Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
lujza.j Pozri príspevok
dnes nafta v Hain....1,399e rovnaká cena aj vo Wolf.....
Dnes nafta Eurovia 1,000e
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pivko Pozri príspevok
Dnes nafta Eurovea 1,000e
a to prečo?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
a to prečo?
brent išla na 109 usd/barel
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kde sa predávajú džemy a lekváre od firmy RISO Rimavská Sobota? Ja som ich u nás ani v PD ešte nevidela.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
wagner Pozri príspevok
Kde sa predávajú džemy a lekváre od firmy RISO Rimavská Sobota? Ja som ich u nás ani v PD ešte nevidela.
A prečo hľadáš práve tie?

Inak mňa by od teba skôr zaujímalo, "ako sa obliekla cibuľa na zimu" .... povedali mi, že máš záhradku a toto určite budeš vedieť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka Pozri príspevok
A prečo hľadáš práve tie?

Inak mňa by od teba skôr zaujímalo, "ako sa obliekla cibuľa na zimu" .... povedali mi, že máš záhradku a toto určite budeš vedieť.
Čítala som na webe o ich výrobe a vraj sa ich oplatí kúpiť. Preto som chcela vyskúšať. A cibuľa? Podľa mňa vnútorná šupa dobre drží, ale ostatné sa šúpajú normálne. Myslím si, že zima by mala byť normálna,(nie teplá) ale to, že dobre drží nevylučuje aj nejaký tvrdší variant. Ale určite nie celú zimu. Teda pokiaľ si myslela na to, akú zimu predpovedá cibuľa. Toť môj názor.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Kde sa predávajú džemy a lekváre od firmy RISO Rimavská Sobota? Ja som ich u nás ani v PD ešte nevidela.
http://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/lekvaren-riso/
v Bille?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
wagner Pozri príspevok
Čítala som na webe o ich výrobe a vraj sa ich oplatí kúpiť. Preto som chcela vyskúšať. A cibuľa? Podľa mňa vnútorná šupa dobre drží, ale ostatné sa šúpajú normálne. Myslím si, že zima by mala byť normálna,(nie teplá) ale to, že dobre drží nevylučuje aj nejaký tvrdší variant. Ale určite nie celú zimu. Teda pokiaľ si myslela na to, akú zimu predpovedá cibuľa. Toť môj názor.
Presne to som s cibuľou myslela.
A tie šupky sú tenké - hrubé?

A k RISO: keď si spomeniem na študentskú brigádu, tak zrovna RS by som žiaden kompót ani lekvár nejedla.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Šupky nie sú tenké, sú pevné. Preto som napísala, že teplá zima nebude. Keby mala byť teplá zima, tak cibula by mala tenké šupky a na cibuli by sa ani poriadne neudržali. Preto som aj napísala, že vnútorná šupa dobre drží - ťažko sa oddeľuje od cibule. Teda aj cibuľa sa chráni pred chladom.
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

V Bile môžem pozrieť, ale RS je pre mňa vzdialená takmer ako BA. To by bol drahý džem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak toto ma dorazilo!..nakomplet..nech si myslí kto chce, čo chce, ale blbosť naozaj nepozná hranice...truľovi tuším zrušili google, zalepili hubu a zahodili peniaze!..

http://www.porada.sk/t203329-co-pouz...u-pokozku.html
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
V Bile môžem pozrieť, ale RS je pre mňa vzdialená takmer ako BA. To by bol drahý džem.
Skús pozrieť aj v CBA
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka Pozri príspevok
Presne to som s cibuľou myslela.
A tie šupky sú tenké - hrubé?

A k RISO: keď si spomeniem na študentskú brigádu, tak zrovna RS by som žiaden kompót ani lekvár nejedla.
Čítala som vyjadrenia vlastných zamestnancov. A ja si myslím, že kedysi tak vyrábali všade. Tiež som brigádovala v prievidzkej karpátii a nikdy som od nich žiadny kompot ani džem nezjedla. Donedávna tam robila majstrovú moja spolužiačka a pýtala som sa na to. Povedala iba toľko, aby som zabudla. To už nie je pravda, systém výroby je úplne iný, žiadny brigádnik, žiadne čakanie na vagóny. Ovocie čistia, perú a spracovávajú stroje, všetko sterilnom prostredi. Na celú linku je jeden človek, ktorý iba kontroluje. Usudzujem, že keď to je rodinná firma, tak si musia chrániť svoje meno firmy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..tak toto ma dorazilo!..nakomplet..nech si myslí kto chce, čo chce, ale blbosť naozaj nepozná hranice...truľovi tuším zrušili google, zalepili hubu a zahodili peniaze!..

http://www.porada.sk/t203329-co-pouz...u-pokozku.html
toto nie je jeho prvá zaujímavá téma
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rozalka Pozri príspevok
Presne to som s cibuľou myslela.
A tie šupky sú tenké - hrubé?

A k RISO: keď si spomeniem na študentskú brigádu, tak zrovna RS by som žiaden kompót ani lekvár nejedla.
a prečo? to už vtedy dovážali humus alebo budúca inteligencia národa sa predvádzala ako zaprasiť potraviny? chválila sa mi raz jedna učiteľka akú mali z toho bohovskú srandu keď v jednej konzervárni hádzali odpad do kotlov s paštétovou hmotou, keď som jej povedal že je horšia ako prasa tak sa urazila a že odvtedy paštéty neje. Neboj sa už môžeš smelo jesť povinné študentské brigády dávno zrušili, a tie čo si vyrábala už sú po záruke. teda zlikvidované
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nuz ten fetak Poliacik to zase prehnal,najprv propaguje drogy,teraz toto-este ze krestania odpustaju a nastavia aj druhe lice,minimalne farizeji z KDH,aby nestratili koalicny potencional. http://www.aktuality.sk/clanok/21685...e-partnerstva/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobré džemy má aj lidl....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dav Pozri príspevok
Skús pozrieť aj v CBA
Pozriem, je to v Novákoch. Budem mať tam cestu. Ďakujem za radu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
dobré džemy má aj lidl....
...si moje nejedla .....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
a prečo? to už vtedy dovážali humus alebo budúca inteligencia národa sa predvádzala ako zaprasiť potraviny? chválila sa mi raz jedna učiteľka akú mali z toho bohovskú srandu keď v jednej konzervárni hádzali odpad do kotlov s paštétovou hmotou, keď som jej povedal že je horšia ako prasa tak sa urazila a že odvtedy paštéty neje. Neboj sa už môžeš smelo jesť povinné študentské brigády dávno zrušili, a tie čo si vyrábala už sú po záruke. teda zlikvidované
vzdy sa my hnusili take praktiky narabania z potravinami,aj ohadzovanie paradajkami trebarz,pricom ked ziaci a studenti nemali z toho rozum,tak dobry pedagog mal ich k tej ucte viest-opotraviny su bozi dar a dorabaju sa v pote tvare,aj v dobe mechanizacie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať