Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


SOS PRE RENKU!

Renka je fenka s ktorou sa osud kruto zahral... Bola vyhodená na ulicu za dedinou, kde žila aj so svojím šteniatkom, o ktoré sa sama postarala... (či šteniatok bolo viac a čo sa s nimi stalo sa už nikdy nedozvieme...) Dobrí ľudia ich začali kŕmiť a neskôr sa ju podarilo dostať do útulku.

Jej celý osud si môžete prečítať tu - http://www.facebook.com/media/set/?s...8477406&type=3

Renka je utiahnutá, plachá a bojazlivá povaha, nevieme čím všetkým si prešla, ale zanechalo to na nej následky... Zo začiatku ju nebolo možné ani pohladkať, ale postupne sa osmeľovala... Renka má cca 1,5 roka a je to kríženka bavorského farbiara.

V útulku čakala od októbra až sa na ňu usmialo šťastie a dostala sa začiatkom marca do nového domova do bytu... Postupne si na nových majiteľov zvykala, tiež na vôdzku a prechádzky. Bohužiaľ, naša radosť netrvalo dlho (cca 2 týždne)... Renka si pekne zvykala, naviazala sa na svojich majiteľov, avšak uhryzla návštevu. (nevieme detaily, ale stalo sa to pri hre - možno sa príliš rozvášnila alebo niečo v hre vyhodnotila ako nebezpečenstvo, to netušíme...) Keďže sa to stalo viackrát, majitelia sa zľakli, nevedeli ako na ňu a tak je späť v útulku... Renka predtým nikdy nikomu neublížila, ani pri odchyte, ani v útulku (bola tam cca pol roka), ani adoptívnej rodine.

SÚRNE pre ňu hľadáme TRPEZLIVÉHO ČLOVEKA, či už natrvalo alebo ako dlhodobú dočasnú opateru, odkiaľ sa už do útulku nevráti... Potrebuje sa pomaličky dostať zo strachu a zvyknúť si. Potrebuje čas, dostatok lásky, porozumenia a tiež socializácie. Prosíme, pomôžte jej. Od kedy sa vrátila do útulku, zaliezla do búdy a nevyšla z nej... :,( Musí byť strašne zmätená, v strese a neistá... Zaslúži si šancu. Je vhodná do bytu alebo do domu s prístupom do vnútra. Renka je sterilizovaná, odčervená a vakcínovaná. S inými psami nemá problém. Nachádza sa v útulku Ružomberok.

Ďakujeme aj za zdieľanie.

Kontakt: 0915 625 157, dominika.mymy@gmail.com



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Tulák Sereď.


Pri Sládkovičove smer Vincov les leží psík/fenka pri ceste v jarku..Strašne sa bojí.Hrozí tam veľké nebezpečenstvo,nakoľko je pri frekventovanej ceste.Ak je niekto z okolia a má možnosť psíka aspoň na čas prichýliť prosím urobte tak !!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Meno: ONDRÍK
Vek: cca 5 rokov
Rasa: x špic, jazvečík ?
Farba: hnedý/ryšavý s čiernou papuľkou
Pohlavie: psík
Veľkosť: malý

Ondrík je maličký psík , ktorého bývalý majiteľ vyhodil s otvorenými hnisajúcimi ranami na Nový rok pri motoreste v Dudinciach
Našťastie sa o neho zamestnanci postarali, rany sa mu už zahojili a Ondrík je napriek zrade majiteľa stále priateľský, milý a verný psíček.

Dostali sme prosbu s nájdeným nového domova pre neho od našej kamarátky Mirky.
O Ondríka sa síce starali, dostával papať a mal aj provizórnu búdku (paplón mu ukradli cigáni), na ulici to bolo pre takéhoto maličkého priateľského psíka veľmi nebezpečné.
Navyše skákal do áut a tak mu aj hrozilo, že ho nejaké auto zrazí

Kedže sa nám uvoľnilo miesto, Ondrík je už u nás.
Zatiaľ je trošku vystrašený, ale rýchlo zisťuje, že mu nechceme ublížiť a začína si užívať hladkanie
Nechal sa pekne vyčesať a po okúpaní bude ešte väčší fešák.
Páčia sa mu hlavne naše sučky , pri ktorých neustále vrtí chvostíkom.
Všetko ho zaujíma, má rád prechádzky.

Je v bezpečí, ale samozrejme stále hľadá trvalý domov.
Ondrík je vhodný do bytu aj do domu, k iným zvieratkám, k deťom a aj k starším ľudom.
Určite z neho bude skvelý rodinný psík Je to zlatíčko.

Je odčervený, bude očkovaný, kastrovaný.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Ondrik

Čaká v Banskej Štiavnici.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0918050524, 0911291083
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pomoc psíkom z KS Pezinok: !!! URGENTNÉ!!! Atosovi končí DO!

!!! URGENTNÉ!!! Atosovi končí DO!
!!!URGENTNÉ!!! Atosovi končí dočasná opatera. Je u výborných ľudí, ale sú v podnájme a dostali vymedzený čas pre Atosa, aby s nimi mohol byť v prenajatom byte od majiteľa. Pomohli nám ho zachrániť keď bol v zlom stave z koterca z treskúcej zimy. Teraz potrebujú pomôcť oni a aj Atos. Ak sa nikto nenájde, tak Atosa opäť čaká koterec! Atos je od dnes v docasnej opatere... Atosko, alebo skor Scooby Doo v docasnej opatere. Je to ucenlivy psicek, ktory ma velmi rad ludsku spolocnost. Nateraz zije v byte a ma 100% hygienicke navyky. Atos (kríženec podoba sa na bojove plemeno, ale nech vas to nepomyli!, vyska cca 50 cm) je ďalším obyvateľom KS Pezinok. Je to mladý a vzrastovo veľký psík. Veľmi hravý, bezkonfliktný, kontaktný psíček, ktorý sa rád mazná. Bol odchytený na Šenkvickej ulici v Pezinku. Najskôr sme si mysleli, že je len zabehnutý, ale nikto sa neprihlásil. Atosko v koterci mrzne už takmer mesiac, má srsť absolútne nevhodnú do týchto mrazov. Dnes (25.1.) som ho našla v úplne v zúboženom stave!!! Prosíme o jeho záchranu!!! Kto túži po väčšom psíkov, tak Atosko je ten pravý!!! Prosím, zdielajte. KONTAKT: psy.pomoc@gmail.com 0948 288 899 (len v pracovný týždeň od 9,00 do 18,00)
Autor: Pomoc psíkom z KS Pezinok
Fotky: 39
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka: Psíkovia bez domova - na adopciu.

Psíkovia bez domova - na adopciu.
Ponúkame fotky psíkov, ktorí nemali v živote veľa štastia a momentálne si hľadajú rodiny, v ktorých by mohli byť právoplatným členom, kde sa nebudú báť, že vonku umrznú, kde nebudú hladovať... Psíkovia sú veterinárne ošetrené, niektoré aj začipované, kastrované. Ak budete mať o nejakého záujem, prosím kontaktujte nás: www.tulavalabka.sk, tulavalabka@gmail.com, 0918050524, 0903261807, 0911291083 alebo 0908953783 Autor: OZ Túlava Labka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MAJME SRDCE: UTRÁPENÝ PSÍK RALFY ČAKÁ NA LÁSKAVÉHO ČLOVEKA.

UTRÁPENÝ PSÍK RALFY ČAKÁ NA LÁSKAVÉHO ČLOVEKA
NOVÉ INFO OD RALFÝKA 24.03.: Dnes som nabral odvahu a prvý krát som šiel z koterca odkedy som na KS. Priznám sa, mal som veľký strach z ľudí aj z ostatných psíkov. Celý týždeň ma chodili prehovárať a podplácali ma piškotkami, aby som sa osmelil. Verte, je to pre mňa tažké, sklamal som sa v ľudoch. Teraz už poznám pohladenie, pravidelnú stravu a pomaly si začínam zvykať na vodítko. Ďakujem, že mi držíte palce a dáte mi šancu spoznať krajší svet. Ralfy. ozmajmesrdce@gmail.com NOVÉ INFO 17.03. Dnes som bola na útulku a venovala sa malému Ralfymu. Je to psík so zlomenou povahou. Keď videl, že sa maznám s inými psíkmi, prosil o pozornosť a tak som za ním išla. Spoza mreží sa tešil, oblizoval ma, túžil po kontakte. Keď som vošla dnu, bol opatrný, uhýbal, potom si sadol a nechal sa dlho hladiť pričom si na mňa pokladal pacičku. Keď zbadal ďalšieho človeka, okamžite zaliezol do búdy a potom už ku mne nešiel, keď som sa ho snažila chytiť, cvakal mi po ruke, ale vyslovene len naznačoval, že má strach, keby chcel rafnúť, nemal by problém. Bolo to len chňapkanie. Preto pre Ralfýka hľadáme láskavého človeka, ktorí mu ukáže, že nie každý je zlý. Myslím, že to s ním pôjde k lepšiemu. Na útulku nie je toľko času sa mu venovať preto prosím o dočasku, alebo nový domov pre neho. Ideálny by bol ako psík jedináčik, najlepšie do bytu. Prosím, nájdite v srdci kúsok miesta pre túto zlomenú dušičku. Vopred ďakujem. ozmajmesrdce@gmail.com Veľmi súrne hľadáme domov malému Ralfymu. Ralfy bol najdený v lese, niekto ho tam priviazal. Je v dezolátnom stave, zanedbaný, doráňaný. Na nošteku mu kolegynka našla náboj :-(. Ralfy je aj napriek tomu veľmi milý k ľuďom, aj keď sa stále trošku bojí. Psíkov oštekáva, ale vyzerá to, že je o tiež len zo strachu. Prosíme o pomoc pre tohto psíka. Zažil už veľa zlého, teraz má šancu na lepší život, snáď sa skoro nájde niekto, kto mu dá túto šancu. Pred adopciou bude kompletne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. ozmajmesrdce@gmail.com
Autor: MAJME SRDCE
Fotky: 6
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Trnavský útulok sa uchádza o Vašu priazeň ......venujme 2 % na záchranu psíkov
www.trnava.utulok.sk


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka zdieľa fotku.


Ježko má vybavenú dočasku v Rakúsku u pani , ktorá sa zameriava na špice a x špicov ... vybavujeme ešte pass a prevoz a pocestuje Konečne nebude vo voliére v KS , ale v teplúčku v DO v Rakúsku , kde určite nájde skvelý trvalý domov Ďakujeme Soňa Borisková ))


Meno: JEŽKO - REZERVOVANÝ - DO v Rakúsku
Vek: cca 6 rokov +
Farba: hnedo-čierno-ryšavý, proste strakoš
Rasa: x nemecký špic stredný
Pohlavie: psík
Veľkosť: max. 50 cm, chlpatý

Ježko sa túlal po uliciach BS a sám si vyhľadal pomoc - pritúlal sa k cestárom.
Nevieme, ako sa ocitol na ulici, možno sa stratil, možno ho niekto vyhodil, možno ....
Momentálne je už v bezpečí v KS, kde čaká na niekoho, kto si pre neho príde

Chlpatý Ježko je priateľský, milý a pokojný psík.
Je veselý a naozaj oddaný.
Je zdravý, má pekné zúbky, je celkom aktívny.
Bohužiaľ však skoro úplne slepučký
V priestore sa však orientuje dobre, pomaličky si vykračuje, počúva zvuky okolia, ňufká. Pomáha mu aj prihováranie.
Vie chodiť aj na vodítku, drží sa pri nohe - potrebuje sa opierať o človeka, aby mal istotu.
Je to dokonalý rodinný psík, vhodný k deťom, starším ľudom a určite aj k iným zvieratkám.
Ježko môže bývať v domčeku aj v byte

Pre Ježka hľadáme čo najskôr nového alebo pôvodného majiteľa.
Potrebuje a naozaj si zaslúži rodinku, domov a lásku.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Jezko

Čaká v KS Banská Štiavnica.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0918050524
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka zdieľa fotku.


Ježko má vybavenú dočasku v Rakúsku u pani , ktorá sa zameriava na špice a x špicov ... vybavujeme ešte pass a prevoz a pocestuje Konečne nebude vo voliére v KS , ale v teplúčku v DO v Rakúsku , kde určite nájde skvelý trvalý domov Ďakujeme Soňa Borisková ))


Meno: JEŽKO - REZERVOVANÝ - DO v Rakúsku
Vek: cca 6 rokov +
Farba: hnedo-čierno-ryšavý, proste strakoš
Rasa: x nemecký špic stredný
Pohlavie: psík
Veľkosť: max. 50 cm, chlpatý

Ježko sa túlal po uliciach BS a sám si vyhľadal pomoc - pritúlal sa k cestárom.
Nevieme, ako sa ocitol na ulici, možno sa stratil, možno ho niekto vyhodil, možno ....
Momentálne je už v bezpečí v KS, kde čaká na niekoho, kto si pre neho príde

Chlpatý Ježko je priateľský, milý a pokojný psík.
Je veselý a naozaj oddaný.
Je zdravý, má pekné zúbky, je celkom aktívny.
Bohužiaľ však skoro úplne slepučký
V priestore sa však orientuje dobre, pomaličky si vykračuje, počúva zvuky okolia, ňufká. Pomáha mu aj prihováranie.
Vie chodiť aj na vodítku, drží sa pri nohe - potrebuje sa opierať o človeka, aby mal istotu.
Je to dokonalý rodinný psík, vhodný k deťom, starším ľudom a určite aj k iným zvieratkám.
Ježko môže bývať v domčeku aj v byte

Pre Ježka hľadáme čo najskôr nového alebo pôvodného majiteľa.
Potrebuje a naozaj si zaslúži rodinku, domov a lásku.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Jezko

Čaká v KS Banská Štiavnica.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0918050524
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Magdalena Zavatzka.


KOŠICE - JAZERO!! NAŠIEL SA


Čoki, mierny znášanlivý psík si hľadá dobrý domov...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Tulák Sereď: Sofinka hľadá súrne dočasku alebo domov.

Sofinka hľadá súrne dočasku alebo domov
Sofinka sa vrátila z adopcie. Je to asi 6-7 mesačná fenočka. veselá,hravá, pojašená ako každé šteniatko. naučená byt vo vnútri,doma nič neničí.Má aj návyky, ale skôr by sa hodila na bývanie na rodinný dom kde by si mohla vybehnuť na dvor. Má rada iných psíkov, ludí, deti. Mačky nie. KONTAKT: 0908 834 061 alebo oztulak@utuloksered.skAutor: OZ Tulák Sereď
Fotky: 12
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psíkovia na adopciu - marec.


Šteniatka idú na dračku, my sme už síce starší ale aj tak si zaslúžime svoj skutočný domov.

Psíkovia na adopciu - marec
V tomto albume sú psíkovia, ktorým hľadáme nové domovy. Každý psík má pod fotkou link na vlastný album, kde si môžete pozrieť viac jeho fotiek a prečítať niečo o jeho povahe. Ak by ste mali o nejakého psíka záujem, prípadne chceli vedieť niečo viac o ňom, kontaktujte nás na zbynov@centrum.sk , správou na našej stránke, alebo na tel. čísle, ktoré ma daný psík vo svojom albumeAutor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 11
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Svojho psa budem brániť vlastným telom, súdruh Jahnátek.


Zdielajte nech každý vidí toto eštebácke prasa platené z našich daní !
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Toto je maličký kocúrik , ktorý bol nájdený v utorok večer v krabici na ulici vo Zvolene !
Bol naozaj vo veľmi zlom stave , dlho by tam už nevydržal - chudučký , slzili mu očká ... navyše v tejto zime ((

Ďakujeme Dominike z Pes v núdzi za jeho záchranu a okamžité ošetrenie u veterinára .
Dostal infúziu , tabletky , kvapky a včera , keď som ho prevzala vo Zvolene už vyzeral oveľa lepšie
Momentálne je už u nás , v jednom z našich depozitov v byte , kde sa lieči a silnie .
Určite bude čoskoro v poriadku .. držme mu palce
V nedeľu budú nové foto ( táto je fotená u veterinára hneď po záchrane ) , napíšeme aj ako sa mu darí v DO .

Hľadá samozrejme ten najlepší domov .
Je to priateľský , milý kocúrik , ktorý pri dotyku hneď pradie ))
www.tulavalabka.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tul/k/áčik.


Učili ma, že starým a chorým treba pomáhať... A tiež, že to platí pre všetky živé tvory. Mnoho starších psíkov čaká na nový domov. Celý život niekomu verne slúžili a žial teraz v starobe sú z rôznych dôvodov v útulkoch. Nebojte sa darovať domov psiemu seniorovi, sú kľudnejší, nepotrebujú dlhé prechádzky, stačí im teple miesto a niekto, kto ich bude mať rád. Isto Vám to mnohonásobne vrátia
P.S. Na fotke je 14,5 ročná Liz a ca 12 ročná Lia, ktorá bola ako 10 ročná adoptovaná z jedného útulku. Jeseň života trávia v rodine, kde ich majú radi a nie opustené za mrežami koterca. Ak by ste i Vy chceli pomôcť staršiemu psíkovi, odporúčame túto stránku: http://www.facebook.com/pages/Psíkovia-seniori/150287538417400?fref=ts
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


aktuálne u nás v karanténe


Utulok Senica zdieľa fotku.


aktuálne u nás v karanténe









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.




Štaflík

Mená : ŠTAFLÍK a ŠPAGETKA
Vek : cca 7-8 týždňov
Farba : hnedo čierna sučinka , krémový psík
Pohlavie : sučka + psík
Rasa : mamka ako x kokeršpaniel
Veľkosť : maličké , budú max stredného vzrastu

Pomáhame hľadať rozprávkové domovy pre maličké šteniatka - sučku Špagetku a psíka Štaflíka .
Šteniatka sú naozaj rozkošné , malé chlpaté guličky
Sú priateľské , hravé , zvyknuté na psíkov a mačičky .

Špagetka je hnedo čierna , Štaflík je krémový .
Mamka vyzerá ako kríženka kokeršpaniela , ocko je klasicky neznámy .
Mamku samozrejme čaká kastrácia .
Sú vhodné do domčeka s prístupom dnu , určite aj do bytu .

Adoptujte si ich a do Vašej rodinky pribudne chlpaté šťastie

Nachádzajú sa v Zlatých Moravciach .
Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a podmienkou je aj kastrácia v budúcnosti .
Kontakt : 0918050524 , tulavalabka@gmail.com
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov: Psíkovia na adopciu - marec.

Psíkovia na adopciu - marec
V tomto albume sú psíkovia, ktorým hľadáme nové domovy. Každý psík má pod fotkou link na vlastný album, kde si môžete pozrieť viac jeho fotiek a prečítať niečo o jeho povahe. Ak by ste mali o nejakého psíka záujem, prípadne chceli vedieť niečo viac o ňom, kontaktujte nás na zbynov@centrum.sk , správou na našej stránke, alebo na tel. čísle, ktoré ma daný psík vo svojom albumeAutor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 11
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hunde


Leckere Osterplätzchen für Deinen Hund

Jetzt gibts passend zu Ostern köstliche Osterplätzchen für Dich und Deinen Hund. Mmmmh.. ► http://tinyurl.com/cmg4h4zZobraziť preklad

— s: Aimafriend Sajma Jeremiassen a 2 ďalší.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.



MULIN
pes, 5 mesiacov, kríženec pitbula, 45 cm, 16 kg, čipovaný

Mulin bol adoptovaný z útulku ako malé šteniatko a vrátil sa k nám ako vačšie šteniatko. Tentokrát však nie ako maličké vyslabnuté telíčko, ale ako veľký chlapisko plný sily, energie, elánu do hier. Mulin žil niekoľko týždňov v byte, má hygienické návyky, je teda vhodný dovnútra, ale samozrejme s dobre zateplenou búdou može žiť aj na dvore. Je to inteligentný, hravý a poslušný psík, bude potrebovať správnu výchovu a najmä zodpovednú rodinu, ktorá ho už nevráti. Mulin bol vrátený z adopcie z rodinných dôvodov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať