Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

tu máte ochrancu, ako prišiel, tak ho posielam
ATT00001.jpg.jpg  
6 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

VieraPopluharova Pozri príspevok
nielen nemého, ale máme aj veľmi múdreho v onkoteme "niesisam" ten zasa sype zaručené prostriedky na vyliečenie.......ach Ty hore....čo som komu urobila....
Náhodou,ved sa tomu venuje už 4 mesiace,takže musí byť odborník na onko,no nie???
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

BXLmiami Pozri príspevok
Náhodou,ved sa tomu venuje už 4 mesiace,takže musí byť odborník na onko,no nie???
...to teda hej, úplne "naslovovzatý" odborník Vieročka, nad takými "mudrcmi" sa nepozastavuj...a myslím, že aj ostatní onko-poraďáci ho berú s riadnou rezervou !!!
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zitulda Pozri príspevok
Keď si už človek myslí, že všetko čo ho trápiloje za ním a už len radovať sa môže, tak vždy sa niečo pre zlosť znova objaví.
Dnes sme spolu s dcérou boli vytočené ako vrtula. Ona absolvovala opätovnú prehliadku u gynekológa...začala koncom septembra teraaz konečne mala všetky výsledky z iných vyšetrení,tak sme šli obe k lekárovi. Ja pre návrh na pooperačnú liečbu, ona ukončenie OP prehliadky. Keďže dnes je móda rušiť mnohé oddelenia, aj keď prosperobali...dostali befel z hora, a musia ísť do hája... a to sa stalo tu. Náš lekár už je inde nemá ambulantnú starostlivosť vybavenú -povolenie si do konca roka nevybaví, ale oddelenie ešte do konca roka funguje. My sme sa rozhodli, že ostávame u lekára, ktorý nás dostal do vienka do doby úplného ukončenia oddelenia. Dokumentácie ostali v spoločnej registratúre ale!!! moja sa tam našla a dcériná ...všetko od času nástupu do zamestnania do dnes,komplexne stratené.V PC sa nachádzajú iba od nášho lekára, ale ostatné, ktoré boli z iných oddelení a nemocníc nie sú. Volali nášho bývalého lekára či si nevzal alebo či nevie kde je (v septembri ešte bola!) tak nie.
Bordel je všade v tomto štáte za to všetko by mal byť niekto zodpovedať... Je mi do plaču a určite nielen mne, z toho všetkého čo sa deje tu a teraz na našom Slovensku (bude horšie ako doteraz nebolo...ale určite lepšie nikdy viac!) Nám teda ostáva iba bolenie hlavy, zlosť a prípadné dlhočízne vybavovačky, ak chceme závažné zdravotné dokumenty nájsť, tak to už nebude zadarmo...tak si za všetky doklady zaplatíme!
Tak máme o radosť postarané, alebo sa na to vykašlať...ja by som teraz niekoho tak rada nakopla dvoma nohami naraz do zadku...iba neviem, kde a s kým začať.
Prečo sa nestratia tí, tam...čo nevedia kompetetne a rozumne riadiť rozhodovať, iba kradnúť, klamať zavádzať a okrádať nás. U nás na Slovensku už len bolo dobre bude ale stále horšie. Bola som vždy veľký optimista, verila v dobro, ba zlepšenie životnej úrovne ale už ním nie som.
Nikto z nás si neriskne,že bude obvinený z krádeže kariet,ja ked som šla,bolo mi vysvetlené,že je to duševné valstníctvo polikliniky.Vačšinu z tých kariet čo tam zostali už nikdy nikto nevidel.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Trnka je v priamom prenose na TA3 Je mi z neho lebo vraj on konal nezištne(povedal zastupujúci ....)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
Dobré ráno, pani doktorka!
Ľudia - živnostníci totiž majú problém na Slovensku prežiť... ale k lekárom táto informácia zrejme ešte nedorazila, lebo oni existenčné problémy nemajú...
Naša vláda to tiež nevie, tak sa nečuduj nikomu. Kažiko to pochopil asi len včuleky, lebo musí prekopať rozpočet na budúci rok - malé príjmy z daní. A to sa priznal. že schodok za tento rok bude väčší ako 4,6%. Ale že by si oni ubrali z ich rozhadzovačnosti, to nie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Nikto z nás si neriskne,že bude obvinený z krádeže kariet,ja ked som šla,bolo mi vysvetlené,že je to duševné valstníctvo polikliniky.Vačšinu z tých kariet čo tam zostali už nikdy nikto nevidel.
..

..no fuha!..som nevedela, že poliklinika má dušu a teda aj duševné vlastníctvo!..
..to už u nís má bárskto bársčo!..
..ja by som teda podala trestné oznámenie na dušu polikliniky, že mi odmárnila moje lekárske správy, čím mi spôsobila traumu a duševnú ujmu na zdraví...alebo ešte nejakú inú psychickú chorobu z rozčúlenia...a ak by sa zistilo, že teda tá poliklinika dušu nemá,tak ju má určite ten lekár, čo by mal mať moje dokumenty...je zainteresovaný prísahou,takže moje dôverné vyšetrenia by mal strážiť ako svoj vlastný-oný...no, oči...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Už dávnejšie som zisťovala čo sa deje,zavrel v mojom okolí masér,aj kozmetička a kaderníčka šla do Nemecka a robí len ked je na Slovensku do konca roka.Asi zmeny v zákonoch,nie?
zamestnankyňa berie minimálnu, v tom lepšom prípade priemernú mzdu koľko krát z tejto mzdy a akou sumou podporí maséra, kozmetičku alebo kaderníka? alebo podporí plynárne a elektrárne. tí čo majú príjem vyšší štandard podmienený vysokým príjmom to nevytrhnú ani keby išli každý druhý deň na tieto služby, a potom v tom Nemecku si nedovolí robiť za tie isté ceny ako Nemka ani si nedovolí mať jej životný štandard, lebo býva na ubytovni s minimom potrieb.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
zamestnankyňa berie minimálnu, v tom lepšom prípade priemernú mzdu koľko krát z tejto mzdy a akou sumou podporí maséra, kozmetičku alebo kaderníka? alebo podporí plynárne a elektrárne. tí čo majú príjem vyšší štandard podmienený vysokým príjmom to nevytrhnú ani keby išli každý druhý deň na tieto služby, a potom v tom Nemecku si nedovolí robiť za tie isté ceny ako Nemka ani si nedovolí mať jej životný štandard, lebo býva na ubytovni s minimom potrieb.
To isté platí o dôchodcoch. Mám ID a podporujem lekárne , elektrikárov, vodárov. K tomu zaplatím mobil, internet, poistky,( každá je v štvrťročných splátkach, potom vlastne každý mesiac jednaalebo dve) Maséra nepodporím, kaderníčku - už 30 rokov som nepodporila jej služby, kozmetičku - naposledy pred asi 30 rokmi. A žijem štandardne - kúrim drevom a uhlím, ako kedysi za socializmu, a špekulujem ako vyžiť z tým cca 20 € čo mi zostane na mesiac.
Naposledy upravil wagner : 27.11.12 at 20:19
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mojemu decku sa pokazil v lete notebuk.......niekdy v júly.....myslela si že sa prehrial a zhorel....chcela som ho zobrať do roboty nech mi nato IT-čkari kuknú.....ale moje decko ho nejakému kamoššovi, že macher......už dávno nahlásil, že je notebuk kaput.....tak moje decko že si na splátky niečo kúpi.....mne to nedalo a posledné 2týždne som notebuk pýtala, že nech ho ten "macher" prinesie, že dám to aj tak kuknúť.....teraz decko prišlo, že notebuk ide, že bol poškodený kábel a to decko už vybratý notebuk na kúpu malo........ten magor sa nato kukol až teraz
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no vidíš, jeden by sa potešil, a ty sa hneváš


ja už pol roka chystám podobný presun k môjmu počitačistovi, vďaka za pripomenutie, idem písať mail
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
no vidíš, jeden by sa potešil, a ty sa hneváš


ja už pol roka chystám podobný presun k môjmu počitačistovi, vďaka za pripomenutie, idem písať mail
to áno moje decko....... ja som nas*atá ne toho "machra"....už bolo niečo podobné s mobilom....ked som decku že nech ho do servisu....ona hentomu....po 2týždňoch volá, že či nemáme požičať malý šrobováčik potom aj tak skončil v servise...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vidíš, šrubováčik...tiež mi treba, nemám taký na šrubky v mikrovlnke....tiež pol roka
ty ma vieš potešiť
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

..no fuha!..som nevedela, že poliklinika má dušu a teda aj duševné vlastníctvo!..
..to už u nís má bárskto bársčo!..
..ja by som teda podala trestné oznámenie na dušu polikliniky, že mi odmárnila moje lekárske správy, čím mi spôsobila traumu a duševnú ujmu na zdraví...alebo ešte nejakú inú psychickú chorobu z rozčúlenia...a ak by sa zistilo, že teda tá poliklinika dušu nemá,tak ju má určite ten lekár, čo by mal mať moje dokumenty...je zainteresovaný prísahou,takže moje dôverné vyšetrenia by mal strážiť ako svoj vlastný-oný...no, oči...
Dobré ránko,posielam kávu a banán.
Zbytočne by si peniaze na dopredu prehratý súd.Karty sú vlastníctvom veduceho lekára samosprávneho kraja,vždy toho čo tam práve je a lekár nemá žiadne právomoci s nimi niečo spraviť.Ak by chytil a preniesol karty so sebou,mal by poriadne vytriasačky.Jedine ty môžeš podpísať,že kde má isť Tvoja karta.Ak zistíš,že sa niečo melie.To mi pripomina Zilinu.Bacha,nech neostanete bez ortopedických karát.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Dobré ránko,posielam kávu a banán.
Zbytočne by si peniaze na dopredu prehratý súd.Karty sú vlastníctvom veduceho lekára samosprávneho kraja,vždy toho čo tam práve je aAk b lekár nemá žiadne právomoci s nimi niečo spraviť.y chytil a preniesol karty so sebou,mal by poriadne vytriasačky.Jedine ty môžeš podpísať,že kde má isť Tvoja karta.Ak zistíš,že sa niečo melie.To mi pripomina Zilinu.Bacha,nech neostanete bez ortopedických karát.
..

..dobré ránko, béix,aj krásny deň ti prajem...kafa je fajná díky, vonia až sem a za banánik tiež ďakujem ten zhamnem potajomky, aby šarkan nevidel...na raňajky možem len také, z čoho on má polovicu-teda čierny rožtek s maslom...chapeš, nyje?..
...čo sa týka tých kariet, tak tá moja má šťastie, že ma má, lebo ja ju nikdy nikde nenechávam, ani u obvoďáka nie, po dvoch zlých skúsenostiach, any za svet!..
..a pokial sa týka straty zdravotnej dokumentácie,nemyslím, žeby som súdny spor prehrala, ak je to tak, ako píšeš..lekár nesmie karty preniesť, len s mojím súhlasom..ak som teda podpísala,že karta má byť tu, tak musí byť tu,aj keby sa tam vymenilo 7 doktorov,tá karta musí byť tu..to nám je hádam jasné...presun, prenos, odnos, únos zdravotnej dokumentácie je trestný čin...normálne je to tak...ale sme na slovensku, takže kde čo má byť, to radšej ani neriešme...oki?..
..fajn deň ti...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Bre ránko dievčence,

ešteže moja cvokárka má kartu tam kde má byť a som s ňou spokojná, inak už neviem.....to je pre mňa najdôležitejšie.....myslím, že skôr či neskôr v tomto štáte tam všetci skončíme či?.....
citujem zo včerajšieho paneláka : "tie zelené maličké mám najradšej"
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

VieraPopluharova Pozri príspevok
Bre ránko dievčence,

ešteže moja cvokárka má kartu tam kde má byť a som s ňou spokojná, inak už neviem.....to je pre mňa najdôležitejšie.....myslím, že skôr či neskôr v tomto štáte tam všetci skončíme či?.....
citujem zo včerajšieho paneláka : "tie zelené maličké mám najradšej"
.. jéééj Vieročka, aj Teba to pobavilo ??? ...nemá chybu Mauréry, hrá to perfektne , alebo žeby na nich fičala na ostro ? ..v dnešnej dobe sa nečudujem .....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

.... http://www.topky.sk/cl/100371/133237...e-Gasparovica- ....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak ten koniec sveta by uz fakt mal prist, lebo uz je to neskutocne....ten ludsky hyenizmus!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Alaya1, skôr by sme si my ľudia mali vstúpiť do svedomia /každí sám/ a začať žiť pre iné hodnoty !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať