Zavrieť

Porady

Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

HRACKY Pozri príspevok
Myslim ze je uplne jasne,ze firma ktora hlada financneho spolocnika ma asi problem dostat uver z banky, nemyslim ze ten kto dostane uver v banke bude hladat financie na tejto stranke... Uz rozumies preco nie v banke?

hmmm, ale keď nedá banka úver firme, ktorá podniká už dlhšie a produkuje zisk, tak niekde je problém.

Spracovala som tento rok už niekoľko podkladov pre rôzne banky a keď je firma v poriadku, s úverom nie sú až tak veľké problémy. Dokonca to banky ponúkajú aj samé, môj firemný kontokorent bez problémov navýšili sami. Na sumu celkom podobnú tomu, čo potrebuješ.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

To je vsetko pekne,ale v banke som neuspel, preto hladam spolocnika...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Atomer.sk Pozri príspevok
Ked chces svojmu tichemu spolocnikovi rucit bytom, tak to rovno si pozicaj peniaze z banky. Po splateni uveru sa banky zbavis. Ticheho spolocnika nie.
Preco ticheho spolocnika nie? Takyto vztah nezanikne vypletenim pozicky a urokov?
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

misomiso Pozri príspevok
Preco ticheho spolocnika nie? Takyto vztah nezanikne vypletenim pozicky a urokov?
Konecne nejaka normalna reakcia, uz som myslel ze si tu vsetci myslia, ze ked hladam ticheho spolocnika,tak som idiot...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

HRACKY Pozri príspevok
Konecne nejaka normalna reakcia, uz som myslel ze si tu vsetci myslia, ze ked hladam ticheho spolocnika,tak som idiot...
Nikto si nemyslí, že si idiot, len ja osobne si myslím, že ak po rokoch podnikania banka nepristúpila na poskytnutie úveru, nemáš v Tvojom podnikaní niečo v poriadku. Takže asi by som si prelistovala v Tvojich kalkuláciách, v obrátkovosti zásob, a v inom, a hľadala najskôr možnosť zefektívnenia doterajšieho podnikania. Zatiaľ mi to z toho, čo si napísal, ako efektívne nevyšlo.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Pikoška Pozri príspevok
Nikto si nemyslí, že si idiot, len ja osobne si myslím, že ak po rokoch podnikania banka nepristúpila na poskytnutie úveru, nemáš v Tvojom podnikaní niečo v poriadku. Takže asi by som si prelistovala v Tvojich kalkuláciách, v obrátkovosti zásob, a v inom, a hľadala najskôr možnosť zefektívnenia doterajšieho podnikania. Zatiaľ mi to z toho, čo si napísal, ako efektívne nevyšlo.
Vsak,ale to je jasne, ze ked niekto hlada ticheho spolocnika tak ma problem ziskat uver z banky.
Ja neviem naco toto riesis? nemam dovod ti hovorit preco,ale je to iny dovod ako si ty myslis. Tak este raz: HLADAM TICHEHO SPOLOCNIKA - NIE SPROSTREDKOVATELOV POZICIEK.
0 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

iba toľko......http://www.etrend.sk/trend-archiv/ro...u-zmluvou.html
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No vieš, snažíme sa ti tu povedať, že keď ti banka nedala pôžičku, tak tvoje podnikanie asi nie je zdravé. A do takéhoto podnikania lákaš tichého spoločníka. Preto ani investor, ak má zdravý rozum, sa do toho hrnúť nebude.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Dáša_ Pozri príspevok
No vieš, snažíme sa ti tu povedať, že keď ti banka nedala pôžičku, tak tvoje podnikanie asi nie je zdravé. A do takéhoto podnikania lákaš tichého spoločníka. Preto ani investor, ak má zdravý rozum, sa do toho hrnúť nebude.
Moja,vsak nic nevies o mojom podnikani a pises tu same negativa,podla tvojich slov vlastne vychadza ze tichy spolocnik by musel byt na hlavu keby investoval do firmy ktorej nedali z banky peniaze,ale to je uplna blbost,lebo potom by neboli ziadne taketo partnerstva,vsak kto si zoberie spolocnika ked moze mat uver,ktory je urcite lacnejsi???????
Uz dodam len tolko,ze je vela dovodov preco nedaju podnikatelskemu subjektu v banke peniaze a priemerne inteligentny clovek to vie...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

HRACKY Pozri príspevok
Uz dodam len tolko,ze je vela dovodov preco nedaju podnikatelskemu subjektu v banke peniaze a clovek to priemerne inteligentny vie...

0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
HRACKY Pozri príspevok
...Uz dodam len tolko,ze je vela dovodov preco nedaju podnikatelskemu subjektu v banke peniaze a priemerne inteligentny clovek to vie...
... mám dojem, že potom si na nesprávnej adrese; koncentrácia priemerne ba až vyššie ako priemerne inteligentných ľudí je na Porade až nadpriemerná, takže pochybujem, že by subjektom, ktorým nedá úver banka, poskytli svoje vlastné financie...
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Stefan2005 Pozri príspevok
... mám dojem, že potom si na nesprávnej adrese; koncentrácia priemerne ba až vyššie ako priemerne inteligentných ľudí je na Porade až nadpriemerná, takže pochybujem, že by subjektom, ktorým nedá úver banka, poskytli svoje vlastné financie...
No ale ty zjavne medzi nich asi nepatris,ked si nepochopil ako to bolo myslene...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

HRACKY Pozri príspevok
Moja,vsak nic nevies o mojom podnikani a pises tu same negativa,podla tvojich slov vlastne vychadza ze tichy spolocnik by musel byt na hlavu keby investoval do firmy ktorej nedali z banky peniaze,ale to je uplna blbost,lebo potom by neboli ziadne taketo partnerstva,vsak kto si zoberie spolocnika ked moze mat uver,ktory je urcite lacnejsi???????
Uz dodam len tolko,ze je vela dovodov preco nedaju podnikatelskemu subjektu v banke peniaze a priemerne inteligentny clovek to vie...
Samozrejme ze chapeme. Ja som som tiez rozbiehal podnikanie aj s vyraznou financou podproru mojich znamych, ktori boli ochotni mi pozicat. Ako prvu pozicku som ale zobral americku hypoteku z banky. Ked zalozis nehnutelnost, tak potom sa inak snazis, aby si bol v podnikani uspesny...

Na druhej strane aj banky su rozne. Z jednej lizingovky ma vyhodili aj s firmou, ktoa mala uz 5 rokov za sebou, v inej mi dali lizing na milion pre cerstvo zalozenu formu bez historie. Takze netreba sa nechar odradit prvym neuspechom v banke.

Ak chces ticheho spolocnika, tu ho po tom, co si napisal nenajdes. Najdes ho ak tak iba medzi svojimi znamymi, ktori ako jedini ta osobne poznaju, vedi ao tvojich kvalitach, cestnosti a pod...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
HRACKY Pozri príspevok
No ale ty zjavne medzi nich asi nepatris,ked si nepochopil ako to bolo myslene...
... na základe tu publikovaných tvojich vyjadrení som rád, že nepatrím do tvojej krvnej skupiny.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Asi tu fakt niesom dobre, myslel som ze tu su aj ludia krory realne chcu investovat...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

HRACKY Pozri príspevok
Vsak,ale to je jasne, ze ked niekto hlada ticheho spolocnika tak ma problem ziskat uver z banky.
Ja neviem naco toto riesis? nemam dovod ti hovorit preco,ale je to iny dovod ako si ty myslis. Tak este raz: HLADAM TICHEHO SPOLOCNIKA - NIE SPROSTREDKOVATELOV POZICIEK.
Ako vieš, čo si ja myslím? Prídeš žiadať radu, získať tichého spoločníka, nestojí Ťa žiaden názor ani cent a chováš sa, ako by sme tu boli Tvoji podriadení. Obávam sa, že sa veľmi mýliš, ak si myslíš, že nám tu je potrebné v Tvojom prípade hovoriť prečo, začo, alebo načo. Si jasný a priehľadný. Sú síce podnikatelia, ktorým dáva banka úvery na základe hodnoverných daňových priznaní a iných informácií, sú však aj takí, ktorí žiadajú o úvery na základe tomu prispôsobených daňových priznaní/ kontakty sú dnes dôležité/, takže ak Ti nevyšlo ani jedno, ani druhé, potom je chyba u Teba.
P.S. Ty celkom určite nebudeš hodnoverným partnerom pre ochotného investora z Porady.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Pikoška Pozri príspevok
Ako vieš, čo si ja myslím? Prídeš žiadať radu, získať tichého spoločníka, nestojí Ťa žiaden názor ani cent a chováš sa, ako by sme tu boli Tvoji podriadení. Obávam sa, že sa veľmi mýliš, ak si myslíš, že nám tu je potrebné v Tvojom prípade hovoriť prečo, začo, alebo načo. Si jasný a priehľadný. Sú síce podnikatelia, ktorým dáva banka úvery na základe hodnoverných daňových priznaní a iných informácií, sú však aj takí, ktorí žiadajú o úvery na základe tomu prispôsobených daňových priznaní/ kontakty sú dnes dôležité/, takže ak Ti nevyšlo ani jedno, ani druhé, potom je chyba u Teba.
P.S. Ty celkom určite nebudeš hodnoverným partnerom pre ochotného investora z Porady.
Vsak ale ja som zadal jasnu otazku: Kto investuje do maloobchodu ,tak som ocakaval ze tu budu pisat ludia ktory chcu investovat!! hladam investora nie radu. A zatial len vsetci komentujete a hovorite ze mam ist do banky a ze som neseriozny... Este raz zdoraznujem hladam spolocnika, nie rady ako inac mam zhanat kapital. Nezadal som otazku, ze co si myslite o investovani ani nic podobne,jasne som napisal ze hladam investora a nie ze chcem s niekym o tom debatovat ci je to dobre alebo nie... Ked chcete o tom polemizovat, tak si zadajte svoju otazku. Dakujem za pochopenie
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

HRACKY Pozri príspevok
Asi tu fakt niesom dobre, myslel som ze tu su aj ludia krory realne chcu investovat...
Urcite tu su. Len som si nie isty, ci poznas vyznam pojmu investicia a ci si to nehodou nemylis s charitou (proti ktorej tiez nic nemam - samozrejme).

Myslim, ze sa upokojis az ked raz pochopis, ze (bez ohladu na to, co ten-ktory clen Porady napise), vztah medzi tymi, co hladaju investora a mezi investormi je uplne rovnaky, ako medzi ktoroukolvek inou dvojicou predavajuci-kupujuci, jednoducho je to o volnom trhu. Samozrejme, ze po Slovensku beha kopec ludi, ktori maju peniaze a maju opacny problem ako ty - nemaju ich kam investovat. Staci pozriet temy hned tu vedla, kam investovat, je ich to dost.

Teda - ak si tu este nenasiel investora, tak ibe preto, ze tvoj zamer nikoho nepresvedcil. Moze to mat dva dovody, bud je zamer zly, alebo ho nevies odprezentovat. Ale takto to na trhu chodi, zbytocne budeme dumat na d tym, ci je to O.K. alebo nie...
Naposledy upravil misomiso : 19.08.12 at 13:34
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

misomiso Pozri príspevok
Urcite tu su. Len som si nie isty, ci poznas vyznam pojmu investicia a ci si to nehodou nemylis s charitou (proti ktorej tiez nic nemam - samozrejme).

Myslim, ze sa upokojis az ked raz pochopis, ze (bez ohladu na to, co ten-ktory clen Porady napise), vztah medzi tymi, co hladaju investora a mezi investormi je uplne rovnaky, ako medzi ktoroukolvek inou dvojicou predavajuci-kupujuci, jednoducho je to o volnom trhu. Samozrejme, ze po Slovensku beha kopec ludi, ktori maju peniaze a maju opacny problem ako ty - nemaju ich kam investovat. Staci pozriet temy hned tu vedla, kam investovat, je ich to dost.

Teda - ak si tu este nenasiel investora, tak ibe preto, ze tvoj zamer nikoho nepresvedcil. Moze to mat dva dovody, bud je zamer zly, alebo ho nevies odprezentovat. Ale takto to na trhu chodi, zbytocne budeme dumat na d tym, ci je to O.K. alebo nie...
Ale ja som ziadny zamer este nikomu neprezentoval,ked niekto bude mat seriozny zaumjem,tak nech napise na hracky@azet.sk, doteraz tu nik nenapisal ze by mal zaujem o blizsie informacie,len kazdy mudruje....
0 0
RRobchod RRobchod

RRobchod je offline (nepripojený) RRobchod

Hladam spolocnika, ktory investuje do maloobchodnej predajne okolo 7.000eur.
Predajna funguje, produkuje zisk, ale ma velky potencial ked sa nakupi viac tovaru.
Vyska investicie by mala byt od 7 do 10 tisic podla dohody, vtedy by Vam prisluchala polovica zisku predajne. Predpokladany realny zisk pre spolocnika za rok je okolo 5000eur. Je mozna dohoda aj investovat len kratkodobo do 31.12.2012, vtedy ponuknem zisk za tieto styri mesiace 40% z investovanej sumy.
Blizsie informacie na: RRobchod@gmail.com
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať