Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a kde sa stratila Pikoska,vie dakto co je z nou?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

viem, ale nepoviem
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Nepotešilo - 9. krát som pozametala sneh pred vchodom až po kontajner, popritom som minula 5 kg soli, zatiaľ sa nikto nešmykol, ale už to ide do mínusu, ktovie čo bude do rána. V noci určite nevyleziem, prvý krát ráno o piatej. Zajtra má už riadne mrznúť, to aby som prikúpila ďaľších 5 kg soli...vŕŕ....večne mám takú smolu, že keď mám službu v suteréne a priľahlých priestoroch vonku, tak sype do zbláznenia.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

terezamaria Pozri príspevok
Nepotešilo - 9. krát som pozametala sneh pred vchodom až po kontajner, popritom som minula 5 kg soli, zatiaľ sa nikto nešmykol, ale už to ide do mínusu, ktovie čo bude do rána. V noci určite nevyleziem, prvý krát ráno o piatej. Zajtra má už riadne mrznúť, to aby som prikúpila ďaľších 5 kg soli...vŕŕ....večne mám takú smolu, že keď mám službu v suteréne a priľahlých priestoroch vonku, tak sype do zbláznenia.
Terezka, až tak veľa by nemalo sypať. Snáď to zvládneš, držím palce
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

terezamaria Pozri príspevok
Nepotešilo - 9. krát som pozametala sneh pred vchodom až po kontajner, popritom som minula 5 kg soli, zatiaľ sa nikto nešmykol, ale už to ide do mínusu, ktovie čo bude do rána. V noci určite nevyleziem, prvý krát ráno o piatej. Zajtra má už riadne mrznúť, to aby som prikúpila ďaľších 5 kg soli...vŕŕ....večne mám takú smolu, že keď mám službu v suteréne a priľahlých priestoroch vonku, tak sype do zbláznenia.
v mínuse soľ nezaberá lebo sa nerozpúšťa v kvapaline,skôr piesok
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Zabijem ho ......: ohlásil sa mi kamoš o 22.00 hod., že súrne niečo potrebuje napísať na PC. Doteraz neprišiel, myslíte že mi dvíha telefón? Nie a ja tu tvrdnem, už som si 2 krát varila čaj aby som nezaspala. Už som aj nervózna či niekde nehavaroval, je poľadovica....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zabijem ho ......: ohlásil sa mi kamoš o 22.00 hod., že súrne niečo potrebuje napísať na PC. Doteraz neprišiel, myslíte že mi dvíha telefón? Nie a ja tu tvrdnem, už som si 2 krát varila čaj aby som nezaspala. Už som aj nervózna či niekde nehavaroval, je poľadovica....
Vypni svetla, odpoj zvonček - ak sa mu nechcelo, nech si napíše prstom do snehu, ak nemohol - kukaj správy
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A to ti nemá kto pomôcť? Žiaden chlap, alebo deti? Mne čistenie snehu úžasne dobíja baterky. Tesne pred sviatkami som impulzívne kúpila mojej malinkej kamarátke detskú lopatu na sneh. Minule mi jej mamka ďakovala za najlepší darček, malá princeznička sa najmenej raz denne pooblieka a so slovami "musím ísť pracovať" odkráča aj s lopatou do záhrady a rodina má aspoň hodinu pokoj.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Spolu s "Ivana Š" ponúkame čerstvo navarenú polnočnú kaficu. Páči sa, ponúknite sa

3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

radšej toto, len s upozornením, že nie som autorkou textu
torta.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám..pomeliem tú kafu zhora a zalejem,lebo surová mi nechutí,špricnem aj šlahajdu, komu chutí ,koláčiky od kuky si pokrájajte sami a inak už len fajn deň vám dnes...vonku je fajno,sniežik sa drží a tak , ak nemusíte, do auta nesadajte,alebo len opatrne v ňom...zatiaľ nie je odhrnuto...obecný cestár ešte spí...
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Zabijem ho ......: ohlásil sa mi kamoš o 22.00 hod., že súrne niečo potrebuje napísať na PC. Doteraz neprišiel, myslíte že mi dvíha telefón? Nie a ja tu tvrdnem, už som si 2 krát varila čaj aby som nezaspala. Už som aj nervózna či niekde nehavaroval, je poľadovica....
asi nemá v pere atrament tak neprišiel, aha on chce písať na PC, tak prepáč
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ešte čajík pre Vieroč, tiež sem nenakukne anyzanyč,hádam je v poriadku, no a ešte Macke...
...a šéfová hubatá to má akú pracovnú morálku?....čochvíľka je osem!..
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám..pomeliem tú kafu zhora a zalejem,lebo surová mi nechutí,špricnem aj šlahajdu, komu chutí ,koláčiky od kuky si pokrájajte sami a inak už len fajn deň vám dnes...vonku je fajno,sniežik sa drží a tak , ak nemusíte, do auta nesadajte,alebo len opatrne v ňom...zatiaľ nie je odhrnuto...obecný cestár ešte spí...
tie trubičky sú odkiaľ z Tesca alebo Kaflandu? Lebo nie že nás otráviš!
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kukučka Pozri príspevok
......Mne čistenie snehu úžasne dobíja baterky. Tesne pred sviatkami som impulzívne kúpila mojej malinkej kamarátke detskú lopatu na sneh. Minule mi jej mamka ďakovala za najlepší darček, malá princeznička sa najmenej raz denne pooblieka a so slovami "musím ísť pracovať" odkráča aj s lopatou do záhrady a rodina má aspoň hodinu pokoj.
Minulý piatok nám takto pomáhal vnuk (4), úžasnú výdrž mal, najlepšia hra pre neho, veľmi sa vytešoval. Poctivo čistil najmä chodník okolo domu, len aby mačičky nestáli na snehu, keď budú papať. Našťastie sme mali taký menší odhŕňač.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Minulý piatok nám takto pomáhal vnuk (4), úžasnú výdrž mal, najlepšia hra pre neho, veľmi sa vytešoval. Poctivo čistil najmä chodník okolo domu, len aby mačičky nestáli na snehu, keď budú papať. Našťastie sme mali taký menší odhŕňač.
Škoda že im ten entuziazmus bude s pribúdajúcimi rokmi ubúdať a keď sa vek bude blížiť k poslednému roku "- násť" tak si vypočuješ " zase ja a prečo ja?"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

naco cistit,ved sa rostopi celkom zaujimavy nazor http://www.pluska.sk/plus-7-dni/kome...sky-zakon.html
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
tie trubičky sú odkiaľ z Tesca alebo Kaflandu? Lebo nie že nás otráviš!
..

..nyjeee, sú z "friends18.com"...úplne nezávadné, dokonca sa z nich ani nepriberá!..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..nyjeee, sú z "friends18.com"...úplne nezávadné, dokonca sa z nich ani nepriberá!..
Keďže ich inak nemáme ako konzumovať, jedine oblizovaním monitoru, tak fakt nepriberieme
Jedine, že by sme mali monitor zaprášený
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať