Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

calawen Pozri príspevok
Sviňajedna neštartuje, najprv sme mysleli, že baterka odišla - ani po nabití a vložení do auta neštartovalo, manžel tvrdí, že problém nie je elektrický, odhadovaná cena opravy 300E a vyššie, na nové nie sú love...

Ale zas 11 ročné auto si to môže dovoliť zaštrajkovať, nie?
a nemáte nejakého kámoša čo by riadne kukol a odhadol cenu opravy....300e je strašne veľa...
neštartuje akože ani ťuk neurobí...alebo aj chce ale nedarí sa mu....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

skorosedemnástka mi odcestovala a Harryho mi nechala nech opatrujem - kŕmim dopĺňam vodu a kukám či žije - zasran - celú noc sa kolotočoval, teraz drichme
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Sviňajedna neštartuje, najprv sme mysleli, že baterka odišla - ani po nabití a vložení do auta neštartovalo, manžel tvrdí, že problém nie je elektrický, odhadovaná cena opravy 300E a vyššie, na nové nie sú love...

Ale zas 11 ročné auto si to môže dovoliť zaštrajkovať, nie?
aj tento zle dopadol-pozor fakt, na to...
485714_3551777922381_972732432_n.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
skorosedemnástka mi odcestovala a Harryho mi nechala nech opatrujem - kŕmim dopĺňam vodu a kukám či žije - zasran - celú noc sa kolotočoval, teraz drichme
ja len tak od veci...večer dávajú Wiliša
aby nemal svalovicu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja len tak od veci...večer dávajú Wiliša
aby nemal svalovicu
Neviem, čo na ňom vidíte všetky...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

došlo mi v maili - funkcia v poisťovni:

manažér obchodu pre výbehy z leasingu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dneska som si zgustol - v hyperobchode - poslal som jednu onú pekne po slovensky do **** a to všetko nahlas a pred "publikom" (boli aj standing ovácie).
Čakáme zo piati pekne v šóre na nejakú tú šunčičku (či čo to vlastne je ), keď sa dovalí fiflena (záručná doba prepadnutá, doba spotreby prešvihnutá ), hneď dopredu a začne si vyberať.
Ja jej - reku - "Pani, koniec je za mnou." Ona: "Ponáhľam sa!".
Ja "A my tu hádam máme more času? Choďte dozadu!"
Ona: "Nestaraj sa, héééééj? Debil!"
Tak som zapol iný slovník: "Očuj ty pri***ana ku**a, padaj dozadu, alebo vypadni do 3,14če, také kravy by mali do chlieva zavrieť, nie do obchodu medzi ľudí pustiť!"
Nasratá odplachtila a celý šór: "Ale jej dal!"
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Dneska som si zgustol - v hyperobchode - poslal som jednu onú pekne po slovensky do **** a to všetko nahlas a pred "publikom" (boli aj standing ovácie).
Čakáme zo piati pekne v šóre na nejakú tú šunčičku (či čo to vlastne je ), keď sa dovalí fiflena (záručná doba prepadnutá, doba spotreby prešvihnutá ), hneď dopredu a začne si vyberať.
Ja jej - reku - "Pani, koniec je za mnou." Ona: "Ponáhľam sa!".
Ja "A my tu hádam máme more času? Choďte dozadu!"
Ona: "Nestaraj sa, héééééj? Debil!"
Tak som zapol iný slovník: "Očuj ty pri***ana ku**a, padaj dozadu, alebo vypadni do 3,14če, také kravy by mali do chlieva zavrieť, nie do obchodu medzi ľudí pustiť!"
Nasratá odplachtila a celý šór: "Ale jej dal!"
mňa proboval ešte v starom roku dr**** o 5 evri pokladník v bille. neprešiel
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

lujza.j Pozri príspevok
a nemáte nejakého kámoša čo by riadne kukol a odhadol cenu opravy....300e je strašne veľa...
neštartuje akože ani ťuk neurobí...alebo aj chce ale nedarí sa mu....
chce, ale nedarí sa mu, vraj štartér nevládze motorom otočiť, či jak spomínal manžel...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, čo na ňom vidíte všetky...
ten beťársky úsmev
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

calawen Pozri príspevok
chce, ale nedarí sa mu, vraj štartér nevládze motorom otočiť, či jak spomínal manžel...
štartér nie je oprava za 300e....treba nájsť chlapa čo robí štartéry, alebo kúpiť repasovaný.... poznám....čo to som si preskákala s autom čo som posunula dcére.... potom ma nas.alo dosť.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
štartér nie je oprava za 300e....treba nájsť chlapa čo robí štartéry, alebo kúpiť repasovaný.... poznám....čo to som si preskákala s autom čo som posunula dcére.... potom ma nas.alo dosť.....
...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-air...Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...rozdiel v cene oproti novému bude zanedbateľný...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-air...Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...cena oproti novému bude zanedbateľná ...
alebo skúsiť chvíľu šomrať allah akbar, ... možno naskočí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-air...Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...cena oproti novému bude zanedbateľná ...
ale ja som jej toto nechcela napísať /aj ked si to myslím/....každý sme zaťažený na iné zn. v mojom prípade bola lacnejšie oprava ako nový kus....teda vtedy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Dneska som si zgustol - v hyperobchode - poslal som jednu onú pekne po slovensky do **** a to všetko nahlas a pred "publikom" (boli aj standing ovácie).
Čakáme zo piati pekne v šóre na nejakú tú šunčičku (či čo to vlastne je ), keď sa dovalí fiflena (záručná doba prepadnutá, doba spotreby prešvihnutá ), hneď dopredu a začne si vyberať.
Ja jej - reku - "Pani, koniec je za mnou." Ona: "Ponáhľam sa!".
Ja "A my tu hádam máme more času? Choďte dozadu!"
Ona: "Nestaraj sa, héééééj? Debil!"
Tak som zapol iný slovník: "Očuj ty pri***ana ku**a, padaj dozadu, alebo vypadni do 3,14če, také kravy by mali do chlieva zavrieť, nie do obchodu medzi ľudí pustiť!"
Nasratá odplachtila a celý šór: "Ale jej dal!"
Fúúúúúj .......ale si vulgárny ...

Veď sa to dá aj pekne , slušne a jemne povedať ...
Ja , napríklad , pri takejto konverzácii mám v talóne jedne vetičku ...

" Áno pani ...ponáhľate sa ??? ...a kde prosím Vás ???...do hrobu , do hrobu ???...šak ako tak pozerám , už na to aj vyzeráte ..."

Si asi vieš predstaviť ten úškľabok a iróniu v hlase , čo nahodím...
Zatiaľ sa nik nezmohol na odpoveď ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes bol celkom dobrý film na pluske o tomto killerovi http://cs.wikipedia.org/wiki/Ted_Bundy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No teda, ste teda poriadni gentemani, len čo je pravda. Nechcela by som byť tou pani.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
alebo skúsiť chvíľu šomrať allah akbar, ... možno naskočí
...ja šomrem pri zapínaní televízora ....

Ale ani Alah nepomáha .......nuž sa chystám skočiť do nejakej predajne , že nový kúpiť ....repas nemienim dať robiť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
No teda, ste teda poriadni gentemani, len čo je pravda. Nechcela by som byť tou pani.
Gentleman som odtál - potál .........

Nie jednu osobu som už pustil pred seba v šóre .....

Lenže aj tá osoba ( na pohlaví a veku nezáleží ) slušne požiadala a zdôvodnila ...

...a to je veľký rozdiel medzi chrapúnstvom a slušnou prosbou ....
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
No, na thalii sa mi stalo, že nám prestal fungovať 1 kľúčik - baterka v ňom a preto sa nedala naštartovať pokiaľ nebol v blízkosti ten správny. Raz som s tým blbým aj vyštartoval, vybavil čo bolo treba a naštartovať nešlo ani za Boha. Prišla kolegyňa s tým nepokazeným a štartovalo to aj s blbým. Ten dobrý musí byť v blízkosti, a nemusí to byť v zapaľovaní.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať