Zavrieť

Porady

Unahlený alebo "neseriózny exekutor????

Ja by som potrebovala poradiť ak s tým má už niekto skúsenosti. Exekútor mi v piatok zablokoval účet a až pondelok som obdržala upovedomenie o exekúcii ale zároven mi v piatok stihol stiahnúťl 35 euro z účtu. Tak som ho hneď kontaktovala, inak je to dlh z roku 2002. 10 rokov asi spal. Dlžnu sumu som hned zaplatila na jeho účet a žiadala ho o odblokovanie účtu vraj na to potrebuje pár dni. No nechápala som čo sa týka tej strhnutej čiastky 35 euro tak som ho požiadala o vysvetlenie no vraj to si naúčtovala banka za poplatok za spracovanie exekúcie no zasla som do banky a banka si sice naučtovala 16,60 za poplatok ale 35 euro si stiahol exekútor. Tak som ho kontaktovala aby mi to vysvetlil a on, že sa vyhováral na banku vraj by bolo nezákonne strhnút niejakú čiastku predtým akoby mi zaslal upovedomenie o začatí exekúcie. Tak som mu zdôraznila, že v banke mi podali informáciu, že tie peniaze isli na jeho účet a v tom on, áno samozrejme to sa vám vrati ked vam odblokujeme ucet. Tak sa pýtam je to normálne a ako sa mám brániť.....Ďakujem
Usporiadat
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Nechcem sa zastávať exekútorov, zvlášť Fogta mi pije krv, ale ani dlžníci nie sú chudáčikovia. Namiesto toho, aby vrátili požičané tak zatĺkajú, nepreberajú poštu... a potom sa čudujú, že veriteľa to naserie, dá to exekútorovi a ten si dlžníka skásne. Veriteľ z toho žiadne peniaze naviac nemá, akurát dlžníkovi sa to predraží. Jedného takého máme aj v SVB. Mal sekeru, keď došlo na exekútora zaplatil sekeru aj 500 exekútorovi a chvíľu aj platil. Dnes má sekeru zase, vlastníci odhlasovali ďalšie kolo na exekúciu, takže zase asi naškriabe a zaplatí aj exekútora. Mám ho ľutovať ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať