Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Meno: JEŽKO
Vek: cca 6 rokov +
Farba: hnedo-čierno-ryšavý, proste strakoš
Rasa: x nemecký špic stredný
Pohlavie: psík
Veľkosť: max. 50 cm, chlpatý

Ježko sa túlal po uliciach BS a sám si vyhľadal pomoc - pritúlal sa k cestárom.
Nevieme, ako sa ocitol na ulici, možno sa stratil, možno ho niekto vyhodil, možno ....
Momentálne je už v bezpečí v KS, kde čaká na niekoho, kto si pre neho príde

Chlpatý Ježko je priateľský, milý a pokojný psík.
Je veselý a naozaj oddaný.
Je zdravý, má pekné zúbky, je celkom aktívny.
Bohužiaľ však skoro úplne slepučký
V priestore sa však orientuje dobre, pomaličky si vykračuje, počúva zvuky okolia, ňufká. Pomáha mu aj prihováranie.
Vie chodiť aj na vodítku, drží sa pri nohe - potrebuje sa opierať o človeka, aby mal istotu.
Je to dokonalý rodinný psík, vhodný k deťom, starším ľudom a určite aj k iným zvieratkám.
Ježko môže bývať v domčeku aj v byte

Pre Ježka hľadáme čo najskôr nového alebo pôvodného majiteľa.
Potrebuje a naozaj si zaslúži rodinku, domov a lásku.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Jezko

Čaká v KS Banská Štiavnica.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0918050524





0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku používateľa Zuzitka Dievcatko Hlubinová.


Posielame pozdrav z dočasky. Lara je ú-ž-a-s-n-á! Je veľmi šikovná, múdra, dokonca má aj hygienické návyky. Rada šantí v snehu, naháňa vtáky Vankúšik na ležanie si doniesla do obývačky, aby bola medzi ľuďmi a tam má svoje miesto. Je to skrátka miláčik! :-*

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


wollen sie mich ?


Meno: FALBALA
Vek: cca 1-2 roky
Rasa: x zlaty retriever , kokeršpaniel ?
Pohlavie: sučka
Farba: krémová
Veľkosť: stredná

Falbala sa našla túlať na ulici spolu so sučkou Bombou, Ktorú má veľmi rada.
Stále sa spolu naháňajú a bláznia. Je to taká zohratá dvojka .

Falbala je stredne veľká sučka, kríženka zlatého retrievera. Je to
priateľská sučina,
vhodná do domu, aj do bytu. S inými psíkmi problém nemá, a myslím, že
by si dokázala
zvyknúť aj na mačičky.

Je poslušná , rozumná , bude z nej skvelá rodinná spoločníčka.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Falbala/

Nachádza sa v karanténnej stanici v Banskej Štiavnici.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0911291083, 0903261807, 0918050524
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Psia duša


Ralfík je cca 10 mesačné šteňa, pravdepodobne kríženec teriéra. Bol zrazený autom a tri dni čakal na záchranu v odvodňovacom kanáli na ulici. Mal komplikované zlomeniny stehennej kosti a panvy, musel absolvovať náročnú operáciu.

Ralfík je malého vzrastu, vhodný do bytu alebo do domu s prístupom do vnútra, má len 8,5 kg. Má 100% hygienické návyky. Je to úžasný mojkoško, neustále kýve chvostíkom a podáva labku. – práve preto dostal prezývku “ŠŤASTKO”. Má veľmi rád ľudí aj deti. Keď si k nemu sadnete, pritúli sa, položí na Vás hlávku a spinká. Prvý kontakt s inými psami je potrebné usmerniť, pretože je neistý a prejavuje to nervóznym správaním (šteká, vrčí). Potom je už so psíkmi v pohode, s fenkami sa dokonca veľmi rád hrá a naháňa. Chce to len trpezlivého majiteľa a po čase to môže byť úplne bez problémov. Je kastrovaný.

V prípade vážneho záujmu sa vieme na prevoze dohodnúť.

Kontakt: OZ Psia duša, Košice – psiadusa@psiadusa.sk
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Skoro biely krasavec si hlada domov
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater



Hladam si domov.... jedna mila pani ma odchytila na ulici, kde som zil, dala ma kastrovat a teras som u nej doma a zotavujem sa. Ale ja nechcem ist spat na ulicu, tak mam par dni si najst domov. Adoptujte si ma prosiiim vas...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


POMÁHAME ZDIEĽANÍM : Máme hlásené nové šteniatka aj s maminou. Mamina je x pittbulla a Mastifa, ktorú si osvojil pán po tom, čo suška ostala bez domova ,keď rušili Ranč. Fenka bola vo vysokom štádiu gravidity a nebolo možné už vykonať sterilizáciu.Bohužial fenka po pôrode neznesie vedľa seba iného psíka a hrozí jej utratenie, potrebovali by sme pre ňu dobrý domov s pevnou rukou, ktorá ma skúsenosti s takýmito plemenami. Taktiež hľadáme domov aj pre šteniatka. Je ich 7. Dvaja psíkovia a päť sučiek. Šteniatka sa nachádzajú aj s maminou v Radoli pri Kysuckom novom Meste. V prípade zájmu kontakt na slečnu čo sa snaží pomôcť: 0911 910 261 — Šteniatka s maminou v Radoli (5 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psíkovia na adopciu - január.


Tento týždeň našli dvaja naši kamoši domov, nájde sa niekto aj pre nás?

Psíkovia na adopciu - január
V tomto albume sú psíkovia, ktorým hľadáme nové domovy. Každý psík má pod fotkou link na vlastný album, kde si môžete pozrieť viac jeho fotiek a prečítať niečo o jeho povahe. Ak by ste mali o nejakého psíka záujem, prípadne chceli vedieť niečo viac o ňom, kontaktujte nás na zbynov@centrum.sk , správou na našej stránke, alebo na tel. čísle, ktoré ma daný psík vo svojom albumeAutor: Dočasná opatera Zbyňov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Miroslava Kytkova: TrenčínRex hladá súrne domov majiteľ sa rozhodol dať ho utratiť,,.


Hľadá sa súrne dočaska...

TrenčínRex hladá súrne domov majiteľ sa rozhodol dať ho utratiť,,
Trenčín.Rex hľadá súrne domov: Prišlo mi do správy,, rexa sa rozhodol jeho majiteľ utratiť, pretože mu uteká z dvora a desí ľudí po dedine. Hľadám mu urýchlene domov. Pomôže aj zdielanie. dakujemAutor: Miroslava Kytkova
Fotky: 2
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi: Yuka.

Yuka
Yuka je asi 2 ročná fenka yorkshira, je veľmi milá a dobrá, jej rezervácia padla lebo nie je vhodná k dominantnému psíkovi, ktorý y ju utláčal. Je veĺmi prítulná, malé klbko, ktoré spi najradšej v posteli nalepená na človeku. nevie chodiť na vodítku, je k cudzím mierne plachá, veľkých psov sa bojí, s mačkami sa znáša aj keď občas poobháňa :-) Je naučená ostať doma sama, ale 100% hygienické návyy ešte nemá, ale naučí sa rýchlo. Yuka je hravá, rýchlo sa naviaže na človeka a rada sa varuje a pestuje na rukách. Má 6kg, je kastrovaná, čípovaná. Kontakt: pesvnudzi@gmail.comAutor: Pes v núdzi
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Shih-tzu v nouzi

Psíkov prevzalo včera OZ Pomoc Psom od OZ Psia duša. Havinovia boli odobratí od množiteľa, ako vidno na fotkách... psíkovia sú veľmi bojazliví, od strachu cvakajú. S trochou trpezlivosti z nich budú určite maznáčikovia, menší Puňťo je odvážnejší, ten sa dá aj pohladkať... Po ostrihaní a okúpaní hľadáme dočasné opatery. Psíkovia majú 4 a 4,5 roka.
http://www.facebook.com/media/set/?s...2805439&type=1
Kontakt: ozpomocpsom@gmail.com 0910 161 789, len do skúsených rúk!
— v Strazske, Kosice.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Ahoj, volám sa Buran a súrne hľadám domov. Mám asi 2 mesiace, nepamätám si presne kedy som sa narodil. Zachránila ma jedna milá pani, ktorej môj osud nebol ľahostajný, prichýlila ma v tejto zime, inak by som bol určite zamrzol. Bohužiaľ u nej zostať nemôžem a neviem čo so mnou bude ďalej. Ak mi nemôžeš dať domov, pomôž mi aspoň zdieľaním. Ďakujem.

Ak by mal o mňa niekto záujem, tak sa momentálne nachádzam v Košiciach a kontakt je 0948 13 22 20.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Strážni anjeli: Dharma a Greg.

Dharma a Greg
Malé energetické gule so seriálovými menami, ktoré čakajú na svoj filmový happy end...energickou povahou sa vyznačuje skôr psík ale ani sučka nezaostáva hravosťou povahy za svojimi "jackrusselovskými" génmi... každý kto miluje aktívny život a dlhé prechádzky by mal stretnúť Dharmu alebo Grega... neobanujete Malí majú cca 10 týždňov. Sú odčervení, budú očkovaní a čipovaní. V prípade záujmu o šteniatka volajte prosím na 0904 609 772, v pracovné dni medzi 9-19 hod, na sms nereagujeme. Adopcia je podmienená kastráciou, čomu sa nový majiteľ zmluvne zaväzuje.Autor: OZ Strážni anjeli
Fotky: 8
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab zdieľa fotku používateľa Lenka Weissová.


Prosim zdielajte!!!


Dňa 30. 01. 2013 sa na Záhorí v okolí Bilkove Humence stratil NO. Počúva na meno Ugo. Je možné že sa pohybuje v okolitých dedinách. Prosíme každého kynológa o zdieľanie. Každú informáciu volajte prosím na 0905308587. Ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


Ďakujeme všetkým "Facebook priateľom" a prosíme všetkých (ktorí tak ešte neurobili), aby sa pridali aj na našu fan page, lebo v priebehu tohto roka definitívne presunieme všetku aktivitu práve tam. Ďakujeme.


Útulok Senica (www.utuloksenica.sk)
Sme väzni vlastného presvedčenia, ktoré spočíva v myšlienke, že PES, ako NAJLEPŠÍ PRIATEĽ človeka, si od svojho najlepšieho priateľa zaslúži dôstojný život po jeho boku a nie byť vyhodený na ulicu, len preto, že sa človeku zunoval, alebo má drobný zdravotný problém. Aj keď nechceme, aby sa psíci v ú...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Prosíme A Ďakujeme

AJ 2% DOKÁŽU VEĽA

2 % z daní sú unikátny spôsob, ako bez akýchkoľvek nákladov alebo záväzkov z toho vyplývajúcich, môžete bezprostredne pomôcť opusteným psíkom bez domova. Je to jednoduché, stačí k tomu iba pár krokov. Všetky informácie nájdete na: http://www.utuloksenica.sk/2percenta.html




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa udalosť používateľa Lacné šteniatka.


Už zajtra sa spúšťa celoslovenská putovná výstava a od 14:00 sa vidíme v OC Eurovea v Bratislave!

Putovná výstava ku kampani www.lacnesteniatka.sksobota
Slovensko
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Tuláčik Brezno přidal(a) nové fotky (3) do alba šteniatko Charlie - hľadá domov.

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zvierací útulok ZMMeno: Sima
Pohlavie: fena
Rasa: americký kokršpaniel mix ( matka Lila)
Vek: nar.cca 1.11.2012
Farba: čierna
Výška: malá
Váha: lahká
Sterilizácia/Kastrácia: nie
Povaha: Sima je šteniatko od Lili, ako každé šteniatko je veselá, hravá a vhodná do rodiny
Znášlivosť ---------------
Psy: áno
Fenky: áno
Mačky: áno
Vhodnosť ---------------
Byt: áno
Exteriér: s prístupom dnu
Deti: áno
Staršie osoby: áno


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



MAJME SRDCE

NALIEHAVO HLADAME DOMOV TYMTO DVOM PSIKOM.
Damian a Dedra naliehavo hľadajú nový domov. Damian je hnedý psík, Dedra čiernobiela fenka.
Ide o dvoch psíkov, ktorí majú len jeden druhého, nakoľko sa ich majiteľ Luboš M. z Malaciek bezcharakterne zbavil. Najsmutnejšie na tom je, že sa asi ťažko adoptujú spoločne, čo nám trhá srdce, nakoľko je to nerozlučná dvojka. Boli si oporou v ťažkých chvíľach a obávam sa, že ich budeme musieť oddeliť, nakoľko je malá pravdepodobnosť, že sa nám podarí ich umiestniť spoločne. Ak sa však nájde niekto taký, kto sa ich ujme oboch, budeme mu zo srdca vďační.
Damian a Dedra sú absolútne nekonfliktní, milí a dobrí psíkovia, nevadia im ani iné psíky a nakoľko žili na ranči v MA, predpokladáme, že môžu aj k iným zvieratkám. Spávajú v jednej búde, nepohnú sa od seba, dokonca papajú z jedného hrnca, potom sa presunú spolu k druhému a tam pokračujú. Obaja si vyžadujú hladkanie, neustále vyhládávajú kontakt s človekom. Ovládajú dobre základné povely. Zima im moc nesvedčí, sú uzimení, túlia sa jeden k druhému. Prosím ak máte kúsok miesta doma, aj vo svojom srdci, darujte im domov. Ideálne by im bolo v RD, s prístupom do tepla, ale zvykli by si aj v byte. V najhoršom môžu ísť aj samostatne. Obaja budú pred adopciou kastrovaní. ozmajmesrdce@gmail.com
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať