Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ešte dodám, že ten šofér stál autom asi 5 metrov za tým prechodom, takže rýchlo asi nešiel.
Blbá zhoda okolností...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
také prestoje? mňa to ešte len čaká
išla som cez apollo...prievozká...gagarinka.....cez prístavný som nešla...možno by to bolo za jedno....lebo celú Prievozskú som išla na spojke....potom trošku max na 3, ale od ta3 zase.....ale pohlavných údov bolo...haba-dej
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No a nejaké hovado vyhodilo v NR z okna paneláku psíka... Na mieste bol mŕtvy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Bola som vedľa tej nehody na pumpe, tam hovorili, že suverénne vykročil do cesty.
Je to hlavný výjazd z NR, áut ako nas...tých. Jednoducho si asi myslel, že to auto zastaví ihneď...
PResnejšie ale nevedeli povedať, takže to je JPP...
to milujem keď novinári hustia do gebulí chodcom že majú na prechode prednosť ale chcel by som toho novinára resp moderátora či by mal odvahu vstúpiť 2 - 3 metre pred také ľahké 6 tonové vozidlo, ani keby malo spätný ťah tak to neubrzdí ani z tridsiatky
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
išla som cez apollo...prievozká...gagarinka.....cez prístavný som nešla...možno by to bolo za jedno....lebo celú Prievozskú som išla na spojke....potom trošku max na 3, ale od ta3 zase.....ale pohlavných údov bolo...haba-dej
ja ok - černyšev - kaz za 12 min - obchvat je ok
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
to milujem keď novinári hustia do gebulí chodcom že majú na prechode prednosť ale chcel by som toho novinára resp moderátora či by mal odvahu vstúpiť 2 - 3 metre pred také ľahké 6 tonové vozidlo, ani keby malo spätný ťah tak to neubrzdí ani z tridsiatky
vsak 2-3 metre by som na prechode ani pred osobne nevstupil-staci dodrziavat dopravne predpisy a vyuzivat pri tom logiku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
vsak 2-3 metre by som na prechode ani pred osobne nevstupil-staci dodrziavat dopravne predpisy a vyuzivat pri tom logiku.
ty hej ale vieš koľko debilov tú logiku nemá? veľa šancí s autom nemáš a ešte navyše rozbitý zadok auta.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
ty hej ale vieš koľko debilov tú logiku nemá? veľa šancí s autom nemáš a ešte navyše rozbitý zadok auta.
ja mam zase zle skusenosti zo sofermi,idem po chodniku alebo prechode,auta stoja a potom ked som v ich drahe,tak sa vyrutili na mna ledva som odskocil,maju kamaratov na polici,tak su schopny cloveka aj zabit autom kvoli vlastnej arogancii a zlej nalade./mnozne cislo,lebo sa my to stalo 3 krat za 8 rokov/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
ty hej ale vieš koľko debilov tú logiku nemá? veľa šancí s autom nemáš a ešte navyše rozbitý zadok auta.
Logiku NEMÁ hlavne vyhláška ....že ako to je ???

..." vodič je povinný prispôsobiť .....blá , blá ......a predvídať ...blá , blá ..."......

Aj sa jeden posrať môže :
- zo stavu ciest
- z toho predvídania
- z tých chodcov
- z tých cyklistov .........ešte aj v takom nečase nie jeden blbec je schopný ....
- z tých pokút .....
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ešte som vybehla do mesta na nákup a v NR na kruháči niekoho auto prešlo...
Je tam síce prechod pre chodcov, ale bohužiaľ, keď si chodcovia neuvedomia, že sa na tom čerstvom snehu dosť blbo brzdí... Chudák šofér...
Je pravda, že šofér má prispôsobiť jazdu ..... atď ....ale ten chodec skôr ubrzdí svojich 50 - 100 kg, než auto svojich 1200.
Ja, ked som chodec, som veľmi ohľaduplná k vodičom.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som stále chodec...a som veľmi ohľaduplná k vodičom..u nás sa ani inak nedá,premávka ako na menhetene,policajti tak raz za rok -aj to len v noci, kvoli autíčkárom..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...ja som stále chodec...a som veľmi ohľaduplná k vodičom..u nás sa ani inak nedá,premávka ako na menhetene,policajti tak raz za rok -aj to len v noci, kvoli autíčkárom..
pepsi, ale ved vy tam elitu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi, ale ved vy tam elitu
..

..no veď hej!..preto sú u len v noci..nikto ich nevidí a tak môžu povedať, že tu boli..prv bývali častejšie, ale starosta zrušil diskotéku a tak neni o čom!...
(elita je na slobode, pre procesnú chybu)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pozeram pri zehleni v telke Hriesny tanec. Smutno mi je, ked pozeram Patricka...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

arizona Pozri príspevok
Pozeram pri zehleni v telke Hriesny tanec. Smutno mi je, ked pozeram Patricka...
Tak tuto som mala najradsej: - Silvia - yes, Mickey :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...ja som stále chodec...a som veľmi ohľaduplná k vodičom..u nás sa ani inak nedá,premávka ako na menhetene,policajti tak raz za rok -aj to len v noci, kvoli autíčkárom..
Aj k nám chodia kvôli autíčkarom... Ale nie na kontrolu, chodia na kšefty. Všetkým opravujú autá, zháňajú naftu atĎ....

No a čo sa týka Patrika miuáčka - dnes som videla prestrašnú fotku, ak máte odvahu tak kuk:
http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/bul...ed-smrtou.html
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no pekne list vyse eura,menime menu a nie cenu,nuz list uz stoji v eurach tolko co v korunah
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Káva, podkladajte kýbliky....
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

...a čaj
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
...a čaj
..

..krásny deň, Daví..dám si aj čajík, z takej krásnej konvičky!...páčila by sa mi aj doma taká...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať