Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MAJME SRDCE.


Dnes sme sa dozvedeli, že Emira postihol osud, ktorý žiaľ postihne veľa firemných psov, firma, ktorú 8 rokov verne strážil skrachovala a o psa sa nemal kto postarať a tak skončil na ulici :-( Teraz mu hľadáme nový domov a majiteľa, ktorý ho už nezradí. Emir má skvelú povahu, je to veľký maznoš, ktorý svojim výzorom vzbudzuje rešpekt. Je zvyknutý na vodítko a priateľsky podáva packu. V koterci je veľmi smutný :-( Pred adopciou bude kastrovaný a čipovaný. Na svoju šancu na lepší život čaká neďaleko BA. Ak vás tento úžasný pes zaujal, kontaktujte nás prosím na ozmajmesrdce@gmail.com
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MAJME SRDCE: UTRÁPENÝ PSÍK RALFY ČAKÁ NA LÁSKAVÉHO ČLOVEKA.

UTRÁPENÝ PSÍK RALFY ČAKÁ NA LÁSKAVÉHO ČLOVEKA
NOVÉ INFO OD RALFÝKA 24.03.: Dnes som nabral odvahu a prvý krát som šiel z koterca odkedy som na KS. Priznám sa, mal som veľký strach z ľudí aj z ostatných psíkov. Celý týždeň ma chodili prehovárať a podplácali ma piškotkami, aby som sa osmelil. Verte, je to pre mňa tažké, sklamal som sa v ľudoch. Teraz už poznám pohladenie, pravidelnú stravu a pomaly si začínam zvykať na vodítko. Ďakujem, že mi držíte palce a dáte mi šancu spoznať krajší svet. Ralfy. ozmajmesrdce@gmail.com NOVÉ INFO 17.03. Dnes som bola na útulku a venovala sa malému Ralfymu. Je to psík so zlomenou povahou. Keď videl, že sa maznám s inými psíkmi, prosil o pozornosť a tak som za ním išla. Spoza mreží sa tešil, oblizoval ma, túžil po kontakte. Keď som vošla dnu, bol opatrný, uhýbal, potom si sadol a nechal sa dlho hladiť pričom si na mňa pokladal pacičku. Keď zbadal ďalšieho človeka, okamžite zaliezol do búdy a potom už ku mne nešiel, keď som sa ho snažila chytiť, cvakal mi po ruke, ale vyslovene len naznačoval, že má strach, keby chcel rafnúť, nemal by problém. Bolo to len chňapkanie. Preto pre Ralfýka hľadáme láskavého človeka, ktorí mu ukáže, že nie každý je zlý. Myslím, že to s ním pôjde k lepšiemu. Na útulku nie je toľko času sa mu venovať preto prosím o dočasku, alebo nový domov pre neho. Ideálny by bol ako psík jedináčik, najlepšie do bytu. Prosím, nájdite v srdci kúsok miesta pre túto zlomenú dušičku. Vopred ďakujem. ozmajmesrdce@gmail.com Veľmi súrne hľadáme domov malému Ralfymu. Ralfy bol najdený v lese, niekto ho tam priviazal. Je v dezolátnom stave, zanedbaný, doráňaný. Na nošteku mu kolegynka našla náboj :-(. Ralfy je aj napriek tomu veľmi milý k ľuďom, aj keď sa stále trošku bojí. Psíkov oštekáva, ale vyzerá to, že je o tiež len zo strachu. Prosíme o pomoc pre tohto psíka. Zažil už veľa zlého, teraz má šancu na lepší život, snáď sa skoro nájde niekto, kto mu dá túto šancu. Pred adopciou bude kompletne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. ozmajmesrdce@gmail.com
Autor: MAJME SRDCE
Fotky: 6
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ujo Karo: Karanténny havino - útulok Senica.


nový prírastok - v karanténe

Karanténny havino - útulok Senica
Autor: Ujo Karo
Fotky: 5
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Denusko presiel za 13 dni 4 domacnostami. Vzdy, ked si zacal zvykat, musel odist. Caka ho to znova. A mozno nie, nemam pre neho dalsiu docasku, ani ho tym uz asi nechcem tyrat, ublizujem mu. Denusko je uzasny psik. Miluje vsetko zive, doslova... Uziva si zivot plnymi duskami bez ohladu na to, co zle ho v jeho mladucom zivote postihlo. Nema este ani rok, ma hygienicke navyky, vydrzi sam doma, ked ste v praci, ak sa mu odmenite prechadzkou alebo hadzanim lopticky, ktoru zboznuje. Je to uzasny maznak a nekusne ani vtedy, ked mu clovek robi naozaj zle (napr. u veterinara). Hladam mu ten najlepsi domov. Za celu svoju psiu karieru som takehoto psa nestretla, je uzasny! Ak mate akekolvek otazky, alebo mu viete dat domov, volajte mi kedykolvek na 0905142052. Pomozte mi pomoct mu... dakujem
Foto: https://www.facebook.com/media/set/?...2313211&type=3
Videa: https://www.facebook.com/media/set/?...2313211&type=2
– v Bratislava.

Psia duša


SÚRNE hľadáme pomoc pre Denuška... Nemá kam ísť a pritom je to zlatíčko!




Denusko prosi znova o pomoc
POMOZTE, PROSIM... Presiel dalsi tyzden, konci nam dalsia docasna opatera... moja nocna mora sa naplna... Denusko presiel za 13 dni 4 domacnostami. Vzdy, ked si zacal zvykat, musel odist. Caka ho to znova. A mozno nie, nemam pre neho dalsiu docasku, ani ho tym uz asi nechcem tyrat, ublizujem mu. Denusko je uzasny psik. Miluje vsetko zive, doslova... Uziva si zivot plnymi duskami bez ohladu na to, co zle ho v jeho mladucom zivote postihlo. Nema este ani rok, ma hygienicke navyky, vydrzi sam doma, ked ste v praci, ak sa mu odmenite prechadzkou alebo hadzanim lopticky, ktoru zboznuje. Je to uzasny maznak a nekusne ani vtedy, ked mu clovek robi naozaj zle (napr. u veterinara). Hladam mu ten najlepsi domov. Za celu svoju psiu karieru som takehoto psa nestretla, je uzasny! Ak mate akekolvek otazky, alebo mu viete dat domov, volajte mi kedykolvek na 0905142052. Pomozte mi pomoct mu... dakujem
Foto: https://www.facebook.com/media/set/?...2313211&type=3
Videa: https://www.facebook.com/media/set/?...2313211&type=2
Dĺžka: 0:35
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

15.03.13: Casper - šteniatko, v dospelosti stredného vzrastu. Teraz má okolo 8 kg a predpokladáme, že ešte nejaké 2-3 kg priberie a narastie ešte cca 5 cm. Casper - hravý, nebojácny, milujúci, oddaný, krásny a s veľmi príjemnou hebkou srsťou skoro ako plyšáčik, bezproblémov vhodný von. Momentálne v DO u Katky Fratričovej a jej rodiny. Týmto jej patrí veľké poďakovanie, nakoľko Caspera vzala do opatery k svojim 4 psíkom. Na vybehanie má k dispozícii veľký dvor a na spánok sa ukladá do mäkkých perín ) NAĎALEJ HĽADÁME NOVÝ DOMOV PRE TOHTO KRÁSAVCA S HEBKOU SRSŤOU - PROSÍM ZDIEĽAJTE *odčervený, kastrovaný, čipovaný kontakt: 0917 510 134, zatulanepsikysala@gmail.com ********VEĽMI SÚRNE POTREBUJEME DOČASNÚ OPATERU********** aktualizované 12.03.13: PSÍK (7 mesiacov) NA FOTKE JE AKTUÁLNE PO KASTRÁCII A JE ČIPOVANÝ, ZATIAĽ HO PRICHÝLILA NAŠA DOBROVOĽNÍČKA, ALE NAKOĽKO MÁ V 1-IZBOVOM BYTE EŠTE JEDNO ŠTENIATKO, TAK TENTO VäČSÍ PSÍK TAM MôŽE ostať skutočne len na pár (2-3) dní, na útulkový pozemok nemôže isť, nakoľko mu tam na 100% hrozí parvoviróza. **********VEĽMI SÚRNE POTREBUJEME DOČASNÚ OPATERU********* aktuálne 11.03.13: PROSBA O DOČASNÚ OPATERU prosím môže nám niekto pomôcť - pre toto štendo sme mali sľúbenú DO, ktorú však na poslednú chvíľu odvolali (medzitým bol už psík odchytený) a teraz ho nemáme kam umiestniť .... psík bude veterinárne ošetrený, ale na pozemok kvôli tomu, že je štendo ísť nemôže a do domácností sa nám nezmestí už ani chlp ((( PSÍK (PRAVDEPODOBNE EŠTE ŠTEŇA) SA NACHÁDZA NA FREKVENTOVANEJ ULICI V SLÁDKOVIČOVE, JE V BEZPROSTREDNOM OHROZENÍ ŽIVOTA. VIE NIEKTO POMÔCŤ S DOČASNOU OPATEROU? NAŠE OZ - ZABEZPEČÍ VETERINÁRNU STAROSTLIVCASPER - (7 mesiacov, 8 kg stredný vzrast) - na adopciu
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



OZ Strážni anjeli

Doris je asi 5 ročná fenočka, ktorá nemala v živote veľa štastia. Pred rokmi ju našla pani, ktorá sama nemá strechu nad hlavou. Sučka žila na záhrade, kde ju pani chodila kŕmiť. Jedného dňa však vraj zadrhla sliepku susedovi a ten ju na oplátku udrel palicou do tváre. Keďže pani nemala peniaze na veterinárne ošetrenie, tak bola rana od leta neliečená. Na fenku bola upozornená RVPS a následne bola pani odobratá a premiestnená k nám do útulku. Pri prehliadke fenky sa zistilo, že okrem škaredého zranenia pod očkom má veľký nádor na mliečnej žľaze a neliečený zápal uška. Momentálne prioritne liečime otvorenú ranu na tvári, no fenka už bola na RTG, ktorý zistí či je nádor ohraničený alebo metastazuje. Ak by sa našiel dobrý človek ktorý by fenku aspoň na čas ubytoval v teple, tak by jej to naozaj veľmi pomohlo, nakoľko je v útulku kde je chladno a bude stále viac. V prípade že chcete pomôcť volajte na čislo 0908 661 737, 0904 609 772, ďakujeme. www.utulokziar.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


SOS! Stratil sa psík - Lozorno + okolie!
10.03.2013 sa stratil 8 ročný kríženec bieleho špica.
Dasty má huňatú bielu srsť, krátke pevné nohy a po úraze skrátený chvostík. Ak ste ho videli, našli prosím informujte telefonicky na č. 0907 5678 29 Sylvia Bublincová. Za pomoc veľmi pekne ďakujeme!








0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581406_634345846582297_1716059788_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581406_634345846582297_1716059788_n.jpg
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Benny hľadá veľmi súrne nový domov alebo aspoň DO!!!

Benny hľadá veľmi súrne nový domov alebo aspoň DO!!!
Benny si stále nenašiel domov!!! Benny má 7 mesiacov, je menšieho vzrastu (cca 11kg), je očkovaný a odčervený, žil v byte, takže má hygienické návyky a je čistotný! Psíka sme darovali majiteľovi po fenke mojich rodičov (ktorá nám v 13 rokoch prvý krát zabehla). Žiaľ jeho majiteľ sa ho musí vzdať, pretože si našiel prácu v zahraničí a nemá sa o neho kto postarať!!! Psík býva doma sám bez vyvenčenia od 5:00 do 19:00!!! U majiteľa môže zostať len do utorka 26.3., potom musí byť niekde umiestnený, najlepšie v okolí Bratislavy. Do útulku ho v žiadnom prípade nechcem dať! Psík sa momentálne nachádza v Šamoríne. PROSÍM ZDIEĽAJTE, NECH SI RÝCHLO NÁJDE NOVÝ DOMOV! Jeho video:
Autor: Zuzi Daxnerová
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hotel zvierat U Badyho


Krásna pesnička venovaná psíkom v útulku!!!
ZDIELAME:
Volam sa Michal a som hudobny producent a raper. Pred tyzdnom mi vysiel novy videoklip pre pomoc psim utulkom. Klip bol natacany v Povazskom Podhradi kde sa nachadza utulok Hafkaci - OZ. Bol by som velmi rad keby ste tento videoklip zhliadli, vypoculi a zdielali na svojej fanpage aby sa dostal k co najsirsiemu publiku ludi. Je to robene zo srdca pre malych chlpacov ktori si to zasluzia.




Diamond Beatz - Skús sa vcítiť (OFFICIAL CLIP)
http://www.youtube.comhttps://www.fa...alDiamondMusic https://www.facebook.com/hafkaci Song na stiahnutie: http://www.mediafire.com/download.php?zodpvoaapw3s1ln Lyri...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psíkovia na adopciu - marec.

Psíkovia na adopciu - marec
V tomto albume sú psíkovia, ktorým hľadáme nové domovy. Každý psík má pod fotkou link na vlastný album, kde si môžete pozrieť viac jeho fotiek a prečítať niečo o jeho povahe. Ak by ste mali o nejakého psíka záujem, prípadne chceli vedieť niečo viac o ňom, kontaktujte nás na zbynov@centrum.sk , správou na našej stránke, alebo na tel. čísle, ktoré ma daný psík vo svojom albumeAutor: Dočasná opatera Zbyňov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pomoc psíkom z KS Pezinok: !!! URGENTNÉ!!! Atosovi končí DO!

!!! URGENTNÉ!!! Atosovi končí DO!
!!!URGENTNÉ!!! Atosovi končí dočasná opatera. Je u výborných ľudí, ale sú v podnájme a dostali vymedzený čas pre Atosa, aby s nimi mohol byť v prenajatom byte od majiteľa. Pomohli nám ho zachrániť keď bol v zlom stave z koterca z treskúcej zimy. Teraz potrebujú pomôcť oni a aj Atos. Ak sa nikto nenájde, tak Atosa opäť čaká koterec! Atos je od dnes v docasnej opatere... Atosko, alebo skor Scooby Doo v docasnej opatere. Je to ucenlivy psicek, ktory ma velmi rad ludsku spolocnost. Nateraz zije v byte a ma 100% hygienicke navyky. Atos (kríženec podoba sa na bojove plemeno, ale nech vas to nepomyli!, vyska cca 50 cm) je ďalším obyvateľom KS Pezinok. Je to mladý a vzrastovo veľký psík. Veľmi hravý, bezkonfliktný, kontaktný psíček, ktorý sa rád mazná. Bol odchytený na Šenkvickej ulici v Pezinku. Najskôr sme si mysleli, že je len zabehnutý, ale nikto sa neprihlásil. Atosko v koterci mrzne už takmer mesiac, má srsť absolútne nevhodnú do týchto mrazov. Dnes (25.1.) som ho našla v úplne v zúboženom stave!!! Prosíme o jeho záchranu!!! Kto túži po väčšom psíkov, tak Atosko je ten pravý!!! Prosím, zdielajte. KONTAKT: psy.pomoc@gmail.com 0948 288 899 (len v pracovný týždeň od 9,00 do 18,00)
Autor: Pomoc psíkom z KS Pezinok
Fotky: 39
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Adopcia psov Hlaga Kosice.


SÚRNE!!!!!!!!! Tyson od piatku nemá kam ísť... nájde sa dobrá duša na dlhodobejšiu dočasku??? náklady na stravu aj veterinárne popl. uhradí KE útulok.... pelech aj hračky zapožičiam, hygienické návyky tak na 80%, vonku vie čo treba spraviť... občas sa stane nehoda... ale na papiere..... Prosím za Tysona veľmi mi záleží aby sa nemusel vrátiť do útulku....je to tam pre drobátka nebezpečné

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


VILMA-nádherne šteniatko z Lietavskej Lúčky hľadá majiteľa alebo nový domov!!!! Dňa 26.3.sa naslo toto psie babatko-dievčatko Vilma v Lietavskej Lúčke. Možno sa len niekomu stratila, lebo sa mi nechce veriť, že také prekrásne, malé mimino mohol niekto vyhodiť...Ale.....aj to je možné... Vilma ma cca 6-7 týždňov, 5kg a je momentálne v dočasnej opatere.Keď vyrastie,bude asi stredného vzrastu. Zatiaľ je to veľmi kľudné a milé štendo s nádhernými očami.Info:0905 510 673 — VILMA-nádherne šteniatko z Lietavskej Lúčky (5 fotiek)










0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OS Buldočí naděje.


Zdielajte, prosim!




* DNEŠNÍ DEN BYCHOM CHTĚLY VĚNOVAT VŠEM PSŮM, KTEŘÍ ŽIVOŘÍ V PSÍCH MNOŽÍRNÁCH *

Buďme společně jejich hlasem! Pomozte nám v boji s tímto svinstvem - sdílejte a mluvte o tom s lidmi, kteří o množírnách nikdy neslyšeli, nekupujte štěňátka od nešťastných psích matek a nezavírejte před psími množírnami oči.

Děkujeme, OSBN.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Obec Slaská.


Pes na adopciu, inak mu hrozi utratenie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Špagetka

Mená : ŠTAFLÍK a ŠPAGETKA
Vek : cca 6 týždňov
Farba : hnedo čierna sučinka , krémový psík
Pohlavie : sučka + psík
Rasa : mamka ako x kokeršpaniel
Veľkosť : maličké , budú max stredného vzrastu

Pomáhame hľadať rozprávkové domovy pre maličké šteniatka - sučku Špagetku a psíka Štaflíka .
Šteniatka sú naozaj rozkošné , malé chlpaté guličky
Sú priateľské , hravé , zvyknuté na psíkov a mačičky .

Špagetka je hnedo čierna , Štaflík je krémový .
Mamka vyzerá ako kríženka kokeršpaniela , ocko je klasicky neznámy .
Mamku samozrejme čaká kastrácia .
Sú vhodné do domčeka s prístupom dnu , určite aj do bytu .

Adoptujte si ich a do Vašej rodinky pribudne chlpaté šťastie

Nachádzajú sa v Zlatých Moravciach .
Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a podmienkou je aj kastrácia v budúcnosti .
Kontakt : 0918050524 , tulavalabka@gmail.com
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Odsúdené psíky.


Súrne hľadá domov, nakoľko sa jej chcú majitelia zbaviť. Má okolo 1 roka, iba k aktívnym ľuďom. Je to naliehavé, má čas len pár dní.. 0904 609 772- OZ Strážni anjeli. Nachádza sa pri ZH.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
utulokZilina.sk.


OPUSTENÁ FENKA HĽADÁ SÚRNE DOMOV ALEBO ASPOŇ DOČASNÚ OPATERU !!!

Táto maličká asi 6 kg, 1- 2 r. fenka žije už niekoľko týždňov v lese v Oščadnici, kde mala aj šteniatka, chodila žobrať k ľuďom jedlo a odnášala ho do lesa. Žiaľ šteniatka sa nepodarilo nájsť a fenka zrazu prestala odchádzať do lesa, je pravdepodobné, že o šteniatka prišla, zdržuje sa už v blízkosti ľudí, ale nechce sa dať chytiť. Pani, ktorá ju odfotila, si už čiastočne získala jej dôveru a priviezla by ju, ak by sa jej niekto ujal, fenka bude potrebovať veľa trpezlivosti a lásky, aby začala ľuďom dôverovať. Tel. 0904-199 777 alebo 0905-670 180 .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať