Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Myšlienka roka!

Ak má daň z cigariet odradiť ľudí od fajčenia,
daň z alkoholu odradiť ľudí od pitia,
potom nechápem daň zo mzdy ... !


Daň zo mzdy zatiaľ plne pochopili len cigáni-morgoše!
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

strelba vo Zvolene,3 mrtvi http://www.aktuality.sk/clanok/21810...e-traja-mrtvi/
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
no, zobral to hopom - všetkých spoločníkov naraz
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
...a ....?????
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...a ....?????
tc trade na predaj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
tc trade na predaj
...alebo novinári majú ( budú mať ) zasa o čom meditovať a " odborné múdrosti " trieskať...

Téma o agresívnych psoch trochu ustúpi do pozadia....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

trisestri Pozri príspevok
Muselo preskočiť chlapovi.. V tejto pošahanej dobe..
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
...a ....?????
a nezaujimave pokial to nie je tvoja rodina? /typicky postoj pokial sa to mna netyka,tak su to nezaujimave veci,aj keby vyhlusili pol republiky/-su zaujimavejsie temy,ako napr kotenie mravcov v pusti alebo zber sisiek/
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

trisestri Pozri príspevok
Zrkadlo tejto pošahanej doby, kde na vrchole piedestálu sú farbené papieriky zvané peniaze....

primitivizmus vo svojej podstate....

ale aj výstraha pre prislušnikov "extra-kasty horných 10 000"

nevezmú si so sebou NIČ ....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...alebo novinári majú ( budú mať ) zasa o čom meditovať a " odborné múdrosti " trieskať...

Téma o agresívnych psoch trochu ustúpi do pozadia....
No oni by možno aj o inom ,alebo aj inak.....ale šefredaktor povie že o tomto a takto...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
a nezaujimave pokial to nie je tvoja rodina? /typicky postoj pokial sa to mna netyka,tak su to nezaujimave veci,aj keby vyhlusili pol republiky/-su zaujimavejsie temy,ako napr kotenie mravcov v pusti alebo zber sisiek/
Očuj sestra ...
Ja nič , ja muzikant...len preto som tú kratučkú otázočku dal , že Tvojim zvykom je aj nejaký komentár dať ...

Týka , netýka...nik nevie a ani nebude vedieť , že čo spôsobilo ten skrat aj napriek oným - známym skutočnostiam...
Proste mu ( ľudovo povedané ) zašibalo , lebo nie je ( nebol ) sám , ktorý sa dostal do konfliktu a prišiel v podstate o všetko ...
Môže byť aj to , že keď ho " vyhodili " , tak šiel ku dnu ... a zvykať si na skromnosť nie je u dnešných podnikateľov nejak cool...
Mohol by som aj menovať , ibaže každý pozná vo svojom okolí nejakého a mediálne " hviezdy " typu Pavla Ruska sú známe...

lujza.j Pozri príspevok
No oni by možno aj o inom ,alebo aj inak.....ale šefredaktor povie že o tomto a takto...
Ale šak hej ...
Ibaže ťažko bude z nejakého vyučeného kuchára , či krajčírky nejaký novinár , znalý problematiky ...
Zasa sa môžu spomínať zbrane a ich používanie s tou , či onou súvislosťou , nakoľko na to proste nemajú ...či poprávnej , či po zbraňovej problematiky .....

Či sa mýlim ???
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Že Vás to baví stále sa naťahovať,marš piecť moriaka.Ako budete večer sviatkovať?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

BXLmiami Pozri príspevok
Že Vás to baví stále sa naťahovať,marš piecť moriaka.Ako budete večer sviatkovať?
A coze slovac ma sviatok?
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Slovač má každý deň sviatok, keď chce a veruže skoro vždy chce
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam popoludňajiu kafu..a k nej malú prosbu aj sem,prosím, pomôžte!..
...pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača v pc,1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov
www.tetaberta.sk
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

otokan Pozri príspevok
Kukulka.
Napriek tomu, že nechápeš realitu - posledný pokus :

Mal som aj jeden / aj samé slušné príspevky - - - aj tak ma DEBO vyhodil

Mal som aj jeden / žiadne príspevky - - - aj tak ma DEBO vyhodil


Takže keď Richard pvý voči mne začal porušovať vlastnú Etiketu (čítal SS, keď hľadal moje nicky a aj to verejne napísal cca "keď treba , nezaváham" - - preto nepíšem SS (a keď vám nevadí, že vám číta ), nevidím nejaký rozumný dôvod, aby som dodržiaval ja
Viem že ťa tu viacerí naháňajú ako Pacha...už som v realite? Asi aj mažú, lebo keď napíšem Milan, tak zmizneš...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Očuj sestra ...

Ja nič , ja muzikant...len preto som tú kratučkú otázočku dal , že Tvojim zvykom je aj nejaký komentár dať ...

Týka , netýka...nik nevie a ani nebude vedieť , že čo spôsobilo ten skrat aj napriek oným - známym skutočnostiam...
Proste mu ( ľudovo povedané ) zašibalo , lebo nie je ( nebol ) sám , ktorý sa dostal do konfliktu a prišiel v podstate o všetko ...
Môže byť aj to , že keď ho " vyhodili " , tak šiel ku dnu ... a zvykať si na skromnosť nie je u dnešných podnikateľov nejak cool...
Mohol by som aj menovať , ibaže každý pozná vo svojom okolí nejakého a mediálne " hviezdy " typu Pavla Ruska sú známe...


Ale šak hej ...
Ibaže ťažko bude z nejakého vyučeného kuchára , či krajčírky nejaký novinár , znalý problematiky ...
Zasa sa môžu spomínať zbrane a ich používanie s tou , či onou súvislosťou , nakoľko na to proste nemajú ...či poprávnej , či po zbraňovej problematiky .....

Či sa mýlim ???
vsak dockaj pridem do Kosic aj z novinarmi a potom 15 decembra na hlavnej ti ani kapustnice nezostane,vsetko pisalkovia sezeru.
nedalo na koment,neviem co boli ty konatelia zac a motiv pistolnika,ak nevyplatene dlhy alebo mzda-tak by som potreboval gulomet,minimalne M5ku
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka Pozri príspevok
Viem že ťa tu viacerí naháňajú ako Pacha...už som v realite? Asi aj mažú, lebo keď napíšem Milan, tak zmizneš...
No nemám pravdu? Otázka je....ale... a vôbec... a načo? Aj tak...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..posielam popoludňajiu kafu..a k nej malú prosbu aj sem,prosím, pomôžte!..
...pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača v pc,1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov
www.tetaberta.sk
ako moje kliknutie nakŕmi psa?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať