Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Nájde domov? Prosíme, zdieľajte. Na fotografiách je vidieť ako sa z malého šteniatka premenila na krásnu psiu dámu.


BEJKA
Bejka je jedno zo šteniatok, ktoré chceli spolu s jej súrodencami utopiť. Bola prevezená do Považskej Bystrice do útulku, aby si ju tu vyzdvihol budúci majiteľ, ktorý si ju zarezervoval. Bejka na neho čakala a on si pre ňu neprišiel. Odvtedy o ňu nikto neprejavil záujem, pritom je to úžasná, učenlivá, pokojná fenka, znesie sa so psíkmi aj fenkami. Jej súrodenci už svoj domov majú a ona stále čaká. Nič iné ako útulok nepozná a tak veľmi by už chcela ísť domov. Na akcii, kde bolo veľa ľudí a psíkov sa chovala ukážkovo, ani vodítko nepotrebovala, o to ťažšie ju bolo vrátiť do útulku, tak strašne chcela ísť s nami. Má asi 5 mesiacov. Je stredného vzrastu. Vhodná do bytu. Kontakt - 0904 133 486. Nájde domov? Prosíme, zdieľajte. Na fotografiách je vidieť ako sa z malého šteniatka premenila na krásnu psiu dámu.

Autor: Psia duša
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči

Pred 14 hodinami




Čau Čau hľadá akútne domov alebo dočasku !!!!! MI






Prešovskí havkáči v budkovciach okrem Michalovce sa nachadza už viac ako dva týždne na poli psík čau čau nevieme či je to psík alebo fenka pretože stále ked sa niekto priblízi uteka o dušu...známa ,ktora ju tam objavila ju stale chodí krmiť no ani po dvoch týžnoch sa jej nepodarilo aby psik k nej prisiel ...skusali sme ju v sobotu odchy




tit aj so sedalinom do žradla ale bez uspechu...surne hladame aspon docasnu opateru aby sme ju mohli dat odchytit cloveku ktory ma na to potrebne veci...ak je to fenka tak uz urcite bude nakryta pretoze sa pri nej motalo viac psikov ... SURNE !!!!!!! 0918 794 034
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči zdieľa fotku používateľa Prešovskí havkáči.

Pred 12 hodinami


Nelka potrebuje nový domov !!! Je nenáročná potrebuje len kuščok miesta vo vešej obývačke.Má hyg.návyky a naj by jej bolo v byte alebo v domčeku s prístupom do domu.

Večerné info je že fenka má 9 rokov a volá sa Nelka.Bohužiaľ bola darovaná a pôvodný majiteľ ide do zahraničia a psíka nechce zobrať naspäť ani na pár dní kde by bol s majiteľovou matkou.Vraj te nejde ale vraj ma psíka veľmi rád.Nemieni ani nijak na Nelku prispieť a ak by trebalo operáciu tak ju máme dať uspať :-(To je krásna láska ku svojmu psovi po 9tich rokoch..Fenka je vystrašená a má krvavú papuľku možno po menšej zrážke s autom. Teraz je v dočaske u Majky J.za čo veeeľmi ďakujeme 0944397132,0948015944






1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa svoju vlastnú fotku.


Feďo v dočasnej opatere Zobraziť preklad




Fedo posiela pozdrav z dočasnej opatery...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...havko Falco v dočasnej opatere..pozrite si video, aký šarkaník je z neho...


1 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Asi som to potom nepochopila, tak sa vážne ospravedlňujem.... veď ja som to nemyslela zle
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MisheliQ Pozri príspevok
Asi som to potom nepochopila, tak sa vážne ospravedlňujem.... veď ja som to nemyslela zle
..

..no, viem, že nie..len máme len to, čo máme povolené..je to napísané v nadpise...ak zdieľaš nejakú stránku o havkoch, na face, tak sa spýtaj ich aDMINA, čI JU MôžEš UVEREJňOVAť AJK NA PORADE...AK DOVOLí, TAK DAJ SEM...NEPOTREBUJEME MAť PROBLéMY S NIKýM..(BLBEC KAPSLOK)
0 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Nechcem, aby tému zamkli. To radšej nebudem prispievať (ale čítať neprestanem)


Naposledy upravil MisheliQ : 10.10.12 at 16:39 Dôvod: Na časť textu predtým som sa opýtala v ss
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči




Priatelia ak nemôžete adoptovať micku ale chete nejak pomôcť tak im urobíte radosť ak im kúpite kapsičky,konzervy či nejaké fajné granulky.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ZBIERKA V PREŠOVE PRE KARANTÉNNU STANICU TREBIŠOV

  • Tesco Prešov
  • Konečne môžeme aj my v Prešove pomôcť karanténnej stanici v Trebišove. Majú tam okolo 30 psíkov, nemajú OZ a psíci už nemajú čo jesť lebo je ich veľmi veľa, krmiva málo. Určite poznáte ich stránku už z facebooku.
    Zbierka sa uskutoční 25.10.2012 pri Tescu, konkrétne pri benzínke. Pridám tu potom aj mapku budeme tam od 16.00 do 17.30 cca. Ak by ste mali návrh na iné miesto, tak sem s ním.
    Bude vás tam čakať zástupca dobrovoľníkov z Trebišova a zástupca OZ Priatelia zvierat.
    Psíkovia potrebujú krmivo (granule, konzervy), odčervováky, aj tabletky aj pasty pre šteniatka, vodidla a obojky.
    Verím, že prídete a donesiete niečo pre tieto ubolené dušičky.

Verejná udalosť
· Od: Priatelia zvierat
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


malá Miška stále čaká na nový domov alebo dočasnú opateru...je to šteniatko, potrebuje spoznávať svet, učiť sa na vodítko atď...


Miška hľadá domov
Miška je ca 4 mesačné šteniatko v budúcnosti menšieho vzrastu. Je priateľská a nebojácna, také živé striebro . Momentálne žije v rod. domčeku s prístupom na záhradu, hyg. návyky má už takmer 100%. Do nového domova pôjde očkovaná a čipovaná. Ak by chcel nietko túto krásku domov, volajte 0949 575 965Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 5
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Lenka Debnárová.





opustené šteniatko

Maminka a sestrička už sú v novom domove, mňa nik nechce ale mám možnosť ísť za nimi a byť šťastná potrebujem len prevoz z okolia Nových Zámkov do Olomounca..Kto by pomohol?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alaya1 Pozri príspevok
Lenka Debnárová.





opustené šteniatko

Maminka a sestrička už sú v novom domove, mňa nik nechce ale mám možnosť ísť za nimi a byť šťastná potrebujem len prevoz z okolia Nových Zámkov do Olomounca..Kto by pomohol?
..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


HĽADÁME DOBROVOĽNÍKA/DOBROVOĽNÍKOV na pomoc ku psíkom
MIESTO: Dočasná opatera Zbyňov /obec Zbyňov, ca 20 km od Žiliny/
ČAS: okolo obeda, ideálne medzi 12-16, na ca hodinku-dve, 5x do týzdňa /ak by sa našlo dobrovoľníkov viac, tak bude stačiť ca 2x do týždna/
POŽIADAVKY: zodpovednosť, pozitívny vzťah ku psom, nebojácnosť /naši hafani sú zlatíčka k ľudom, ale medzi sebou sem tam vystrkujú rožky /
ČO Z TOHO BUDETE MAŤ VY?: dobrý pocit, pravidelný pobyt na čerstvom vzduchu, veľa nových psích lások...

Ak by niekto chcel pomáhať, ale nemôže iba kvôli tomu, že musí brigádovať, aby mal nejaké vreckové, tak sa vieme dohodnúť aj na nejakom symbolickom plate.
KONTAKT: 0905 716 517
TEŠÍME SA NA VÁS





1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Očami PSA

FENOCKA SA MUSI BOHUZIAL ROZLUCIT SO SVOJOU PANOU, KTORA JE UZ V BEZVEDOMI....CELY ZIVOT PREZILA PRI JEJ BOKU V BYTE. JE KASTROVANA, MA HYGIENICKE NAVYKY. HLADAME JEJ NOVY DOMOV. KONTAKT: 0948 894 777.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči






Zasa máme plno mačičiek a nemáme pre ne naozaj dobré podmienky.Máme dve cca 2 mesačné drobečky a ostatné malú cca pol roka a perzká ešte nevieme.Všetké sú priateľské.Potrebujú čím skôr nový domov alebo aspoň dočasnú opateru !Sú v karanténe v Prešove na Bajkalskej 28.Tel. 0948015944
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


OZ Strážni anjeli

Naozaj veľmi súrne hľadáme nový domov pre Zorka! Nedávno mal torziu žalúdka a keďže mal diétu poriadne schudol. Teraz by už však mal priberať, ale skôr to s ním ide stále dole vodou Dostáva jesť 3-krát denne kvalitné krmivo, ale aj tak je vychudnutý. V koterci sa trápi, život v útulku je pre neho utrpenie...Predtým sa tešil aspoň na prechádzky, ale teraz mám pocit, že ide von len preto, že je na vodítku. V koterci je vystresovaný, keď chodia okolo iné psy, vždy naráža hlavou do mreží a spôsobuje si rany na tvári. Robil to už predtým, ale po čase prestal aj pribral na váhe. Teraz sa však tento stav vrátil a je na tom oveľa horšie. Už len pri pohlade na neho je jasné, že je nešťastný. Niekoľko mesiacov ho inzerujeme ako súrneho psíka, ktorý zavretý trpí, ale nikto sa na neho stále neozval. Potreboval by sa dostať z útulku, najlepšie na záhradu k rodinnému domu. Síce sa ho snažíme čo najčastejšie venčiť, ale ani to už nepomáha. Zdá sa, že mu je už všetko jedno...


Aspoň čo sa týka povahy sa zmenil k lepšiemu. Prišiel k nám ako problémový pes, ktorý nezniesol manipuláciu od cudzích. Je síce stále nedôverčivý, ale k dobrovoľníkom z útulku je bezproblémový. Vonku si vždy sadne k človeku, položí mu hlavu na nohy a nechá sa hladkať. Tiež sa znesie s niektorými fenkami (napríklad Jackie pustí aj do koterca).

Prosím ZDIEĽAJTE tento album, nech konečne dostane šancu. Je u nás už dosť dlho, veľmi sme si ho obľúbili. O to viac nás bolí pozerať sa, ako sa trápi...

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Sinka hľadá domov (4 fotky)Sinka je ca 5 ročná fenka kríženčeka, veľkosťou ako bígl. Doteraz robila spoločníčku jednej starej pani, žiaľ pani ochorela a už sa nevládze o Sinku starať. Sinka je priateľská, vie sa rýchlo naviazať na človeka. So psíkmi problém nemá. Doteraz žila na dvore, ale prístupu do domu, by sa tiež isto potešila. Sinka je sterilizovaná. Kontakt na pani, ktorá jej hľadá domov: 0911226844









2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎10.10.2012
od dnes ma nový domov Benny. Bude bývať v byte u milej rodinky s 2mi deťmi a bude mať i veľa psích kamošov. Benny na nový domov čakal pol roka a potom sa zrazu ozvalo naraz viacero super záujemcov, takže to bolo ťažké rozhodovanie. Veríme však,že i ostatní toho "svojho psíka" niekde v útulku nájdu. VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME pani Janke, za to že mala Bennyho po celý čas v dočasnej opatere a z malého bojazlivého "klbka problémov" vychovala nádherne poslušného havka.


1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prikladam sem, ak by mal niekto zaujem...

http://www.jedenmeter.sk/?ukaz=main

http://www.facebook.com/jedenmeter.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať