Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1Dara Pozri príspevok
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne
Áno.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
1Dara Pozri príspevok
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne
nestačím sa čudovať... toto sa môže stať????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neny som tu...len kafu som stihla, aj čajík, ale už fakt-len fajn deň vám...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
1Dara Pozri príspevok
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne
http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...-posledne.html

Zažila som v noci priamo šok ...niečo neuveriteľné ,ani spať mi nedalo ....naša vláda za dva roky nevedela v tejto veci pomôcť , tak dúfam, že teraz po prevalení kauzy začnú pracovať

http://www.joj.sk/televizne-novinky/...-neodidem.html

Šokujúci príbeh mamičky, ktorá v Británii prišla o svoje deti na základe vymysleného obvinenia z týrania.
Tento príbeh sa naozaj stal. Žene zo západného Slovenska, ktorá nadovšetko miluje svoje deti. Cudzia vláda jej však dvoch chlapcov vzala. A to na základe vymysleného obvinenia z týrania. Možnosť vidieť svet, naučiť sa cudzí jazyk a zarobiť nejakú tu korunu navyše zlákala aj Ivanu s manželom Vladom. Tak, ako tisíce iných Slovákov, aj ona sa pred niekoľkými rokmi vybrala do Veľkej Británie. Bývalá rehoľná sestra nezneužívala miestny sociálny systém, ale poctivo a tvrdo pracovala. Ako opatrovateľka v domove pre demenciou postihnutých starých ľudí. V Británii sa manželom narodili dvaja krásni synovia. Všetko pripomínalo dokonalú idylku. Nočná mora začala až banálnym vyšetrením v nemocnici...

Ako sa to všetko skončí? SKUTOČNÝ PRÍBEH Bez detí neodídem uvidíte v nedeľu 16. septembra o 22:30 na TV JOJ.

Kto ste nepozerali v noci skutočný príbeh a diskusiu a vyjadrenia , pozrite tu .
http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...-neodidem.html
Naposledy upravil Zita5 : 17.09.12 at 06:16
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1Dara Pozri príspevok
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne
...všetko , čo je v správach na TV GRC beriem s obrovskou rezervou ...ešte aj reklamy počas správ sa mi nezdajú za vieryhodné ...

Pred časom aj u rodiny Čonkovej bolo veľké haló ...no potom nejak spľasla bublina bulvárnych táranín ...
Aj ľudia sa začali mierniť v názoroch , keď vysvitlo , že hentá rodina má 10 detí ...5 na Slovensku a 5 v Engliš ....

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...de-o-deti.html
Počkajme si na vývin situácie ...
Raz darmo , je to pohľad len z tej jednej strany ...

NETVRDÍM ale , že ak je to pravda ( Bez detí neodídem ) , že je to v poriadku ...
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No obávam sa,že nie oni,ale my bezprecedentne porušujeme práva detí.Na vzdelanie,zdravotnú starostlivosť,vlastnú posteľ,vlastné miesto na učenie,slušnú výchovu atd.... Nie oni,ale my prehráme v tomto súboji.Napriklad von dieťa do 12 rokov nesmie byť samé doma a chodiť bez doprovodu.Bežne naše dievky strážia ako au pair túto vekovú kategoriu.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Možno sa mylim, ale nezačal ten problém s odoberaním detí od rodičov PRETO ,že ista skupina občanov zo Slovenska začala vo veľkom zneužívať UK-socialny system ???

A popri nich sa zviezli aj tí poctiví a nevinní....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Pred časom aj u rodiny Čonkovej bolo veľké haló ...no potom nejak spľasla bublina bulvárnych táranín ...
Aj ľudia sa začali mierniť v názoroch , keď vysvitlo , že hentá rodina má 10 detí ...5 na Slovensku a 5 v Engliš ....
Indeed Pozri príspevok
Možno sa mylim, ale nezačal ten problém s odoberaním detí od rodičov PRETO ,že ista skupina občanov zo Slovenska začala vo veľkom zneužívať UK-socialny system ???
A popri nich sa zviezli aj tí poctiví a nevinní....
...veď to .....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak oni to majú takto sprísnené už dlhšie.A nielen oni.Dáš decku na ulici pohlavok a máš veeeeľký problém.Alebo ak také 8 ročné dieťa začne samé chodiť do školy.Na školách sú psychologovia,starajú sa o deti,všimni si to vo filmoch,ako kmitajú pre deti,s deťmi atd.A neboj sa,ak by médiá ukázali takú osadu,ako behajú deti po odpadkoch,hned by tie deti boli v ťahu,do 24 hodín a nikto by sa s nimi nehral,to mi ver.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Tak oni to majú takto sprísnené už dlhšie.A nielen oni.Dáš decku na ulici pohlavok a máš veeeeľký problém.Alebo ak také 8 ročné dieťa začne samé chodiť do školy.Na školách sú psychologovia,starajú sa o deti,všimni si to vo filmoch,ako kmitajú pre deti,s deťmi atd.A neboj sa,ak by médiá ukázali takú osadu,ako behajú deti po odpadkoch,hned by tie deti boli v ťahu,do 24 hodín a nikto by sa s nimi nehral,to mi ver.
Komisárka Redingová vníma zákroky voči Rómom vo Francúzsku ako zákonné

Zásahy francúzskych úradov z posledných týždňov mali za cieľ najmä Rómov z Bulharska a Rumunska, ktorí nelegálne obsadzovali neobývané budovy alebo stavali nelegálne osady na súkromných pozemkoch.

http://www.teraz.sk/zahranicie/komis...73-clanok.html
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prosím Vás, ale čo je to za systém, keď matka (o ktorej sa píše vyššie v mojom príspevku ) na regulovanom stretnutí dá svojim deťom slovenské jedlo , alebo s nimi komunikuje materinským slovenským jazykom ...tak sociálny pracovníci to zapíšu do zápisu a berú to ako prehrešok, za ktorý matke obmedzia styk s deťmi ?

Však toto je krádež detí .

Pozerala som celú diskusiu , bol tam zástupca ministerstva zahraničných vecí, bola tam zástupkyňa Ministerstva spravodlivostí, ktorá je z tohto (v prípade Ivany) šokovaná. Naša SR nespravila pre tento prípad nič .....a preto teraz držím palce , aby deti boli navrátené matke .Lebo už majú ísť do adopcie...snáď sa to podarí.


P.S. Ja nepíšem o rómoch ...tí nech majú to,čo si zaslúžia .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
Prosím Vás, ale čo je to za systém, keď matka (o ktorej sa píše vyššie v mojom príspevku ) na regulovanom stretnutí dá svojim deťom slovenské jedlo , alebo s nimi komunikuje materinským slovenským jazykom ...tak sociálny pracovníci to zapíšu do zápisu a berú to ako prehrešok, za ktorý matke obmedzia styk s deťmi ?

Však toto je krádež detí .

Pozerala som celú diskusiu , bol tam zástupca ministerstva zahraničných vecí, bola tam zástupkyňa Ministerstva spravodlivostí, ktorá je z tohto (v prípade Ivany) šokovaná. Naša SR nespravila pre tento prípad nič .....a preto teraz držím palce , aby deti boli navrátené matke .Lebo už majú ísť do adopcie...snáď sa to podarí.


P.S. Ja nepíšem o rómoch ...tí nech majú to,čo si zaslúžia .
Zita, takto- ja by som to nevidel tak jednostranne,že chúdatenko matka- nevieme ako to všetko začalo, nevieme či deti neboli týrané predtým a pod.- všetko máme vykreslené len z jednej strany a podla jednej strany je súdiť prípad nebezpečné...
Ja osobne pochybujem, že by si angličania dovolili niečo také ako bezdovodne kradnúť deti a podobne..., a to si myslím, aj napriek tomu, že ja angličanov moc nemám rád...
My máme málo informácií aby sme mohli vynášať nejaké závery,súdy a pod.
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 17.09.12 at 08:10
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...všetko , čo je v správach na TV GRC beriem s obrovskou rezervou ...ešte aj reklamy počas správ sa mi nezdajú za vieryhodné ...

Pred časom aj u rodiny Čonkovej bolo veľké haló ...no potom nejak spľasla bublina bulvárnych táranín ...
Aj ľudia sa začali mierniť v názoroch , keď vysvitlo , že hentá rodina má 10 detí ...5 na Slovensku a 5 v Engliš ....

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...de-o-deti.html
Počkajme si na vývin situácie ...
Raz darmo , je to pohľad len z tej jednej strany ...

NETVRDÍM ale , že ak je to pravda ( Bez detí neodídem ) , že je to v poriadku ...
plný súhlas, buchy je špička...
Nedal sa dojať jedným dokumentom aj to vykresleným len z jednej strany- ale zasa ženy tu na Porade aj troška chápem, že sa dali hneď dojať,ženy to berú všetko inak, čo sa týka týchto vecí...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zita, takto- ja by som to nevidel tak jednostranne,že chúdatenko matka- nevieme ako to všetko začalo, nevieme či deti neboli týrané predtým a pod.- všetko máme vykreslené len z jednej strany a podla jednej strany je súdiť prípad nebezpečné...
Ja osobne pochybujem, že by si angličania dovolili niečo také ako bezdovodne kradnúť deti a podobne...
My máme málo informácií aby sme mohli vynášať nejaké závery,súdy a pod.
Stanko, ja sama som veľmi zvedavá, ako to dopadne .
Včera vyslovili, že odoberanie detí v anglicku je obchod a je to riadené niekym z vonku.
Zároveň bolo povedané , že anglické matky aj keď sú týrané mužmi ...tak sa boja ísť túto vec nahlásiť, nakoľko prvé čo by bolo, by prišla sociálka a brala deti a to navždy !Takže ženy radšej trpia ....

Aj tak je to zdrvujúce, nezažili sme to ....ale ak to tak je , ako sa o tom včera hovorilo v TV , tak je to poľutovania hodné , že s tým doteraz všetky štáty nič nespravili , najmä tie ktorým pobrali detičky .
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Príjemné neskoré ráno, prikladám kávičku, keďže pepsi nestihla
a želám Vám pekný a ničím nerušený deň.
Naposledy upravil terezamaria : 17.09.12 at 08:21
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
Stanko, ja sama som veľmi zvedavá, ako to dopadne .
Včera vyslovili, že odoberanie detí v anglicku je obchod a je to riadené niekym z vonku.
Zároveň bolo povedané , že anglické matky aj keď sú týrané mužmi ...tak sa boja ísť túto vec nahlásiť, nakoľko prvé čo by bolo, by prišla sociálka a brala deti a to navždy !Takže ženy radšej trpia ....

Aj tak je to zdrvujúce, nezažili sme to ....ale ak to tak je , ako sa o tom včera hovorilo v TV , tak je to poľutovania hodné , že s tým doteraz všetky štáty nič nespravili , najmä tie ktorým pobrali detičky .
Zitka ako hovorím, nemožem ani ja povedať čo a jak, lebo nemám fakt informácie- neviem, vychádzam z toho, že anglicko je vyspelá krajina, prehladný súdny systém a nemyslím si že by sa to robilo, keby to bolo čo ja viem niekde v Pakistane, alebo v Egypte tak by som troška inak písal,,,-ale nehovorím,že výnimka može potvrdiť pravidlo...-napríklad aj u nás sa diali nespravodlivosti ohladne detí najma za komunistov, že pri rozvode sa 99% detí automaticky dávali dovýchovy matke a otcovia boli vtedy viac.menej vyšachovani- a to bola velká zvrátenosť...,to bolo niečo humusné...
Naštastie už sa to u nás zmenilo a teraz je v tomto tu spravodlivosť...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to stenly + zit5.
voľakedy dávno na porade som napísal ako to je ohľadom "týrania" detí v austrálii. len zopakujem: leto, okná na byte pootvárané, sk rodine v sydney bábo v kočíku plače. cink, cink, zvoní niekto na dvere. domáca pani išla otvoriť a dvaja uniformovaní vravia - vaša suseda nám volala, že týrate dieťa, blá, blá .... , ideme to skontrolovať. mamička musela vysvetľovať, že suseda si vymýšľa a že sa jej tvrdenie nezakladá na pravde
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

1. časť

2.časť

3. časť
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať