Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.
udalosť používateľa Dianka Diuška.

Merry prosí o finančnú pomoc aby neostala na ulici, kedže jej majitelia sa rozhodli, že ju už nechcú !7 júna
celá SR, ČR aj iné krajiny









Merrynka prosí o finančnú pomoc aby neostala na ulici !
Merry sme spoločne zachránili z košickej ulice ako 15 týždňové šteniatko. Bola prvým psíkom, ktorý bol u mňa oficiálne v dočasnej opatere. Veľmi som si ju za 3 mesiace, ktoré u mňa v dočaske strávila, obľúbila a mám na ňu veľkú slabosť. Tešili sme sa ked po 3 mesiacoch našla nový, vtedy sme si mysleli, že skvelý domov. Bohužial po vyše 3 rokoch sa Merrynka vracia z adopcie naspať, nie z vlastnej viny, ale z rodinných dôvodov majiteľov. Túto skutočnosť sme vedeli už pár mesiacov, všetkými silami sme sa snažil jej nájsť iný domov, alebo aspoň inú dočasnu opateru, bohužial neúspešne. Čas išiel proti nám, nemali sme inú možnosť ako dať Merry do hotela.
Možno si niektorí pomyslia, prečo sme si ju nevzali opäť do dočasky. Verte, keby sme mohli vzali by sme ju, ale obe máme svojich psov plus iné psy v dočaskách a bývame v bytoch a ja ešte s rodičmi, takže sa to nedá a obzvlášť je Merrynka zvyknutá žiť vonku pri rodinnom dome v zateplenej búde. Merry bola adoptovaná nami, stalo sa to čo sa stalo, na jej osude nám veľmi záleží a sme za ňu zodpovedné a nechceme ju strčiť niekde do útulku, kde nebudeme môcť dohliadnuť na jej osvojenie. A ani nie je do akého útulku, ako všetci vieme situácia na Slovensku čo sa týka psov je kritická a útulky sú preplnené a nemajú miesto.
Merry dnes 07.04.2013 prišla naspäť do Košíc ,veľmi ĎAKUJEME BELOVI za prevoz Merry na jeho vlastné náklady-nebola to malá suma! Je ubytovaná v psom hoteli Biely Tesák, ktorého majiteľka nám vyšla v ústrety a Merry prichýlila na 1 mesiac za sumu 100 eur. Nemôžeme si však dovoliť financovať tento hotel samé, kedže máme na starosti viacerých psíkov z ulíc hľadajúcich domov. Preto Vás prosíme o pomoc, inú možnosť nemáme ! Prosíme Vás o finančný príspevok lebo bez Vašej pomoc Merry nezachránime, aby sme vedeli zaplatiť hotel aspoň na jeden mesiac. Potrebujeme vyzbierať aspoň 100 eur aby sme pokryli výdaje za hotel na mesiac, inak nevieme čo urobíme . Vieme, že je veľa psíkov, ktorí potrebujú finančnú pomoc, ale ak by nám 20 ľudí poslalo po 5 eur, už máme hotel aspoň na ten mesiac zaplatený.
Prosíme Vás o pomoc taktiež aj zdielaním, aby sme našli Merry v KE alebo okolí dočasnú opateru a samozrejme nový domov, všetky potrebné informácie o Merry sú v jej albume – http://www.facebook.com/media/set/?s...2156859&type=3
Verím, že existujú ľudia, ktorí nám ale hlavne Merry pomôžu a pošlú finančný príspevok na jej záchranu.
• číslo účtu je : 0081909397/0900 (do poznámky uvedte MERRY, čislo iban a swift pre zahraničné prevody doplním)
• taktiež je možné peniaze poslať poštou (adresu uvediem do správy)
• alebo po dohode pri vzájomnom stretnutí
Všetkým, ktorí sa rozhodnú pomôcť vopred VELMI DAKUJEME, mená darcov aj doklad o pobytu Merry v hoteli bude uverejnení.
Verím, že spoločnými silami a vdaka Vašej finančnej pomoci sa nám podarí dať 4 ročnej kríženke rotvajlera Merrynke šancu nájsť si domov, kde ju už neopustia.
Ďakujeme
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


V Rajeckých Tepliciach sa na poliach našiel vyhodený pes cca 1/2 ročné šteniatko celý omotaný trním.Ideme po neho ale budeme potrebovať DO, sme už fakt preplnení. 0905716517



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Naša Floky hľadá súrne DO kde by bola v kľude a mohla sa tak zotaviť zo svojho zranenia. Od zajtra ju nemáme kam dať. Nešťastnou zhodou okolností jej iný psík pohrýzol labku a Floky ju má zošítú, vlastne bruško na labke, mala ho skoro celé odtrhnuté :-( Je kľudnučká, tichučká, nič neničí, má hygienické návyky. Nenájde sa niekto, kto by ju dočasne prichýlil ? Najlepšie niekto zo Žiliny a okolia. Kontakt 0905 716 517 — Floky súrne hľadá dočasnú opateru (5 fotiek)










0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


V piatok 5.4.2013 sa našlo v Zbyňove vyhodené toto asi 8 týždňové šteniatko, je to psík v dospelosti predpokladáme stredného vzrastu. Dali sme mu meno Jimmy a momentálne sa nachádza v dočasnej opatere v Žiline. Jimmy je odčervený a bude očkovaný a čipovaný. Viac info na t.č. 0905 716 517 — Jimmy hľadá domov (2 fotky)






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Dnes sme odobrali fenku spolu so šteniatkami z katastrofánych podmienok a už sú u nás v bezpečí. Šteniatka (všetko sú to fenky) sú ešte trošku ustráchané, ale určite si rýchlo zvyknú, doteraz sa im nedostalo poriadnej socializácie. Mamina šteniatok je kontaktná, bezproblémová a so psíkmi nemá žiadny problém. Mamina a šteniatka budú kompletne veterinárne ošetrené. Všetkým hľadáme len ten najlepší domov, kontakt 0905 716 517
V takýchto podmienkach doteraz drobce žili: https://www.facebook.com/media/set/?...2534997&type=3Drobci s maminou.. (19 fotiek)










0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Dona je kríženec ovčiaka ale je o niečo menšia má asi 1,5 roka je veľmi milá, kontaktná so psíkmi si rozumie pred adopciou bude kastrovaná. Šteniatka sú všetko fenky majú 8 týždňov a podmienkou adopcie je kastrácia v čo najskoršom možnom termíne keď dospejú. — Dona a jej šteniatka hľadajú domov (11 fotiek)










0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
KORA





Ahojte priatelia! Moje meno je Kora. Teda aspoň také meno som dostala pred 8 mesiacmi. Vtedy sa začala iná, nová etapa v mojom živote. Našli ma na ulici v zúboženom stave, môj predošlý majiteľ si nepotrpel na starostlivosť o moju srsť, o moje plné bruško. Istý čas som strávila v karanténnej stanici v Banskej Štiavnici, kde som pribrala, dala som sa dokopy, začala pozitívnejšie myslieť. ) Na bývalého majiteľa už nemyslím, nezaslúži si to… Potom ma dievčatá z Túlavej labky prebrali do ich depozitu. Udržujem si tu dobrú postavu. V zime behám po najväčších závejoch, mne studené počasie neprekáža, skôr naopak. Brodím sa v snehu, chytám vločky a behám s bielym ksichtom po tom, čo som mala hlavu zaborenú v záveji. ) V lete plávam! Pozor milí priatelia, pozeráte sa na delovú guľu, ktorá niekedy skáče pupkáče do vody. ) Mám rada vodu… Tak isto nevynechám neustále behanie po lúke s inými obyvateľmi útulku. Chýba mi však rodina… Som síce sebavedomá silná sučka, no srdce mám mäkké. A pocit domova a láska rodiny mi naozaj chýba. Na naplnenie tohto slastného pocitu čakám už 8 mesiacov. Je to pomerne dlho, pretože žiadny útulok nenahradí psovi domov… Som mladá, asi 2-ročná sučka, kríženka francúzskeho alebo nemeckého ovčiaka, kopova. Budem skvelou spoločníčkou pre aktívnych ľudí, či skvelou rodinnou sučkou. Nemám problém s vozením v aute. Mám rada deti, iných psíkov. Mačky naháňam. Nemôžem za to. Moji predkovia boli pravdepodobne lovci a ten pud sa u mňa zachoval. Tak isto lovím aj potkany! Som mohutná, silná sučka, držať za vodítko ma preto nemôže malé dieťa, lebo zažije húsenkovú dráhu v priamom prenose. )) Budem vernou spoločníčkou a priateľkou. Čakám, dúfam a verím, že nájdem aj ja svoju rodinu. Kora je veterinárne ošetrená, kastrovaná a čipovaná. Ďakujeme za podporu a za zdieľanie našej Kory!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša pridal/a 6 nových fotiek do albumu Záchrana šteniat v lese - COTY A KEŠU.















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Záchrana šteniat v lese - COTY A KEŠU

Aktualizované Pred 11 minútami

Ako sa jedna prechádzka zmenila na záchrannú akciu dvoch cca 5-mesačných šteniatok v lese, pozrite si video - http://www.youtube.com/watch?v=zrSOnyVNDI8 Bez pomoci by neprežili...

Coty bol na tom po odchyte horšie... Mal horúčku, vpadnuté oči a desivý kašel... Okamžite bola nasadená liečba.

Coty (svetlý) a Kešu (tmavý) sa líšia farbou a trošku veľkosťou. Coty má 9 a Kešu cca 13 kg.

Povahou sú rovnakí. Obaja sú ideálni do bytu alebo do domu s prístupom do vnútra. Majú zvládnuté hygienické návyky a naučili sa ich veľmi rýchlo. Sú veselej, hravej, jemnej a nežnej povahy. Sú vďační za pozornosť a šancu, ktorú dostali. Prvotný strach už pominul a tešia sa životu. Na vôdzke neťahajú a pri prechádzke na voľno sa držia pri človeku. Nemajú problémy so psíkmi ani ľuďmi. Ideálne psíky do rodiny. Hľadáme pre ne tie najlepšie rodiny, kde ich už nikdy nikto nezradí a kde dostanú všetko, čo doteraz nemali.

Budú odčervení, očkovaní, čipovaní a pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva. Coty sa nachádza v Košiciach a Kešu v blízkosti Košíc.

Kontakt:
COTY - Dadka Hajdeckerová - 0907 417 083, dadkahajde@gmail.com
KEŠU - Zuzka Šmotková - 0944 450 619, smotkova@seznam.cz

PS - Obrovské poďakovanie patrí Katke, Dadke a Zuzke za ich záchranu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


ako ZAMESTNANEC máte až do 30.04.2013 možnosť poukázať 2% z daní v prospech psíkov v útulku... stačí doručiť na Daňový úrad VYHLÁSENIE o poukázaní 2% a POTVRDENIE, ktoré Vám vystaví zamestnávateľ, naše identifikačné údaje:

meno alebo názov: CERBERUS, n.o.
adresa: Železničná 465, 905 01 Senica
právna forma: nezisková organizácia
IČO: 37986678

ďakujeme




1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Aj Fila pozdravuje z nového domova, terazna zimu je v byte v Banskej Bystrici aj so svojím páničkom, ale obaja sa už nevedia dočkať jari kedy sa zase poberú do domčeka na Horehronie :-)


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


V sobotu 06.04. sme sa už po 4-tý krát zúčastnili akcie NÁJDITE SA v Bratislavskom Horskom Parku. Zo štyroch psíkov sa nám tentoraz podarilo adoptovať dvoch, presnejsie 2 šteniatka, ktoré boli u nás len niekoľko dní. Mali sme spoločný stánok s OZ Mačka Vo Vreci, ktorého predstaviteľka Magda stíhala okrem prezentácie mačičiek, vybavovať aj adopcie psíkov. Opäť nám prišiel pomôcť aj Jakub Petraník, ktorý poctivo oslovoval potenciálnych adoptérov a strávil s nami celý deň. Návštevníci Horského Parku si mohli pozrieť okrem plejády čakateľov na nový domov aj ich šťastnejších rovesníkov, ktorí so svojimi pánmi predviedli nacvičený program. Veľmi nás potešila aj návšteva sympatických ľudí, ktorí si od nás adoptovali sučku Loru. Pri pohľade na ňu sa našim pravidelným fanúšikom isto vybaví obrazovka útulkovej webstránky so strapatým psíkom v hornej časti. Ano - to je Lora. — NÁJDITE SA....06.04.2013 (2 fotky)






1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Dogs/Psy/Pejsci

Môžete mať kopu priateľov, byť obľúbený, populárny; ale jediný priateľ ,ktorý vás bude čakať doma aj po tom ako ste uprednostnili ľudských priateľov, bude vždy PES
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Súrne hľadáme DO alebo nový domov pre približne 4 ročnú sučku kríženky baseta. Bola nájdená na hlavnej ceste so svojou dcérou , s reťazou okolo krku. V dočasnej opatere, v ktorej sa nachádza nemôže zostať. Prejavujú sa u nej silné lovecké pudy, a s malými šteniatkami z iného vrhu, ktoré sa tam nachádzajú zaobchádza ako s korisťou. Nemáme podmienky na to,aby sme ich púšťali osobitne, pretože s pozemkom nemôžeme stavebne manipulovať. Šteniatka potrebujú behať, tak isto ako aj ona, no spolu nemôžu, a buď zavíjajú v búde oni, alebo šteká ona. K ľudom je fenka veľmi milá, je vhodná na dvor, ktorý musí byť dobre oplotený (basety sú veľmi prešpekulované). S dospelými psíkmi vychádza veľmi dobre. Rada chodí na prechádzky, na vodítku je veľmi kľudná. Prosíme aspoň DO, bojíme sa, aby sme o šteniatka neprišli . . . Dovoz zabezpečíme kamkoľvek.

OZ Zatúlaný chlpáčik - psia nádej: Lucia.cernanska@gmail.com, 0908 075 038, alebo dadidka3@gmail.com, 0917416932.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lacné šteniatka.


Výstava práve prebieha v Auparku v Žiline!

Putovná výstava ku kampani www.lacnesteniatka.sk17 februára
Slovensko
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kavalír v nouzi.


DARUJEM DVE FENKY CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (TRI COLOR) ,DVOJROCNU A DVA A POL ROCNU Z DOVODU UKONCENIA CHOVU.NEBOLI ESTE PRIPUSTANE.SU VELMI MILE,HRAVE,PRITULNE VHODNE K DETOM. 0917 276 981

Meno:
Telefón:

Kovacova
0917276981

Lokalita: 076 02 Trebišov

Cena:
Zadarmo
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/242...ES-SPANIEL.php
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zippy

Aktualizované Pred 15 hodinami · Miesto nasnímania: Pezinok

Zippy je milý ročný kríženec jack russell teriéra, ktorý sa k nám dostal po tom, čo si jeho majiteľ siahol na život. Zippy je veľmi priateľský a v útulku mu ľudská spoločnosť veľmi chýba, preto by bolo pre neho najlepšie, keby čo najrýchlejšie našiel svoj nový domov. Zippy je už aj kastrovaný, očkovaný a čipovaný. Kontakt: 0948 787 373
Pes v núdzi pridal/a 11 nových fotiek do albumu Zippy.


















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Dagi je milý asi 8 mesačný kríženec menšieho vzrastu. Má rád ľudskú spoločnosť, je veľmi hravý a priateľský. V útulku je ale utláčaný inými psíkmi, preto by bolo najlešpie, keby čo najrýchlejšie našiel svoj nový domov. Dagi je aj kastrovaný, očkovaný a čipovaný.
Kontakt: 0948 787 373 — Dagi (18 fotiek)










0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať