Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pomaly sa táto téma zmenila na bulvár a krimi. Naozaj sa nemáte čím pochváliť?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka Pozri príspevok
Pomaly sa táto téma zmenila na bulvár a krimi. Naozaj sa nemáte čím pochváliť?
dnes som bola na obede a spomínalo sa tam, čo sa stalo jednému katolíckemu kňazovi, ktorý krstil detičky.....

keď ku krstnému otcovi pristúpil kňaz so zapálenou sviecou, novopečený krstný otec pokukoval, nevedel čo robiť, kňaz mu pošepol odpáľte.......
a čo on urobil????? bežal z chrámu ozlomkrky.......lapať ho museli........
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukučka Pozri príspevok
Pomaly sa táto téma zmenila na bulvár a krimi. Naozaj sa nemáte čím pochváliť?
nemyslim ze tragedie na cestach su bulvar,nazov temy je co sa my dnes stalo,co ma rozculilo,potesilo- zivot bohuzial nie je iba ruzovucky a prinasa cim dalej viac toho negativneho,ked bude to co potesi,tak sa tu objavi,myslim ze v tejto teme je toho primerane,raz prevazuje jedno,inokedy druhe.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
Pomaly sa táto téma zmenila na bulvár a krimi. Naozaj sa nemáte čím pochváliť?
...čoby aj nie.......

...že nové tričko mám , dcéra mi zaobstarala .....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ze vraj skandal ze chytili slovaka v Irane ako agenta CIA,tak neviem co je na tom skandalne, jedine to ze ho prichytili,lebo na to ze slovak sa uplatnil v CIA mozeme byt skôr hrdy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
ze vraj skandal ze chytili slovaka v Irane ako agenta CIA,tak neviem co je na tom skandalne, jedine to ze ho prichytili,lebo na to ze slovak sa uplatnil v CIA mozeme byt skôr hrdy.
...čítaj poriadne články a pochopíš , že nesúhlasím s tým " uplatnením ako agent " ....
...skôr iný výraz by som zvolil ...

...a ....hm .... Matej Valuch (25)....????????

Aj iné názory :
portál Hlas Ruska v článku: „Iránska televízia odhalila amerických špiónov“ Vo filme sa mladík s kučeravými dlhými blond vlasmi predstaví po anglicky ako Matej Valuch zo Slovenskej republiky a pokračuje v rozprávaní svojho príbehu. Spomína, že bol v kontakte s dôstojníkom CIA, ktorý mal úlohu dostať sa medzi iránsku elitu a zbierať informácie o úspechoch krajiny v oblasti najmodernejších technológií.
Mladý muž na nej hovorí, že do krajiny pricestoval v roku 2008 a priznáva sa, že pracoval ako agent pre americkú tajnú službu.
...som zvedavý na tú kačicu po tom nejakom čase ukľudnenia vášni médii.....


Na vstupný test do CIA sa prihlásili dvaja muži a jedna žena. Prvý muž príde na rad, pracovník CIA mu dá do ruky revolver a hovorí:
- V CIA potrebujeme odvážnych ľudí bez zábran. Teraz vojdete do miestnosti, kde je vaša manželka a zastrelíte ju. Tak sa presvedčíme, že ste schopný práce v CIA.
Chlapíkovi sa podlomia kolená, rozplače sa a hovorí:
- Nie, to predsa nemôžem. Zabiť svoju ženu by som nedokázal.
- Nuž, tak potom nie ste vhodný na prácu v CIA, - odpovie pracovník CIA a odprevadí chlapíka von.
Druhý muž príde na radu, dostane do ruky revolver a inštrukcie, aby vošiel do miestnosti a zastrelil svoju manželku.
Chlapík vypleští oči, zoberie revolver, vojde do miestnosti a po chvíli ticha rozsypaný výjde von a hovorí:
- Nie, nedokážem to!
Pracovník CIA sa poďakuje, oznámi mu, že neuspel a odprevadí ho von.
Na rad príde posledná uchádzačka. Pracovník jej dá do ruky zbraň a oznámi jej, že na úspešný vstup do CIA musí vojsť do vedľajšej miestnosti a zastreliť svojho manžela. Žena zoberie revolver, vojde do miestnosti, zatvorí dvere. Hneď potom počuť 13 výstrelov, potom nejaké tupé údery a po chvíli ticho. Dvere sa otvoria a ženská zanadáva: - Do čerta, v tej pištoli boli slepé náboje. Nakoniec som ho musela umlátit stoličkou!"
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

trisestri Pozri príspevok
nemyslim ze tragedie na cestach su bulvar,nazov temy je co sa my dnes stalo,co ma rozculilo,potesilo- zivot bohuzial nie je iba ruzovucky a prinasa cim dalej viac toho negativneho,ked bude to co potesi,tak sa tu objavi,myslim ze v tejto teme je toho primerane,raz prevazuje jedno,inokedy druhe.
nielen dnes, písala som pomaly....o sise....nadávky na politikov....no a čo teba potešilo, som ešte nečítala
ani správy nepozerám a vy aj 2x a ešte aj tu
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
potešil ma pohľad do TV programu - v stredu začnú ME v krasokorčuľovaní v Záhrebe a naša Dvojka zaradila záznamy - budem sa vyžívať a nostalgicky spomínať na "bleděmodré šatičky poseté stříbrnými flitry"
kto sa pridá? http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/m...sokorculovani/

Máme tam 17-ročnú Moniku Simančíkovú z Piešťan a tanečný pár Federica Testa - Lukáš Csölley (ona 19-ročná majsterka Talianska z Milána, on 22-ročný Bratislavčan)

Chlapa tam nebudeme mať žiadneho ani športovú dvojicu... aj tak sa teším
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
potešil ma pohľad do TV programu - v stredu začnú ME v krasokorčuľovaní v Záhrebe a naša Dvojka zaradila záznamy - budem sa vyžívať a nostalgicky spomínať na "bleděmodré šatičky poseté stříbrnými flitry"
kto sa pridá? http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/m...sokorculovani/

Máme tam 17-ročnú Moniku Simančíkovú z Piešťan a tanečný pár Federica Testa - Lukáš Csölley (ona 19-ročná majsterka Talianska z Milána, on 22-ročný Bratislavčan)

Chlapa tam nebudeme mať žiadneho ani športovú dvojicu... aj tak sa teším
krasomama tam sme mohli aj behnúť a nemuseli sme zo záznamu....vždy si kuknem kraso ked viem, že ho dávajú Zagrebačka ved tutok za rohom....
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
kukám, že vonku do tej čľapkanice sneží a teplota lezie dolu - zajtra ráno pred činžákom strúhnem trojitý rittberger
no čo... aj držkopád je pohyb vpred
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
kukám, že vonku do tej čľapkanice sneží a teplota lezie dolu - zajtra ráno pred činžákom strúhnem trojitý rittberger
no čo... aj držkopád je pohyb vpred
..

..ja pridám salchowa...a v duete so šarkanom sa nám možno aj dáka piruetka podarí...len namiesto sukničky budú prešíváky...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

KRESBA NA DNES
zdroj -Pravda.sk

0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..ja pridám salchowa...a v duete so šarkanom sa nám možno aj dáka piruetka podarí...len namiesto sukničky budú prešíváky...
už aj začni lepiť na prešíváky flitre a so šarkanom môžete skúsiť taký ten hodený skok ako športová dvojica... že trojitý twistovaný lutz
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukučka Pozri príspevok
nielen dnes, písala som pomaly....o sise....nadávky na politikov....no a čo teba potešilo, som ešte nečítala
ani správy nepozerám a vy aj 2x a ešte aj tu
to bude asi tym ze si ich necitala vsetky,alebo na tie pozitivne si zabudla,daval som aj take.a spravy treba pozerat,aby clovek bol informovany,samozrejme v rozumnej miere.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mne stačí počúvať v rozhlase...keď raz začas kuknem TV, nadávam redaktorom
to čo dávajú, sa správami nedá nazvať.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ze vraj skandal ze chytili slovaka v Irane ako agenta CIA,tak neviem co je na tom skandalne, jedine to ze ho prichytili,lebo na to ze slovak sa uplatnil v CIA mozeme byt skôr hrdy.
poker si už asi nezahrá
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Aj takto sa dá...
Tak to tu tedy ještě opravdu nebylo.

Před nedávnem jsem s překvapením sledovala, jak si jeden velice opálený mladík vzal z regálu u LIDLA do vozíku asi 30 lahví piva. Místo pokladny zamířil k vracečce, která je přímo v prodejně. Tam zdatně vyndával plné pivní lahve z košíku, a dával je do vracečky. Ta mu lahve přijala, a vyplivla lístek s 90,- Kč. Mladík nelenil, otočil se a udělal toto ještě 2x.
S údivem jsem sledovala, jak počítá, že dostane za vrácené lahve s pivem asi 270,- Kč.
Zamířil k pokladně, a nechal si peníze vyplatit. Pokladní si lístky z vracečky vzala, peníze dala cikánskému spoluobčanovi, a všichni byli spokojení. Pak že se ekonomika nebude točit.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
V NR to vyzerá ako na severnom póle...
Už len nejakého huskyho, aby ma odtiahol na daňák so súhrnným výkazom..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Volala mi nejaká teta z Dubnice nad Váhom, že som šťastlivec, čo vyhral robota kuchynského, len musím u mna doma urobiť nejaké sedenie s 3-mi pármi, tieto odrby ešte existujú ?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať