Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Doma, doma . 3/4 je maród, synátor je maród, "vírus" sa má doliečiť - len ja sa mám schladiť!
...eeeeee....nie tak ...

Správnejšie :
...3/4 je maród , synátor je maród .....Ty potrebuješ zmúdrieť ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

našla som na FB ... milé

4 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

potesilo ma, ze v sobotu som si objednala cez net bezecky pas a dnes ho uz mam doma ... no a idem si ho poskladat ...hmm ... usmev padol ... kuknem poriadne na krabicu a tam iny typ - drahsi ... tak musim zajtra volat a nejako to doriesit, lebo na fakture mam uvedeny ten lacnejsi typ
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1Dara Pozri príspevok
potesilo ma, ze v sobotu som si objednala cez net bezecky pas a dnes ho uz mam doma ... no a idem si ho poskladat ...hmm ... usmev padol ... kuknem poriadne na krabicu a tam iny typ - drahsi ... tak musim zajtra volat a nejako to doriesit, lebo na fakture mam uvedeny ten lacnejsi typ
...hehehe....

Nie si natoľko bohatá , aby si lacné veci kupovala ....
Šak budeš roniť slzy dva krát ...
Raz pri tom behaní a následnej svalovke ...
Druhý krát pri pomyslení , že musíš ( chceš ) behať za také lóve ....

0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač Pozri príspevok
...hehehe....

Nie si natoľko bohatá , aby si lacné veci kupovala ....
Šak budeš roniť slzy dva krát ...
Raz pri tom behaní a následnej svalovke ...
Druhý krát pri pomyslení , že musíš ( chceš ) behať za také lóve ....

no to mas pravdu ... slzy urcite budu ... ale mam to preratane ... kupila som ho za cenu 50 vstupov do posilky, takze si budem robit ciarky koli navratnosti investicie

... ale mozno ho aj moj pes vyuzije ked nebudem doma a bude sa nudit
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tak tam napoj to dynamo, nech je užitočný - ako mi to srska poradil pri tom našom škrečkovi, čo sa rád po nociach kolotočuje
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ivana Š Pozri príspevok
tak tam napoj to dynamo, nech je užitočný - ako mi to srska poradil pri tom našom škrečkovi, čo sa rád po nociach kolotočuje
hmmm ... pospekulujem aspon baterky by mohol nabijat
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pobavilo ma ako blogeri utocili na Smer pre navrh zakona o povinnom pomere slovenskej hudby v radiach,pricom tento navrh zakona predlozil poslanec z opozicie /OLANO-Matovicovci/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
pobavilo ma ako blogeri utocili na Smer pre navrh zakona o povinnom pomere slovenskej hudby v radiach,pricom tento navrh zakona predlozil poslanec z opozicie /OLANO-Matovicovci/
....a to je aká ?????

...ooooo jééééé ....o júúúúúú .......lalalalalalalalala......( IMT Smile , Robko Opatovský ......)
Prípadne
...píp ,píp,píp .......( Rytmus a spol ) ....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
....a to je aká ?????

...ooooo jééééé ....o júúúúúú .......lalalalalalalalala......( IMT Smile , Robko Opatovský ......)
Prípadne
...píp ,píp,píp .......( Rytmus a spol ) ....
ta asi od tych co tam boli lobovat Durinda,Raz,Lipa
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak dnešný deň-tomu hovorím krásny a užitočný, dobre prežitý deň!...malinký je úžasný, aj by sa chcel so mnou vadiť, ale akonáhle mu šáhnem na bruško, že idú dole galotky, vie, že bude holoriťko a to je pre neho polahoda!..maminka ma síce presviedčala, že doma vydrží s papmerskou aj 3 hodinky , ale u nás to teda neny pravda!..cvrk-a nožičky šabličky, krivé ústočká, plačík ako siréna,ale všetko sa stratí, len čo idú dole galotky!..potom úsmevy, škerky, hrdielko sa snaží štebotkať!..mojkáčik!..
...šarkan bol tiež ukážkový, ešte sa síce príde prišmajchlovať, aby sa uistil, že on je stále môj,ale chová sa statočne a s rešpektom...
...no a tak!..krásny deň za mnou, počkám na Oňura a Savaša a vám prajem fajn večer...ešte trošku keksíkov posielam a padám odtiaľto...
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ani som nevedel,ze sa u nas poistuje aj toto-nasledky sexualneho obtazovania to su ake?http://www.topky.sk/cl/10/1339403/St...odnemu-za-sex-
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jééééžiškové husličky .....

To je STV už fakt na tom zle , keď si vzali do svojho košiara Vacvalovú a toho oného ....jucha ....
...že " Nikto nie je dokonalý " ....
To je síce aj fakt , ale tých dvoch teda ozaj nemusím ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Jééééžiškové husličky .....

To je STV už fakt na tom zle , keď si vzali do svojho košiara Vacvalovú a toho oného ....jucha ....
...že " Nikto nie je dokonalý " ....
To je síce aj fakt , ale tých dvoch teda ozaj nemusím ...
Napisem to takto,hviezdy odidu z STV za lepsim prijmom a ked inde ich vykopnu,alebo krachnu ich relacie,tak STV ich z radostou prijme spat./mimo menovanych Kocis, Malachovska,Nikodym atd/
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok
Jééééžiškové husličky .....

To je STV už fakt na tom zle , keď si vzali do svojho košiara Vacvalovú a toho oného ....jucha ....
...že " Nikto nie je dokonalý " ....
To je síce aj fakt , ale tých dvoch teda ozaj nemusím ...
Tak na týchto to neplatí. Tí sú naozaj "dokonalí".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
potesilo ma, ze v sobotu som si objednala cez net bezecky pas a dnes ho uz mam doma ... no a idem si ho poskladat ...hmm ... usmev padol ... kuknem poriadne na krabicu a tam iny typ - drahsi ... tak musim zajtra volat a nejako to doriesit, lebo na fakture mam uvedeny ten lacnejsi typ
toto mi niečo pripomína.... takého debilné veci sa stávajú mne....ak doriešiš ...daj vedieť ako sa si bežká-chodí
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
toto mi niečo pripomína.... takého debilné veci sa stávajú mne....ak doriešiš ...daj vedieť ako sa si bežká-chodí
jasne ... zo zaciatku to len na tu chodzu vidim
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
jasne ... zo zaciatku to len na tu chodzu vidim
kolega bol včera vo Friva sport....možno nakoniec ten eliptikal....že za 1000 euríkov by bol už taký normálny...uvidím
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
Jééééžiškové husličky .....

To je STV už fakt na tom zle , keď si vzali do svojho košiara Vacvalovú a toho oného ....jucha ....
...že " Nikto nie je dokonalý " ....
To je síce aj fakt , ale tých dvoch teda ozaj nemusím ...
Iba neviem čo sa Ti na nich nepáči. Ja osobne mám rada takýto typ relácií a či to bude robiť Eňa so spolužiakom, alebo niekto iný, je mi to jedno. Konečne sa zasmejem na múdrosti našich spoluobčanov. A Tebe keď sa také relácie nepáčia, tak si prelaď. Programov máš určite dosť - ja mám niečo cez osemsto staníc a štyri družice.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

wagner
Programov máš určite dosť - ja mám niečo cez osemsto staníc a štyri družice.
Hehehe - toto mi pripomenulo pana účetního Fatozziho pred voľbami - zaznamenal 1680 prepnutí počas jednej hodiny - len aby mal prehľad.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať