Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ahojte. Štyria chlpáčikovia súrne hľadajú nový domov. Sú veľmi milí, prítulní. Pre záujemcov poskytnem bližšie info v správe.

https://www.facebook.com/media/set/?...6773168&type=3


Drobci
Autor: Martina Majerčíková
Fotky: 20
553764_3556593845647_407244351_n.jpg  
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Merry hľadá domov-súrne!
Po 3 rokoch sa nám vracia z adopcie takmer 4-ročná sučka Merry. Je to kríženka rotvajlera a zreme aj nejakého poľovného plemena podľa jej loveckého nadšenia. Temperamentná a hyperaktívna sučka nadovšetko ľúbi ľudí,aj deti. Je vhodná ako spoločníčka k rodinnému domu so zateplenou búdou, kľudne ako parťáčka k inému nekonfliktnému psíkovi/len pri jedle je potrebné ich oddeliť-vtedy nepozná psieho kamaráta /. Miluje prechádzky a túry,ideálna pre športovo založených ľudí. Je vakcinovaná a sterilizovaná. Momentálne sa nachádza stále u majiteľov neďaleko Lučenca, čas však súri! Podmienkou pri osvojení je podpísanie darovacej zmluvy a zaplatenie adopcneho poplatku 2O eur.Kontakt: 0915359076, dasa.krajcarova@gmail.com.
418361_481033658575878_1444914619_n.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Xena a Xera
NAsli sme ich dnes, ked sme sa vratili z vysetrenia na trnavskej klinike. V krabici pri nasej brane.... predpokladame, ze su to steniatka po rovnakych rodicoch, ako boli Lucka a Linda http://www.zachrannykorab.sk/Nasli_d...y_a_Linda.html. Autor: Zachranny korab
Naposledy upravil pepsikova : 13.09.12 at 15:48
545898_10151225549528760_957567957_n.jpg  
3 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Tak dávno som sa takto nevyrevala , ako teraz.Keby som dokázala , tak by som si vzala nejakého psíka , určite. Ale nedokážem ešte aj po roku a pol zabudnúť na nášho kokršpaniela , ktorý už nie je medzi nami .
Želám si , aby každý psík poznal teplo domova a aby bol v dobrých rukách , aby sa ľudia čo ho vlastnia vedeli aj oňho postarať , proste aby sa všetci psíkovia mali tak dobre , ako sa mal náš pri nás.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čakám na tvoju lásku...
523607_427939813909106_1253777880_n.jpg  
1 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

bojím sa mať druhého psíka, len pomyslenie na to čo som preživala , keď zomrel mi naháňa velikánsky smútok , ktorý neviem zahnať ani po takom čase .
Ale poteším sa keď príde syn so svojím psíkom , prídu ma pozrieť susedove psy , pre nich mám vždy po ruke nejakú maškrtu.
Možno časom sa rozhodnem pre psíka , ale momentálne nie.
3 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

jb0863 Pozri príspevok
bojím sa mať druhého psíka, len pomyslenie na to čo som preživala , keď zomrel mi naháňa velikánsky smútok , ktorý neviem zahnať ani po takom čase .
Ale poteším sa keď príde syn so svojím psíkom , prídu ma pozrieť susedove psy , pre nich mám vždy po ruke nejakú maškrtu.
Možno časom sa rozhodnem pre psíka , ale momentálne nie.
... ja som si musela zaplátať dieru v duši ... a tak mám druhého psíka ... ale spomienky mám stále živé ... a čo keby si si adoptovala mačičku? ... moja sestra dostala do daru takú hrdzavú s modrými očkami ... majú ju v byte ... bola som sa kuknúť ... žiaden pach, žiaden problém ... no, je pravda, že ju majú iba od konca školského roku ...

... ospravedlňujem sa, ak som mimo témy ...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab

Pred 12 hodinami

V utorok idu Hannibal a Carrie pod noz. Obaja totalku na usiach a Hanni este aj sondu do trachey a RTG nohy. Prosime o pomoc, nemam sancu to sama financne utiahnut. Ak neverite mne, mozete sa kludne spojit s Dr. Fagom a financie poslat priamo jemu. Dakujeme za kazdy cent. Na Hannibalovu totalku mam peniaze odlozene, ide o ostatne veci, co sa mu budu robit a na totalku u Carrie, najskor jedno ucho, potom druhe. Obe su v hroznom stave.


...a dávam aj link, je tam číslo účtu, verím, že sa ku mne niekto pripojí a nejaké peniažky pozbierame na pomoc havkom...po troške...prosím...
http://www.zachrannykorab.sk/Novinky.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kto ste na FB, prosim pridajte sa k nahlaseniu tejto stranky...

http://www.facebook.com/events/10807...8143/declines/


/na pravej strane pod fotkami je tlacitko "nahlas" /
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


OZ Majme srdce v spolupráci s OZ Pes v núdzi a OZ Psia duša pripravujú celoslovenskú kampaň proti množiteľom a týraniu zvierat.


Piesňou proti týraniu zvierat
www.teraz.skOZ Majme srdce v spolupráci s OZ Pes v núdzi a OZ Psia duša pripravujú celoslovenskú kampaň proti množiteľom a týraniu zvierat.

3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/182...keho-psika.php

Nájde sa nejaká dobrá duša, čo by si zobrala 6 - ročného maltezáčika s rodokmeňom (v prípade záujmu zašlem kópiu mailom). Je milý, hravý, komplet očkovaný s petpasom, s PP, na výstave výborný, chovný. Prišla som k nemu omylom, bol vo veľmi zlom stave (omrzliny na ušiach a chvostíku, vychudnutý, zapálené oči aj uši), ale už je O.K. Ďalšie info telefonicky. Nemôžem si ho nechať mám doma cca 13 ročnú sučku (pôvodne z útulku) a tá je z neho vystresovaná aj napriek tomu, že jej nič nerobí - asi už chce mať svoj kľud. Bude veľmi vďačný.

Meno:
Telefón:
Stana
0905229586
Lokalita: 032 61 Liptovský Mikuláš
Cena: Zadarmo
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Občianske združenie Psia duša pripravilo výstavu s názvom "Život psa nemusí byť pod psa". Výstava má motivovať ľudí k adopcii opustených psíkov.

Autorka výstavy Zuzka Kováčová:
"Cieľom výstavy je nielen motivácia ľudí k adopcii psíkov z útulkov a občianskych združení zaoberajúcich sa touto problematikou, ale aj motivácia k zodpovednejšiemu prístupu človeka k domácim miláčikom a k ostatným živým tvorom. Je dôležité nielen zvýšiť dopyt, ale aj znížiť ponuku opustených psíkov. Dúfame, že sa nám podarí minimalizovať podnety, ktoré spôsobujú zvyšovanie počtu takýchto prípadov: zanedbaná starostlivosť, zanedbávanie základných fyziologických potrieb psa, zlý prístup k výchove, nezvládnutie výchovy, nekontrolovateľné množenie, neustráženie fenky/psíka v čase hárania a nárast nechcených šteniat, množenie psíkov pre peniaze, týranie..."

Viac info tu - http://psiadusa.sk/proj03.htm

Tešíme sa na vašu účasť a určite pozvite aj svojich priateľov!




2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
Zachranny korab

Pred 12 hodinami

V utorok idu Hannibal a Carrie pod noz. Obaja totalku na usiach a Hanni este aj sondu do trachey a RTG nohy. Prosime o pomoc, nemam sancu to sama financne utiahnut. Ak neverite mne, mozete sa kludne spojit s Dr. Fagom a financie poslat priamo jemu. Dakujeme za kazdy cent. Na Hannibalovu totalku mam peniaze odlozene, ide o ostatne veci, co sa mu budu robit a na totalku u Carrie, najskor jedno ucho, potom druhe. Obe su v hroznom stave.


...a dávam aj link, je tam číslo účtu, verím, že sa ku mne niekto pripojí a nejaké peniažky pozbierame na pomoc havkom...po troške...prosím...
http://www.zachrannykorab.sk/Novinky.html
..

...odovzdávam poďakovanie promont maji, aj iným, ktorí prispeli eurkami na záchranu Hanibala a Carrie...šteky-štek...
Naposledy upravil pepsikova : 14.09.12 at 18:45
377636_428276140542140_762948871_n.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Ahoj, volám sa Jessica. Som mladá (cca 1-1,5 roka) fenka kríženca dlhosrstého jazvečíka, teraz mám letný strih. Bola som zachránená aj so svojimi šteniatkami zo zlých pomerov, kde som nemala istotu jedla ,pitia.. žiaľ som sa nevyhla ani bitke... Moje šteniatka už majú svoje rodinky ,teraz na tú pravú čakám iba ja. Po zoznámení vychádzam so psíkmi, rada som vonku, vo vnútri sa nepocikám, stačí mi iba peliešok, kde sa budem cítiť bezpečne. Som po sterilizácii, a už ovládam základné povely. Adoptovaná budem po podpísaní adopčnej zmluvy.

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...8820479&type=3

Kontakt: 0908 114 814
...Zobraziť viac



3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Aj tento psík čaká na svojich milujúcich pánov
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Takýto krásny psík sa potuloval na sídlisku v Prešove. Neviete o niekom, komu chýba ?
Kontakt 0944397132
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Fifi /Fionka/ je malá fenka, niečo ako maličký špic či mix dlhosrstej čivavky /na fotkách vyzerá vacsia ako v skutočnosti/. Je veľmi priateľská a znášanlivá so psíkmi i fenkami, aj keď sa rada hrá na šefku. Veľmi rada sa hladká, keď ide o hladkanie či piškótu, tak je vždy prvá pri nás. Na prechádzkach sa drží pri človeku i na voľno. Jej šteniatku sú už v nových domovoch, teraz hľadá domov i Fifi.

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...2534997&type=3

Dočasná opatera Zbyňov - 0905 716 517

Ďalších psíkov na adopciu z celého Slovenska nájdete na www.psiadusa.sk



3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Občianske združenie Psia duša pripravilo výstavu s názvom "Život psa nemusí byť pod psa". Výstava má motivovať ľudí k adopcii opustených psíkov.

Autorka výstavy Zuzka Kováčová:
"Cieľom výstavy je nielen motivácia ľudí k adopcii psíkov z útulkov a občianskych združení zaoberajúcich sa touto problematikou, ale aj motivácia k zodpovednejšiemu prístupu človeka k domácim miláčikom a k ostatným živým tvorom. Je dôležité nielen zvýšiť dopyt, ale aj znížiť ponuku opustených psíkov. Dúfame, že sa nám podarí minimalizovať podnety, ktoré spôsobujú zvyšovanie počtu takýchto prípadov: zanedbaná starostlivosť, zanedbávanie základných fyziologických potrieb psa, zlý prístup k výchove, nezvládnutie výchovy, nekontrolovateľné množenie, neustráženie fenky/psíka v čase hárania a nárast nechcených šteniat, množenie psíkov pre peniaze, týranie..."

Viac info tu - http://psiadusa.sk/proj03.htm

Tešíme sa na vašu účasť a určite pozvite aj svojich priateľov!

Život psa nemusí byť pod psa (11 fotiek)
3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Strážni anjeli
Páči sa mi stránka · piatok


Sally nám dnes priniesli ľudia, ktorí ju našli na stanici v ZH. Nechať si ju nemôžu, preto jej súrne hľadáme dočasnú opateru (žiar a okolie). Je to mladučká fenka plemena pekinský palácový psík. Keďže nebola nijak označená ani čipovaná, nevieme,komu mohla patriť. Cudzích ľudí sa bojí, zo začiatku je nedôverčivá, takže bude potrebovať čas a citlivý prístup, kým si na niekoho zvykne. S inými psíkmi sa znesie.
Pred odchodom do nového domova bude kastrovaná očkovaná a čipovaná. tel.:0908 661 737, 0904 609 772 (prosím volajte počas pracovných dní od 9-19tej)
Ak sa nenájde pôvodný majiteľ, onedlho bude na adopciu. Rezervovať si ju však môžete už teraz.
402965_407569159292926_37984858_n.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať