Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
posúvam..

pepsikova Pozri príspevok
.

..pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača 1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov
www.tetaberta.sk
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok Skalica

PÝTAME SA: Čo hovoríte na to, keby sme v útulku usporiadali adopčný deň? Prišli by ste si adoptovať zvieratko?
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
posúvam..[/QUOTE]

Chcem pomôcť. Čo mám preto spraviť?

V hornom menu kliknite na tlačidlo "Nakŕmiť", vyberte si psa, ktoreho chcete kŕmiť a potom kliknite na tlačidlo "Nakŕmiť" vedľa jeho fotografie.
Každý deň môžete týmto spôsobom nakŕmiť kaýdého psa v našom zozname. Kŕmiť môžete vždy jeden krát denne. Zdielajte odkaz, povezdte o kampani svojim priateľom a hlavne nezabudnite prísť aj zajtra!
Akonáhle budú všetci psi z útulku nakŕmení, získa útulok tonu krmiva. S Vašou pomocou sa iste podarí nakŕmiť všetkých psov.


..pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača 1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov
www.tetaberta.sk
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..Tento link treba pridať aj tam, kde klikáme ako klikačky...nech je to viditeľné aj pre nepsíčkarov
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Psia duša

Adela bola v Pezinku odchytená 06.11.2012 o 19.30hod. Je to čistokrvná foxteriérka, poznáme jej pôvod, ale nezodpovedná chovateľská stanica si neviedla kontaktné údaje na majiteľ psíkov, ktorí odišli do nových rodín!
Nebola uchovnená a preto nie je záznam o jej majiteľovi. Je po výstavných rodičoch s PP. Narodila sa v roku 2006.

Adelka je dominantná fenka, ktorá rada robí poriadky so psíkmi v KS. Žila v byte, lebo je ostrihaná. Má hygienické návky. Hľadáme pre ňu len najlepší domov.

Adelka bude kastrovaná, aby nebola použitá na ďalšie množenie.

Kontakt: psy.pomoc@gmail.co, 0948 288 899.

0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Možnosťou získania viacerých kliknutí je: registrácia nového účtu alebo prihlásenie sa do vášho účtu na TetaBerta.sk. Užívateľ tak získa kliknutia na všetky psi naviac, počas ďalších 24 hodín.
.................................................. .................................................. ........................

Ak si založíte účet na inzertnej stránke TetaBerta,.. čo vás nič nestojí, môžete aj inzerovať aj nakŕmiť všetky psy naraz a nielen jedného...to je výhoda...
Ja som tak urobila....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku.


Ella stále čaká na nový domov...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
posúvam..[/QUOTE]

Chcem pomôcť. Čo mám preto spraviť?

V hornom menu kliknite na tlačidlo "Nakŕmiť", vyberte si psa, ktoreho chcete kŕmiť a potom kliknite na tlačidlo "Nakŕmiť" vedľa jeho fotografie.
Každý deň môžete týmto spôsobom nakŕmiť kaýdého psa v našom zozname. Kŕmiť môžete vždy jeden krát denne. Zdielajte odkaz, povezdte o kampani svojim priateľom a hlavne nezabudnite prísť aj zajtra!
Akonáhle budú všetci psi z útulku nakŕmení, získa útulok tonu krmiva. S Vašou pomocou sa iste podarí nakŕmiť všetkých psov.


..pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača 1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov
www.tetaberta.sk
[/QUOTE]..

..registrovaním na stránke môžete potom nakrmiť klikom všetkých psíkov...akurát, musela som nanovo zakaždým otvoriť stránku, aby som sa dostala k ďalšiemu psíkovi...ale podarilo sa!...
...klikať sa dá z každého prehliadača, čo máte v pc,teda po zaregistrovaní všetkým psíčkom každý deň...je to velká pomoc!..ďakujem vám..
Naposledy upravil pepsikova : 23.11.12 at 09:11
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zrúdka Betty.


EXTREMNE SURNE !
Daisy je 3 mesačná sučka, ktorá bola nájdená na ulici, nálezcovia si ju však nemohli dlhšie nechať a dnes išla do núdzovej DO ku Katke, kde však môže ostať len týždeň – PRETO PRE NU SURNE HLADAM DOCASNU OPATERU HLAVNE V KOSICIACH A V OKOLI – od 1.12.2012 sučka nemá kam ísť ! V prípade poskytnutia dočasky krmivo, veterinára a všetky náklady hradím ja, taktiež jej budem hľadať nový domov.
Daisy je raz očkovaná a odčervená, v dospelosti bude strednej veľkosti, má veľmi prítulnú povahu a vyžaduje ľudskú spoločnosť. Je vhodná do bytu alebo do domu s prístupom do vnútra. Je to kríženec neznámeho plemena, vyzerá ako malá lištička.
V prípade, že mate záujem si sučku adoptovať kedže hľadá aj nový domov nielen DO podmienky adopcie sú : podpísanie adopčnej zmluvy, uhradenie adopčného poplatku 20 eur, kastrácia sučky v dospelosti.
KONTAKT : dianabidovska@post.sk, 0910 620 830, FB – Ztúdka Betty
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ak niekto nemôže poskytnút domov psíkovi, tak tu je malý zajko čo hľadá domov...


Betka je mala kralicka, ktora cely svoj kratucky zivot prezila u mnozitela v chlieve na rodenie mladat. Za 3 roky nepoznala co je to laska, pohladenie ci kvalitne jedlo..Napriek tomu je mila, nezna, proste zlaticko..Najde sa niekto kto by jej vedel poskytnut laskavy a milujuci domov?zaujemci ma mozu kontaktovat na 0904558815 alebo na maily: kizisea@gmail.com
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Psíčkari z KE, môžete pomôcť?


Zuzana Špišáková
Drahí priatelia, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Možno ste už zaregistrovali, ale v stredu t.j.28.11.2012 o 8:00 hod. podstupujeme s našou fenkou Tarou operáciu, pri ktorej jej bude odstránená slezina, vzhľadom k tomu, že jej na nej diagnostikovali nádor. Pevne verím, že všetko dobre dopadne, ale cez to všetko nechcem ponechať nič na náhodu. Môže sa totižto stať, že bude potrebovať transfúziu krvi. Preto aj touto cestou chcem osloviť všetkých psíčkarov z Košíc, ktorí by nám vedeli touto formou pomôcť a boli by nápomocní v prípade tejto potreby.
Darcom by malo byť:
- zviera zdravé a v dobrej kondícii
- vážiace nad 25kg, najlepšie 30kg
- plne vakcinované bez predošlých infekčných ochorení
- zviera, ktoré nikdy v minulosti neobdržalo transfúziu
- nikdy neprekonalo lymskú boreliózu
- nedarovalo krv po dobu 3, najlepšie 6 mesiacov
- ak sa jedná o fenku, nesmie sa hárať a vhodné je, ak nemala nikdy predtým šteniatká

Prípadní ochotní darcovia ma môžu kontaktovať buď tu na FB do správy, alebo na tel.č. 0905 944 754. Vopred Vám všetkým veľmi veľmi ďakujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MEGA SÚRNE!!!!!!


Ak môžete vziať hoci len jedného psíčka do dočasky, ozvite sa. Je to moc súrne... Kontakt a viac info priamo v albume.

MEGA SÚRNE!!!!!!
Chcem sa poďakovať slobode zvierat ktorá sľúbila pomoc pre 30 psíkov ktorým umrela majiteľka.Pani zo sz ich ZAKÁZALA inzerovať tu na fb!PSÍKY PRICHÁDZAJÚ O ŽIVOT !!!!!!!!!!!!!Už ich je len cca polovica..pani ma 2týždne nechala čakať a teraz zavolala o pol deviatej večer že nepomôžu a mám sa obrátiť inam...2 TÝŽDNE ČAKANIA NA NIČ!!! Vážne vidím ako sloboda zvierat zachraňuje! Moja prvá info o týchto psíkoch z druhej ruky bola že sú to krížence kokršpaniela a je ich vyše 40 neváhali ani sekundu a hneď by ich brali.Keď ich však bolo 30 a LEN krížencov tak už sa mi začali do mobilu vyhovárať že to neni jednoduché a že nemajú miesto a stálo by ich to 1500 eur a kto im to zaplatí a pod...Takže 40 x kokra to miesto majú ale 30 x nemajú miesto?!Keď som jej povedala že majiteľ sa psíkov zbaví po svojom ak nepomôžu tak mi odpovedala citujem: Na nás vyhrážky neplatia..ako pani si namnoží psy a kľudne si umrie a ja teraz mám riešiť dákich 30 zasraných čoklov?!... Takto sa vyjadruje človek čo zachraňuje psov??Preto prosím aj touto cestou ak máte voľné čo jen jedno miestočko pomôžte hoc aj dočastnou opaterou...Pomôžte mi zachrániť aspoň pár čo ešte prežili...PROSÍM ZDIELAJTE aby ak ešte niekomu zakázali inzerovať KAŠLITE NA TO INZERUJTE ONI LEN KLAMÚ!!!!!!Som strašne sklamaná z tohoto prístupu najradšej by som to medializovala,ale psíkom to už život nevráti....Sloboda zvierat???? Zmeňte si meno!!!! HAMBA VÁM!!!!!!!!!!!!Takže ešte raz vďaka pani B. ..Ak viete pomocť čím skôr ma kontaktujte kým ich ešte pár žije kontakt je 0904 374 669, Hul okr.Nové Zámky...Email je kekoa665@azet.sk.

Autor: Lenka Debnárová
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


Adela bola v Pezinku odchytená 06.11.2012 o 19.30hod. Je to čistokrvná foxteriérka, poznáme jej pôvod, ale nezodpovedná chovateľská stanica si neviedla kontaktné údaje na majiteľ psíkov, ktorí odišli do nových rodín!
Nebola uchovnená a preto nie je záznam o jej majiteľovi. Je po výstavných rodičoch s PP. Narodila sa v roku 2006.

Adelka je dominantná fenka, ktorá rada robí poriadky so psíkmi v KS. Žila v byte, lebo je ostrihaná. Má hygienické návky. Hľadáme pre ňu len najlepší domov.

Adelka bude kastrovaná, aby nebola použitá na ďalšie množenie.

Kontakt: psy.pomoc@gmail.co, 0948 288 899.

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...4775405&type=3
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Psia duša

ČOKY (fenka) - (3 mes., x-jazvečíka)

Čoky - žila u asociálov, ktorí ju na noc vymykali na balkón, kde žalostne nariekala až do rána. Oslovení kompetentní (RVPS, privolaná polícia), ktorí mohli pomôcť sa vyjadrili, že fenka vo vyhovujúcich podmienkach a nechali ju napospas určite nie šťastnému osudu ... Čoky sa zaradila do svorky psíkov, avšak ešte predtým sa z chuti najedla a pomaškrtila si na piškótach. Hľadáme milujúcu rodinu alebo milujúcu DO ... ďakujeme aj za zdieľanie

OZ Zatúlané Psíky Šaľa: 0903 280 997, 0917 510 134, zatulanepsikysala@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Silvia Valkošáková sdílí album uživatele Útulok šťastný psík:SLOVENSKÝ RAJ JE RAJ? Tento týždeň 3 vyhodené psíky v Slov.raji.

SLOVENSKÝ RAJ JE RAJ? Tento týždeň 3 vyhodené psíky v Slov.raji
Maša a Fionka sa takto dnes usadili a schovali pred dažďom pri dverách hotela Park v Slovenskom raji časť Čingov. Pracovníci hotela nás poprosili o pomoc. Tento týždeň po Ziggymu sú to ďalšie psíky vyhodené v Slovenskom raji. Fionka má ešte obojok a na háčiku chýba známka. Sú pomerne dosť vychudnuté, Fiomka velmi vystrašená a plachá. Slovenský raj asi pre tieto vyhodené psíky nie je raj.Od: Útulok šťastný psík





0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Ked vidim tolko svinstva na jednom mieste, vykonane ludmi, normalne sa zacnem modlit, nech je 21.12.2012 pravdivy a nech je to bude obrovksy meteor, no s malym dodatkom, kazdy jedinec co k tomuto utrpeniu prilozil ruku, nech prezije apokalypsu a potom sa navzajom vsetky ti "ludia" pozeru az posledny skape od hladu v bolestiach..
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Odsúdené psíky

Táto fenka žije u bezdomovcov. Bola nahlásená RVPS ako psík s neošetrenou ranou na líci. Fenka má infekciu až po kosť, má nádor na mliečnej žľaze a pravé uško zapálené. Súrne pre ňu zháňame dočasnú opateru!!! OZ strážni anjeli preplatí jej liečbu, ale nemajú podmienky pre jej opateru. Mala by byť v teple. Prosím nájde sa niekto kto ju aspoň dočasne prichýlil???? Ak áno, tak prosím volajte 0908661737 Vďaka

Fenka je v Lutile pri Žiari nad Hronom, má asi 6 rokov a je stredného vzrastu, je veľmi priateľská.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
RALFÍK

Aktualizované Pred 9 hodinami

Včera (18.11.) nám prišla prosba o pomoc pre viacerých psíkov z obce Jasov pri Košiciach, avšak jeden psík bol v najakútnejšom stave. Podľa informácií ho v piatok zrazilo auto, psík zaliezol do odvodňovacieho kanála a celý deň preplakal, v sobotu už len tíško ležal...

Vyrazila som pre neho s Katkou Mačatkovou, ktorej ďakujem za pomoc. Našli sme malé asi 6-mesačné šteniatko - vystrašené, ubolené a mierne apatické...

Dnes sme boli na vyšetreniach. Ralfík má komplikované zlomeniny, ľavá stehenná kosť je zlomená v troch častiach a okrem toho má zlomenú aj ľavú stranu panvy. V stredu ho čaká náročná operácia.

Je to ešte len 6-mesačný drobec a toľko si toho už prežil... Operácia bude finančne náročná (odhad 450-500 €), ale maličký si určite zaslúži našu pomoc. Je to bojovník, drží sa statočne. Celý deň len leží, odpočíva a veľmi rád sa mazná, pri hladkaní podáva labenku. Sem-tam ma zavolá kňučaním a keď k nemu prichádzam alebo sa mu prihovorím, vždy vrtí chvostíkom.

Držte mu palce.

NOVÉ:
20.11. Za pár hodín ste sa tak všetci zmobilizovali, že budeme mať dostatok prostriedkov na operáciu. Neskôr vypíšeme všetkých darcov, ktorým veľmi pekne ĎAKUJEME!

Ralfíkovi však ešte vždy môžete pomôcť zdieľaním, aby po rekonvalescencii mohol čo najskôr putovať do nového domova.

21.11.
Ralfík dnes absolvoval operáciu. Všetko prebehlo v poriadku. Maličký je ešte celý ubolený. Potrvá nejaký čas, kým sa z toho telo pozviecha... Čakajú nás ešte ďalšie konzultácie a kontrolné vyšetrenia. Držte nám palce! Operácia stála 354 €.
Ďakujeme ešte raz všetkým, ktorí na operáciu prispeli. Zvyšok bude venovaný iným psíkom v núdzi.

23.11.
Raflíkovi je už oveľa lepšie. Prvý deň a noc preplakal, potom už vôbec. Pekne skacká na troch labkách, papá, teší sa zo života, vrtí chvostíkom a najradšej by sa celý deň len túlil, položí si na vás hlávku a chce sa hladkať. Je to maličký maznáčik. Venčiť sa chodí výhradne na savú podložku, vonku zatiaľ ešte nechodíme, ale myslím, že hygiene sa naučí veľmi rýchlo. Je šikovný.

Kontakt: psiadusa@psiadusa.sk
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
...pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača 1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov
www.tetaberta.sk
41% ešte skúsim cez mozilu a tablet. Aj bez prihlasenia ide nakrmiť všetky psíky
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať