Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kričím za tých, ktorých hlas nikto nepočúva! STOP TÝRANIU ZVIERAT! · 61.491 sa to páči
Približne pred hodinou ·

  • NACHYSTANÁ SMRTIACA INJEKCIA PRE 10-točného RTW

    skúšam zázrak: na zajtra je objednaný veterinár s injekciou pre RTW cca 10-ročného v dobrom stave, takého prítulného macka. Je nejaká šanca ho zachrániť? Dôvody sú klasika: predaj domu, nový majiteľ ho tam už ďalej nechce, starý majiteľ ho nemá kam dať, išiel do nájmu. Kontakt 0911 167 456.


1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


KS Nová Baňa

Tara je 2-3 mesačná fenka, ktorú našli policajti vyhodenú na ulici Pravdepodobne je to setra Becky, ktorú našli nedávno. Nachádza sa zatiaľ v dočasnej opatere, aby nemusela ísť do koterca, ale dlho tam ostať nemôže! preto naozaj veľmi súrne hľadám pre ňu nový domov! V dospelosti bude malého vzrastu, najviac po koleno. Je veľmi hravá, milá, neposedná Ak o ńu máte záujem, volajte na číslo 0944 314 989.

DNES SOM NAŠLA TARU OBESENÚ V KOTERCI!
Včera som v kotercoch nebola, takže neviem, kedy ju vrátili z dočasky. Keďže prelieza cez kotercové mreže, policajti ju priviazali v koterci na vodítko..ona vyliezla po mrežiach a zavesila sa na zámok Našla som ju zavesenú na mrežiach, našťastie sa držala labkami o mreže a neudusila sa. Krk má totálne opuchnutý a poranila sa aj na nôžke, ale naśťastie žije. Momentálne je v ďalšej dočaske, ale dlho tam byť naozaj nemôže! Preto akútne hľadám nový domov!
https://www.facebook.com/media/set/?...0305882&type=3
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Fenka a šteniatko na ulici - veľmi súrne!
Fenka a šteniatko sa ocitli na ulici v obci Bžany, (pri vodnej nádrží Domaša) pred cca 2 týždňami. Vyzerá to tak, že ich tam niekto vyložil, fenka bola dezorientovaná, šteniatko behalo za ňou... Starajú sa o nich dobrí ľudia, avšak nevedia si ich vziať domov, majú len provizórny prístrešok, nad ktorým je pár metrov cesta... Súrne pre ne hľadáme dočasnú opateru, nové domovy (aj osobitne) alebo miesto v útulku... Obe sú veľmi zlaté, priateľské, na seba naviazané... Fenka má cca 15 kg, vyzerá ako kríženec bavorského farbiara. Fenka je trošku plachšia, ale stačí si získať jej dôveru. Šteniatko je pokojné. Prosíme, pomôžme im spoločne. OZ Psia duša preplatí náklady na krmivo aj veterinárne ošetrenie. Kontakt: kastello@centrum.sk



0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči

Pred 21 minútami


Už nám pomaličky ubúdaju handry, preto Vás prosíme ak máte staré oblečenie,uteráky do pelieškov a pod. doneste nám ich do KS.
Ďakujeme


1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Utulok Senica
Přihlásit odběr · Před 44 minutami






Opat sokujuci pribeh neutichajucej krutosti ludi voci zvieratam. Tentokrat to odniesol psik z dediny Sobotiste, ktory sa tam ulicami tulal uz niekolko rokov, prespaval na cintorine a najest dostal najma od miestnych obyvatelov.
Tento maly psik asi prekazal jednemu obyvatelovi a tak si povedal, ze ho zabije kovovou tycou !!! Psik sa po jeho utoku prestal hybat, ostal nehybne na zemi. Po niekolkych minutach sa spamatal a postavil sa. Svedkovia udalosti psika doviezli do utulku s prosbou o pomoc. Pes ma rozsiahle poranenie hlavy, oko ma doslova vytecene. Zajtra musi ist nutne na operaciu. Prosim, pomozte nam postarat sa o tuto nevinnu obet tyrana, operacia bude bude financne narocna, aj napriek ustretovosti kliiniky VETGUARD si nevieme sami z rozpoctu poradit s takouto nahlou polozkou. DAKUJEME ! Cislo uctu : 2761583553/0200 heslo: ocko
NA TYRANA, KTORY TOMUTO PSIKOVI SPOSOBIL ZRANENIE KOVOVOU TYCOU, PODAME TRESTNE OZNAMENIE !!!

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Psík sa volá Cézar a je čistokrvný, asi trojročný kaukazský ovčiak a doteraz strážil stavebniny. Nebol ale vychovaný a vycvičený ako strážny pes. Celý čas je na reťazi, majitelia už o neho nemajú záujem, najradšej by ho dali utratiť. Je to veľmi hravý psík, ma rád kontakt s človekom, nie je agresívny ani na neznámych ľudí, poteší sa, keď k nemu príde akákoľvek osoba. Doteraz nebol v kontakte s inými psíkmi, nevieme teda ako by reagoval. Je to hravý a vďačný psík, vhodný aj do rodiny. Potrebuje však aj dostatočný výbeh. Psík je momentálne v obci pri Turčianskych Tepliciach. Potrebuje, čo najrýchlejšie nového majiteľa, nie dočasné umiestnenie. Kontakt: 0907 353 993, anc@motaj.sk



0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

SÚRNE hľadáme dočasku alebo nový domov pre 3 mesačné šteniatko !

Meggy - 3 mesačná sučka , nájdená v KE , pekne sa
pýta vonku , šikovná , maličká , odčervená , odblšená , mala otvorenú ranu pod krkom - šité asi 10 stehov . Skvelá spoločníčka. Momentálne sa nachádza v jednej dočaske v Košiciach ale nemôže tam dlho ostať.Súrne pre nu hľadáme dočasku alebo nový domov Najlepšie z okolia KE ale v prípade seriózneho záujmu nieje problém previezť aj dalej .
Volajte na číslo 0911 375 802
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
verkaz Pozri príspevok

Fenka a šteniatko na ulici - veľmi súrne!
Fenka a šteniatko sa ocitli na ulici v obci Bžany, (pri vodnej nádrží Domaša) pred cca 2 týždňami. Vyzerá to tak, že ich tam niekto vyložil, fenka bola dezorientovaná, šteniatko behalo za ňou... Starajú sa o nich dobrí ľudia, avšak nevedia si ich vziať domov, majú len provizórny prístrešok, nad ktorým je pár metrov cesta... Súrne pre ne hľadáme dočasnú opateru, nové domovy (aj osobitne) alebo miesto v útulku... Obe sú veľmi zlaté, priateľské, na seba naviazané... Fenka má cca 15 kg, vyzerá ako kríženec bavorského farbiara. Fenka je trošku plachšia, ale stačí si získať jej dôveru. Šteniatko je pokojné. Prosíme, pomôžme im spoločne. OZ Psia duša preplatí náklady na krmivo aj veterinárne ošetrenie. Kontakt: kastello@centrum.sk



VEĽMI SÚRNE!!! Už nemajú veľa času... Môže ich niekto prichýliť aspoň dočasne? Náklady uhradíme. Prevoz skúsime tiež zariadiť.
Kontakt: psiadusa@psiadusa.sk


Fenka a šteniatko na ulici - veľmi súrne!
Fenka a šteniatko sa ocitli na ulici v obci Bžany, (pri vodnej nádrží Domaša) pred cca 2 týždňami. Vyzerá to tak, že ich tam niekto vyložil, fenka bola dezorientovaná, šteniatko behalo za ňou... Starajú sa o nich dobrí ľudia, avšak nevedia si ich vziať domov, majú len provizórny prístrešok, nad ktorým je pár metrov cesta... Súrne pre ne hľadáme dočasnú opateru, nové domovy (aj osobitne) alebo miesto v útulku... Obe sú veľmi zlaté, priateľské, na seba naviazané... Fenka má cca 15 kg, vyzerá ako kríženec bavorského farbiara. Fenka je trošku plachšia, ale stačí si získať jej dôveru. Šteniatko je pokojné. Prosíme, pomôžme im spoločne. OZ Psia duša preplatí náklady na krmivo aj veterinárne ošetrenie. Kontakt: kastello@centrum.sk

Autor: Psia duša
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


prosíme o zdieľanie, títo psíkovia stále čakajú na nové domovy...


Psíkovia na adopciu - október
V tomto albume sú psíkovia, ktorým hľadáme nové domovy. Každý psík má pod fotkou link na vlastný album, kde si môžete pozrieť viac jeho fotiek a prečítať niečo o jeho povahe. Ak by ste mali o nejakého psíka záujem, prípadne chceli vedieť niečo viac o ňom, volajte: 0905716517Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 14
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab


Prosim, ja uz nemam kam, nenajde sa prenho aspon DO???


Psík Daffy súrne potrebuje nový domov
Autor: Simonka Ozábalová
Fotky: 3
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...LILy- mix stafforda- znovu na adopciu...u koho nájde lásku?..
Zachranny korab zdieľa fotku používateľa Jana Štiglicová.

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

fotka uživatele Útulok Levice - OZ Šťastný Domov.


Pre túto kotnú shitzu-fenočku súrne hľadáme dočasnú opateru alebo trvalý domov! Nachádza sa v jednej rómskej osade spolu s ďalšími psíkmi v katastrofálnych podm...

1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Ahojte, volám sa Majlo. Pred týždňom som odišiel z koterca v karanténnej stanici ku Lucii. Tešil som sa, že zostanem v tej teplúčkej posteli. Ale môžem zostať len dočasne ( Veľmi by som chcel patriť do rodinky, ktorá so mnou bude chodiť na dlhé prechádzky a bude ma nadovšetko ľúbiť. Nájdete si ma? Som mladučký chuligán, mám rád ľudí a aj psíkov. Bol som zaočkovaný a aj časom kastrovaný. Ak ma chcete, tak prosím píšte autorke tohto aalbumu, alebo na jej e-mail and.sedlackova@gmail.com
— v Pezinok, Bratislava.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Lízinka hladá nový domovTáto krásavica bola odchytená v hroznom stave,s kožným ochorením pri Tescu v RV.Pamôtáte sa na ňu?Vďaka UVP a p.Mičurovej je z nej dnes už takáto nádherná fenka.Hľadá svoj šťastný domov.Od: OZ Život je PES:-) Rožňava

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša
Hľadáme súrne prevoz KOŠICE - PEZINOK. Ak má niekto cestu, kontaktujte nás - psiadusa@psiadusa.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


Aktualne info OCKO: uz ma za sebou operaciu, bohuzial mu lekar musel oko vybrat. Tiez mu vycistil ustnu dutinu a pozarastane este mliecny zuby a zubny kamen. Ma podliatiny na hlave, ale inak je v poriadku a momentalne je u nas v utulku v zateplenom boxe.


2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči zdieľa fotku používateľa Prešovskí havkáči.

Pred 5 hodinami




Dnes podvečer priniesli túto mladú fenku kríženčeka.Má do 1 roka.Je veľmi prítulná a nekonflitkná.Vonku behá na voľno.Je to malé šidielko ktoré potrebuje veľa pohybu.Je v karanténe na Bajkalskej 28 v Prešove.Tel. 0948015944


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa svoju vlastnú fotku.


DAYTON – The Last Stand

Dnes DAYTONovi vypršal čas. Zostala mu posledná šanca na život. Tá šanca má jedinú vlatnosť:
MISSION IMPOSSIBLE

Vzhľadom na bezpečnosť správcu, návštevníkov útulku a samozrejme aj ďalších psíkov, ktorí čakajú na nový domov, nie je možné, aby Dayton u nás zostal. Ďakujeme všetkým, ktorí nám ponúkli pomoc formou konzultácie, rady a kontakty. Daytonovou poslednou šancou však je, že sa ho niekto ujme a zoberie si ho do svojej starostlivosti. Preto, ak o niekom viete, alebo ste doteraz váhali, dajte nám vedieť, že existuje niekto, kto mu dá šancu na život. Aspoň to skúsi, ďalší osud Daytona už bude v jeho rukách. Ľudia, čo obetujú časť svojich životov v boji o záchranu vyhodených a týraných psíkov, často veria na zázraky, a vy ?


2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

KS Zvolen
Zvolenčania!!! zdieľame: Lucia Likavčanová

Dobry den,

Mohli by ste prosim zdielať tohto psika? Nasli sme ho včera 7.10 na Lipovci/Sekieri. Bol strasne hlady, a vyzera ze aj dost zanedbany, nemal ziadny obojok ani znamku. Mame ho doma, chcemem mu najst povodnych majitelov a ak sa nenajdu tak dobry domov. Možem poskytnuť aj viac fotiek. Dakujem za zdielanie. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...02975773_n.jpg


https://fbcdn-sphotos-h-



Guľka (8 fotiek)
fenka, nájdená v BB, rasa: king, farba: biela, hnedé fľaky, výška 30cm, vek 2-3 roky
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Igor Horváth.BENY, vrátený po 5tich rokoch z adopcie pre úmrtie majiteľky. Rodina sa odmietla o psíka postarať a tak Beny z tepla domova skončil v koterci. Blíži sa zima a Beny naučený na teplo bude v koterci veľmi trpieť. Nájde ešte domov u ľudí s veľkým srdcom so slabosťou pre starších psíkov ? Beny je poslušný milý psík, rád chodí na prechádzky , je znášanlivý a hlavne veľmi smutný.
Beny sa nachádza v útulku v Trnave.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať