Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
aký je rozdiel medzi melamínom a metanolom? za melamín v mlieku je v číne guľka. za metanol je čo?

...v očnej optike tmavé okuliare (v lepšom prípade), v pohrebníctve drevený spacák do rakvakempu (v horšom prípade).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
...v očnej optike tmavé okuliare (v lepšom prípade), v pohrebníctve drevený spacák do rakvakempu (v horšom prípade).
..

..pokiaľ sa nás to netýka, tak nič...počkáme, čo sa stane v česku a potom sa vláda zariadi..no čo!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

.....pokiaľ sa nás to netýka, tak nič...počkáme, čo sa stane v česku a potom sa vláda zariadi..no čo!...

0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pepsikova Pozri príspevok
..

..pokiaľ sa nás to netýka, tak nič...počkáme, čo sa stane v česku a potom sa vláda zariadi..no čo!...
Aj keby sa otrávilo hneď 1000 ľudí, u nás vláda nespraví NIČ !

Nikdy nezakaže predaj alkoholu,lebo sám červenogvardejec FICO sa vyjadril,že : citujem , "tento štát držia fajčiari , alkoholici a majtelia aut..."
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Aj keby sa otrávilo hneď 1000 ľudí, u nás vláda nespraví NIČ !

Nikdy nezakaže predaj alkoholu,lebo sám červenogvardejec FICO sa vyjadril,že : citujem , "tento štát držia fajčiari , alkoholici a majtelia aut..."
..

..myslím, že v stave ohrozenia sa vyjadrí aj v zmysle "prirodzené úbytky ľudí, priveľmi lakomých a nenažraných, ktorí sa ulakomia na lacný šítový alkohol a cigarety, bude vláda Slovenskej republiky tolerovať do tej miery,pokiaľ sa predajom ušetrí na dôchodkoch a dávkach v hmotnej núdzi!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..myslím, že v stave ohrozenia sa vyjadrí aj v zmysle "prirodzené úbytky ľudí, priveľmi lakomých a nenažraných, ktorí sa ulakomia na lacný šítový alkohol a cigarety, bude vláda Slovenskej republiky tolerovať do tej miery,pokiaľ sa predajom ušetrí na dôchodkoch a dávkach v hmotnej núdzi!..
...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tu je aké ticho!...všetci sú ešte v opojení krásneho filmu, ktorý po strašne dlhom čase vysielania shitov a halušiek dávala mrkvíza!...Mesto anjelov, čo bolo poobede, fakt môžem aj dva krát po sebe-len ten záver mi vytiahne slzičky!..
..konečne je večer, vonku temno, hádam aj poprší, tak pohodu a fajn vám tu..aj tam...aj tebe..no tak!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...odkedy máme televíziu "Daj to?"...sa mi nejako rozhegal program tv a fčul mi dalo že dajto"..kde to nájdem ,takú stanicu?..sprostejší názov by som nevymyslela any ja!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Indeed
Aj keby sa otrávilo hneď 1000 ľudí, u nás vláda nespraví NIČ !
Pridaj, chlape, pridaj! V tejto republike je už otrávených cca 2.000.000 "pacientov" a vláda nerobila nič (teraz začali - ozdravnú liečbu formou štýlu "pijavica" - vycucajú z "pacientov" čo sa dá).
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tak bojuju vatikanci za zachovanie sviatku panej marie ,ze najvätsia krestanka v regione dnes predavala na trhu a nie iba to,kym iny cez tyzden predavali kg sliviek za maximalne 80 centov,ona za euro,no dajme tomu,ale tvrdit ze svätosvete ma pripravene a navazene kilove balenie,ktore doma po prevazeni ma 810 gramov,moja chyba ked som naivne myslel ze sa polepsila a aspon cez sviatok nebude odrbavat a zabavne je ze ked ona nakupuje v obchodoch,tak sa rozculuje ake je vsetko drahe a ako obchodnici predrazuju,klamu a zdieraju ludi.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ty som.r si od nej kúpil
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukučka Pozri príspevok
a ty som.r si od nej kúpil
a ja somar som od nej kupil-aspon ze chutili a neboli v nich cerviky./treba dat zarobit aby tam nestala zbytocne/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
..

..ja by som sa tešila, že to nebol celkove môj posledný vstup-byť tebou!...ušetril si na pokute ,ožobráčil si tento štát o peniaze, a dokonca nemáš ani sračku z toho burčákomuštu!..mal si šťastný deň!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie

všetko dneska zle...
1) - mal si si zistiť, kedyže je táto podzemná diera otvorená - neteperil by si sa zbytočne.
2) - druhýkrát poriadne čum na značky, bo sa nájdu policajti, ktorí ti to nezožerú i s navijakom a kešeň hneď bude ľahšia.
3) - a to si ani ten burčák neokoštoval (aspoň jazýčkom)? Potom sa nečuduj, že v hlave je nyšt - to už radšej si kúp očipuči, dunihlav, bolebruch, krucipysk (mnohé názvy jedného a toho istého ), alebo u bratov si kúp tú "fajnovú značkovu" pijatiku.


A hneď bude všetko OK!
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ten krucipysk sa mi páči, máš u mňa štamperlík boškacej borofkovice, podľa teba asi lepipysk
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
1) - mal si si zistiť, kedyže je táto podzemná diera otvorená - neteperil by si sa zbytočne.
2) - druhýkrát poriadne čum na značky, bo sa nájdu policajti, ktorí ti to nezožerú i s navijakom a kešeň hneď bude ľahšia.
3) - a to si ani ten burčák neokoštoval (aspoň jazýčkom)? Potom sa nečuduj, že v hlave je nyšt - to už radšej si kúp očipuči, dunihlav, bolebruch, krucipysk (mnohé názvy jedného a toho istého ), alebo u bratov si kúp tú "fajnovú značkovu" pijatiku.


A hneď bude všetko OK!
Po 1- normálne je do diery vstup každú hodinu do 18 hod., len dnes kvoli sviatku našej Bohorodičky bol posledný vstup o 14.30 a došli sme tam o 14.40

2. máš pravdu, sám som sa čudoval, že mi na to skočili, ešte akože aj meno toho kamoša som im povedal, len škoda že býva o 300 km ďalej...

3. síce občas prekročím rýchlost, občas na STOP-ke neuvediem voz do stavu úplného zastavenia a občas prehliadnem aj tú červenú kružnicu ,ale zasa alkohol nikdy, ee- nikdy by som ani neochutnal...ja neviem može sa niečo stať po ceste a to by som bol nerád,keby som nafúkal...-na alko som striktný- až doma ked odstavím Octafku...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
Mal si ostať doma :

1. Keby si zazvonil skoro ráno u susedky ...videl by si hneď " dieru "...keby si hubu otvorila ....alebo by si možno aj lepšie dopadol...
2. ...vynechávam ....šak domaby si bol ...žiadne odrby a žiadne pokuty ...
3. Burčák ani vidieť ( poznámka - teda ja )...hneď ráno si mal načať ten Merlot ...zvyšok by šiel aj sám ...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Stanislav 1975 Pozri príspevok
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
..no vidis, mal si prist k nam do NR, tu bol vyborny komjatsky burciak, chutne oskvarkove pagaciky..prima cantri hudbicka a kopec veselych ludi..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...vonku hmla ako slanina,ale slniečko sa driape do roboty a tak si ho ešte aj užijeme...,
Ty prosím Ťa kde bývaš? Čo je to hmla? Také niečo nepoznám, až keď začne chrípkové obdobie hmiel. U mňa oskár vyplazoval na mňa oči hneď od rána, ako vykukol spoza hory. Až na to, že veru sa nenamáhal a tej tepelnej energie veľa zo seba dnes nevydal.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať