Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


OZ Psia duša praje všetkým krásny Nový rok 2013! Veľa zdravia, šťastia, splnených prianí a úspechov. Opusteným zvieratkám želáme, aby ich bolo čo najmenej a aby sa každé dostalo do nového domova, kde sa stane plnohodnotným členom rodiny. Zároveň chceme všetkým POĎAKOVAŤ za doterajšiu akúkoľvek pomoc a podporu. Veríme, že tu s nami budete aj v Novom roku a že k nám budú pribúdať ďalší a ďalší ľudia s dobrými srdiečkami. Len spoločnými silami dokážeme zachrániť čo najviac tuláčikov, ktorí nás tak veľmi potrebujú! ĎAKUJEME!


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 3 nové fotky do albumu Ďakujeme Ježiškovi.






6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Šinty je práve v dočasnej opatere po kastrácií. A takto sa zapája do Silvestrovského programu




Šinty spieva
Dĺžka: ‎0:24
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Tuláčik BreznoMali drobci su priblizne 3,5 mesacni, odblseni, odcerveni, ockovani. Obidvaja su psici a ako kazde steniatko, su velmi zlati, hravi a mojkavi. Vhodny do bytu alebo do domu dovnutra.Roobin a Kevin hľadajú domov

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Naša nová Databáza psíkov na adopciu bola spustená! Ak hľadáte psieho kamaráta a člena rodiny, určite si z ponuky útulkáčikov vyberiete. Je ich tam momentálne 350 z celého Slovenska.



- - - PSIA DUŠA - - - psíkovia z útulkov hľadajú nové domovy - - -
psiadusa.skVitajte na stránkach PSIA DUŠA venovanej opusteným a nechceným zvieratám

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Maca Arwen Macková
6. listopad 2012 ·

Ahojte, volám sa PÁN X, alebo jednoducho IXO
...mám 6-7 rokov...do teraz som žil u jednej pani v Šali. Problém nastal, keď sa psychicky zgegla a ja som začal mať pri nej existenčné problémi. Chcela sa ma zbaviť. Najprv u 3 veterinárov a potom aj s lopatou po hlave. Našťastie sa jej nič z toho nepodarilo a ja som sa zázrakom dostal do DO k Nike do KE, kde som od 5.11.2012. Teraz si hľadám nový domov. Som absolútne nekonfliktný s inými psami, fenkami, aj šteniatkami . Som trošku nedôverčivý, ale keď mi pár krát dáte z mäska, doživotne Vás budem prenasledovať ... šup šup..ja čakám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 4 nové fotky do albumu šteniatko Teo hľadá nový domov. — v Dočasná opatera Zbyňov.








1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Kikinek je čivava zachráněná z množírny. když se dostal k panu Ottovi, který se stará hlavně o handikepované a staré pejsky, které jejich majitelé chtěli utratit, neměl žádný kožíšek. hlavně ale kvůli množitelovi (účelem je mít co nejvíc mini plemeno) je hrozně drobounkej (koukněte na srovnání s dětským autíčkem ) a má těžce vykloubené zadní nožičky. tedka je už je na tom lepší, ale bude potřebovat ještě hodně péče. tedka ale hlavně Kikinek soutěží o 50 kg granulí, které by celé smečce (v současné době 9 pejsků, kteří by jinak už nežili), o které se pan Otto stará, moc pomohly. a to je moje prosba na vás prosím hlasujte, každý můžete jednou. rozklikněte odkaz a dejte hlasuj. at to Kikinek vyhraje. tady je odkaz. díky moc!http://www.facebook.com/mameradipejs...data=image_103
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Pomáhame s hľadaním nového domova: 3 šteniatka - fenky hľadajú nové domovy, ich mama je menšieho vzrastru, tak predpokladáme, že i šteniatka moc nevyrastú. Momentálne majú 4 týždňe, je možné si ich už rezervovať, začiatkom februára môžu ísť do nových domovov. Ich mamina bude hneď potom sterilizovaná. I keď šteniatka nie su priamo u nás, boli by sme radi, keby sa dostali do dobrých a zodpovedných rúk.Šteniatka sa nachádzajú v blízkom okolí Žiliny, kontakt: 0904 526 555 — 3 šteniatka /fenky/ hľadajú nový domov (5 fotiek)









1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 4 nové fotky do albumu Bady hľadá domov. — v Dočasná opatera Zbyňov.








1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa album: Sinka hľadá domov.


nádherná a dobručká Sinka stále čaká na nový domov...Zobraziť preklad



Sinka hľadá domov
Sinka je ca 5 ročná fenka kríženčeka, veľkosťou ako bígl. Doteraz robila spoločníčku jednej starej pani, žiaľ pani ochorela a už sa nevládze o Sinku starať. Sinka je priateľská, vie sa rýchlo naviazať na človeka. So psíkmi problém nemá. Momentálne žije na dvore, pani ju mala už aj vo vnútri, nevládala ju však chodiť venčiť, preto je Sinka opäť na dvore. Isto by je jej ale viac páčilo vo vnútri. Sinka je sterilizovaná. Kontakt na pani, ktorá jej hľadá domov: 0911226844 /Sinka je momentálne v Žiline/Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 7
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Táto fenka sa našla 23.12. v Šuji, ujala sa jej rodinka čo tam je na prázdninách. Je to ca ročná fenka menšieho vzrastu. Majiteľa sa zatiaľ nepodarilo nájsť, rodinka sa ale v nedeľu vracia do Bratislavy a o fenku sa nebude mať kto postarať. Súrne sa hľadá povôdný majiteľ alebo dočasná opatera. Fenka má hyg. návyky a už je i očkovaná. 0905716517 — Hľadá sa majiteľ prípadne dočasná opatera (4 fotky)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa fotku.


Ralfíček hľadá domov ♥

Jeho príbeh + fotky: http://www.facebook.com/media/set/?s...8477406&type=1
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša




Rita porodila svoje šteniatka v kánali pod mostom. Našťastie p. Vierka neváhala, zareagovala na prosbu o pomoc a psiu rodinku prichýlila do dočasnej opatery (kiežby takých ľudí bolo viac…). Šteniatok bolo deväť, siedmim sa už podarilo nájsť nové domovy, dve stále čakajú a ich maminka tiež…
Rita (vyzerá ako minimini ovčiačik) váži 10 kg, je veľmi milá, bola by vhodná na dvor s prístupom do vnútra. Vieme si ju predstaviť aj v byte, lebo ona nič neničí, pekne spí v posteli, ale nevie ešte chodiť na vodítku. Má rada spoločnosť ľudskú, ale aj psiu, ale na psíkov máličko žiarli. Nie je agresívna, len si vynucuje pozornosť, keď sa mojkám s iným psíkom. Je sterilizovaná a má cca 2 roky. Ellie (hnedej farby s čiernou papuľkou) je submisívna, milá, prítulná, človek s ňou môže robiť čokoľvek, znáša so so psíkmi aj s fenkami. Je ešte veľmi hravá, takže si hľadá zábavu a tak dokáže hocičo poničiť. Váži cca 13 kg a má 8 mesiacov. Môže byť na dvore, ale bola by som rada, keby mala nejakú psiu spoločnosť, aby jej nebolo smutno. Alex (biely s čiernymi znakmi na hlavičke) je veľmi hravý, váži 16 kg a je kastrovaný. Alex v dome dlho nevydrží, pobehá, popozerá a pýta sa von. Keďže je mladý, potrebuje aktivity, v opačnom prípade sa nudí a môže začať ničiť. Je temperamenntný.
Rita, Ellie a Alex sú zvyknutý na teplo, keďže sú umiestnení vo vykurovacej miestnosti. Nie je možné ich teraz vyložiť na dvor do tejto zimy, takže môžu byť adoptovaní len do podobných podmienok, aby neochoreli…

Nachádzajú sa v dočasnej opatere v Seredi u pani Vierky – 0905 896 536. Už veľmi dlho hľadajú nové domovy, pomôžte im aspoň zdieľaním…

  • Poradové číslo: H5792
  • Meno: Rita, Ellie, Alex
  • Rok nar.: 12/2011, 4/2012


  • Pohlavie: fenky, pes
  • Plemeno: kríženci








RITA, ELLIE A ALEX | Databáza psíkov na adopciu
databaza.psiadusa.sk


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa album: BEJKA.


VEĽMI SÚRNE, pomôžte aspoň zdielaním nájsť konečne Bejke nový domov, alebo ďalšiu dočasnú opateru. Tá terajšia v byte jej končí. Je to skromná tichučká fenka vhodná k iným zvieratám aj deťom.

BEJKA
Bejka je jedno zo šteniatok, ktoré chceli spolu s jej súrodencami utopiť. Bola prevezená do Považskej Bystrice do útulku, aby si ju tu vyzdvihol budúci majiteľ, ktorý si ju zarezervoval. Bejka na neho čakala a on si pre ňu neprišiel. Odvtedy o ňu nikto neprejavil záujem, pritom je to úžasná, učenlivá, pokojná fenka...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku používateľa Martina Siaklova.


hľadá da Lili, stratila sa v okolí Martina...


Prosim pri hladani nasej fenky Lili, rasa maltezak ma 2 roky. Statila sa 31.12 2012 v okoli Dolneho Kalnika okres Martin. Prosime o akekolvek informacie. V tom case nemala na sebe obojok ale je ocipovana. Dakujeme. tel cislo 0907686144
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


“Vravíš si,čo ja Ti môžem dať,
ver,že som rovnaký kamarát,
nie som už síce mladý psík,
čo viem však ja, to nevie nik.
Tá múdrosť rokov, čo v kostiach mi drieme,
zažil som mnoho a my to vieme.
Tie múdre oči,čo oddane hľadia,
nie sú už veci, čo mne vadia,
ja som už staručký,pokoj hľadám,
vidím už ako k nohám Ti sadám.
Budem Ti oddane pri nohách ležať,
i keď už nevládzem pri Tebe bežať,
budem Ti vďačný za každý deň,
Toto je Dedkov nežný sen.
Milovať budem Ťa ako nik,
budem ja pre Teba najlepší psík.”








Meno: DEDKO
Pohlavie: pes
Vek: cca 10 +
Znášanlivosť: nie

Dedko dostal meno podľa toho, ako na prvý pohľad vyzerá . Je to už kľudný starší psík, nenáročný, tichý, ale veľmi spoločenský. Vodítko nemá veľmi v láske, preto je vhodný skôr na dvorček s jednou malou búdkou preňho, kde bude môcť sám kraľovať . Nepotrebuje veľa miesta, chce len trošku priestoru na dožite. Tak ozdobte svoj osamelý dvor psím spoločníkom.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



OZ Tulák Sereď

V Cepeni - Jelsova ul. sa nasla fenka - velmi drobna, dobre zivena, krizenec westika. Majitel nech vola t.c. 0905 847 176
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Utulok Senica

02.01.2013 AKTUÁLNE INFO:
Dianka už krásne pribrala, len sa jej stále zle chodí. má skrútené nôžky a chrbticu, takže väčšia váha sa jej horšie nesie. Kožuštek jej pekne dorastá aj vďaka liečivým kúpeľom "našej" Magdy. Stále dostáva antibiotiká, výživové doplnky a vitamíny a niekoľkokrát denne jej dávkujeme krmivo - granuly a konzervy. Absolvovala kontrolu na klinike, kde ju pochválili a usúdili, že po novom roku už by mohla absolvovať operáciu nádoru a veria, že ju už fyzicky zvládne. Stále zúfalo hľadáme dočasnú opateru, kde by mala Diana kľud, mohla by byť v teple a boli jej pravidelne podávané lieky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


Možnosti
Zatulané Psíky Šaľa





.

..no kde si?..vieš, ako dlho už na teba čakám!!!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať