Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám a vydarený deň prajem...posielam kafu, čajík a bársčo, čo by ste zjedli!...niekde majú dnes vianoce,takže možno sa aj nám ujde z dobrôtok...
...a vraj môžeme aj spokojne spávať kvoli tomu, že prasačková chrípka si určila za svoje teritorium len polsko a čechy...k nám istotne nepríde, povedali kompetentní,tak nech sme zdraví furt!...
..no a keďže ten debko z kopca pustil na slobodu aj sexuálnych deviantov v márnej nádeji, že sa polepšia, tak aj ja verím,pevne-ako on, že sa nájde šlohnuté auto môjho suseda,puntíka šlohli predfčerom v noci, no a že nás pliagy v podobe prázdnych peňaženiek budú obchádzať celý rok!...čo už...fajn vám dnes!......jaj,a tá kafa!...
7 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
no ja som už aj na Račku v uniforme tlačila policajné auto tiež zdochlo....potom nám takým pán pomohol, ale stalo sa to ako z filmu, že naskočilo a pán dole hubou aj s práznymi pivovými fľaškami čo mal v plátenke
Mne sa stalo lepšie, ešte ked som mal žiguláka, ked som mal 19 rokov, tak ma zastavovali policajti pri krematoriu a bohužial to nemali robiť, lebo ako som išiel k nim do odstavného pruhu, tak som im zo zadu švacol do auta služobného...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

TV MARKIZA, hláška z filmu - " ešte stále súložíš s tou fínskou letuškou s tými vyrážkami..."?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tento pán farár z talianska nemá chybu- oplatí sa kuknúť si to...

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=vDoBsYRrG4U
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
TV MARKIZA, hláška z filmu - " ešte stále súložíš s tou fínskou letuškou s tými vyrážkami..."?
odpoveď: no a čo? zakrývam s daily telegraph
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mňa včera potešilo x-té pokračovanie majora Zemana na tv barrandov...
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Mňa včera potešilo x-té pokračovanie majora Zemana na tv barrandov...
danka a mňa, že včera okolo 21 nám začala tiecť teplá voda + začalo fachčiť kúrenie v byte.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
danka a mňa, že včera okolo 21 nám začala tiecť teplá voda + začalo fachčiť kúrenie v byte.
Vladko, no ale toľko radosti.. leň či ste uniesli toľké šťastie..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Vladko, no ale toľko radosti.. leň či ste uniesli toľké šťastie..
ta len suseda nás vyrušila otázkou "vám kúria?" - nechápavo na mňa kukala ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz sa kúri....ja som ešte nezačala....no dobre občas
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Uz sa kúri....ja som ešte nezačala....no dobre občas
luj, máš dobrý hubertus? alebo plný bar?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
luj, máš dobrý hubertus? alebo plný bar?
Bar aj hej....ale inak po dome skoro na holo....ak mi je chladno tak si hodim na seba nieco,ale spodok iba boxerky....obcas ponozky.....stupacky su teple
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa stalo lepšie, ešte ked som mal žiguláka, ked som mal 19 rokov, tak ma zastavovali policajti pri krematoriu a bohužial to nemali robiť, lebo ako som išiel k nim do odstavného pruhu, tak som im zo zadu švacol do auta služobného...
PRidám sa:
Ako čerstvá šoférka v mojich 19tich rokoch som išla dať umyť našu Barborku škodofku 120tku riadne do umyvárky... Už som sa nastavila v linke, presne podľa pokynov, ani mi to dlho netrvalo. Vystúpila som, zavrela dvere, vyšla von, linka sa spustila... Ešte pozerám, že som to celkom dobre odhadla, za mnou asi 5 áut prišlo...
Prvú mi odtrhlo anténu, ale to nebolo ništ...
Umývanie sa skončilo a mňa vtedy napadlo, že nám zaskakuje zámok na šoférových dverách...
A samozrejme, zaskočil aj teraz. A kľúče v aute... Ani jedno okno nebolo otvorené - samozrejme... Dvere všetky zatvorené a Alena vonku vmknutá...
Reku že čo včul..
Najskôr trapas strašný, potom panika, volala som chlapa z obsluhy, nevedel to otvoriť... chlap z benzínky - nevedel. Pán z davu za mnou... nevedel...
Sakra chlapi reku toto čo je... Zlodeji by z nich teda neboli.
Tak som schytila drôtik, ktorým sa pokúšali auto otvoriť, povytiahla gumu pri zámku, strčila drôt, pomykala a .... otvorilo sa....
Všetko jedno mi síce nebolo a museli sme tam nejaké veci dať opraviť, lebo som vytrhla aj čo som nemala, ale aj tak... šikula som čoooo?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
Bar aj hej....ale inak po dome skoro na holo....ak mi je chladno tak si hodim na seba nieco,ale spodok iba boxerky....obcas ponozky.....stupacky su teple

si jak môj syn - tomu je tiež vždy teplo celá babka z 1/2 strany - došli sme z lyžovačky - my všetci premrznutí kým sme sa stihli vyzuť, on už bol naholo len v slipoch
ponožky nosí keď je vonku - 10 °C a oblečie sa len keď čakáme návštevu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja som akože šokovaný a to takto...,mám dneska vybavovací den- bol som na bytovom družstve, v socialnej aj zdravotnej poistovni a mne sa hádam sníva, všade kde som prišiel, všade usmiate ,milé, ochotné úradníčky- ja asi teraz spím, teraz je ešte noc...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som akože šokovaný a to takto...,mám dneska vybavovací den- bol som na bytovom družstve, v socialnej aj zdravotnej poistovni a mne sa hádam sníva, všade kde som prišiel, všade usmiate ,milé, ochotné úradníčky- ja asi teraz spím, teraz je ešte noc...
nemal si stenly náhodou nejaký "toaletný defekt"?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Milé je toto video http://www.bratm.sk/krasna-laska-mam...-jej-kinderko/
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Od 16:30 do17:30 - mi nenašlo Poradu, len načítavalo a načítavalo a hodilo späť. Gŕŕŕŕ!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som unesená z avizovaných zliav v našich značkových, športových obchodoch!..a totálne odpadávam z takého veľkého klamstva!..tak napríklad, Interšport-zľavy 70%-no ale v zlave bude iba jedna vetrovka(povedala predavačka)...Alpina-vetrovka, ktorú som mala vybratú v novembri za 99€, bola v zľave 30% za 99€,ostatné, alo kenvelo,a ostatné v Korze,tiež ceny podobne upravené ako alpina,Tesco-ešte ako-tak v 30% zľave-ale len malé veľkosti, (väčšie sa asik predali ešte za normálnu cenu,)...dnes som prešla s mojím netypizovaným kamarátom všetky obchody v PD,(asik 15),ale vetrofku XXL sme nikde nekúpili!...nakoniec som rezignovala a naozaj od útraty ho zachránilo len to, že je fúzatý, inak ho asi zastrelím...naozaj...
0 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

http://aktualne.atlas.sk/harabin-mal...nsko/politika/

konečná?????

viem, že som ironická, ale nedalo mi......
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať