Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Robik

Aktualizované približne pred hodinou · Nasnímané v Budča

Robik sa túlal a bol veľmi plachý, cudzím nedoveroval, nepoznal vodítko, avšak už sa osmelil a pekne sa znáša aj s inými psami, je hravý, rád sa hladká, je stredne veľký. 0948 213 214, 0948 891 391

Robik. — v: Budca, Banska Bystrica.






0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


HAPPY - Držte mu palce... <3
Happy Plemeno: kríženec Pohlavie: pes Vek: 3 roky Kastrácia: nie Happy sa našiel v Liptovskej Lúžnej, vďaka dobrým ľudom čo ho našli a MVDr. Andrejčákovi psík stale žije, mal obrovské rany na krku ťažko povedať či boli spôsobené obojkom, alebo ho niekto priviazal v lese napospas osudu a psík sa dovtedy šklbal kým si nespôsobil tieto rany... Nevieme čo sa presne stalo, ale jedno je isté, toto si nezaslúži žiadne zviera, nie najlepší priateľ človeka. Dostal meno HAPPY lebo už je šťastný, nikto mu neubližuje... Podla fotiek vidno aké boli rany obrovské a aké musel psík zažívať bolesti... Držte mu prosím palce aby sa z toho čím skôr dostal. Ak chcete na píska prispieť alebo mu pomôcť číslo účtu: 4320031509/3100 ĎAKUJEME
Od: OZ CNZ útulok Ružomberok



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pomoc pre nechcené zvieratá v Trebišove: Čuva-v dočaske.

Čuva-v dočaske
Hľadáme SÚRNE nový domov,alebo dočasnú opateru pre cca ročnú fenku kríženca čuvača a retrívra (možno ) ,fenka bola nájdená pri Trebišove ,pravdepodobne vyhodená .Je prítulnej povahy,spočiatku plachá .Momentálne sa nachádza v autoservise v Trebišove ,môže tam byť ale len cez víkend .Ďakujeme salónu Jenny za okúpanie a vybratie kliešťov prosím zdieľajte !!!0907640471 14.3.Ćuva je v dočasnej opatere pri Michalovciach,môže tam byť ale len 2 týždne . Znáša sa aj s inými psami,je skôr plachšia .Autor: Pomoc pre nechcené zvieratá v Trebišove
Fotky: 15
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a video zo dňa 16. apríla 2013 na svoju časovú os.


Jimmy má rád poriadok a ak niekto hľadá pomocníka do domácnosti na upratovanie Jimmy je ten pravý, všetko vám ponosí na jednu kopu tak nič nebudete musieť hľadať Viac info a foto tu: https://www.facebook.com/media/set/?...2534997&type=1

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
KASIM





V útulku je už viac ako dva roky…

- Vek : 8 rokov - Výška/váha : 45 cm/17 kg
Miluje hladkanie, je prítulný, učenlivý a sebavedomý. Bol nájdený v NON-stop koterci. Je to čistá psia duša. Patrí k psíkom, ktorí sú v útulku dlhšie, ale ten maličký si to nezaslúži, má smolu , že je prehliadaný. Bol by vhodný do rodinného domu s menším výbehom, znáša sa s fenkami, psíkovia podľa neho nemusia byť. Má dosť energie, je to malá lietajúca guľa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Odsúdené psíky: Dino žije v hrozných podmienkach!!!


Ma cas len do konca aprila (( http://www.facebook.com/media/set/?s...7940409&type=1

Dino žije v hrozných podmienkach!!!
Súrne sa hĺadá pomoc pre 9 mesačného Dinka, ktorý žije v cigánskej osade v koterci len o trošku vačšom ako je on sám. Jeho majiteľ sa sťahuje preč a tak je jeho osud jasný ak sa mu rýchlo niekto nenájde. Dinko je hravý ešte ako šteňa. Jeho brat žije o dom nižšie na špagáte, preto veľmi prosíme aspoň za Dinka ktorého sa chcú majitelia vzdať a tak ma malú šancu na lepší život. V opačnom prípade sa jeho život asi skončí príliš skoro :-((( Psík sa nachádza pri Zvolene. 0948 213 214Autor: Odsúdené psíky
Fotky: 4
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
NADĚJE KAVALÍRA - Charlie


Octavio je 7letý pejsek s PP.

Octavio je nenáročný pejsek, kterému velmi chybí lidská společnost. Byl rozmazlovaný a zvyklý být v posteli. Bohužel svůj důlek v posteli ztratil. Je velmi smutný, naříká a velmi mu chybí lidská náruč, v které by se mohl schoulit.

Nebude chtít dlouhé procházky, na proběhnutí mu postačí zahrada u domku, kde s vámi bude nesmírně rád trávit společné chvíle. Nebo vedle vás půjde na procházce a bude se těšit z vaší přítomnosti. Když by k tomu byl ještě jeden kamarád, tak se domov u vás, pro něj stane dokonalým psím rájem.

Octaviovi opravdu moc chybí mazlení, chybí mu ta těsná blízkost svého člověka. Protože na to nebyl zvyklý, velmi trpí. Už nemá štěstí v očích, nemá radost a jen čeká....čeká, kdo ho vysvobodí, kdo mu dá jen jeho malé místečko v posteli, kdo ho bude nekonečně mazlit a říkat mu, že je ten nejmilovanější pejsek na světě!!!!!

Chcete z Octavia udělat toho nejšťastnějšího pejska na světě? Máte vedle sebe místo? Chybí vašemu psímu kamarádovi skvělý parťák? PAK JE TU OCTAVIO PRÁVĚ PRO VÁS!!!!! STAČÍ ZAVOLAT A ZÍTRA MŮŽE BÝT U VÁS!!!!

DEJTE OCTAVIOVI DOMOV!!!!! PROSÍM, POMOZTE NÁM NAJÍT MU DOMOV!!!!!

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy.

Adopce řešíme pouze telefonicky na čísle +420 732 322 224.



0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Tuláčik Brezno: Sára - hľadá domov.

Sára - hľadá domov
Sára je malinká fenka (cca 6 kg), ktorá sa našla vyhodená a to rovno so zlomenou panvou. Naštastie už sa dala dokopy a vôbec nevidieť, že mala nejaké zranenie Je veľmi milej, priateľskej a hravej povahy. Vhodná určite do bytu, prípadne do domu, kde by mala prístup dnu. Má 100% hygienické návyky. Meno: Sára Vek: 1 rok Rasa: kríženec Očkovanie: áno Odčervenie: áno Odblšenie: áno Kastrácia: áno Vzrast: malý - cca 6 kg Miesto kde sa nachádza: v Brezne Tel.kontakt: 0918 888 411 (v prac. dni volať po 17:00) Email: utuloktulacik@gmail.comOd: Útulok Tuláčik Brezno





0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


MAX čaká v útulku už vyše roka…

Plemeno: nemecký hrubosrstý stavač
Vek: cca 1-2 roky
Pohlavie: pes
Kastrácia: áno

Povaha: Tento nádherný nemecký hrubosrstý stavač pobudol dva týždne v policajnej karanténe a momentálne je u nás. Povahovo je to bezproblémový psík, veľmi znášanlivý. Je kastrovaný. Miluje ľudí, v koterci trpí. Potrebujeme mu nájsť pánička, ktorý rozumie tomuto plemenu a dopraje mu dostatok pohybu a práce.

útulok Skalica - 0904 581 909, 0902 460 378, gazikova9@gmail.com

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...2446781&type=3

Ďalších psíkov na adopciu z celého Slovenska nájdete na www.psiadusa.sk



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Košice.


Skopirovane:
STRATILA SA!!!
belgicky ovciak malinois ma identicku masku na tvary a ma 9 mesiacov stalo sa to v Geci pocas noci zo vcera na dnes nam bol odcudzeny a chcel by som vas poprosit o pomoc pri hladani je to sucka a pocuva na meno stejsy kontaktujte ma prosim na tel.c. 0914 158 645 vopred dakujem a nalezcovy patri aj odmena. dakujem



Skopirovane:
STRATILA SA!!!
belgicky ovciak malinois ma identicku masku na tvary a ma 9 mesiacov stalo sa to v Geci pocas noci zo vcera na dnes nam bol odcudzeny a chcel by som vas poprosit o pomoc pri hladani je to sucka a pocuva na meno stejsy kontaktujte ma prosim na tel.c. 0914 158 645 vopred dakujem a nalezcovy patri aj odmena. dakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
NADĚJE KAVALÍRA - Charlie: TINKA ČEKÁ NA VÁS!!!!

TINKA ČEKÁ NA VÁS!!!!
Tinka má asi 2 roky. Je to krásná aristokratka, hlavně povahou :-) Společnost jiných pejsků toleruje, ale určitě nikdy nebude v podřízené roli :-) Proto je pro ni lepší domov, kde bude jediný pejsek. S velkou oblibou si přivlastňuje věci. Dovolí vám pomazlit se, ale jen tehdy, když sama chce. Nic moc ji neříká ležet na gauči. Páníčkovu postel k životu nepotřebuje, má ráda svůj prostor.Ale v momentě, kdy může jít na procházky, se ze vznešené dámy stane třeštidlo. Vzít vodítko pro ni znamená, že se změní na neřízenou střelu a je k neutěšení, dokud se nedostane ven :-) To je pro ni ta největší radost. Je čipovaná, odčervená, vykastrovaná, má pas. Zoubky i uši jsou v pořádku. Minimálně jednou měla štěňátka. Má výborné hygienické návyky. Nesnáší kočky. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce vyřizujeme pouze telefonicky +420 732 322 224 ČR, +421 918 718 620
Autor: NADĚJE KAVALÍRA - Charlie
Fotky: 13
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Sammy

Aktualizované Pred 11 minútami · Nasnímané v Pezinok

Sammy sa našiel na Pezinskej Babe,má asi 6 rokov,je to psík- kríženec. Sammy je veľmi priateľský a milý,žiaľ nikomu nechýba a preto mu hľadáme domov. Kontakt: 0948 787 373

Sammy. — v: Pezinok, Bratislava.


















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dagi

Aktualizované Pred 17 minútami · Nasnímané v Pezinok

Dagi je milý asi 8 mesačný kríženec menšieho vzrastu. Má rád ľudskú spoločnosť, je veľmi hravý a priateľský. V útulku je ale utláčaný inými psíkmi, preto by bolo najlešpie, keby čo najrýchlejšie našiel svoj nový domov. Dagi je aj kastrovaný, očkovaný a čipovaný.
Kontakt: 0948 787 373

Dagi. — v: Pezinok, Bratislava.


















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Rozkošná Patty ♥



PATTY





Sučka, 3 roky, odčervená, čipovaná, kastrovaná, čaká ju vakcinácia. Patty hrozilo utratenie, hneď ako sa nám uvoľnilo miesto sme ju prijali. Je to veselá bezproblémová sučka, znesie sa s inými psami aj sučkami, je to pohoďáčka , kľudne k deťom, k domčeku aj do bytu. Je priateľská, užíva si spoločnosť a pozornosť človeka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..
Pes v núdzi


Nie je to teraz pribeh ziadneho psika,ale nakolko uz niekolko rokov riesime (zatial neuspesne) navrh Zakona o ochrane zvierat,tak tento pribeh s nim opat viac ako suvisi! Dakujeme Liborovi,ze sa nebal,ze to riesil, ze sa snazil,a aj ked to nedopadlo opat spravodlivo urobil preto vsetko...!!!



Jedno zimné ráno som kráčal so svojím psom (malý čierny oriešok) lesným chodníkom do práce. Asi 20 m pred nami prešla cez cestu srna a kráčala do kopca, pozrela na nás a pomaly našľapovala do svahu, Johny - oriešok bol pri mne, ani sa nepohol (frajerí len do veveričiek, vyhľadáva výškovo rovnocenných súperov), bola podvyživená, slabá, odovzdaná osudu. Na druhý deň sme šli v tom istom čase a stretli sme, verím, tú istú srnu, opäť na tom istom mieste. Mal som pri sebe troška zeleniny a nechal som jej ju tam. Oslovil som priateľov, známych a deň čo deň sme s Johnym nosili pod jeden strom, čo sa nám podarilo zohnať. A nebolo toho málo, jablká, suchý chlieb, zeleninu. Bolo veľmi milé chodiť k stromu, vidieť množstvo zvieracích stôp a všetko zjedené. Mal som naozaj z toho dobrý pocit, že predsa len my ľudia nie sme tak zlí a že tie zvieratá to nejakým svojím spôsobom vycítia. Jeden drozd ma už poznal a keď som dával jablká pod strom, sedával na konári tesne vedľa mojej hlavy. A tak sa zima dátumovo chýlila ku koncu. Slnko svietilo a zase sme si vykračovali po našom chodníku, cestou sme vždy míňali tajch Klinger. No už z diaľky sme počuli od jazera krik. Ako sme sa blížili, rozoznával som dva mužské hlasy, ako po sebe kričia. Potom ticho a zase krik. Do toho sa ale ozval zvláštny zvuk, nikdy som to nepočul, kvílivý, 15 sekúnd a ticho. A zase nadávky. Vyšli sme na hrádzu a naskytol sa nám tento pohľad: na opačnej strane jazera bola opustená veľká záhrada, v záhrade bola srna, ktorá behala z jednej strany na druhú, prenasledovaná malým psom. Nikdy nezabudnem na obraz srny, ktorá celou silou vbehla do pletiva, ktoré sa úplne prehlo a vymrštilo ju to späť, tam jej skočil na krk pes a kmásal ju, zase to kvílenie, troška ako detský plač, ale také sekané. Oslobodila sa a bežala na druhú stranu. Bežal som tým smerom a vtedy som si všimol pána, nazvem ho A, ako sa ponáhľa, popod ten plot smerom k bráne tej opustenej záhrady, ktorá bola na opačnej strane, ako stál on a celé to pozoroval. Tam sa objavil aj pán B, ktorý mi v rýchlosti hovoril, že pán A cvičí svojho mladého psa na srnky a že keď sa voči takémuto správaniu pána A oboril, ten na neho kričal „Vadí vám to? Vadí vám to?“. Dobehli sme k ústiu brány, bolo to tam zarastené a nevedel som to hneď nájsť. Z brány vychádzal pán A a za zadné nohy ťahal po zemi mŕtvu srnu. Bola dohryzená na veľa miestach, oči mala stále otvorené, ale bola evidentne mŕtva. Bol som v šoku a opakoval som dokola: „ Veď vy ste ju zabili“. Ten krik, čo som počul z diaľky, nadávky, tak celý ten čas bol pes pustený v záhrade, pán A a pán B sa hádali, no pán A svojho psa neodvolal, šiel po neho až vtedy, keď zbadal mňa, ako kričím a bežím cez hrádzu z druhej strany jazera. Koľko to celé trvalo, vie pán B, ale ten si dve hodiny na to, už skoro nič nepamätal, ja som dobehol až na koniec toho celého. Chápem ho, žije sám a bojí sa. Pán A mi začal vysvetľovať, že na vine je majiteľ pozemku, ktorý nechal otvorenú bráničku (neskôr som sa dozvedel, že majiteľ ju nechal otvorenú práve preto, aby tie vyhladované srnky zjedli jablká z jeho sadu a chodili tam často, o čom všetci okolo vedeli, okrem toho chýbala časť plotu). Povedal som mu, že pôjdem na políciu a nahlásim ho. A spravil som to. V sprievode kamarátky som prišiel na políciu. Mali ešte nejaký výjazd, tak sme šli spolu pozrieť na miesto činu. Srnka tam už nebola, len krvavá stopa v snehu. Prešli sme to asi hodinu po udalosti. Vrátil som sa na políciu. Policajti boli veľmi milí, profesionálni. Šli sme na miesto činu, celé to zdokumentovali, nafotili, aj natiahnuté pletivo na mieste, kde srna do neho v plnom cvale vrazila. Susedia, ktorí bývali hneď vedľa, policajtom s pokojom opísali miesto, kde srne pes zlomil väz, ale že pána A nepoznajú. Spísali so mnou zápisnicu, obtelefonovali Mestské lesy a poľovné združenie. Hneď v druhom telefonáte pán, nazvem ho C, z poľovného združenia povedal, že pán A nahlásil udalosť, že si z poľovného združenia po srnu prišli, že pána A pozná ako dobrého človeka, že srna mala jednu nohu kratšiu. Tá rýchlosť, akou sa telo srny z miesta činu stratilo, mi pomaly začala dávať zmysel. Pekne to do seba zapadlo pri čítaní „Výsledku objasňovania priestupku“. Kúsok z neho odcitujem: „Pán C, ktorý uviedol, že uvedenú srnku si na mieste prevzal a taktiež uviedol, že sa jednalo o zver, ktorá bola v zlom fyzickom stave, nakoľko zviera bolo vysilené, vychudnuté a zoslabnuté, kde na základe týchto skutočností nevládalo ujsť a vzhľadom na tieto skutočnosti nebolo schopné reprodukcie a s veľkou pravdepodobnosťou by vo voľnej prírode uhynulo. Poľovné združenie si vzhľadom na uvedené nenárokuje žiadnu náhradu škody a konfiškát bude využitý v poľovnom združení.“ Asi pán C tam bol, asi ten plot natiahla nejaká fakt naštvaná veverička. Asi to bolo naozaj tak. Jedna rada priatelia, ak sa dostanete do podobnej situácie, odfoťte si obeť, mne sa nepodarilo zachovať nadhľad a chladnú hlavu. Zato pánovi A určite, kedže vedel komu má presne zavolať, vedel, že keď to nenahlási, bude to pytliactvo a rýchlosť akou telo srnky zmizlo z miesta činu? Srnky sme kŕmili ďalej a skoro denne ich na svojich potuľkách stretávame, chvíľu nás pozorujú a potom v cvale zmiznú v poraste. A to ma teší. Opísal som to na pamiatku tej, ktorá si teplé slnečné lúče už neužije, mám pocit, že jej to dĺžim. Život to srnke nevráti, ale keď ľudia ako pán A si uvedomia, že tých, ktorým ich správanie vadí, je veľa a keď nás bude naozaj veľa, budú „naši“ zástupcovia v parlamente dotlačení k zmene zákonov tak, že zvieratá nebudú chápané ako veci, ale ako cítiace bytosti. A príde deň, že páni typu A, budú mať omnoho viac problémov sa z tohto vykrútiť tak, ako sa to podarilo teraz. Čím viac ľudí o tom bude vedieť, tým tá téma bude v spoločnosti naliehajvejšie rezonovať a bude hnacou silou k zmene, verím k lepšiemu.
Verím tomu, že je veľa ľudí, ktorí považujú zvieratá za živé bytosti, ktoré cítia nielen bolesť, ale aj radosť, strach, priateľstvo, dokonca niekedy keď sa dívam na môjho orechaJohnyho, mám pocit, že sa usmieva. Náš problém je len ten, že nie sme tak dobre organizovaní. Ak môžete zdieľajte a diskutujte na túto tému, keď nás bude veľa, začnú sa veci hýbať. Mojím cieľom nie je vyvolať vášne a hnev, ale zlepšiť život naším spolupútnikom na zemi. Nevzdávajme to.
P.S: Ak Božie mlyny, či karma, naozaj fungujú, verím že áno, tak iné ako súcit k pánom A a C, mi ani neostáva.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Odsúdené psíky: 4 šteniatka v osade!!


Dnes sme začali kastrácie psov v osade pri Zvolene, dnes bola na kastrácii fenka / matka šteniatok na foto /, ktorá bola zase kotná, zajtra idú ďalšie 2 sučky. Podarilo sa nájsť DO aj pre Dinka z malej klietky,ktorého už nechceli. Teraz sa súrne hľadá DO pre tieto šteniatka, lebo už všade pobehujú a tak to chcú riešiť miestni po svojom. Ak niekto vie o mieste kde by ich prijali volajte 0948 213 214. http://www.facebook.com/media/set/?s...7940409&type=1

4 šteniatka v osade!!
Tieto 4 asi polročné šteniatka žijú v osade, ich matka je znova kotná ale už ide na kastráciu, avšak tieto drobce musia odtiaľ preč, už sa ich pokúsili uviazať o strom na kopci aby ich poľovníci odstrelili ale odhryzli sa zo šnúry a ušli. Teraz žijú v okolitých kríkoch, sú plaché a k človeku neprídu, majú asi pol roka, údajne sú 3 fenky a jeden psík, dva biele, jedno sivé s bielou maskou a posledné hnedé so svetlými očami. Ak sa im nájde DO tak ľudia sú ochotní ísť tam so sedalínom a pochytať ich kým však nemajú kam ísť je to zbytočné. Hĺadáme preto DO kde by mohli ísť, nie je ani isté že sa ich naraz podarí chytiť všetky. Sú veľké asi do polky lýtok, fotky trošku skreslujú lebo sú fotené z ďalej kvoli plachosti. 0948 213 214
Autor: Odsúdené psíky
Fotky: 9
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



SOS Psiky

Eddie,vydrz este,pridem po teba,priatelia pomozte a dajte domov tomuto uzasnemu psikovi,fantastickej povahy! +421 902 105 101
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Pri pozeraní časti mojích príspevkom som zistila, že niektoré sú už neaktuálne. Prosím o zrušenie týchto : 12,15,21,38,40,45,46,56,76,96,97,100,104,133,134,1 40,141,145,155,162,172,
173,177,184,203,213,214,215,223,229,236,251,259,26 0,263,278,279,284,318,
327,333,339,349,354,361,363,375,380,400,401,410,41 6,442,443,453,471,475,486,505,518,519,529,533,561, 566,568,586,589,599,613 a 620.
Budem kmontrolovať ďalej. Zatiaľ ďakujem
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok Kežmarok

Nový prírastok!!!!
Dnes nám volali z neďalekej obce, že sa tam už dlhšie túla táto bojazlivá fenočka. Má cca 10 mesiacov, ešte sa bojí, ale určite si časom zvykne. Je prekrásna.

TERY
fenka 10 mesiacov
Maličkú fenočku niekto vyhodil v susednej obci. Veľmi sa bála a nevedela čo ju čaká. Postupne si na útulok zvyká, no napriek tomu je v ňom veľmi nešťastná. Potrebovala by čím skôr novú rodinku, ktorá jej dá dostatok lásky, ktorú si zaslúži. Dobre sa znáša so psami aj s fenkami a myslíme si, že aj s mačkami. Je vhodná len a len do bytu alebo domu s prístupom dnu. Je skôr pokojnejšej povahy. Bude kastrovaná.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Niki Hajdók.


!!!!!!Zranený psík na ulici!!!!!
Tento mladý psík je už dlhší čas vonku na ulici, ale teraz sa aj zranil, ....má hnisavú ranu na zadnej labke, veľmi ho to bolí, ....prosím vedel by ho niekto zobrať do DO. Ak tam ostane v takomto stave, môže prísť o labku, alebo dokonca aj o život :-((( Nachádza sa v Kráľovskom Chlmci, okres Trebišov.
Chúďatko žil zatiaľ na reťazi , bez búdy.......jesť mu tiež nedávali:-( Jedna dobrá duša mu cez plot prehadzovala jedlo. Približne pred 2 mesiacmi ho majiteľ pustil, od vtedy je vonku na ulici. Teraz je zranený, potrebuje súrne pomoc!!! Kontakt: 0905425038 Niki Hajdók
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať