Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Aj u nás je snehu neúrekom, odhŕňače chodia....už som rozhodnutá, že do mesta idem taxíkom
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ešte stále neprestalo... odhadujem to na nejakých 20 cm, možno aj viac.

Šéfovci sa čudovali, ako sme prišli do roboty. Prišli asi 1,5 hodiny po nás a naše koľaje už boli zasnežené...

To bude veľká prča, keď sa pôjde domov :O
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...snehuje krásne,ako cez pravú zimu...moj had ráno odchádzal autom a s vyjadrením,"však len zňachuje"....no, v BA sňachuje asi inak, tak si dávajte pozor na cesty..
..posielam dolče s gustom, (gusto sa môže zísť ako odhrňač), alebo čajík,kto potrebuje stimul k práci, tak frcnem do neho umíka od vianoc, no a pečené zemiačky so slaninkou-ešte v trúbe...asi tak..

..fajn deň vám..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ešte stále neprestalo... odhadujem to na nejakých 20 cm, možno aj viac.

Šéfovci sa čudovali, ako sme prišli do roboty. Prišli asi 1,5 hodiny po nás a naše koľaje už boli zasnežené...

To bude veľká prča, keď sa pôjde domov :O
..

....alebo bude v priebehu dňa "lopatová show"...a nebudú kúriť, však sa zahrejete...
..nehlásili náhodou sneženie na celý týždeň?..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pekný aj Tebe pepsinka. K počasiu len toľko, u nás nesneží a nesneží ale aj tak ho tu máme dosť.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

....alebo bude v priebehu dňa "lopatová show"...a nebudú kúriť, však sa zahrejete...
..nehlásili náhodou sneženie na celý týždeň?..

show bude doma, keď budem dvor odhadzovať
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety Pozri príspevok
Pekný aj Tebe pepsinka. K počasiu len toľko, u nás nesneží a nesneží ale aj tak ho tu máme dosť.
Majka, rada ti pošlem toho sneženia , u nás sype a sype od včerajšieho obeda.. Odhŕňače nestíhajú, asi bude kalamita..
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vraj sneženie v niektorých miestach mali povedať,že NEsneženie v niektorých miestach,všade inde kalamita skoro
nesnežííííííííííííííí.....a dee??video nekukajte,to je hovadina
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak u nas, ani vlocka a odhrnovac pripraveny-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zatial nesnezi,ktovi pre koho zas dedko Ilko hlasil
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Majka, rada ti pošlem toho sneženia , u nás sype a sype od včerajšieho obeda.. Odhŕňače nestíhajú, asi bude kalamita..
Veď pre vás bola aj výstraha. Tak dávajte na seba pozor, zbytočne sa nešmýkajte, lebo sa bude šmýkať aj tak, lebo sneh sa má ku večeru zmeniť na dážď.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tentoraz sa dedko Iľko u nás nesekol.. Toto napadlo od rána..
Obrázok 6591.jpg  
Obrázok 6592.jpg  
Obrázok 6593.jpg  
Obrázok 6594.jpg  
1/1
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Tentoraz sa dedko Iľko u nás nesekol.. Toto napadlo od rána..
ani u nás
14012013432.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Neosočujem, mám takú neblahú skúsenosť a názor na červených nemením. Prekážala mi podstata toho, čo robili, ako využívali moc, ako zneužívali to, že sú pri moci, ako obyčajný človek musel pred nimi ohnúť chrbát, keď chcel prežiť. Koľkých dostali do väzenia, len za to, že im zavadzal? Vedela by som tu písať veľmi veľa, nechcem sa k tomu vracať. Ani nechcem nikoho urážať. Je to svedomie každého človeka. A nemienim to už ďalej rozpitvávať, lebo by som Vám toho asi veľa napísala. A mnohým by sa to tu asi ťažko čítalo.
Skôr ako sa začneš urážať, tak sa zamysli nad týmto príspevkom, čo som napísala.

misoft Pozri príspevok
Možno podstata nebola taká "čistá", no týmto si zhodila všetkých do jedného vreca - bez rozdielu, či to bol inteligent, robotník, roľník, vedúci a pod., ale v strane - podľa teba boli VŠETCI ha*zli. Všetci boli asi "rovnakí - neviem teda, ale potom po 89 by 2/3 národa malo byť "odstavených na vedľajšiu koľaj".
A práve si začala urážať, práve tých obyčajných malých ľudí, roľníkov, robotníkov a iných, ktorí dennodenne makali a mali červenú knižočku - urazila si ich tým, že si ich prirovnala k tým vyšším.

Neviem, kto ti čo urobil - ale toto si fakt na celej čiare pohnojila.

A propó - týmto si urazila i mňa - musel som byť (nedobrovoľne) v tej partaji, pričom som sa s nimi nestotožňoval na celej čiare.
Nemusel si byť nikde nedobrovoľne. Aj mňa tam chceli mať a nedostali ma. Neohla som chrbát. Aj preto som menila zamestnanie každú chvíľu. Našli sa aj vtedy ľudia,čo sa ich nebáli. Práve to mi prekáža, že slovenský národ jednoducho ohol chrbát pred nejakými hajzlami a to len za to, aby mal čo? Zamestnanie, výhody? Neviem, neriešim, ale keby to ľudia odmietli - teda všetci a boli by tam iba tí, čo tam išli dobrovoľne, tak by tí hajzli nemali takú moc. Nebolo by ich toľko a nemuseli byť dôležitý. Nemusíš so mnou súhlasiť, je to môj názor.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Majka, rada ti pošlem toho sneženia , u nás sype a sype od včerajšieho obeda.. Odhŕňače nestíhajú, asi bude kalamita..
Nevzala si si k srdcu, že som písala, že nemáš posielať snežík, že možno inokedy? Už snehuje aj u nás, taký drobný ale hustoooo.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Život je ťažký pre jedného, aj druhého. Ak neohol chrbát, trpela celá rodina. Ak ohol, stratil sebaúctu. Nie každý mal z toho osoh, niekto to urobil len preto, aby mal pokoj. A boli aj čestní, na to netreba zabúdať.
Žime ako najlepšie vieme...teraz, dnes.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Niektori to s tou navigackou uz prehanaju....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Niektori to s tou navigackou uz prehanaju....
možno chluchonemá a furt sa spoliehala na hlášku - "prepočítavanie"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
možno chluchonemá a furt sa spoliehala na hlášku - "prepočítavanie"
Tak potom mohla do mapy ak vie s nej....ja radsej mapu....pani co mi lezie z garmina by som obcas priskrtila....teda naposledy v lete.....:-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať