Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Prešovskí havkáči

Bubko zatiaľ v živote nemal šťastie na dobrý trvalý domov. V dočasnej opatere už ostať nemôže a skutočne potrebuje ozajstný domov. Je to asi kríženec šarpeja a staforda, má 1,5 roka, hygienické návyky. Vhodný do bytu s dostatkom pohybu. Je veselej povahy, extrémne maznavý, inteligentný, energický, dobre sa s ním pracuje, avšak potrebuje skúsenejšieho majiteľa, ktorý mu ukáže čo sa smie a čo nie. Ovláda základné povely, miluje pohyb, skákanie, plávanie, bol by vhodný aj na bull športy. Ideálny by bol preňho športovo založený človek. S fenkami a psami rovnakej alebo menšej veľkosti vychádza bez problémov. Pri správnom vedení bude tolerovať aj väčších psov. Je očkovaný, čipovaný, bude vydaný len do dobrých rúk. Podmienkou osvojenia je podpísanie adopčnej zmluvy. Nachádza sa v Prešove. V prípade seriózneho záujmu volať tel. č. 0949328101.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Tak tu ma máte







v plnej kráse






.
Zachranny korab


Ludia, prosime o pomoc! Zeta potrebuje operaciu, odstranenie tumoru... Operacia bude stat asi 5000 - 6000 Kc, operovat bude Dr. Vicarova z kliniky v Hodonine. Prosim, pomozte Zete! Skusim zistit priamo cislo uctu na kliniku! Nejde mi vlozit foto, tak len odkaz http://www.zachrannykorab.sk/Na_adopciu/Pages/Zeta.html


Zeta
www.zachrannykorab.skbola odchytená políciou v Skalici. Keďže nikde inde ju neprijali, putovala k nám, aby nebola utratená. Bola by jej naozaj škoda, nakoľko je to veľmi dobrý a milý psík. Síce je trošičku väčšia, ale... .

ucet v SR 2872846651/0200, ucet v CR 244787858 / 0300. VELMI PEKNE DAKUJEME ZA KAZDU POMOC!!! Zatial nemam cislo uctu na kliniku, akonahle ho budem vediet, napisem!. DAKUJEME za Zetku!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša
LINDA





Hľadáme domov sučke Linde, ktorá bola adoptovaná ako malé šteniatko ale po necelom roku sa vrátil ako utýraná, zúbožená fenka. Našťastie sa ju podarilo dať dokopy a dnes je to krásne čokoládová fešanda, ktorá sa teší spoločnosti ľudí a psov. Je väčšieho vzrastu s krásnym sfarbením a malými úprimnými očami. Linda je strašne hravá, milá a prítulná. Má rada prechádzky. Je kastrovaná, odčervená, očkovaná a začipovaná. Vhodná do rodinného domu. Má cca 2,5 roka.






0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zaobstarať si psíka ja záväzok a to záväzok na ca 15 rokov. Psík by mal byť súčasťou rodiny, nie iba hračkou, ktorá keď sa zunuje bude vyhodená. V útulkoch je mnoho psíkov, ktorých ich "rodina" už nechcela, ktorí sa "stratili" a nikto ich nehľadal, ktorí sa tam dostali kvôli rôzným výhovorkám... A psíkovia, ktorí sa dostali do útulku sú ešte tí šťastnejší, psíkov vyhodených pri rušnej ceste, veľakrát zrazí auto, niektorí umierajú dlhé dni bez povšimnutia priviazaní niekde o strom, alebo sú zastrelení poľovníkmi, iní sa zas miesto do útulku dostanú do karantennej stanice a keď sa im po istej dobe nenájde nový domov hrozí im utratenie. Preto PROSÍME, skôr ako si zaobstaráte psíka, POROZMÝŠĽAJTE, či naň budete mať dosť času a financií, či čoskoro nebudete musieť odísť do zahraničia, sťahovať sa do bytu /čo je tiež žial častý dôvod, prečo sa ľudia zbavujú psíkov/atď, atď... Vyberáme si my ich, oni tú možnosť, vybrať si svoju rodinu, nemajú...TAK ICH PROSÍM NESKLAMNE...
P. S. Na fotke je Marlin, psík zachránený pred mnohými rokmi z karantennej stanice, kde mu hrozilo utratenie. Mal to šťastie, že sa odtiaľ v poslednej chvíli dostal a ma novú skvelú rodinu, žial mnohí to šťastie nemali...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

!!!!CHORÝ PSÍK SÚRNE DO!!!!Mladý (do roka) krížený kokrík prišiel od policajtov neočkovaný a nakazil sa chorobou. Potrebuje ísť okamžite do tepla a bezbečného prostredia. V útulku má len malú šancu na prežitie. Denne chodí na infúzky a liečbu, potrebuje dočasku, kde sa mu budú venovať a kontrolovať ho. Nemôže ísť do rodiny so psíkmi, najmä kde sú šteniatka! Podrobné informácie na tel. č. Zuzka Mihová : 0902 460 378, poprípade Karolína Gažíková 0904 581 909.Od: Útulok Skalica

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Prešovskí havkáči.



4.4.2013 - Dnes vylovili z vody v Šebastovej (Prešov) tohto havinka ktorého chcel niketo utopiť tak že mu priviazal okolo krku na šnúru kameň.Havinko bol privezený celý mokrý tak ho Katka osušila a dala do peliešku.Havinko je vystresovaný a potrebuje domov čím skôr.Dostal injekciu na podporu imunity a uvidíme ako mu bude zajtra.Je to mladý pes okolo 1-1,5 roka.Je na Bajkalskej 28 v PO,.Tel. 0948015944
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Petržalka POZOR!!!


Prosim zdielajte ty ktory ste s petrzalky okolie jasovska
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku.


Súrne hľadáme DO pre našu Flokynku, pochytila sa cez plot s iným psíkom a kopa blbých okolností prispela k tomu že skončila zamotaná v pletive s dohryzenou nohou, má odtrhnuté takmer celé bruško (na nohe), zodretú kožu v kĺbe atď. Súrne pre ňu hľadáme DO, vieme to vykryť do zajtra večera ale nevieme čo potom, najlepšie niekto z okolia. Prosíme za ňu do útulku nemôže, je to hnusná rana ktorá sa bude zle hojiť a vonku je blato...Pomôžte nám niekto prosím 0905716517

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

SOS !!!!!!!!!!!!!!!! - zmrzačený psík, ktorému hrozí utratenie!!!SOS !!!!!!!Tento psík je v dedine Šamudovce (okr. Michalovce) na dvore č. d. 91. Psík je ochrnutý na obidve zadné labky je bez jedla a vody na blate! Majitelia sú dvaja chlapi - asociáli a alkoholici, napriek prosbám psíka nechcú dať a zajtra ho chcú utratiť !!! Bránka k domu je zamknutá a ku psíkovi sa nedá dostať. Zajtra sa pokúsime od nich psíka znova vypýtať a odobrať, ak sa nám to podarí budeme potrebovať pre psíka aspoň dočasnú opateru! - ak viete pomôcť s prevozom a aspoň s dočasným umiestením kontaktujte: 0917 190 125 alebo 0908 330 792.Od: Útulok pre psíkov Michalovce

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


SÚRNE sa hľadá dočasné ubytovanie pre 4 mačičky na cca týždeň - dva v Košiciach a blízkom okolí. Pomoc potrebuje rodina, ktorá sa sťahuje a nemajú ich kam na ten čas umiestniť, finančne si žiaľ nemôžu dovoliť hotel. Krmivo a vet.starostlivosť zabezpečia. Môže niekto pomôcť? p. Mazuráková: 0904 242 069



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Naozaj súrne potrebuje DO, bez nej ho nemôžme dať operovať, nádor si stále šúcha a rýpe si do neho, ten potom krváca. Bez DO však nemôže ísť na operáciu. Nenechajme to zájsť moc ďaleko. Prosím pomôžte mu niekto. 0905716517


Pomôže mu niekto?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://zlavabox.sk/ponuka/pomoc-zvieratkam


Zvieratká nám dávajú svoju lásku nezištne, nič za to nechcú...
Tak sa im za to poďakujme a pomôžme im!


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
verkaz Pozri príspevok
SOS !!!!!!!!!!!!!!!! - zmrzačený psík, ktorému hrozí utratenie!!!SOS !!!!!!!Tento psík je v dedine Šamudovce (okr. Michalovce) na dvore č. d. 91. Psík je ochrnutý na obidve zadné labky je bez jedla a vody na blate! Majitelia sú dvaja chlapi - asociáli a alkoholici, napriek prosbám psíka nechcú dať a zajtra ho chcú utratiť !!! Bránka k domu je zamknutá a ku psíkovi sa nedá dostať. Zajtra sa pokúsime od nich psíka znova vypýtať a odobrať, ak sa nám to podarí budeme potrebovať pre psíka aspoň dočasnú opateru! - ak viete pomôcť s prevozom a aspoň s dočasným umiestením kontaktujte: 0917 190 125 alebo 0908 330 792.Od: Útulok pre psíkov Michalovce

..


5. 4. 2013 - Psíka dal dnes ráno majiteľ utratiť.
Kontaktovali sme veterinára, ktorý skonštatoval že psíkovi sa už naozaj nedalo pomôcť. Mal 14 rokov a dlhoročné ochorenie bedrových kĺbov, ktoré sa stále zhoršovalo. Takto sme mu aspoň skrátili trápenie, lebo majiteľ zrejme čakal, že zdochne takto zanedbaný sám Večer sme ešte psíkovi boli zaniesť jedlo (ktoré jedol tak hltavo až bolo počuť ako pracuje žalúdok) a kňučal zrejme od bolesti. Ďakujeme všetkým, ktorý sa o psíka zaujímali a chceli pomôcť najmä Želke, ktorá psíka nahlásila a Lenke Martinkovej, ktorá bola ochotná previezť ho a dočasne umiestniť.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

OZ Túlava LabkaSledovat · 17 březen

Maličkí , ale odvážni drobčekovia Bilbo a Pipin

ADOPTOVANÍ ))
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Prešovskí havkáči

4.4.2013 - Dnes vylovili z vody v Šebastovej (Prešov) tohto havinka, ktorého chcel niketo utopiť tak, že mu priviazal okolo krku na šnúru kameň.Havinko bol privezený celý mokrý ,tak ho Katka osušila a dala do peliešku.Havinko je vystresovaný a potrebuje domov, čím skôr.Dostal injekciu na podporu imunity a uvidíme ako mu bude zajtra.Je to mladý pes okolo 1-1,5 roka.Je na Bajkalskej 28 v PO,.Tel. 0948015944
— v Presov, Slovakia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Kežmarok.


1,5 mesačné šteniatko PLAČKA hľadá nový domov. Je veľmi milá a rozkošná. Stále si vyžaduje pozornosť "plačom" Do útulku prišla ešte slepučká. Potrebuje stabilný domov. Pomôžte a zdieľajte.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


Volám sa Beny, som yorkshirsky teriér a mám 1,5 roka. V auguste minulého roka ma našli vyhodeného pri ceste. Vzala si ma jedna rodina, ktorá mi však nevenovala dostatok času a pohybu, ktorý ja potrebujem. Hľadám si nový domov a novú rodinu, ktorá sa o mňa postará. Potrebujem byť v dome so záhradou, lebo väčšinu času chcem byť von. Potrebujem, aby moja záhrada bola dobre oplotená, lebo rád utekám. Potrebujem, aby moji noví majitelia so mnou chodili na dlhé prechádzky, alebo ma nejakým spôsobom zabávali, pretože mám neskutočne veľa energie. Nemám rád samotu vo vnútri, ale keď som dostatočne vybehaný, tak ju zvládnem. Ocením aj prítomnosť iného psíka, pretože som nekonfliktný. Prosím, len seriózny záujem, nechcem byť hračka pre deti, pretože ja potrebujem skúseného a zodpovedného majiteľa. nachádzam sa v dočasnej opatere v Hybiach.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dievčence, mohli by ste ponahlasovať tie príspevky, ktoré sú už neaktuálne- ak bol psík adoptovaný, v dočaske, alebo odišiel za dúhový most, aby sme tu nemali len kópie príspevkov zo sociálnych sietí, ale aj aktuálne informácie o možnej adopcii. Alebo dajte do komentov k jednotlivým už neaktuálnym prípadom info, čo je so zvieratkom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Dievčence, mohli by ste ponahlasovať tie príspevky, ktoré sú už neaktuálne- ak bol psík adoptovaný, v dočaske, alebo odišiel za dúhový most, aby sme tu nemali len kópie príspevkov zo sociálnych sietí, ale aj aktuálne informácie o možnej adopcii. Alebo dajte do komentov k jednotlivým už neaktuálnym prípadom info, čo je so zvieratkom.
..

..stránky dávajú vždy začiatkom mesiaca aktuálny stav psíkov, vhodných na adopciu a ten je tu vždy...dočasky tiež uverejňujeme, ale nie vždy máme aj info, že psík už z dočasky odišiel, či našiel nový domov...ak taká info je, dávame ju sem, možno niekedy oneskorene-ale berieme z FB, takže--...
...útuky zverejňujú aj na iných stránkach, nie len na FB,ja dávam len to, čo príde mne...
...aj tak je tu dosť krutých prípadov,keď psíky trpia, oznamovať odchod za dúhový most je dosť silná káva pre niektorých čitateľov...FB stránky dávajú, ale sem, myslím, že ja nie...(stačí, ak sa vyplačem ja)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať