Zavrieť

Porady

Zaujimalo by ma, ked si zalozim zivnost dnom 2.7.2012,ci za 1.rok musim platit odvody

Hlavne ma zaujima , ci teda som prvy rok oslobodeny od platenia odvodov do socialnej poistovne aj ked si zalozim zivnost 2.7.2012.
A tiez by som sa chcel opytat ci sa lisia odvody ak si zalozim viazanu zivnost a volnu zivnost.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cake17 je offline (nepripojený) cake17

    cake17
    Prepacte, akym sposobom by som mohol tuto temu zrusit? A ano je to moja prva zivnost.

    Dakujem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    cake17 Pozri príspevok
    Prepacte, akym sposobom by som mohol tuto temu zrusit? A ano je to moja prva zivnost.

    Dakujem
    O zrušenie požiadaj moderátora cez tlačítko nahlás pri prvom príspevku (čierny trojuholník s výkričníkom).

    Pokial ide o tvoju prvú živnosť, minimálne do 30.6.2013 odvody do SP neplatíš. Ako to bude ďalej v tejto chvíli nevieme, lebo v parlamente je novela zákona o soc.poistení, ktorou sa budú meniť podmienky odvodov do soc.poisťovne v roku 2013. Sleduj Poradu, príp. rokovanie NR SR,

    Zaujimalo by ma, ked si zalozim zivnost dnom 2.7.2012,ci za 1.rok musim platit odvody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.