Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
potešilo.....ako som išla večer pre decko do roboty zavolal mechanik Milanko, že kára dieťaťa je hotová, elektrika v rámci možností poplátaná, ale trebalo by vymeniť komplet kabeláž...olej vymenený filtre tiež....dúfam, že na chvílu pokoj

nepotešilo....že som sa ráno vykydala ako som ráno vystupovania z auta, je pravda, že som vystupovala cez vedľajšie dvereako som vyložila nohu..tá sa mi šmykla tak som si najprv riť o spodný rám dverí a potom sa dalej už úplne skydla na zem no poladovica na "mačacích hlavách" je sviňa....ale všecko ok,
ak kostrč nebolí, tak je to ok. bo to hnusná bolesť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ak kostrč nebolí, tak je to ok. bo to hnusná bolesť
chvala bohu nebolo na kostrč, ale na "polku" ale na kostrč poznám aúúú....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234 Pozri príspevok
malichernosti
....aj ja si myslím ....nie mne vrav ....

Ale čo už ???? .....

Dupky , dupky .......mamíííí , mne vyriešili tééému .....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

držte päste dnes môjmu synáčikovi - ide na okresné kolo anglickej olympiády
trému nemá, to skôr ja za neho
synáčikov komentár - salámpárkista - "mami? a z čoho by som mal mať trému? z angliny???"

a pepsíková - dnes neponúkaš popolnočnú kafu?

tak dám aspoň čajík na zaspanie


3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zdenka 0705 Pozri príspevok
V pondelok som si kúpila v Tescu balík kancelárskeho papiera za 2,09 €. Keďže je balík dosť ťažký a vzdialenosť do uvedeného obchodu tiež dosť veľká, zobrala som len 1 balík s tým, že v týždni kúpim ďalší.
Dnes som kúpila v AKCII balík za 2,39 € ... na Slovensku všetko možné, na informáciách slečna len pokrčila plecami
http://www.itesco.sk/sk/detail-produ...y-papier-4833/

celý mesiac je cena rovnaká 2,39
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

stačí?
15800_513249278706800_1461717049_n.jpg  
416791_512687835429611_32842919_n.jpg  
1/1
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a kludný deň vám prajem...idem na kukučkine stoly, tam to vyzerá úžasno, to budú priam hody a nie len frištuk!..čajík od Iví vypijem ešte predtým, nech som neny pažravá...
..a kafu posielam, dnes som sa prvýkrát po týždni vyspala...už je dobre...vonku šmyklavo, ale pohodička, aj trochu snehu ešte zostalo,tak fajn deň a svetový mier vám prajem!..
(pod svetovým mierom myslím "nerozčuľuj sa nad hlúposťou iných, škodí to pleti"...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
držte päste dnes môjmu synáčikovi - ide na okresné kolo anglickej olympiády
trému nemá, to skôr ja za neho
synáčikov komentár - salámpárkista - "mami? a z čoho by som mal mať trému? z angliny???"

a pepsíková - dnes neponúkaš popolnočnú kafu?

tak dám aspoň čajík na zaspanie

..

..jasné!..je múdry,vedomý si svojich vedomostí, tak čoho by sa bál!...držím palčáky, aj labky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
..

..no, tesco má zvláštnu cenovú politiku...napríklad, ja tam idem, len keď potrebujem čajové sviečky a majú ich v akcii na letáku...a musím si dobre pozrieť kód na obale,pretože majú dva a viac druhov, rovnakého balenia, množstva a nie všetky sú práve v zľave...a toto sa mi stalo aj pri strunových zošitoch,že iná cena na letáku a iná cena pri kase, diskusia, vysvetlovanie a poučenie -sledovať číselný kód!...a porovnať kód z obalu tovaru s kódom na zlavovej cenovke...(a okrem toho, robila som tam, nazľaví sa len určité množstvo jedného druhu,jedného dodávateľa,ostatné , také isté, je normálna cena...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dré ránko vospolok...
Dnes by sa tak dobre spalo... bohužiaľ, robota volá, tak sa tu trápim...

Som si vymyslela zdravšie žiť, kúpila som si stéviový cukor. Už som si praskla 3 lyžičky do kávy a furt to neni ono... To také má byť?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Dré ránko vospolok...
Dnes by sa tak dobre spalo... bohužiaľ, robota volá, tak sa tu trápim...
Som si vymyslela zdravšie žiť, kúpila som si stéviový cukor. Už som si praskla 3 lyžičky do kávy a furt to neni ono... To také má byť?
...hehe....že dobré ráno ....aspoň nepodpichuj , zle som spal ...
...ešte dobre , že do tej roboty nemusím ...

Tá stévia ... raz mi na návšteve ponúkli ....
Veď si dia , cukor nemôžeš , dáš si stéviu ...?
Nuž som si drbol tých pár kvapiek adekvátne k tomu cukru ...tie 4 kvapky...
Chlipkol som si z kávy a ksicht mi skrivilo a následne mi pani domáca novú kávu robila ......fujtajbl , tá stévia je ale nechutná...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lujza.j Pozri príspevok
"Zaujímavá." Najmä príspevok od Výliža Pičinského. To, čo píše, nebolo nikdy nikde spomínané, stále sa hovorilo len o sexálnom zenužívaní zo strany otca. Neverím, že je to pravda.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
...hehe....že dobré ráno ....aspoň nepodpichuj , zle som spal ...
...ešte dobre , že do tej roboty nemusím ...

Tá stévia ... raz mi na návšteve ponúkli ....
Veď si dia , cukor nemôžeš , dáš si stéviu ...?
Nuž som si drbol tých pár kvapiek adekvátne k tomu cukru ...tie 4 kvapky...
Chlipkol som si z kávy a ksicht mi skrivilo a následne mi pani domáca novú kávu robila ......fujtajbl , tá stévia je ale nechutná...
Asi milú stéviu ponúknem niekomu, kto chce viacej zdravšie žiť, ako som mala ja zámysel... Šak to nemá chuť... malo to sladiť, nesladí, len mi to kávu pokazilo...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Asi milú stéviu ponúknem niekomu, kto chce viacej zdravšie žiť, ako som mala ja zámysel... Šak to nemá chuť... malo to sladiť, nesladí, len mi to kávu pokazilo...
Mala si ju ochutnať ešte predtým, ako si ju tam dávala, nie? Nebola by si terazky smutná. Nie všetko čo je zdravé je aj chutné a naopak.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
"Zaujímavá." Najmä príspevok od Výliža Pičinského. To, čo píše, nebolo nikdy nikde spomínané, stále sa hovorilo len o sexálnom zenužívaní zo strany otca. Neverím, že je to pravda.
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

KALAMITA...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...
Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?
TWEETY, súd vedel všetko a preto mal problém s vrátením detí rodičom, ale bohužial musel súd kapitulovať pod mašinériou médií, čo nieje vždy dobré...-bez príčiny ti nikto dieta neodoberie, to sú hlúposti, čo boli natrepané v médiach...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Búrlivé víno- ten Kostelný dobre terorizuje tú svoju manželku, chuderka...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...
Tweety Pozri príspevok
Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?
Stanislav 1975 Pozri príspevok
TWEETY, súd vedel všetko a preto mal problém s vrátením detí rodičom, ale bohužial musel súd kapitulovať pod mašinériou médií
...skôr masírovanie hláv médiami ....teda za predpokladu , že TV Grc je médium...
, čo nieje vždy dobré...-bez príčiny ti nikto dieta neodoberie, to sú hlúposti, čo boli natrepané v médiach...
...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať