
    ...šak práve preto sa obráť na firmu a uplatni záruku , ktorá je minimálne 2 roky ...
    ...a nie na Poradu dávaj ( blbé ) otázky ...nik z nej Ti nepríde nastaviť ( vymeniť ) pokazený časovač , plošný spoj...

    ...hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha........h aha............................................... .ha...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    verkaz Pozri príspevok
    Búchač,
    nie je každý na porade zbehlý a nevidím v tom nič zlé, keď sa niekto pýta na to, v čom si nevie poradiť.
    Veď preto je to "Porada", aby sme si podľa možností poradili alebo sa podelili so svojimi skúsenosťami.
    ...šak ani ja ...
    ...zbehlý - nezbehlý ....
    mareko Pozri príspevok
    Áno, otázka zadávateľky je úplne na mieste a OK až na ten záver: " Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha ďakujem krásne"
    Buchač reagoval určite na ten záver, lebo aj vo mne zanechala tá posledná veta čudný pocit: "... zasa niekto v dome dačo objednal! Hurá, je to zlé.."
    Keď je to v záruke, tak je nevyhnutné zavolať firmu ktorá to realizovala :-)
    ...hlavne na to , podľa mňa blbé , že......hahaha.....
    ...kua , niekto má problém a rehoce sa ???...

    ...stupídnosť moja , kde si pošla ???

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    majicca Pozri príspevok
    nebudem reagovať na stupídne pripomienky,
    ...to nie sú pripomienky ...to je realita ( ale nie moja ...)
    ja viem, že je to v záruke, kontaktovali sme aj firmu, ale tá to nechce uznať
    ...hm , bytový dom zvykne už v dnešnej dobe mať nejakého správcu ......holt - nech sa stará ....
    , preto sa pýtam, čím to je asi spôsobené
    ...čím ????........a Ty si myslíš , že nejaký plošný spoj sa dá na diaľku diagnostikovať a opraviť ???
    a nepýtam sa čo mám robiť
    .......škoda ........nezaškodilo by .....................
    , takže poprosím iba odpovede k veci.... ďakujem
    ...k veci boli inak všetky odpovede , len je potrebné aj čítať ....


    ...a firma ???......nechce uznať ???......no problema ..........ešte furt existujú určité inštitúcie , ktoré radi podkúria a pokuty dávajú...

    senzorové svetlo v bytovom dome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.