Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, vďaka za kávu, dnes som mala z automatu v špitáli až dve, jednu som vypila druhú, tú svoju, na mňa vylial muž. Po tej narkóze je nejak mimo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...




..naozaj sa nemôžem vyjadriť..prskám pri menšom zle,tu by to boli*******

...motto: ...keď mám v ruke kladivo, všetko vyzerá ako klinec...(dobrý nápad, z fb)
Naposledy upravil pepsikova : 20.09.12 at 18:10
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...dáko ticho je tu!..veď už neprskám, tak vylezte spod tých dáždnikov.....len takú ľahkú, večernú posielam..
ná moja, bojíme sa ťa dnes -takej nasrdenej - čo keby som ti nedajboh klinec pripomenula

ponúkam osvedčený recept - medovkový čajík, môže byť neosladený, aj taký je chutný, keď má rád niekto sladké, tak osladiť medom
nohy v teple, niečo pekné počúvať, peknú knižku prečítať, skľudní to nervy

a hlavne nemyslieť na to, že tie problémy svynejedny si nás aj tak nájdu
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ja by som tych uradnkov co nekonali pri tyrani dievcatka vyhadzal,trestne stihal a nikdy uz nepustil do statnej a verejnej spravy a tomu hovädu dufam ze to v base spocitaju,aspon niekedy tam spoluvzni davali zabrat pedofilom a tyranom deti.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ivana Š Pozri príspevok
neumývaj neoplatí sa
ja chystám domácnosť na sobotňajšiu oslavu, v rámci upratovania som aj okná umyla
a d*b - v noci pršalo a ešte mi ich aj tá holubica, čo ma ráno budí hrkútaním, os*ala

a prosím prosím - v sobotu si berte mraky a dážď odo mňa, a pošlite mi pleštiť oskara
(v nedeľu môžu aj krokodíly pršať, len nech nám vyjde počasie na sobotu)
Krokodíly nechcem, okná som neumývala, dážď je treba, ale aj ja chcem na sobotu pekné počasie
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tweety Pozri príspevok
Tak toto ma dočista rozosmialo, ale tak ako plač cez slzy:
Kažimír: Koncesie upevňujú väzbu medzi divákom a RTVS

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/kazimir-konc...#ixzz2717sKDfL
Jemu už to ministrovanie kvapká na karbid, preto nevie čo hovorí.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Dav Pozri príspevok
Krokodíly nechcem, okná som neumývala, dážď je treba, ale aj ja chcem na sobotu pekné počasie
sak dazdu bolo cely denale okna neumyjesobotu vraj dakde pekne bude
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
ná moja, bojíme sa ťa dnes -takej nasrdenej - čo keby som ti nedajboh klinec pripomenula

ponúkam osvedčený recept - medovkový čajík, môže byť neosladený, aj taký je chutný, keď má rád niekto sladké, tak osladiť medom
nohy v teple, niečo pekné počúvať, peknú knižku prečítať, skľudní to nervy

a hlavne nemyslieť na to, že tie problémy svynejedny si nás aj tak nájdu
..

..no, som dnes bola za mrchu, ale len sama na mňa vačšinú..tak idem teraz urobiť ten čajík materoduškovolimetkovoneviemaký, aj medu do neho frcnem za trochu a kto má chuť, pošlem...
..hladala som na nete nejaký program do HP tlačiarne, ale len pre skener,lebo na nej netlačím a z cedečka inštalačného naberie takých sprostostí ,že mi potom počítač odmieta aj curignúť, nyje že dopredu ísť!..nenašla som, tak som musela kvoli skeneru dať všetko z cd a potom to zase odinštalovať..hrúzaroboty!..
..ešte kliknem miláčikovi a padám ..dobrú noc vám..
0 0
ajamka ajamka

ajamka je offline (nepripojený) ajamka

Ahojte, mňa dnes kvalitne vytočili cestári. Robia ten nepodarený asfalt pri Leviciach a tým sajrajtom, čím striekajú cestu mi zabrblali auto. Celé čelné mám od toho. Čím to mám dať dolu? vie mi niekto poradiť? veď to je hrúza..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Pepsi, vďaka za kávu, dnes som mala z automatu v špitáli až dve, jednu som vypila druhú, tú svoju, na mňa vylial muž. Po tej narkóze je nejak mimo.
..

..mojík, pozdrav mangela a že ak niečo chce, dá sa to aj inak povedať, nyje hneď na teba kávu vylievať!...asi mu je už veľmi dobre- ale nech mu len je nafurt!!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

http://cestovanie.aktuality.sk/clanok/7175/foto-v-jasnej-uz-maju-snehovu-prikryvku/



...a toto už vyzerá na krásny čas pre mňa..len keby aj tu už nasypalo,nech ožijem!...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, pozdrav mangela a že ak niečo chce, dá sa to aj inak povedať, nyje hneď na teba kávu vylievať!...asi mu je už veľmi dobre- ale nech mu len je nafurt!!...
No ja viem, ďakujem, pozdravím. Dnes je nejaký čudný deň, mne už sa tretí raz poriadne zatočila hlava, ja tomu hovorím kolotoč, motám sa ako opitá.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Kvaka Pozri príspevok
No ja viem, ďakujem, pozdravím. Dnes je nejaký čudný deň, mne už sa tretí raz poriadne zatočila hlava, ja tomu hovorím kolotoč, motám sa ako opitá.

-ja neviem, či to bolo aj kedysi?! Ale teraz iné nepočujem, len ako sa ľudia sťažujú na točenie hlavy, na ten hore spomínaný "kolotoč". Žeby to ono prišlo s vekom? Alebo môžu za to aj výkyvy počasia?!
...to len tak hneď po ránu konštatujem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám..posielam kaficu riadne silnú, aby sme sa nemotali dnes, lebo o chvíľu je tu víkend a vtedy netreba mať motanice,len pohodu a oddych-to asi kvakuši chýba!...vonku už bol srienik na tráve a z toho kuká skorá zima,ale slnko už nacvičuje svoje ťahy a prediera sa mi semok, tak fajn deň vám dnes...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fuha, ako sa tu poslušne pracuje!..a potichu!..no tak padám odtálto het!...a kto nemá, berte si slnko!..vypleštené jedno!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..mne sa páči hlavne toto:Upozornenie: Nasledujúci článok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov!

..vláda príde o strašné prachy-ale na to kažimírtrepohub ešte neprišiel-(však čo už s takým obsahom hlavy, ako má on!)...štát zabúda, že so sexom sa začína v útlom veku-10-12 rokov, menšiny, ktoým bieda nedopraje po dva televízory si krátia dlhé zimné večery práve týmto športom a tak zakladajú na novú populáciu, ktorá nám bude v budúcnosti nerobiť na dôchodky!...a tu je práve to, čo štát nevidí, hoci nás sexuje pravidelne svojimi výplodmi o daniach a nedostatku- no teda tu štát nevidí, že daň z pôžitku treba zosobniť už aj maloletým....a hlavne tým, ktorí nechodia do školy,potiažmo aj roboty!...
(kecám, samozrejme!)

..idem dať kafu...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nuz crtaju sa este horsie casy-automobilky nemaju dobre spravy.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vikend zacina,tak nech je pekny a prijemny
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..plodná debata na téá3..jeden by myslel, že štát je múdrejší,ale nyje..kopa somárov na kope!..rozum mi ostáva stáť!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať