Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

buchač Pozri príspevok
...do času moja ....iba do času ...

...to sa aj mne tak zázrak stal....hehehehe...

Tak veru .....

Takže calawenko nemudruj a zbehni do toho servisu ...
Mne sa to minule stalo ...auto som musel odtiahnuť ...ešte šťastie , že to bolo u nás na sídlisku a zať nebol v robote ...

Oprava samotná aj s náhradnými dielmi cca 250 € ( už si presne nepamätám )....
Počítam ale , že Ty viac cvakneš ...na tej Krivej budú asi iné ceny ...

Pri tom, aké trasy jazdím, tak môže zostať na 3 miestach - pred prácou, pred domom (ani jedno nie je extra problém), problém bude až zostane pred škôlkou - botanická záhrada (tam možno parkovať max 2 hodiny, potom odťah - ale platený)...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

calawen Pozri príspevok
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...
no ja som zaplatila ďaleko viac...ale ja mám BA prirážku
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
calawen Pozri príspevok
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...
Viac problémov ako v thálii je v Tebe. Mne to beztak pripadá skôr ten imobilizér ako čokoľvek iné. Však obetuj tých 16,50 alebo koľko za diagnostiku a keď budeš presne vedieť čo tomu je tak potom špekuluj s hľadaním lacnej opravovne. Môže byť, že závada je banalita opraviteľná za 30 Eur aj s diagnostikou v značkovom servise.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

calawen Pozri príspevok
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...
Pôjdeš po dvoprúdovej ceste smerom na Moldavu nad Bodvou, odbočíš vľavo smerom na USS na vrátnici povieš že vezieš materiál, za vrátnicou odbočíš do ľava tam uvidíš halu s 250 tonovými konvertormi, pred nimi je žeriavová dráha a žeriavy s magnetmi ktorý zdvihne na jednu šupu 5 ton vystúp z auta a žeriavnik nadvihnutím auta skontroluje čo mu chýba. A máš po patháliách.
Ale vážne elektronika je svinstvo, mne sa stalo na novom aute fioríno že zrazu mi išlo na 5 krokom zničoho nič sa dusil a nie a nie tak som ho odstavil zavolal do záručného servisu vraj prídu asi za 4 hodiny tak mi nedalo, otvoril som kapotu a začal loviť duchov každého káblika ktorý som zbadal som potlačil zavrel kapotu a vyskúšal naštartovať najprv slabý výkon a zrazu akoby uťal naskočil do normálnej prevádzky.
treba sa zamerať na elektrovýzbroj, zo samotným motorom by nemalo byť nič iba že by si mala najazdené strašne veľa
Naposledy upravil pavol54 : 03.01.13 at 20:49
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
v piatok som vzala malého do škôlky a až som išla zo škôlky do práce začal štrajkovať... blikala kontrolka jak divá (teraz ma nezabite, ak netrafím, ale myslím, že imobilizér), naštartovalo až na piaty pokus, rovnako cestou z roboty do škôlky a zo škôlky domov...

btw ten allah agbar asi zabral, manžel chcel zobrať auto do servisu a čuduj sa svete, auto naštartovalo na prvý šup... uvidíme ako dlho to vydrží...
ako radí lubko - skús štartnúť druhým kľúčom.
kukni doma koľko máš náhradných kľúčov.
pri starých modeloch (napr. fiat) boli pri kúpe auta 2 kľúče modré + master kľúč (červený) a z tých dvoch modrých bol prevádzky schopný tuším len jeden. ak odišiel, dalo sa naštartovať v núdzovom režime z master kľúčom a ten druhý modrý v servise "naprogramovali".
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Pri tom, aké trasy jazdím, tak môže zostať na 3 miestach - pred prácou, pred domom (ani jedno nie je extra problém), problém bude až zostane pred škôlkou - botanická záhrada (tam možno parkovať max 2 hodiny, potom odťah - ale platený)...
treba sa tej Thalie co najskor zbavit, teraz budes chodit len po opravach/ das opravit toto a v marci ti rupne nieco ine/ to auto bude teraz len na ostaru a len bude pytat prachy...predaj to co najskor alebo supni do Ondavy ci co to tam mate v ke tu rieku...OPRAVUJEM/ HORNAD...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

lubko6394 Pozri príspevok
Viac problémov ako v thálii je v Tebe. Mne to beztak pripadá skôr ten imobilizér ako čokoľvek iné. Však obetuj tých 16,50 alebo koľko za diagnostiku a keď budeš presne vedieť čo tomu je tak potom špekuluj s hľadaním lacnej opravovne. Môže byť, že závada je banalita opraviteľná za 30 Eur aj s diagnostikou v značkovom servise.
musím počkať do výplaty - aj tých spomínaných 16,50 je momentálne dosť...

pavol54 Pozri príspevok
Pôjdeš po dvoprúdovej ceste smerom na Moldavu nad Bodvou, odbočíš vľavo smerom na USS na vrátnici povieš že vezieš materiál, za vrátnicou odbočíš do ľava tam uvidíš halu s 250 tonovými konvertormi, pred nimi je žeriavová dráha a žeriavy s magnetmi ktorý zdvihne na jednu šupu 5 ton vystúp z auta a žeriavnik nadvihnutím auta skontroluje čo mu chýba. A máš po patháliách.
Ale vážne elektronika je svinstvo, mne sa stalo na novom aute fioríno že zrazu mi išlo na 5 krokom zničoho nič sa dusil a nie a nie tak som ho odstavil zavolal do záručného servisu vraj prídu asi za 4 hodiny tak mi nedalo, otvoril som kapotu a začal loviť duchov každého káblika ktorý som zbadal som potlačil zavrel kapotu a vyskúšal naštartovať najprv slabý výkon a zrazu akoby uťal naskočil do normálnej prevádzky.
treba sa zamerať na elektrovýzbroj, zo samotným motorom by nemalo byť nič iba že by si mala najazdené strašne veľa
D, že díki, robila som tam, ale to som ešte pathaliu nemala... kúpili sme ju od prvého majiteľa v 11/2011, vtedy mala 79000 cca, teraz má cca o 7500 viac. Ja som prístupná radám, enem to ešte vysvetlite môjmu škorpiónovi...

srska Pozri príspevok
ako radí lubko - skús štartnúť druhým kľúčom.
kukni doma koľko máš náhradných kľúčov.
pri starých modeloch (napr. fiat) boli pri kúpe auta 2 kľúče modré + master kľúč (červený) a z tých dvoch modrých bol prevádzky schopný tuším len jeden. ak odišiel, dalo sa naštartovať v núdzovom režime z master kľúčom a ten druhý modrý v servise "naprogramovali".
že skúšal obomi kľúčmi a nešlo... teraz ide, hádam pôjde ešte do výplaty....

Stanislav 1975 Pozri príspevok
treba sa tej Thalie co najskor zbavit, teraz budes chodit len po opravach/ das opravit toto a v marci ti rupne nieco ine/ to auto bude teraz len na ostaru a len bude pytat prachy...predaj to co najskor alebo supni do Ondavy ci co to tam mate v ke tu rieku...OPRAVUJEM/ HORNAD...
Stanko, na nové nemám, hoci tiež by som rada aspoň novšiu Fabku, keď nie rovno Octafku. Toto je prvé auto pre manželku a prezraď mi prosím, čo by si kúpil za 2000 E?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
D, že díki, robila som tam, ale to som ešte pathaliu nemala... kúpili sme ju od prvého majiteľa v 11/2011, vtedy mala 79000 cca, teraz má cca o 7500 viac. Ja som prístupná radám, enem to ešte vysvetlite môjmu škorpiónovi...
ja mám na predaj 5 ročné punto 69000 km
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Akože mám rada psíkov, ale aby cudzí behal po mojej záhrade a zúrivo na mňa štekal, keď som ho chcela odohnať?? To už čo je? Majitelia sa ods...ú ktovie kam, psa pustia po dvore a on podhrabáva ploty mírniks-dírniks....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neviem,to tak vadia tie odvody hypermarketom,dcere volali ze moze odrobit iba 58 hodin namiesto cca 80 a udajne vraj niektorym dohodarom rusili zmluvy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
neviem,to tak vadia tie odvody hypermarketom,dcere volali ze moze odrobit iba 58 hodin namiesto cca 80 a udajne vraj niektorym dohodarom rusili zmluvy.
divíš sa nejaký anglán ti predsa nebude prispievať na dôchodok(aj z odvodov dohodárov) ty si tu na to aby si míňal peniaze, odkiaľ ich naberieš nie je jeho problém on má naplánovaný zisk a hotovo.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

trisestri Pozri príspevok
neviem,to tak vadia tie odvody hypermarketom,dcere volali ze moze odrobit iba 58 hodin namiesto cca 80 a udajne vraj niektorym dohodarom rusili zmluvy.
akú má hodinovú mzdu a akú dohodu má uzatvorenú ?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
mravecs Pozri príspevok
Takže psíkov rada
(ale IBA svojho )
Väčšinu, iba nie tých, ktorí na mňa zúrivo štekajú.
Ty takých miluješ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mravecs Pozri príspevok
Jedného som sa aj zľakol

boxer

štekal / slintal mi tak pol metra od kolena

plot tam nebol

iba asi 9 ročné susedovie dievčatko, čo ho venčilo na našom firemnom pozemku
si mal jaterničky a klobásky vo vrecku....čó.....buď rád, že bol iba jeden a čo aj si sa pokakal
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mravecs Pozri príspevok
vo vrecku nyjeeee - ale bál som sa o ňu

nebol čassss
zase nebuď taký bojko... ved adrenalín né...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
ja som doma od 22.12 mám dojsť, alebo čo?
ja po 7rokoch som takto doma....museli sme sa s kolegyňou striedať...kto bude v robote medzi sviatkami...teraz je to inak....
dovolenku si už musím nahlásiť ked prídem po sviatkoch do roboty...na leto aj dalšie vianoce....
Prečítala som neskoro.Keby som bola vedela, že sa Ti chce narobiť na mojom snehu, tak sa tam nenarobím ja. Trochu som to včera odhádzala, lebo pršalo. Zostala tam mierna poľadovica a tá sa snáď pustí, keď bude teplo. Ďakujem za ochotu a posielam aspoň osvieženie
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

veronikasad Pozri príspevok
akú má hodinovú mzdu a akú dohodu má uzatvorenú ?
dohodu o brigadnickej praci studentov a asi cca 2,65 eur na hodinu,tam je asi ten limit 155 eur mesacne,len neviem isto ci ulava na odvodoch do tohto limitu ma aj zamestnavatel.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
divíš sa nejaký anglán ti predsa nebude prispievať na dôchodok(aj z odvodov dohodárov) ty si tu na to aby si míňal peniaze, odkiaľ ich naberieš nie je jeho problém on má naplánovaný zisk a hotovo.
mna by v tejto suvislosti zaujimala statistika:
trzby na meter stvorcovy v europskom porovnani a celosvetovom porovnani podla krajin a potom ich priemery.
rabaty na jednotlive sortimenty tovarov na meter s. predajnej plochy
trzby na meter stvorcovy podla specifikacie a sortimentu.
celkova cena prace a pocet zamestnacov detto
celkove naklady na prevadzku na m.s.
-ale neviem ci je to pohodlnost novinarov a medii ze chybaju mnohe uzitocne informacie, statistiky, porovnania atd-novinari radsej informuju ako prdia vevericky v tatrach,kdejaka reality shou hviezdicka zurovala,kde ktora play mate roztahovala nohy,kde aku hlupost hodil na FB alebo co je in na Yotube atd.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať