Zavrieť

Porady

Stale nedodrziava dohodu

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, za seba aj za moju priateľku. Máme problém s priateľkiným exmanželom. Pri rozvode si dohodli neobedzený styk s maloletou dcerkou. Ide o to ze vzdy jej ex meni dohodu, dohodnú sa, ze malá príde k nemu na 5 dní a on par dni pred pred odchodom malej, zavola ze ju chce na dlhsie lebo jeho rodicia v dohodnuty cas nemozu malu doviezt. On si doma sedi ako "grof" a ani po malu nepride vsetko za neho robia jeho rodicia. Da sa s tým nieco robit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    áno dá sa, nedať mu malú a potom sa spamätá. starí rodičia zaňho nemajú čo brávať malú. dohoda je s otcom a nie so starkými.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Čo na to dieťa? Mám rodičov, takže sa neviem vžiť do takejto situácie. Ak niekto niečo také prežil ako malé dieťa, mohol by napísať o svojich vtedajších pocitoch a potom by sa dalo z toho vychádzať do budúcna.

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Nedá sa to zovšeobecňovať. Každý prípad je iný, závisí to od mnohých okolností. Ak Vám tento systém nevyhovuje, musíte byť Vy iniciátorom zaviesť do tohto režimu poriadok.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Podľa mňa netreba preháňať, dôležité je ako to berie dieťa. Ak je v poriadku, je jedno, či ho sprevádzajú starí rodičia, má ich tiež rado. Uznávam, že je nepraktické, ak nie niekto mení plány druhej strane, ale nič strašné sa nedeje. Dôležité je, že sa o decko EX stará.

    Andel6610 je offline (nepripojený) Andel6610

    Andel6610
    Dieťa to zatiaľ berie, ale má len štyri roky, čo sa tyka starostlivosti ex, tak tá je len na podnet jeho rodicov, veď bol pri malej pred veľkou nocou a teraz bol pred dvoma týždňami na pol dňa. Medzi tým malej zavolal maximálne 10 x. A ešte jedna vec on aj jeho rodina huckaju malú proti mne.

    Stale nedodrziava dohodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.