Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tento havino bol vcera 16.11.2012 odchyteny v Banskej Bystrici v Narodnej ulici ...prosim nepoznate ho? caka na svojho majitela v KS Zvolen
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎18.11.2012
v týchto chvíľach cestuje so svojou novou rodinkou domov malá Tara. Bude bývať u milej rodinky v byte. V rodine sú aj deti, čiže Tara sa isto nudiť nebute. Ďakujeme Alenke s priateľom za dočasnú opateru pre malú a Šárke za pomoc pri nájdení nového skvelého domova.


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dogs/Psy/Pejsci sdílel(a) příspěvek (fotka) uživatele Zatulané Psíky Šaľa.Dnes 18.11.2012 pri príchode na pozemok sme našli zraneného Mata, nevieme čo sa udialo. Neprosím o dočasku , lebo je to
zbytočné. Dávam to sem , iba preto, aby ste si uvedomili, že naozaj ďalších psíkov nemôžeme prijmať. Je to na nás veľa. slavka ale ak by ho niekto chcel prichýlil v dobe liečenia : kontakt 0903 268 641, 0908 997 222, 0903 280 997
Zatulané Psíky Šaľa


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Kežmarok
NÁJDE SA DOBRÁ DUŠA NA DOČASKU PRE TIETO DVE NOVÉ ZLATÍČKA? SÚRODENCI- FENOČKA EMILY A PSÍK JOSCHI VÁS PROSIA O POMOC. Najlepšie spolu, sú na seba silno naviazaní.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎18.11.2012
KuK, volám sa Bady a nového pánička už nehľadám, ja ho už totiž mám. A mám aj nového kamoša, volá sa Jack a na počudovanie je ešte väčší ako ja. Má až 65kg a je to bandog, 1x vyzerám pri inom psovi malý...a inak baby povedali, že Jack poslúcha akoby bol z reklamy, hm...tak asi sa budem musieť naučiť poslúchať aj ja ďakujem všetkým čo mi držali palce a usilovne zdieľali môj album.Verím, že v tomto domove už budem môcť ostať naozaj navždy...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


SÚRNE sa hľadajú nové domovy alebo dočasné opatery pre dve šteniatka. Na fotkách je cca 6-mesačná fenka a okrem nej je tam ešte cca 3-mesačné šteniatko (foto nemáme), ktoré je dosť plaché... Biela fenočka je stredného vzrastu, cca po kolená, milej povahy.

Nachádzajú sa v obci Jasov, pravdepodobne sú z rómskej osady. My sme tam dnes boli pre 6-mesačného psíka, ktorého zrazilo auto a ležal tam dva dni dolámaný a v bolestiach. (album zajtra). Bohužiaľ, naše možnosti sú obmedzené a nebolo možné ich všetkých vziať, nieje kam...

Pomôžte, aby neskončili pod kolesami áut...

Kontakt: psiadusa@psiadusa.sk alebo správa na FB — Dve šteniatka na ulici - SOS! (4 fotky)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ELLINKA hľadá súrne nový domov

Šteniatko Ellinka hľadá nový domov
Košice - Elinka je 9 týždňová sučka neznámeho kríženca, ktorú priniesla pani do veterinárnej ambulancie. Našla ju spolu s jej bračekmi vonku v tejto zime v dedine nedaleko KE (bračekovia už majú nové domovy ) súrne sa jej však hľadala dočasná opatera, nakoľko tam dlho nemohla ostať – teraz je v DO u mňa v byte. Je 2 krát odčervená, odblšená, dňa 27.11.2012 bude prvý krát zaočkovaná a začipovaná. V dospelosti bude malej veľkosti do 10kg, takže je vhodná predovšetkým do bytu, prípadne do rodinného domu s neobmedzením prístupom do vnútra. Ako každé malé šteniatko má rada iné psy, mačky aj hlodavce ( je veľká kamarátka s mojím potkanom ), taktiež má rada deti aj starších ľudí. Učí sa hygienickým návykom, v prípade núdzovej potreby chodí na podložky určené pre šteniatka. Ellie hľadám nový domov len u zodpovedných ľudí, nakoľko starostlivosť o psíka je záväzok na min. 10 rokov, takže určite nie je vhodná ako vianočný živý darček pre deti na pohranie sa na par mesiacov ! Podmienky adopcie: 1. podpísanie adopčnej zmluvy ( v prípade záujmu viem poslať na e-mial ) 2. uhradenie adopčného poplatku vo výške 20 eur 3. povinnosť sučku v dospelosti kastrovať ( predíde sa tým možnosti, že bude kotná, nakoľko už teraz je neskutočne vysoký počet šteniat a psov, ktoré sú vyhadzované na ulicu, týrané či zanedbávané a taktiež kastrácia slúži ako prevencia pred ochoreniami reprodukčných orgánov u sučky ) 4. adoptovať psa si môže len plnoletá osoba 5. je nutné si prísť pre ňu osobne, ja nemám možnosť doviesť psa do iného mesta a nemám ani finančné možnosti pre tu a hlavne časové, kedže mám na starosti aj iné psy Kontakt : e-mial : dianabidovska@post.sk t.č. 0910 620 830 ( uprednsťnujem komunikáciu cez e-mial nakoľko študujem na VŠ a okrem Ellie mám na starosti aj iné psy a nie vždy mám možnosť zodvihnúť telefon ) FB- Zrúdka Betty P.S. nakoľko som študentka a všetky náklady spojene so starostlivosťou o šteniatka v DO ( od mája je Ellie 7 šteňa čo mam v dočaske ) mi hradia rodičia prípadne využijem dary od sponzorov, pokiaľ by mi niekto chcel pomôcť veľmi to uvítam – uvítam akúkoľvek pomoc materiálnu aj finančnú ( granule pre šteniatka nepotrebujem, mám ich dostatok ) Ďakujem !

Autor: Zrúdka Betty
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku používateľa Šimi Konka.


ZDIEĽAME: Naozaj veľmi súrne zháňam aspoň dočasnú opateru pre tohoto psíka....DO má len do zajtra...nachádza sa v Tvrdošíne. Tel.číslo: 0918557763

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎19.11.2012
od dnes má domov Molly. Mollynka bola týžden na skušku u milých mladých ľudí, či si zvykne na život v byte a 2 morské prasiatka a Molly to samozrejme zvládla na jednotku. Veľmi sa tešíme, Molly totiž u nás bola už dosť dlho a ďakujeme jej novej rodinke, že Molly dali šancu.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku.


Feďo, náš večne dobre naladený "psí dôchodca" stále čaká na nový domov... da niekto šancu i jemu?

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dám len tak,pre potešenie, krásnu kresbu...




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša
Hľadáme prevoz pre dve fenočky.
Linda - Prešov - Martin
6-mesačná fenka - Košice - Pezinok.
Nemá niekto cestu? Je to súrne.
Kontakt - správa na FB alebo psiadusa@psiadusa.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab zdieľa album používateľa Kristína Duranská: Nájdený psík v Podunajských Biskupiciach - 19november.


https://www.facebook.com/media/set/?...8799311&type=1

Nájdený psík v Podunajských Biskupiciach - 19november
Dnes 19.novembra sa našiel tento čierny psík v Bratislave v mestskej časti Podunajské Biskupice. Je mi cca po kolená.Podla mňa je to ešťe šťeňa.Je to ona. Poslúcha na povel sadni,lahni, ostaň. Je veľmi prítulná. Bola vyhladovaná a celá mokrá. Dala som jej najesť a napiť všetko spapaal a potom zaspala. Prišla si po ňu sloboda zvietat. Prosím pomôžte mi nájsť majiteľa je to strašne zlatý psík a nezaslúži si život v útulku. Je veľmi krásná kebyže môžem tak si ju ihneď nechám.Autor: Kristína Duranská
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Takýto krásny prírastok fenku a jej 9 šteniatok má útulok Tuláčik v Brezne. Roxy a jej 9 šteniatok
Naše najnovšie prírastky, mamina Roxy a jej 9 šteniatok. Šteniatka majú asi 3 týždne.
Od: Útulok Tuláčik Brezno
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Grétka a Hana
Hľadáme domov pre dve malé fenky z cigánskej osady nachádzajúce sa v DO v Ba. Slečny majú cca 8 týždňov, sú odblšené, odčervené a zaočkované, svojím nízkym vzrastom vhodné hlavne do bytu. Sú nesmierne hravé a zvedavé, vyhľadávajúce každé pohladenie a objatie, postupne sa učia hygienickým návykom. Informácie na tč: 0904974190.
Od: Katarína Gardošová
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


RALFÍK (6 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 3 nové fotky do albumu Z nového domova 2012.






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Včera (18.11.) nám prišla prosba o pomoc pre viacerých psíkov z obce Jasov pri Košiciach, avšak jeden psík bol v najakútnejšom stave. Podľa informácií ho v piatok zrazilo auto, psík zaliezol do odvodňovacieho kanála a celý deň preplakal, v sobotu už len tíško ležal...

Vyrazila som pre neho s Katkou Mačatkovou, ktorej ďakujem za pomoc. Našli sme malé asi 6-mesačné šteniatko - vystrašené, ubolené a mierne apatické...

Dnes sme boli na vyšetreniach. Ralfík mám komplikované zlomeniny, ľavá stehenná kosť je zlomená v troch častiach a okrem toho má zlomenú aj ľavú stranu pánvy. V stredu ho čaká náročná operácia, dostane dve platničky.

Je to ešte len 6-mesačná drobec a toľko si toho už prežil... Operácia bude finančne náročná (odhad 450-500 €), ale maličký si určite zaslúži našu pomoc. Je to bojovník, drží sa statočne. Celý deň len leží, odpočíva a veľmi rád sa mazná, pri hladkaní podáva labenku. Sem-tam ma zavolá kňučaním a keď k nemu prichádzam, vždy vrtí chvostíkom.

Držte mu palce.

Ak by ste mu chceli pomôcť finančne, budeme veľmi radi. (2622711607/1100 - poznámka "Ralfík"). Tiež pomôže zdieľanie, aby po rekonvalescencii mohol čo najskôr putovať do nového domova.


RALFÍK (6 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica pridal/a 12 nových fotiek do albumu HĽADAJÚ DOMOV - November 2012.


















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


SLEEPY a HOLLOW - čo dodať - nevinné, zachránenej z ospalej diery Osuskej priehrady... Obaja fešáci hľadajú nový domov.


SLEEPY
pes, 6 mes., 35 cm, 7 kg, kríženec
Sleepy a Hollow boli nájdení v zúboženom stave, boli vyhodení na priehrade. Dozvedeli sme sa,
že ich tam vyhodil majiteľ, ktorý ich predtým tríznil v chlieve bez jedla a vody, čo zodpovedalo
ich stavu. Obaja súrodenci sú milučkí, veľmi skromní, za misku s jedlom urobia čokoľvek. Obaja
majú jemné povahy, sú neštekaví a veľmi si užívajú vzťah s človekom.

http://www.utuloksenica.sk/sleepyhollow.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať