Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


tak a toto je Molly na skúške v jej možno budúcom stálom domove. Vyzerá to tak, že sa jej tam páči, tak už len dúfame, že si zvykne na ostatné zvieratká v domácnosti a aj oni na ňu a bude môcť ostať navždy....


2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

ŠPAGY
dnes som sa po prvy krat citila ako keby som bola v cíne...v rumunsku alebo v rusku..to co sme nasli nam vyrazilo dych.... psika sme nasli par desiatok metrov od nasej karantenky...v areali kde sidlime....bol asi 3 metre od plota....mame podozrenie ze ho sem niekto normalne priviezol....a polozil....muselo to byt v noci,ked si predstavim,ako u nas uz mrzne, ma obrovske stastie,ze zije



Od: Očami PSANedá mi nedať sem tento príspevok - OČAMI PSA.
Tento psík - ešte šteniatko bol v lese zviazaný a pripravený na popravu. Strašne plakal. Našťastie to počuli chlapi, ktorí v hore chystali drevo a psík mal šťastie, že ho zachránili.
Dostal meno ŠPAGY.
Do kedy sa takého veci budú diať ?

Očami PSA
Špagy je u nas...v karantennej stanici v Lipt. Mikulasi...je ok
Naposledy upravil verkaz : 17.11.12 at 12:17
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Táto fenka teriéra bola pravdepodobne vyhodená. Jej záchranári ju pritúlili s tým, že verili že sa prihlásia majitelia. Nestalo sa tak. V nedeľu odchádzajú do zahraničia a psíka nemajú kde dať. Fenka bola v byte, lebo je naučená na poriadok a má aj hygienické návyky. Útulok Tuláčik je bohužiaľ preplnený, tak prosíme, či by jej niekto neposkytol dočasnú opateru, kým sa niečo vyrieši.
Naposledy upravil verkaz : 16.11.12 at 20:18
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Očami PSA: ŠPAGY.


‎:,(

ŠPAGY
dnes som sa po prvy krat citila ako keby som bola v číne...v rumunsku alebo v rusku..to co sme nasli nam vyrazilo dych.... psika sme nasli par desiatok metrov od nasej karantenky...v areali kde sidlime....bol asi 3 metre od plota....mame podozrenie ze ho sem niekto normalne priviezol....a polozil....muselo to byt v noci,ked si predstavim,ako u nas uz mrzne, ma obrovske stastie,ze zije Autor: Očami PSA
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


l
Keby bolo takýchto prípadov čo najviac
Útulok šťastný psíkDarma pozdravuje z nového domo

Maria Slavska
Dnes ·

este sa boji ale u nas sa bude mat velmi dobre,zly zivot Darme skoncilva
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


toto je nás najnovší prírastok Elli, ca 3 ročná fenka nemeckej dogy, už dlhšie sa túlala po okolí, ale bola veľmi plachá...včera sa ju konečne podarilo chytiť...Elli je dosť vychudnutá, mala na sebe veľmi veľa kliešťov, a na niektorých miestach má stvrdnutú kožu, akoby spávala na niečom tvrdom, taktiež má zápal rohovky... asi bola zvyknutá žiť vonku, do vnútra sa bojí isť ale keď je už vo vnútri tak si to užíva, len potom zas boji ísť von... po psíkoch zatiaľ vrčí, nie je na ne asi zvyknutá... vzhľadom k tomu v akom stave Elli je nepredpokladame, že sa ohlási pôvodný majiteľ...pre Elli hľadáme DOČASNÚ OPATERU, kde by sa mohla dať trochu dokopy...


1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Elli je už v dočasnej opatere, kde je o ňu fantasticky postarané. Je to vidno aj na tejto fotke ako si spokojne spinká.
tu je jej najlepšie...
— v Dočasná opatera Zbyňov.
Naposledy upravil verkaz : 17.11.12 at 12:21
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Zrúdka Betty
Před 13 hodinami

Košice - Elinka je 9 týždňová sučka neznámeho kríženca, ktorú priniesla pani do veterinárnej ambulancie. Našla ju spolu s jej bračekmi vonku v tejto zime v dedine nedaleko KE (bračekovia už majú nové domovy ) súrne sa jej však hľadala dočasná opatera, nakoľko tam dlho nemohla ostať – teraz je v DO u mňa v byte.
Je 2 krát odčervená, odblšená, dňa 27.11.2012 bude prvý krát zaočkovaná a začipovaná.
V dospelosti bude malej veľkosti do 10kg, takže je vhodná predovšetkým do bytu, prípadne do rodinného domu s neobmedzením prístupom do vnútra.
Ako každé malé šteniatko má rada iné psy, mačky aj hlodavce ( je veľká kamarátka s mojím potkanom ), taktiež má rada deti aj starších ľudí.
Učí sa hygienickým návykom, v prípade núdzovej potreby chodí na podložky určené pre šteniatka.
Ellie hľadám nový domov len u zodpovedných ľudí, nakoľko starostlivosť o psíka je záväzok na min. 10 rokov, takže určite nie je vhodná ako vianočný živý darček pre deti na pohranie sa na par mesiacov !
Podmienky adopcie:
1. podpísanie adopčnej zmluvy ( v prípade záujmu viem poslať na e-mial )
2. uhradenie adopčného poplatku vo výške 20 eur
3. povinnosť sučku v dospelosti kastrovať ( predíde sa tým možnosti, že bude kotná, nakoľko už teraz je neskutočne vysoký počet šteniat a psov, ktoré sú vyhadzované na ulicu, týrané či zanedbávané a taktiež kastrácia slúži ako prevencia pred ochoreniami reprodukčných orgánov u sučky )
4. adoptovať psa si môže len plnoletá osoba
5. je nutné si prísť pre ňu osobne, ja nemám možnosť doviesť psa do iného mesta a nemám ani finančné možnosti pre tu a hlavne časové, kedže mám na starosti aj iné psy
Kontakt :
e-mial : dianabidovská@post.sk
t.č. 0910 620 830 ( uprednsťnujem komunikáciu cez e-mial nakoľko študujem na VŠ a okrem Ellie mám na starosti aj iné psy a nie vždy mám možnosť zodvihnúť telefon )
FB- Zrúdka Betty
P.S. nakoľko som študentka a všetky náklady spojene so starostlivosťou o šteniatka v DO ( od mája je Ellie 7 šteňa čo mam v dočaske ) mi hradia rodičia prípadne využijem dary od sponzorov, pokiaľ by mi niekto chcel pomôcť veľmi to uvítam – uvítam akúkoľvek pomoc materiálnu aj finančnú ( granule pre šteniatka nepotrebujem, mám ich dostatok ) Ďakujem !

— v Kosice, Slovakia.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Psia duša

TOM A BOB - krásne 3-mesačné šteniatka kríženca kokršpaniela, psíkovia. Sú hravé, veľmi sa viažu na ľudí. V dospelosti budú stredného vzrastu. Sú vhodné do bytu aj do rodinného domu. Potrebovali by domovy čo najskôr.

OZ Hafkáči - Považská Bystrica - 0911 290 983, 0915 737 176.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Takáto milá správa vždy potešíDočasná opatera Zbyňov

17.11.2012
od dnes je v novom domove malá Kira. A ako sa na šteniatko narodené na stanici patrí, tak do nového domova cestovala až za hranice a to do Čiech. Bude bývať u mladého milého páru v byte a mať kamošku labradorku. Poslúchaj drobec
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 6 nových fotiek do albumu Z nového domova 2012.












2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Prišlo správou:

Dobrý večer želám!
Mala by som na Vás jednu prosbu. Prosím, mám doma malého psíka, kríženca a bohužial si ho nemôžem nechať. Nechcela by som ho dať do útulku, ale chcela by som aby si našiel domov. Keby ste mohli zdielať fotku, aby ho niekto zobral domov, bola by som Vám veľmi vdačná.
Napíšem Vám teda kontakt, a údaje.
Eleonóra BALOGHOVÁ, Tvrdošovce, 0904 872 949
Je to fenka, shitzu+oranžový špic, má 9 týždňov, zaočkovaná, odčervená.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Prišlo správou:

Tohto psíka sme našli potulovať sa okolo nášho domu. Je to pravdepodobne belgický ovčiak - malinois alebo kríženec tohoto plemena. Je to mladý psík, tak do 1 roka. S ostatnými psami nemá žiadny problém. Má poranenú zadnú labku, kríva na ňu. (v pondelok ide k veterinárovi). Je to absolútne nekonfliktný pes, miluje ľudí. Hľadáme pre neho milujúci domov alebo aspoň dočasnú opateru. Na vodítku vie chodiť perfektne, stále behá aj napriek zraneniu, je vidno, že je to pes, ktorý miluje šport.

Momentálne sa nachádza v Hlohovci. Kontakt: 0908 738 804.

Pozn. OZ Psia duša - Veľké ďakujem patrí rodine, ktorá ho našla a prichýlila napriek tomu, že majú svojich 5 psíkov a nie všetci sa znášajú... Keďže nebola iná možnosť, zariadili to tak, aby mu mohli pomôcť. Kiežby takých ľudí bolo viac... Ďakujeme! — JERRY hľadá súrne nový domov (6 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


ĎAKUJEME spol. TESCO za úžasný predmikulášsky darček pre našich útulkáčov ! Je to už po tretíkrát v tomto roku a treba vyzdvihnúť, že s ponukou pomoci prišlo TESCO za nami a nie naopak, čo je fantastické a v dnešnej dobe nie veľmi časté. ĎAKUJEME.


3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


Dnes ráno nám volali z kliniky VetGuard, že akútne potrebujú poskytnúť transfúziu krvi ťažko chorému pacientovi - čokoládovému labradorovi. FÍK bol jasnou voľbou - je pokojný, poslušný a pri jeho veľkosti mu pár deci krvi chýbať nebude. Fešák FÍK sa držal statočne, akoby vedel, že jeho krv má cenu zlata pre zúfalých majiteľov chorého psíka. FÍK dostal za odmenu chutnú konzervu a prísľub, že ho prídu navštíviť aj do útulku s chutnou odmenou. Veríme, že sa ich čokolabík uzdraví a veľmi nás teší, že sme mohli pomôcť skvelému tímu na klinike VetGuard a ich pacientovi. V minulosti už darovalo krv niekoľko útulkových psíkov, určite si pamätáte napr. Bondyho.


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MAJME SRDCE.

piatok
Nepoznáte majiteľa? Fenočka bola nájdená v BA a za majiteľmi veľmi smúti, rezignovala... Bratislavčania, zdieľajte, aby sme sa čímskôr dopátrali k jej rodine. Ďakujeme za ňu.

Velmi pekne chceme poprosit ludi o zdielanie. Pokusame sa najst majitela fenky Ninky, ako sme ju nazvali. Bola najdena v sobotu v noci po zrazke autom v Bratislave. Ninuska uz je zoperovana, ma lieky, bolesti nema uz aj pomalicky chodi, ale neskutocne s
muti. Uplne rezignovala. Predpokladame, ze smuti za majitelmi. Nechce papat, nechce sa vencit. Mysleli sme, ze je to vsetko koli tej operacii, ale ked som ju dnes videla, isiel z nej neskutocny smutok :-(( Podla vsetkeho sa zle nemala, neboji sa, je pekne vypapkana. Len radost v ockach jej chyba :-( Ak by ste vedeli komu by mohla chybat, napiste nam prosim ozmajmesrdce@gmail.com






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zatulané Psíky Šaľa.

14 novembra
♥♥♥

♥ LEN TAK, ZO ŽIVOTA VERNÉHO A ODDANÉHO ÚTULKÁČA - V TOMTO PRÍPADE TOHO NÁŠHO ♥

//na požiadanie nezverejňujeme identitu rodiny ani identitu zverenca z nášho OZ-tka//

* ... panej, ktorá má v opatere nášho útulkáča, jedného dňa prišlo nevoľno ... bola k nej privolaná RZP-čka. Malý chlpáčik tak intenzívne ochraňoval svoju paniu a jazykom ošetroval ranu na hlave, že privolaný lekár a záchranári mali čo robiť aby havina odtrhli od svojej majiteľky, za úsmevnej asistencie prítomných sa to napokon podarilo. Keď sa pani, záchránárom zmienila, že tohto verného a oddaného spoločníka si vzala do opatery z útulku, tak v miestnosti nastalo ticho a dokonca sa objavili aj slzy dojatia .... *

ps: paňulka je už v poriadku
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Timi a Teo sú 2 mesačné šteniatka, ktorým hľadáme nové domovy. V budúcnosti by mali byť stredného vzrastu, tak okolo kolien. V tváričkách vyzerajú terierovito /najmä Teo/, je možné, že to budú pomerne aktívni psíkovia, preto ich odporúčame najmä k rodinnému domčeku so záhradkou. Samozrejme kým trochu nevyrastú mali by byť aspoň na noc vo vnútri v teple. Už sú 1x očkovaní, odčervení a i čipovaní. Veríme, že sa nájdu milí ľudia ochotní poskytnúť im novy domov: Viac info: zbynov@centrum.sk, 0949 575 965 — Timi a Teo (8 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Život je PES:-) Rožňava.

Suzie - mladá fenka priviazaná o strom hľadá domov
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dočasná opatera Zbyňov


Psíčkari prosím podporte dnes večer v Československo má talent fenku Aidu, čo tancuje so svojou majitelkou do FINALE nech pochopí tento systém, že pes je priateľ človeka a nie jeho nepriateľ!!! Na znak protestu, že sa zaoberajú nekomeptentné osoby psím životom a schvaľújú zákon o nás bez nás!!!! ĎAKUJEM

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať