Zavrieť

Porady

Semináre J.Mihála: program na apríl - jún 2006

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dovolím si v tejto téme poskytnúť všetkým záujemcom informácie o pripravovanej sérií seminárov v apríli až júni tohto roku.

Témou seminárov bude ročné zúčtovanie poistného na zdravotné poistenie za rok 2005.

Na seminároch sa dozviete, kto musí vykonať ročné zúčtovanie, kto nemusí - ale môže - pretože sa mu to oplatí. Prejdeme si jednotlivé tlačivá a na príkladoch si vysvetlíme, ako sa vypĺňajú.

Účastníci seminárov organizovaných spol. AURUS a ďalej p.Beátou Kalinovou a p.Dagmar Záňovou dostanú v cene školného CD obsahujúce množstvo príkladov, modelových situácií, návodov na vyplnenie tlačív a hlavne program na vypĺňanie tlačív počítačom.

Neváhajte a poznačte si vo svojom kalendári Vám vyhovujúci termín. Počet miest na seminároch je obmedzený a vzhľadom na predpokladaný veľký záujem Vám doporučujem včas sa prihlásiť.

Za najnižšiu cenu (platí pre semináre organizované spol. AURUS v BA a NR, p.Beátou Kalinovou v BB a p.Dagmar Záňovou v DK) sa zúčastníte najkvalitnejšieho školenia k danej téme.

Cena pre člena Porady len 650 Sk s DPH pri platbe vopred spoločnosti AURUS (platí pre semináre 19.4. BB, 20.4. NR, 24.4.BA, 26.4. DK, 2.5.BA, 12.6.BA)

Cena pre člena Porady len 600 Sk pri platbe vopred p.Kalinovej alebo p.Záňovej (nie sú platcami DPH, platí pre semináre 19.4. BB, 26.4.DK, 13.6. BB).

Upozornenie. Vzhľadom na rozsah "učiva" rezervujte si Váš čas -semináre trvajú od 9.00 až do 16.00.

Termíny, miesta, organizátori:

19.4. Banská Bystrica, org.p.Beata Kalinová + AURUS, bee@stavbykam.sk, kapacita 150 miest

20.4. Nitra, Agroinštitút, org. AURUS, www.aurus.sk, kapacita cca 180 miest, uprednostnení budú zákazníci fy AURUS (súčasťou seminára je ukážka riešenia RZ v SW AURUS)

21.4. BA, Dom športu, org.agentúra Konzek, kapacita cca 220 miest

24.4. BA, SZVD Mliekarenská, org. AURUS, www.aurus.sk, kapacita cca 180 miest, uprednostnení budú zákazníci fy AURUS (súčasťou seminára je ukážka riešenia RZ v SW AURUS)

25.4. Zvolen, org.Akademiaplus

26.4. Dolný Kubín, org. p.Dagmar Záňová + AURUS, ekonz@orangemail.sk, kapacita cca 150 miest (na tento seminár upozorňujem potenciálnych účastníkov z okresov Martin, Ružomberok, Žilina atď.)

27.4. BA, Dom športu, org.Konzek

28.4. Trenčín, org.Agentúra RIA + SH system, www.shsystem.sk, Dom armády, kapacita cca 220 miest (súčasťou seminára je ukážka riešenia RZ v SW AURUS)

2.5. BA, SZVD Mliekarenská, org. AURUS, www.aurus.sk, kapacita cca 180 miest, nový doplňujúci termín!

3.5. KE, org.Technicko-informačné centrum, Biely dom, kapacita cca 200 miest

4.5. BA, org. Tempo, www.tempo.sk, kapacita cca 150 miest

5.5. Považská Bystrica, org. AGE INFOSA, mancova@promnet.sk, kapacita cca 100 miest (i na tento seminár upozorňujem potenciálnych účastníkov z okresu Žilina)

10.5. BA, org. Akadémia vzdelávania

15.5. BA, org. Mentis, www.mentis.sk, COOP Jednota Bajkalská

22.5. KE, org. Tempo, Biely dom, kapacita cca 200 miest

24.5. BA, Dom športu, org.Konzek

29.5. Poprad, org. SOPK Poprad.

1.6.BA, org. Akadémia daňových poradcov www.skdp.sk

2.6.Žilina, Dom odborov, Nám Ľ.Štúra, org. AGE INFOSA, prihlášky: mancova@promnet.sk, tel. 0908 626566

8.6. BA, org. SOPK, www.sopk.sk

9.6. BA, org. Management service, www.managementservice.sk

12.6. BA, SZVD Mliekarenská, org.AURUS, www.aurus.sk

13.6. BB, org.p.Beata Kalinová, bee@bb.netlink.sk, kapacita 150 miest

14.6. BA, org. Tempo, www.tempo.sk, kapacita cca 150 miest

15.6. Trenčín, org.Agentúra RIA + SH system, Dom armády

16.6. Zvolen, org.Akademiaplus

20.6. Nitra, Agroinštitút, org.SOPK Nitra a AURUS, ZRUŠENÉ

21.6. BA, Dom športu, org. Konzek, ZRUŠENÉ

V prílohe nájdete prihlášku na seminár v BB 13.6.2006
Naposledy upravil Jozef Mihál : 20.06.06 at 07:38
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Jozef Mihál
Aj ja .
P. Mihál, dá sa ešte nejako prihlásiť na seminár v Nitre 20.4.?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Myslím že sú tam ešte voľné miesta.
Zašlite prihlášku mailom alebo faxom na príslušné adresy, čísla (viď www.aurus.sk a tam prihláška). Ak to nejde, prídite priamo tam aj bez prihlášky.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Jozef Mihál
Myslím že sú tam ešte voľné miesta.
Zašlite prihlášku mailom alebo faxom na príslušné adresy, čísla (viď www.aurus.sk a tam prihláška). Ak to nejde, prídite priamo tam aj bez prihlášky.
Ďakujem pošlem prihlášku mailom, len je problém so zaplatením, aby to včas prišlo. Mám to zaplatiť prevodným príkazom a doniesť doklad na seminár?
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Pán Mihál, V Žiline školenie nebude? Uvádzali ste, že možno. Zmenilo sa niečo?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Viera123: buď ten prevodný príkaz alebo zaplatíte v hotovosti (čo je však drahšie). Doneste ten PP.

alenad: Zatiaľ to z mojej strany na Žilinu nevyzerá, viac budem vedieť cca o týždeň. Ale v Žiline určite nejaké školenie bude, veď tam majú také podnikavé agentúry...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Jozef Mihál
Viera123: buď ten prevodný príkaz alebo zaplatíte v hotovosti (čo je však drahšie). Doneste ten PP.

alenad: Zatiaľ to z mojej strany na Žilinu nevyzerá, viac budem vedieť cca o týždeň. Ale v Žiline určite nejaké školenie bude, veď tam majú také podnikavé agentúry...
Ešte raz ďakujem a prajem úspešné "turné" .
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
alenad
Pán Mihál, V Žiline školenie nebude? Uvádzali ste, že možno. Zmenilo sa niečo?
Pokial viem v ZA skolenie je, len nie od p. Mihala, ak chces prist na jeho skolenie, prid do DK. Nie je to az tak daleko...

prihlasku mas v prvom prispevku:http://www.porada.sk/showpost.php?p=187656&postcount=1
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Daska
Pokial viem v ZA skolenie je, len nie od p. Mihala, ak chces prist na jeho skolenie, prid do DK. Nie je to az tak daleko...

prihlasku mas v prvom prispevku:http://www.porada.sk/showpost.php?p=187656&postcount=1
Žilinčania, ide niekto do DK na školenie? Ozvite sa!
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Kto bol dnes z vas na seminári v Nitre?
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
tonkat
Žilinčania, ide niekto do DK na školenie? Ozvite sa!
Tonka, poslala som Ti ss, zatial sa zo ZA nikto neprihlasil, ale miesto sa pre Vas vzdy najde.
Pekny den
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Viera123 ja som bola. Som rada, že som sa zúčastnila, ale tej roboty čo nás čaká ...... bude to zaberačka.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Janca
Viera123 ja som bola. Som rada, že som sa zúčastnila, ale tej roboty čo nás čaká ...... bude to zaberačka.
Ano? a kde si sedela? Nevideli sme sa?
Ani mi nehovor, ja som tam bola síce len kvôli sebe, ale mala som z toho teda riadny guláš už pri konci, už som ani nevedela, o čom je reč :-)
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Sedela som vľavo dole v druhej rade pri Karkulke a spol. Mám tiež z toho trochu hrúznicu, ale vďaka tomu programu a pomoci navzájom to snáď zvládneme všetci k spokojnosti.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Janca
Sedela som vľavo dole v druhej rade pri Karkulke a spol. Mám tiež z toho trochu hrúznicu, ale vďaka tomu programu a pomoci navzájom to snáď zvládneme všetci k spokojnosti.
No tak sme sa možno videli len náhodne, ja nepozám z porady okrem p. Mihála nikoho... A myslím, že zvládneme, veď som si všimla, že p. Mihál už dával na poradu nejaké témy včera v noci, to je fakt k nezaplateniu...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Ak si z Nitry to je fajn, mám k nej blízko, dcéra tam študuje a chystám sa prísť na stretko ak budete robiť. Uvítala by som aj stretnutie s PetromNR, ohľadne SVB-čiek. Ale to je už iná téma - pošlem SS.
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

P. Mihál, ak prídete na Východ, určite sa prihlásim. Skúste aj VT cez akadémiu vzdelávania. Nie je to podmienka, dopravím sa aj do iného mesta v okruhu 50-60 km (napr.KE???)
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
AdaG
P. Mihál, ak prídete na Východ, určite sa prihlásim. Skúste aj VT cez akadémiu vzdelávania. Nie je to podmienka, dopravím sa aj do iného mesta v okruhu 50-60 km (napr.KE???)
Odpovedám ti za Jožka Mihála, ten určite teraz nestíha. Jeho semináre sú 3.5 a 22.5. v Košiciach, pozri 1. stranu tejto témy. Takže už len sa prihlásiť, máj 2006 sa rýchlo blíži.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem a pozor, na 3.5. bolo už pred Veľkou nocou 150 prihlásených. Preto neváhajte a prihláste sa, kým to ešte ide a hlavne - prídite 3.5. medzi prvými, aby sa Vám ušlo miesto vpredu, zozadu ťažko bude vidno na projekciu.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef Mihál
Ja to robím tak, že si sadám oproti hľadisku.
Jozef.... , vieš si predstaviť , že by si sedel v poslednom rade? Veď by sme o krk prišli.....
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Pán Mihál, aj ja som tak dúfala, že prídete do Žiliny...[IMG]images/smilies/cry.gif[/IMG]

26.apríla v Žiline pani Motajová, pán Mihál, nie je to prosím tá milá pani, čo mi chcela pomôcť riešiť ten môj problém?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať