Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
buchač Pozri príspevok
...lenže ON je drbnutý už teraz !!!
SOMÁRI takto útočiť na statočného Slováka
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

idem het - zbalená, vychystaná - smer Katowice autom, Katowice - Oslo - lietadlom
každý mi prial šťastnú cestu a nech sa ti niečo v lietadle nestane - čo zakopnem o schodík cestou na WC?
prajem všetkým príjemný let a sebe pekný večer či? opačne? zajtra podám správu
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
idem het - zbalená, vychystaná - smer Katowice autom, Katowice - Oslo - lietadlom
každý mi prial šťastnú cestu a nech sa ti niečo v lietadle nestane - čo zakopnem o schodík cestou na WC?
prajem všetkým príjemný let a sebe pekný večer či? opačne? zajtra podám správu
Ivanka, tak Ti prajem šťastný let, krásny pobyt v Nórsku, úspešný lov rýb a šťastný návrat domkov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lapejko
SOMÁRI takto útočiť na statočného Slováka
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes som mala tzv. den "blbec"...
Poslednych 10r. som byvala vedla frekventovanej cesty, kde som casto cakala aj 10min. pokym ma nejaky sofer laskavo pustil cuvnut do vlastnej brany...nervozita, trubenie...kolona za autom...
Teraz byvam v tichej ulicke,kde auta chodia asi tak casto,ako vidim lietadlo..."na co mi je spatak???"
...nasledoval riadny skrabanec, kde moje biele auticko vyfasovalo vzorku od hnedej brany
Aj ked je to prvy skrabanec, za moje dlhe roky soferovania, nastvana som ako cert!!!
Este ze ma moj SB uspokojil, ze to nie je nic vazne, ze branu pretrie a auto tiez. Vraj, sa mam uspokojit, je to vzdy lepsie zodrat vlastnu branu,akoby som skrabla drahe BMW...no, utecha, diky...

Potom som sa dobijala k veterinarovi...preco ma zatvorene, ked tu ma byt?
Asik po piatom zvoneni vysla asistentka, ze vraj otvaraju az o 14 hodine. Hodinky na ruku som zabudla doma, mobil vzadu v kabelke...
dokelu!!!! to mi doteraz ziaden chlap z mojej rodiny nebol schopny prestelovat hodiny v aute na zimny cas ? !!!Ani som netusila......... vsak vedia, ze mamina, technicky antitalent na to nepomyslela ...ale ved v marci ako keby som nasla...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Očuj, kočka - čo je to jeden škrabančok. Buď rada, že len takto a nie takto:

alebo takto:
http://www.blesk.cz/clanek/video-uda...hne-dvere.html
Naposledy upravil misoft : 15.11.12 at 22:32
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona Pozri príspevok
Dnes som mala tzv. den "blbec"...
Poslednych 10r. som byvala vedla frekventovanej cesty, kde som casto cakala aj 10min. pokym ma nejaky sofer laskavo pustil cuvnut do vlastnej brany...nervozita, trubenie...kolona za autom...
Teraz byvam v tichej ulicke,kde auta chodia asi tak casto,ako vidim lietadlo..."na co mi je spatak???"
...nasledoval riadny skrabanec, kde moje biele auticko vyfasovalo vzorku od hnedej brany
Aj ked je to prvy skrabanec, za moje dlhe roky soferovania, nastvana som ako cert!!!
Este ze ma moj SB uspokojil, ze to nie je nic vazne, ze branu pretrie a auto tiez. Vraj, sa mam uspokojit, je to vzdy lepsie zodrat vlastnu branu,akoby som skrabla drahe BMW...no, utecha, diky...

Potom som sa dobijala k veterinarovi...preco ma zatvorene, ked tu ma byt?
Asik po piatom zvoneni vysla asistentka, ze vraj otvaraju az o 14 hodine. Hodinky na ruku som zabudla doma, mobil vzadu v kabelke...
dokelu!!!! to mi doteraz ziaden chlap z mojej rodiny nebol schopny prestelovat hodiny v aute na zimny cas ? !!!Ani som netusila......... vsak vedia, ze mamina, technicky antitalent na to nepomyslela ...ale ved v marci ako keby som nasla...
.....neblázni .............

Drahé BMW a neprešteluje si samo hodinky



....šmaril by som do šrotu nemčúra......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
buchač Pozri príspevok
.....neblázni .............

Drahé BMW a neprešteluje si samo hodinky


....šmaril by som do šrotu nemčúra......
Juraj, Ty si buď nevyspatý, alebo si ešte vôbec nespal, lebo arizonu si nepochopil.
arizona je rada, pri všetkej tej smole, že svojim xy bielym autíčkom, oškúľala svoju bránu a nie nejaké drahé BMW.

: jedného nemčúra mám a aj keď hodiny neprešteľováva sám, do šrotu by som ho nedala za žiadnu cenu.
Naposledy upravil Melnick : 16.11.12 at 03:06
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Juraj, Ty si buď nevyspatý, alebo si ešte vôbec nespal, lebo arizonu si nepochopil.
arizona je rada, pri všetkej tej smole, že svojim xy bielym autíčkom, oškúľala svoju bránu a nie nejaké drahé BMW.

: jedného nemčúra mám a aj keď hodiny neprešteľováva sám, do šrotu by som ho nedala za žiadnu cenu.
...pochopil .........ibaže navčas ráno som si 1/2 Viagry dal .......

...hm ....a BMW ???....júúúj , z takej 3 , 5 rady by som aj niečo prijal ....
...ešte aj hodinky by som si sám každý deň v poho nastavoval....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
...pochopil .........ibaže navčas ráno som si 1/2 Viagry dal .......

...hm ....a BMW ???....júúúj , z takej 3 , 5 rady by som aj niečo prijal ....
...ešte aj hodinky by som si sám každý deň v poho nastavoval....
Juri,

Ty rád "polovičky" či už viagry , alebo iné......

Inak pekný deň všetkým a kľudný piatok.....
5 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ja som sem dnes len tak narýchlo nakukla, lebo moja malá má dnes stužkovú, jek to letí......
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

maja Pozri príspevok
Ja som sem dnes len tak narýchlo nakukla, lebo moja malá má dnes stužkovú, jek to letí......
Majka,

nestresuj sa a pekne si to užite i s dcérkou.....
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

maja Pozri príspevok
Ja som sem dnes len tak narýchlo nakukla, lebo moja malá má dnes stužkovú, jek to letí......
to je krásne spojenie, "moja malá" a "stužková".. čas naozaj rýchlo letí..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...malá...jááj, to už aj skolkárky majú stužkovú?.....mojík, tak si to spolu užite, nech sa vám zábava vydarí ...a "malej" prajem veľa šťastných krokov v živote...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mohla by som poprosim kavickarov, cajickarov nahladnut do tejto temy http://www.porada.sk/t204258-peticia...slovensko.html
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

viete odporucit nejaky dobry matrac co absorbuje pot? /na nete je toho hodne,preto ma skor zaujimaju realne skusenosti/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
viete odporucit nejaky dobry matrac co absorbuje pot? /na nete je toho hodne,preto ma skor zaujimaju realne skusenosti/
..

..matrac, čo absorbuje pot?..tak ,kúp si kvalitný matrac a naň si kúp matracový poťah..lebo ten sa dá oprať,ak sa spotíš..matrac po čase začne páchnuť, lebo ten nevyperieš...a proti poteniu je dobrý šalviový čaj...pravidelne piť..pomáha!..
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tu nikto už nepije kafu podvečer?..však to je čistá hrúza tu...tma, pusto, nikde any noha..

..tak posielam kaficu a čoklíš a bebe dobrý večer k tomu...a inak len pohodu tu...
(žiadne klobásky, any šnycel,o pive som tu nepočula any nepamatujem...bud sú všetci lakomí, alebo len pre seba majú a aj to len polovičky..
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

#3137 - signujeme!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať