Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pmajap Pozri príspevok
Prihlás sa pod Rozalka2 s terajším heslom a mailom, takto ma pustilo
To nie je problém, ten vystane až vtedy, ak táto porada zanikne (?) a v novej ma s novým menom nepustí do Draka .... a to by som nechcela!

... a ani to nejde, nedá sa použiť tá istá e-adresa pre viac registrovaných.

Podarilo sa mi nakoniec tam dostať a chcem sa spýtať: je možnosť nastaviť príspevky tak, že najnovšie sú na prvej strane hore?
Inak nemám nič proti novotám, no tá nová porada sa mi - zatiaľ - nepáči: zľava sprava zbytočne veľká medzera, písmená podstatne menšie ako tu, my už len starší budeme a neustálym pozeraním do papierov a na monitor sa nám zrak už nevylepší.
Naposledy upravil Rozalka : 02.03.13 at 14:55
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..písmo si môžeš zväčšiť na aké ti vyhovuje..podrž -CTRL a pohybuj kolieskom na myške..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Valčake Pozri príspevok
..písmo si môžeš zväčšiť na aké ti vyhovuje..podrž -CTRL a pohybuj kolieskom na myške..
To poznám, ide mi o to, že tu napr. nemusím, prečo zrovna na porade2?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len tak rozmýšľam, nemohla sa vylepšiť táto? To budeme skákať z jednej na druhú, či? Niekde v zabudnutí máme aj môj štýl.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...táto zanikne nieeee? otázka kedy? ..no mne osobne vyhovovalo zimné obdobie na učenie sa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Len tak rozmýšľam, nemohla sa vylepšiť táto? To budeme skákať z jednej na druhú, či? Niekde v zabudnutí máme aj môj štýl.
Asi nie ...skôr nie ... skôr určite nie ....
Skákať tiež nie ....
Valčake Pozri príspevok
...táto zanikne nieeee? otázka kedy? ..no mne osobne vyhovovalo zimné obdobie na učenie sa
Skákať z jednej na druhú ???
Respektíve zanikne stará a bude iba nová ???

Nuž viacerí sa na Poradu vyfláknu už úplne ...stará zrušená , nová nikoho nejak nevzrušuje ( mňa teda určite nie ) ...
Záver sa dá aj predpokladať .....na kieho ďasa bude nová Porada na štýl FB , keď už dosť veľa ľudí práve na ten zdrhlo ...
Nováčikovia majú zo starej Porady hokej a či futbal ???...tak z tej novej budú mať pomaly olympijské hry ...

Čudujem sa ....fakt sa čudujem ......
Za tých pár rokov sa už inovovala Porada viac krát ...bolo plno pripomienok , no len minimum bolo vzatých v potaz ...
Šak beriem , pohoda ...majiteľ je majiteľ - jeho biznis ...

No iné fóra fungujú roky bez tých inovácií ....reklám je tam minimum ...život ide ďalej , všetko v poriadku ...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
Asi nie ...skôr nie ... skôr určite nie ....
Skákať tiež nie ....

Skákať z jednej na druhú ???
Respektíve zanikne stará a bude iba nová ???

Nuž viacerí sa na Poradu vyfláknu už úplne ...stará zrušená , nová nikoho nejak nevzrušuje ( mňa teda určite nie ) ...

No iné fóra fungujú roky bez tých inovácií ....reklám je tam minimum ...život ide ďalej , všetko v poriadku ...
Ty sem chodíš kvôli vzrušeniu? A hovoríš si vzruší ma , nevzruší ma , uvidíme. Pôjdem rašej asi spať?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Valčake Pozri príspevok
...táto zanikne nieeee? otázka kedy? ..no mne osobne vyhovovalo zimné obdobie na učenie sa
Richard povedal, že za dva-tri týždne. Teš sa. Stará zanikne - to vieš, fšecko staré zanikne
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tweety Pozri príspevok
Len tak rozmýšľam, nemohla sa vylepšiť táto? To budeme skákať z jednej na druhú, či? Niekde v zabudnutí máme aj môj štýl.
Vylepšovať budeš iba v novej porade. Možno aj takto
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska Pozri príspevok
veru nie sú - všade čakajú na koniec marca jak kura na sopeľ. na nemenovanom ministerstve nieto ani závesné poradače, tonery, .... na smiech
A prečo také ministerstvo nezrušíme? Načo je keď nič nemajú, nič nemôžu robiť a nikomu to nechýba.? Tak sú zbytoční. Štát ušetrí peniaze - chováme tu zbytočných darmožráčov
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

a prečo stará porada zanikne? ,ja chcem túto starú..., mna tie novinky nejako nebavia...
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
a prečo stará porada zanikne? ,ja chcem túto starú..., mna tie novinky nejako nebavia...
... no vidíš - a ty si ešte mladý! Čo máme povedať my, dámy vo veku? ja som v tomto dosť konzervatívna, inovácie nemám rada, ak v nich nevidím prínos.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...stará zrušená , nová nikoho nejak nevzrušuje ( mňa teda určite nie ) ...
wagner Pozri príspevok
Ty sem chodíš kvôli vzrušeniu? A hovoríš si vzruší ma , nevzruší ma , uvidíme. Pôjdem rašej asi spať?
...noooooo ....dobrá otázka .....

Odpovedať by sa dalo aj vo význame , že nie je vzrušenie ako vzrušenie ...
Ja sa viem vzrušiť aj pri hocakom podnete ... záleží od okolností ...
Vzrušený som bol , keď som si kúpil nový kvér ...zaobstaral nový noťebuke ...
Úplne paf som bol , keď mi moja chalúpka začala " pane " vravieť ...

Vzrušenie je , aj keď niekto iný sa vzruší ....trebárs aj tu , na Porade ...

Keď spomínaš to vzrušenie versus spánok ... nuž na toto je snáď zbytočná odpoveď ...
Jesť mi chutí , čúram parabolicky , čokoládu mám rád , šlahačka sa dá aj lízať ... spánok lieči ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
... no vidíš - a ty si ešte mladý! Čo máme povedať my, dámy vo veku? ja som v tomto dosť konzervatívna, inovácie nemám rada, ak v nich nevidím prínos.
myslím, že po zrušení starej P....ak tu bude hladať odpoved na problém....a páni......tak ich to odradí.....som tu daleko kratšie, ale nie som z toho Happy....ale to je môj - náš problém...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Nováčikovia majú zo starej Porady hokej a či futbal ???...tak z tej novej budú mať pomaly olympijské hry ...
lujza.j Pozri príspevok
myslím, že po zrušení starej P....ak tu bude hladať odpoved na problém....a páni......tak ich to odradí.....som tu daleko kratšie, ale nie som z toho Happy....ale to je môj - náš problém...
...BIG problém ............................
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.....kua ..........už aby bol štvrtok ....

Balím bágel ...

Piatok ráno štartnem mašinu a padám na chalupu ....serem na celú civilizáciu a idem sa katovať ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...bože zase som si objednala z netu "moju" značku...už som si povedala, že nyč...ale ked ja to nejako neviem a to som sa len včera "naťahovala" s kurierom.....kurier to je fakt diagnóza....prišla mi ráno sms...kedže som vedela že na dom.adrese nebudem hned som seriozne reagovala....pani dala číslo na "mojeho" kuríra...volam...nyč...asi ešte spal.....volam už na príme...hlásim, že budem inde...že OK okolo 15h prinesie ked roznesie BA-P.B.,.....adresu nepotrebujete.....nyje.....potom zavolám.......magor volá o 11.30h...dobrý som na /samozrejme na dom. adrese/.....tak mu hovorím, že som hlásila, že budem inde...to som s kým volala.....kurír so mnou ...on zabudol....ale, že do 15h doručí.....nedoručil...idem z roboty....po 17h...kurír...kde sa nachádzame...na ceste domov a kedy prídete, to sa pýta kurír v piatok pred BA-prázdninami ...neviem , stojím na pripájaní na prístavný most....no ale kedy asi, už som mala nervy...kedy nebol piatok ...tak na minutu......kurír...nemôžeme sa niekde stretnúť....ja kde na prístavnom moste- na obchvate.....takže on to nejak vyrieši...dá balík inému...lebo jemu za nedoručenie strhnú body...no šlak ma išiel trafiť...tak on je debil...lebo zabudne a ja sa mám z toho pos.ať, že jemu strhnú body.....po chvílke zase volá...no ako...ja pri Darexe...a asi zakoľko bude do 17.30h doma...neviéééém čo bude na zjazde na Komárno /srsković/ vie, že tam je u nás vždy dalšia kolóna......ale nebola bola som za 5min doma......volám mu a ten magor asi niekde tam býva...kde mi bol pri garáži...vrrrrrr...čo kurír to magor
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač Pozri príspevok
.....kua ..........už aby bol štvrtok ....

Balím bágel ...

Piatok ráno štartnem mašinu a padám na chalupu ....serem na celú civilizáciu a idem sa katovať ...
len to zo zaciatku neprehanaj a zacni pozvolna
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
.....kua ..........už aby bol štvrtok ....

Balím bágel ...

Piatok ráno štartnem mašinu a padám na chalupu ....serem na celú civilizáciu a idem sa katovať ...
a počasie ......bude už chalupárske?

lebo slniečko občas klame....aj moja pani čo jej upratujem...dnes slnko videla...už som aj drhla vchodové dvere...v žabkách na boso...ešte že mám mikinu okolo pása na kríže....tú som si obliekla...inak by som v krátkych rukávoch.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
a počasie ......bude už chalupárske?

lebo slniečko občas klame....aj moja pani čo jej upratujem...dnes slnko videla...už som aj drhla vchodové dvere...v žabkách na boso...ešte že mám mikinu okolo pása na kríže....tú som si obliekla...inak by som v krátkych rukávoch.....
...absolútne mi je to jedno ...

Keby aj motyky a či tragače padali z neba , aj tak čáru ťahám ....na 100 % .......
Dnu mám čo robiť ...vetrať , kúriť , poriadok v dieľni .....ajajááááááj .....

Samozrejme s ohľadom na objektívne príčiny ...( mama )........inak ma ani reťaze nezadržia ....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať