Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mila123 Pozri príspevok
za mŕtvolu? iba bloková pokuta????
Že by už vtedy bol mal mŕtvolu? Neverím
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nie za mŕtvolu ,za cikanie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

haloooo banda dobrý večer.....
uvarila som čerstvý punč....ponúknite sa....
2 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

V Brne je to jedno: či sa ociká mŕtvola alebo len tak sa ciká proti vetru aj tak je to za 200,- Kč.
To my na Slovensku si môžme aspoň vyberať.........
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Mila123 Pozri príspevok
za mŕtvolu? iba bloková pokuta????
srandujete? 1/2 došlo predvolanie na políciu, keď toho mŕtveho našiel a ohlásil, ako jedného z podozrivých, a mal opletačky s tým, kým sa
súdnou pitvou nedokázalalo, že zomrel na zlyhanie pečene a nebolo dokázané cudzie zavinenie a bol mŕtvy 2 dni po nájdení

keď nabudúce pôjdete okolo mřtvoly - kdekoľvek a čokoľvek robíte , radšej ju prekročte, ušetríte si nepríjemnosti
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
srandujete? 1/2 došlo predvolanie na políciu, keď toho mŕtveho našiel a ohlásil, ako jedného z podozrivých, a mal opletačky s tým, kým sa
súdnou pitvou nedokázalalo, že zomrel na zlyhanie pečene a nebolo dokázané cudzie zavinenie a bol mŕtvy 2 dni po nájdení

keď nabudúce pôjdete okolo mřtvoly - kdekoľvek a čokoľvek robíte , radšej ju prekročte, ušetríte si nepríjemnosti
kruté, ale súhlasím....
u "nás" raz hlásil chlap, že v malom dunaji pláve mŕtvola ..hlásil to v nedeľu....ale povedal...videl som ju tam už v piatok, ale nechcel som si kaziť víkend
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

luí nie kruté - ale pravdivé
keby si vedela aké manžel mal z toho problémy - predvolanie na políciu , výsluch

nič príjemné
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
luí nie kruté - ale pravdivé
keby si vedela aké manžel mal z toho problémy - predvolanie na políciu , výsluch

nič príjemné
verím...každá súvisiaca osoba so spisom musí byť vypočutá....a otázky kladené....tak ako sú musia byť, aj ked to je nepríjemné....aj ked tvoj chlap vedel, že stým nič nema .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak dnes v BA okolo 6st....išla som z roboty okolo 15.30h stretla som posýpač a posýpal dementi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
dneska sa dakde pozabudol
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...
Buď rád, že neklepe po klávesnici. Moja staršia vnučka, keď mala asi dva roky mi takto povyberala asi 10 kláves, stačilo jej len asi 5 min., čo som od nej odbehla.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

buchač Pozri príspevok
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...
Moja malá 2-ročná vnúčenka iba víchrica.......ale je zlatunká, občas mi dovolí si ísť aj zapáliť cigu...teeeda, keď ide Bárny na Mini-max dnes som ju varovala 6hod...plastelina všade, lego prestavené stokrát, pesničky zopakované s prísnym zákazom môjho spevu, knižky čítať nechcela, Miníka v pravidelných intervaloch kontrolovala, aby náhodou nezaspal...chladnička bez pribináčikov, čokoládku som neponúkla, lebo by malá neobedovala reštikové menu(overené).....dnes som mala pohodu a zajtra doma zarezávam.
8 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
srandujete? 1/2 došlo predvolanie na políciu, keď toho mŕtveho našiel a ohlásil, ako jedného z podozrivých, a mal opletačky s tým, kým sa
súdnou pitvou nedokázalalo, žezomrel na zlyhanie pečene a nebolo dokázané cudzie zavinenie a bol mŕtvy 2 dni po nájdení

keď nabudúce pôjdete okolo mřtvoly - kdekoľvek a čokoľvek robíte , radšej ju prekročte, ušetríte si nepríjemnosti
???
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aka tragicka moze byt smola,dievca padne na chodnik padne tak nestastne ze sa zabije.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Je to tragédia ale "existuje dôvodné podozrenie o nepredpojatosti( LEN) dvoch sudcov" voči čentéšovi toľko citát pravdy.
V takom mladom veku a už si šlape na jazyk čo bude robiť keď bude mať toľko čo gašparovič
Naposledy upravil pavol54 : 10.01.13 at 05:09
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
???

jáj čo sa podarí niekedy aký brebt - presne to má byť takto : manžel ohlásil nájdenie mřtvoly, súdnou pitvou sa dokázalo že už bol dva dni mŕtvy

ale zas srska - dva dni po nájdení bol stále mŕtvy
Naposledy upravil Ivana Š : 10.01.13 at 06:00
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
jáj čo sa podarí niekedy aký brebt v - presne to má byť takto : manžel ohlásil nájdenie mřtvoly, súdnou pitvou sa dokázalo že už bol dva dni mŕtvy

ale zas srska - dva dni po nájdení bol stále mŕtvy
treba sa cvičiť v breptoch, čochvíľa budú voľby na prezidenta čo tak kandidatúra?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

teraz budem ako ma synovec stále volá - Nene - politika - to nene
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



... u nás ticho sneží ... aj fúka ... ticho ... tak Vám posielam ku kávičke aj trošku duševnej pohody ...

Naposledy upravil promont maja : 10.01.13 at 07:30
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Má slúžiť Bohu a žiť v chudobe! Napriek tomu bývalý trnavský arcibiskup Ján Sokol priznal, že má súkromný účet vo Vatikánskej banke.Foto: Karikatúra: DUŠAN BLAŽEK
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať