Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Zaujímavé, a že ja mám voľné 2 pracovné miesta na robotnícke profesie za 600€ na mesiac v hrubom a ništ všetci sa len do tej Bratislavy trepú
vieš mne to niekedy príde ako keby potrebovali mať nálepku - mohli povedať, že robia v Blave aj ked za menej ako u teba...
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kvaka Pozri príspevok
Mňa potešilo, že dnes môžem leňošiť, že mačiatkam sa darí, ozaj, nechcete niekto? Darujem tri 3,5 mesačné, foto v albume.
Tiež len sladko leňoším, však je sviatok. Pes odišiel za kamoškou,už len dobrú kávičku a niečo sladké....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap Pozri príspevok
Tiež len sladko leňoším, však je sviatok. Pes odišiel za kamoškou,už len dobrú kávičku a niečo sladké....
2 v 1...móže byť
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Lujza, to musí byť dobrota, asi si niečo upečiem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moja milovaná rozprávka na markíze
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Toto mi doniesol Ježiško, tak sa ponúknite. Prvý pohľad, že hurá cigary, druhý cigary z výýýbornej čokolády

9 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..to je také pekné, že škoda zjesť ..ak keď už, tak do tých papierov zabaľ nejaké ceruzky, tyčinky
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak..potešilo včera....že mi decko dohodilo od kamošky mikinu "mojej" značky a mohla som konečne minúť nejaké peniažky čo mám ešte od ježimráza a to že bola za výhodnú cenu, teší ešte viac a deň pretým ma moje decko potešilo kúpila mi taký struhák kuchynský, ale taký menší, aby som si na ňom mohla strúhať zázvor do čaju...juj aký je krásny.....nie že by som si to aj sama nemohla.....ale ja ked to nemajú v lidl...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


kuk....hááám
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dam sem, bo sranda to neni


Právnici by nikdy nemali klásť otázku, ak nevedia, ako bude svedok odpovedať.

Na súde, v južanskom malomeste, predvolal prokurátor svedkyňu - staršiu pani svedčiť. Obrátil sa na ňu: "Pani Jonesová, poznáte ma?" Ona odpovedala: "Nuž, áno, poznám vás pán Williams. Poznám vás od detských čias, boli ste pre mňa veľkým sklamaním. Klamete, podvádzate vašu ženu, manipulujete ľudí a rozprávate o nich za chrbtom. Považujete sa za štramáka, hoci v skutočnosti nemáte ani toľko rozumu, aby ste pochopili, že nie ste viac, ako drobný byrokrat. Áno, poznám vás."

Právnik úplne skamenel. V rýchlosti nevedel čo má urobiť, tak ukázal prstom na obhajcu a spýtal sa: "Pani Jonesová, poznáte obhajcu?"

Ona opäť odpovedala: "No, áno, poznám aj pána Bradleyho od jeho mladých čias. Je to bigotný lenivec a má problém s alkoholom. Nedokáže si s nikým vybudovať normálny vzťah, jeho právnická kancelária je jedna z najhorších v celom štáte. To ani nehovorím o tom, že podviedol svoju manželku s tromi rôznymi ženami. Jedna z nich bola vaša manželka. Áno, poznám ho."

Obhajca takmer zomrel.

Sudca požiadal oboch právnikov, aby pristúpili k nemu a veľmi tichým hlasom im povedal: Ak sa jej ktorýkoľvek z vás, idiotov, opýta, či svedkyňa pozná mňa, pošlem vás oboch na elektrické kreslo!"
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nie som právnik, mňa si veľmi pobavila, hoci na ich mieste by som nechcela byť
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ľudia vo väčšine prípadov ignorujú fakt,že dostanu odpoved na to čo sa pýtajú,nie na to čo ich zaujíma... Treba sa vediet SPRÁVNE opýtať .
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Ľudia vo väčšine prípadov ignorujú fakt,že dostanu odpoved na to čo sa pýtajú,nie na to čo ich zaujíma... Treba sa vediet SPRÁVNE opýtať .
no ides Indy ... ako mala zniet SPRAVNA otazka?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1Dara Pozri príspevok
no ides Indy ... ako mala zniet SPRAVNA otazka?
Indy ... si Ty RUSNAK ???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hubatá Pozri príspevok
Film Miloša Formana "Prelet nad kukučím hniezdom" s titulkami v angličtine som dokukala po 10 minutách: krk z plazmy o výmere 80 x 160 cm ma začínal bolieť presne tak isto ako keď som minule pozerala ping-pong.............
Tak som prišla sem. Film
vymeň alebo kúp nový byt
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok

Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.

Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Indeed
Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok
No pokiaľ by to bolo za komančov a v pohraničnom pásme - otázky neboli zbytočné a odpovede priniesli úžitok - ale keďže je iná doba - otázky i odpovede fakt boli na dve veci.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok

Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.

Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.
joooj ty si nepochopil ... "pocestny" ... robil prieskum pre štatisticky urad alebo nejaku marketingovu agenturu - alebo bol zvedavy ... jemu uzitok priniesol ... len ty si musel dlhsie cakat na svoju odpoved

na druhu stranu, ak by si bol miestny, tak by ti cestu popisal v miestnych nazvoch, pripadne skratku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Nepoznal Ťa a preto sa pýtal ,že odkiaľ si ....veď nemusíš poznať cestu , aj keď si tz.miestny - možno si bol považovaný za prisťahovalca...
Takže otázka bola na mieste ...

Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
Mohol si bývať u niekoho alebo v ubytovni , hotely - týmto spôsobom Ti chcel urýchliť navigáciu ...
Takže otázka bola na mieste ...uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
Povedzme , že táto bola zbytočná ....
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?
Nuž videl a pochopil .....čo Ty nechápeš .....capisci ???

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok
Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.
Aká otázka , taká odpoveď .....v Tvojom prípade asi aj naopak ...
Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.
....občas si tiež myslím ......čo už ale s Tebou ????
...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed
1 Minute Ago #30862

jasne že on vedel,že ja nie som miestny..len tam v tom udolí žiju takí ľudia, čo si myslia,že všetko pochopia svojou vlastnou hlavou...

... a to maju chapat tvojou hlavou ????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať