Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Aj takéto prekrásne príbehy sú
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Tomi Čertík ĎuricaÚtulok Kežmarok

Ľudkovia 2.októbra 2012 sa našej mačke narodilo päť mačiatok. A pre jedno znich stále nevieme nájisť nový domou. Ak sa Vám páči toto mačiatko a máte oň záujem tak mi prosím dajte vedieť čim skôr a to buť telefonicky na číslo: 0918 180 782 alebo e-mailom: tomisko3535@azet.sk. S pozdravom Tomáš
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


SOS Psiky sdílel(a) fotka uživatele SOS Psiky.

čtvrtek


Nikto sa neozval,nikto jej nema zaujem pomoct a pritom jej nic netreba len miestecko na dvore ci u vas doma;(je znasanliva a mila,0902 105 101 ide jej predsa o zivotZobrazit překlad


KUKnemam ocko a chceli ma zabit,ale ja bojujem a hladam prave TEBA!!!! som SANNY idealna spolocnicka tesiaca sa zo zivota,som poslusna a zila som na retazi ,takze som teraz nekonecne stastna,ze ma dievcatka pustili z retaze ,ale nemam kam ist,moj gazda povedal,ze ma zabije a ja VS potrebujem;( 0902 105 101
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

podoby lásky
prachy_nie_su_dolezite.jpg  
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Marley bol nájdený dnes ráno v Stránskom, nálezcovia ho síce počuli už včera ale mysleli si že to im popod auto behá kuna, keď išli ráno z domu skoro ho prešli na aute...Marley strávil celú túto chladnú noc vonku na betóne - sám, čudujem sa, že vôbec žije. Doteraz ho chudáčika ešte trasie. Dostal pre istotu atb. lebo určite bude mať aj nejaký zápal z toho...Drobček má podla veterinárky max. 5 týždňov. Je veľmi prítulný asi ako každé šteniatko...do nedela môže byť u mňa, ale ja potom cestujem a nemá kam ísť! Nenájde sa niekto kto by mu poskytol DO v teplúčku? nech nemusí ísť chudiatko vonku do koterca, šak tam umrzne! 0905716517 — Marley (8 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


V tomto albume sa nachádzajú drobčekovia, ktorým hľadáme nové domovy či dočasnú opateru. — Šteniatkovo (7 fotiek)









0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

ája a PájaVek: 3 a 5 rokov Výška: 35 cm Jája a Pája boli vyhodené na 100% množiteľom pri rieke Hron v Banskej Bystrici. Sú to fenky v dezolátnom duševnom stave! Sú vystrašené, plaché (sprvu od strachu až agresívne), jednoducho majú už toho všetkého dosť :-( Po fyzickej stránke vyzerajú byť v poriadku, až na tie vyťahané cecíky.. Ďalšie vyšetrenie vet. lekárkou ukážu viac. Bolo by vhodné, aby obe fenočky išli spolu do nového domova, sú na seba veľmi viazané a bez seba neurobia ani krok. Pomôžme im ukázať, že svet dokáže byť krajší...Od: KS Zvolen

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

urkoVek: 7 týždňov Výška: 20 cm Tento krásny chlapček bol nájdený vo štvrtok (29.11.) v Banskej Bystrici. Našťastie ho našli mestský policajti, ktorý mu pomohli. Jurko je ešte malinké bábätko, ktoré nechce byť samo. Aj keď ho máme vo vnútri, potrebuje v tomto veku stálu ľudskú spoločnosť, človeka, ktorý sa mu bude venovať a dávať mu lásku. Je to živé a veselé a hravé šteňulko, plné života a radosti. Je ako nepopísaný papier, ktorý treba zaplniť samými krásnymi zážitkami. Bude pravdepodobne stredného vzrastu.Od: KS Zvolen

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



  • Možnosti
    KS Zvolen


    Vek: 2 mesiace
    Výška: 20 cm

    Laila bola nájdená ako vyhodené šteňulko. Je ešte trošíčku plachá, ale osmeľuje sa každým dňom :-)
    Je skôr submisívna, ale v podstate je to šteniatko, ktoré sa chce hrať, maznať.. byť jednoducho s človekom, ktorého berie našťastie ešte stále ako svojho najlepšieho priateľa.
    V dospelosti bude pravdpodobne menšieho až stredného vzrastu.



0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

KS Zvolen Vek: 1,5 roka Výška: 25 cm Salónka bola nájdená vo vyššom štádiu gravidity. Bohužiaľ kvôli okolnostiam (možná trauma), stres, strach... zapríčinili, že Salónka svoje nedonosené šteniatka porodila oveľa skôr. 3 sa už narodili mŕtve, posledné z nich umrelo do 1 hodiny.. :-( Malinkej bola nasadená liečba, ako na infekciu, tak na hormonálne zmeny v organizme. Napriek všetkému, čo si prežila, našťastie šteniatka nehľadá, po psychickej stránke je v poriadku. Priam miluje ľudskú spoločnosť, je veľmi kontaktná a priateľská. Vydobíja si pozornosť, nechce byť sama... Potrebuje čo najskrôr svoju rodinku, ktorá ju už nikdy neopustí...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša pridal/a 14 nových fotiek do albumu POMOHLI SME - rok 2012.


















1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa album: RENKA a ROSIE.


Renka a jej šteniatko Rosie ešte stále čakajú v útulku Ružomberok na svoje nové domovy...

RENKA a ROSIE
Fenka a šteniatko sa ocitli na ulici v obci Bžany, (pri vodnej nádrží Domaša) pred cca 2 týždňami. Vyzerá to tak, že ich tam niekto vyložil, fenka bola dezorientovaná, šteniatko behalo za ňou...Starajú sa o nich dobrí ľudia, avšak nevedia si ich vziať domov, majú len provizórny prístrešok, nad ktorým je pár metrov cesta... Súrne pre ne hľadáme dočasnú opateru, nové domovy (aj osobitne) alebo miesto v útulku...Obe sú veľmi zlaté, priateľské, na seba naviazané... Fenka má cca 15 kg, vyzerá ako kríženec bavorského farbiara. Fenka je trošku plachšia, ale stačí si získať jej dôveru. Šteniatko je pokojné. Prosíme, pomôžme im spoločne. OZ Psia duša preplatí náklady na krmivo aj veterinárne ošetrenie. NOVÉ INFORMÁCIEňa 12.10. sme fenku Renu aj šteniatko previezli do útulku Ružomberok, ktorým ďakujeme za prichýlenie. Celú cestu zvládli veľmi dobre. Sú trošku vystrašené, ale už im nič nehrozí, sú v bezpečí. Už teraz pre ne hľadáme spoločný domov alebo aj jednotlivo. 20.11. Renka aj jej šteniatko Rosie stále hľadajú nový domov. RENKA: Plemeno: kríženec bavorského farbiara Pohlavie: sučka Vek: 1 rok Sterilizácia: ešte nie Renka je milá sučka, prišla ku nám do útulku priamo z ulice kde žila aj s jej šteniatkom, boli veľmi plaché, ale už sa osmeľujú. Učíme sa chodiť na vodítku a socializovať so psíkmi. Už sa dá aj pohladkať, čo bolo nemožné. Je nekonfliktná a znášanlivá. Vhodná do domu, aj bytu. Hygienické návyky nemá. Očkovaná. ROSIE: Plemeno: kríženec Vek: 3 mesiace Pohlavie: fenka Sterilizácia: ešte nie útulok Ružomberok: 0915 625 157

Autor: Psia duša
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



utulokZilina.sk

SOFI - u nas od 17.9.2012, maličká 8 kg, nar. O3/2012, odcervene, odblsena, cipovana, je zial hlucha pravdepodobne od narodenia. 21.9.2012 som ju zobrala ku mne do docasky, pretoze utulok je plny, hafani musia byt viaceri v jednom kotci a SOFI je havina, ktora este nevie za seba bpjovat a tak spavala vonku schulena na palete, nechcela byt v bude s dalsim hafanom. SOFI sa uz u nas otukala, hra sa s
hafanmi, s hrackami, rada nosi lopticku, za par dni sa naucila na posunky sadnut, halnut, dat jednu aj druhu packu, zostat, prosit, privolanie na vibracie obojku, ked je na volno a nepozera na mna, cim zvladla uplne vsetko co pocujuci hafan, je zlata a ucenliva. Na vychadzkach je uplne super, drzi sa pri mne, nikam neuteka a je velky mazel. HLADAME JEJ NOVY DOMOV, Tel. 0905-670 180 .
http://www.facebook.com/media/set/?s...2282417&type=3
Po kliknutí na link nájdete album s viacerými fotkami tohto psíka

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dňa 8. decembra 2012






  • Tak, ako minulý rok sa môžete tešiť na venčenie psíkov z útulku, ktoré spojíme so súťažou "Vycvič si útulkáča". Po každom venčení sa potom vyhodnotí najšikovnejšia dvojica. Pripravené sú tri srie venčenia

    O príbehoch psíkov z útulku sa dozviete aj počas módnej prehliadky, kde sa Vám ukážu v parádnych oblečkoch.

    Mladší, ale aj starší budú mať možnosť vytvoriť ozdoby a tým skrášliť Vianočný stromček v priestoroch KSZV.

    Akcia je spojená so zbierkou potrebných vecí pre útulkáčov - krmivo, deky, uteráky, plachty, hračky, obojky, vodítka

    Ďalšie info už čoskoro




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
17 rocny psik Lapaj HLADA SUUURNE!!! DOCASKU / DOMOV NA DOZITIE !


pomáhame zdieľaním, zdieľajte prosím aj Vy...

17 rocny psik Lapaj HLADA SUUURNE!!! DOCASKU / DOMOV NA DOZITIE !
Vcera (1.12.) mal byt utrateny tento chlpacik. Patril babke, u ktorej zil cely zivot na dvore, babka umrela, rodina sa onho odmietla starat. Psik je velmi čulý, aktivny, znesie psikov, fenky, aj macky. Je zvyknuty byt vonku na dvore. Nema ziadne zdravotne problemy, radostne beha, je skor ako by mal 8-9 rockov. -- Moznoze povedali, ze ma 17 rokov, aby ho mali lepsi dovod utratit, lebo psik ma aj vsetky zubky a je vo velmi dobrom stave. Mozno je v skutocnosti ovela mladsi, mne na 17 rocneho nepripada. VELMI PROSIM aspon o docasku, kedze ja tu mam uz 17 psov a je to pre mna neunosne. Je pri Trnave, dovoz mozny. 0911 612 934
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ďakujeme Táničke a jej manželovi!

Aktualizováno před 11 hodinami
Ďakujeme. Naša vďaka sa len tak slovami nedá ani opísať, tak aspoň takto: ďakujeme Táničke z BB, že pre našich tuláčikov zorganizovala predvianočnú zbierku. Ďakujeme aj za to, že nám to spolu aj s manželom osobne doviezli. To bude radosti, už teraz si vieme predstaviť ako sa šantia s novými hračkami, pochutnávajú si na pamlskoch, fajných kvalitných granulkách, konzervách, piškótkach, ktoré majú tak radi a aby im v zime zima nebola aj dekám a koberčekom sa potešia. SPOLU:41 090 g (konzervy)15 000 g (salámi)4630 g (pamlsky plus 500 KS tyčiniek)4590 g (piškóty)139,5 KG (granule) plus 5X balíčky,plus 2 malé pedigree5x deka1x hrubé vnútro4x koberce4x obojok2x vodítko1x šatka20x hračky
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Riško zdieľa fotku.


Semimu sa cez noc zhorsil stav, zacal vygrgavat krv a take kusky akoby sliznicu.Nevracal, iba grgal.Pil iba trochu vody a nechce nic zjest.Zjedol 2 piskoty ktore chvala bohu ani nevyvracal.Na pol 10 s nim treba ist k lekarovi,prosim drzte palce aby to nebola posledna navsteva.


‎25.11.2012
Semikovi zlyhavaju oblicky,konkretne zlyhavanie obliciek druheho stupna.Momentalne je na infuzkach a kedze nadej umiera posledna rozhodli sme sa tie infuzky este par dni potiahnut co ak sa stane zazrak a zacne mu byt lepsie.Prosim myslite na neho aby to chlapec zvladol,ma este len 4 roky a nikdy nemal skutocny domov,nic dobre ho zatial v tomto zivote nestretlo,nebolo by fer keby odtial odisiel bez toho aby vedel ze k niekomu patri.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Pomahame Kosickym Psikom

Vcera najdena malicka yorkshirka v krabici pri zbernom dvore. Ludia co nasli krabicu sa bali otvorit, poculi len usedave knucanie, zavolali utulok a zametnanec utulku prisiel krabicu otvorit, v nej bola tato mala ostrihana yorkshirka! niekto ju nechal v krabici pri zbernom dvore! V tomto pocasi, bez jedla a vody, v zime,.. NEBUDTE SI TAKI ISTI, ZE VASE STENATA, CISTOKRVNE, SA BUDU MAT DOBRE LEBO JE TO YORK CI CIAVA A PODOBNE, NEMNOZTE ! mala je uz v poriadku v dočasnej opatere......
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
NAJDENI PSIKOVIA.

NAJDENI PSIKOVIA
prikmotrili sa v Lubochnianskej doline ... zo zaciatku su plachi no potom riadni loptosi .... bolo by dobre ich umiestnit spolu, su nerozlucna dvojka, spolu aj spia .... momentalne su v Ruzomberskom utulku, ale ten je uplne plny !!!Autor: Kristina Chylová
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať