Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova 36 Minutes Ago #21488
...som tam zabudla streliť smajlíka!..ty si schopný ma zobrať vážne!
Myslíš to , o tom vládnucom aparáte ...a smajlíka ???
Len akého ???...predpokladám , že nie súhlasného ......................či ???????????????
Lebo pri tomto vládnucom aparáte sa hodí henten smajloš .......
pepsikova 37 Minutes Ago #21487
..vidím tie šóry pred servismi, ako si slovač dáva čípovať svoje káry!..a čo keď to bude mať aj skrytú kameru?..a budú vidieť, čo ja v aute robím!..neny to zásah do súkromia?..
...nečítaš linky ...musím pitvať teda ...
Nie o šóry sa jedná , lež
Monitorovanie auta umožnia čipy, ktoré sa povinne namontujú do každého nového vozidla od roku 2015. Krajine to prikazuje Európska komisia a návrh už schválil aj Európsky parlament.
Síce komisári z Bruselu, ktorí čipy nariaďujú, ubezpečujú, že motoristi nebudú monitorovaní a čip bude po celý čas až do nehody spať, odborník je iného názoru.
Inštalácia čipu stojí teraz okolo 500 eur, ale predpokladá sa, že kým bude povinný, jeho cena klesne pod 100 eur. Nové autá tak budú zrejme drahšie o túto sumu.
...a neny a nenie , nebude to zásah , ak to prejde schvalovacím konaním ...

...a zakončím ...zaobalene povedané .............jesexovať ich mater až do 5 kolena.........


P.S.:
...hm ....Teba brať vážne ???
Nehrozí...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

skoro17 ma dnes "potešila" - že maminka, čo si budeme nahovárať, už ti tiahne na päťdesiatku

no čo by ste jej spravili?

synáčik mi blahoželal, že "všetko najlepšie a .... a aby sme ťa všetci poslúchali, aj ocino " - nech ho pánbo aj všetci svätí vyslyšia
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

wagner Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/moze-v-statn..._sk_domace_p58 Možno sa pamätáte aj na tie staršie prípady. Čo tie baby robia na ÚPSVaRe? Ja si dobre pamätám ten prípad zo Šútoviec, starosta bol môj kamarát(už nežije). Skoro tri roky chodil na Úrad práce do PD, aby sa na to pozreli. Len nemohol dať oficiálnu žiadosť, lebo u nich nemal trvalý pobyt. Až na veľké prehováranie kamaráta policajta, sa policajti na to pozreli. Inak doteraz sa tam suší
kde sú dnes tie "šútovčanky?!
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

tento materiál je nachystaný na rokovanie vlády......zmena zákona č. 595/2003 Z.z. v pl. znení a DB na vysokoškolákov......

V § 33 odsek 2 znie: „(2) Za vyživované dieťa daňovníka, a to vlastné, osvojené, dieťa prevzaté do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu a dieťa druhého z manželov sa na účely priznania daňového bonusu považuje nezaopatrené dieťa podľa osobitného predpisu125) do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom toto dieťa dovŕšilo 19 rokov veku.“.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mila123 Pozri príspevok
kde sú dnes tie "šútovčanky?!
Najprv boli v nemocnici, potom viem že sa tam vrátili ale stratila som o nich prehľad. Odkedy môj kamarát zomrel, neviem čo sa tam deje. Len asi pred dvomi mesiacmi mi kamarátka hovorila, že vraj bolo po nich vyhlásené pátranie. Ale nemám o tom prehľad. Krimi správy na hnojke nepozerám, tak neviem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123 Pozri príspevok
tento materiál je nachystaný na rokovanie vlády......zmena zákona č. 595/2003 Z.z. v pl. znení a DB na vysokoškolákov......

V § 33 odsek 2 znie: „(2) Za vyživované dieťa daňovníka, a to vlastné, osvojené, dieťa prevzaté do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu a dieťa druhého z manželov sa na účely priznania daňového bonusu považuje nezaopatrené dieťa podľa osobitného predpisu125) do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom toto dieťa dovŕšilo 19 rokov veku.“.
meno autora tohto paškvilu je.........Kazisvět , resp. podpredseda vlády a minister financií
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

ďalší, ktorí sa namakajú až, až
http://spravy.pravda.sk/slovenski-eu..._sk_domace_p60
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tuším na dnes stačilo nadávania..mám dojem, že čím viac brbleme, tým viac búd na nás vymýšlajú tie choré mozgy...a faktom je, že som si nikdy nepomyslela, že takúto podobu má sociálny štát..kašlem na to dnes!..

...a aby sme neboli ako oni, dám sem niečo krásne..naozaj...a prajem pohodu pri počúvaní...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a prídavok....a nefrflite, že toto sem nepatrí...sme v kaviarni..je noc..a pohoda...

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...ture=endscreen
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dám ešte túto..pre našu Iví, ktorá má dnes narodky..a pre moje kamky,devätnástky....no, aj pre Vieroč, Marcelku, luí a všetky osemnástky...pri tejto piesni mám zimomriavky, tak a mrazte aj vy...

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ticho je tu..tak len tak potichučky dám ešte túto a padám...nemrkocte!..

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu...kafa je na stole..aj čajík posielam...a pohodu a klud vám dnes prajem...
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

novopečený otec vo veku starého otca....

http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...dila-syna.html
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tiež som už dávnejšie niečo čítal na túto tému, no su aj také názory,že pri dnešnom vyvoji a urovni vedy a výskumu by sa dali niektoré druhy rakoviny liečiť úspešnejšie, no je fakt,že ľudstvo je už veĺmi premnožené, a tak rakovina je vyznamným regulujúcim faktorom ĺudskej populácie.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

teraz uz genius kazdy kto vie odpovedat na 3 otazky zo 7? http://www.aktuality.sk/clanok/21446...mykal-z-jojky/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

potešilo - včera som dostal cohiba behike: http://guialomejordelmundo.com/en/wi...ive-cigar.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Tiež som už dávnejšie niečo čítal na túto tému, no su aj také názory,že pri dnešnom vyvoji a urovni vedy a výskumu by sa dali niektoré druhy rakoviny liečiť úspešnejšie, no je fakt,že ľudstvo je už veĺmi premnožené, a tak rakovina je vyznamným regulujúcim faktorom ĺudskej populácie.
..

..máš pravdu, Indy..rakovina vymetá ľudstvo ...až dovtedy, pokiaľ sa ten regulujúci faktor nezastaví pred tvojimi dverami, je to metla -potom je to už problém, ktorý si nevyberá, či si navyše, alebo nie...a potom sa začína boj- kto z koho...neprajem ti ho!..ten boj, myslím...lebo ten boj začínaš ty!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam poobednú kaficu...kto má koláčik, nech si dá..
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Vrndžím, frflem, nadávam!
Od obeda sa ondiem s kečupom a ono ho je taaaak málo... Z 2,5kg surovín je len do 4 horčičákov....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať