Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
A co si mal DN....ci ta u nas vykukali kukerom z poza stĺpu..
dožiadanie z iného mesta na vypočutie
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

odpočívajú v pokoji
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
to nefunguje tak, že dolafotanú robotnicu hodia pod sprchu s pôdorysom 1x1 meter a 10 min. na ňu pustia studenú vodu?
Vtedy...ani sprchu sme pre seba nemali....neznasala som dovliekli fetacku slapku...a mala som jej robit prehliadku....fuj....a este vacsie nervy ked vedla v obv. nebola kolegyna..tak este aj odtial dovliekli krasotinku....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

A DOST! Nepřenosnost jízdenek je nezákonná - zaujimave zistenie u susedov, predpokladam, ze toto tvrdenie by malo platit aj u nas
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pridajte hlasy - aspoň v tomto hlasovaní nezáleží na 83 hlasoch
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dnes som zistila, že zázraky sa dejú. Dostalo sa mi neočakávanej pomoci vo veci, v ktorej som ani nedúfala, že by sa to mohlo obrátiť v môj prospech. Na mieste, kde som sa to dozvedela som vyzerala asi takto . a to som tam išla
5 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dani a bližšie ten zázrak neobjasníš
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

zatiaľ nie, len našepnem, treba sledovať a dodržiavať termíny a to sa niekomu nepodarilo a niekto na to prišiel, kto sa postavil na moju stranu, takže to asi skončí s námietkou premlčania, bez nároku protistrany na čokoľvek. Aj keď som síce povedala, že som ochotná vec riešiť, tak mi bolo povedané z úst najpovolanejšieho, nech to nechám tak, keď je tam zákonná možnosť. A to že mi to v situácii akej som veľmi pomôže, o tom ani nehovorím
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dobré ráno prajem. kafu ani čajík ešte nevarím, vychladla by, ale tento dezertík si dajte, najlepšie chutí studený - vyložím do okna, berte si
je tam vonku väčšia zima ako v chladničke

http://www.nebickovpapulke.sk/recept...ocnym-kompotom

robili sme s 1/2 včera, ale trošku sme upravili recepis, a dávali sme to do pohárov rovno. 14 ks bolo . berte, lebo sa vám neujde ja som si jeden schovala
5 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kukuk, dobré ránko!


Nech sa páči kávička ku koláčiku Ivany Š. Koláčik mi navodzuje leto, ale to je ďalekooo!
Mrknite do receptu: zaujímavé na koláčiku je, že tam ide "ocedená smotana"....
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...páči sa mi takýto servis,aj by som si zvykla!..koláčik s malinami, kávička pod nošťok!..mňamm!..
...krásne slniečkové a zasnežené ráno hlásim a prajem z môjho konca a aj krásny deň vám prajem!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
dobré ráno prajem. kafu ani čajík ešte nevarím, vychladla by, ale tento dezertík si dajte, najlepšie chutí studený - vyložím do okna, berte si
je tam vonku väčšia zima ako v chladničke

http://www.nebickovpapulke.sk/recept...ocnym-kompotom

robili sme s 1/2 včera, ale trošku sme upravili recepis, a dávali sme to do pohárov rovno. 14 ks bolo . berte, lebo sa vám neujde ja som si jeden schovala
..

..podobné robím, ale dávam na dno misky piškoty,zalejem rozšlahanou smotanou s cukrom,znova piškoty, smotana navrch-až keď mierne vsiakne do piškotov,dám ovocie...semotamo do smotany kakao- a je dvojfarebné..

...díky za skvelé raňajky, Iví
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

willma Pozri príspevok
zatiaľ nie, len našepnem, treba sledovať a dodržiavať termíny a to sa niekomu nepodarilo a niekto na to prišiel, kto sa postavil na moju stranu, takže to asi skončí s námietkou premlčania, bez nároku protistrany na čokoľvek. Aj keď som síce povedala, že som ochotná vec riešiť, tak mi bolo povedané z úst najpovolanejšieho, nech to nechám tak, keď je tam zákonná možnosť. A to že mi to v situácii akej som veľmi pomôže, o tom ani nehovorím
tak veru, kto neskoro chodí - sám sebe škodí. treba vzniesť námietku premlčania a ak je to to, na čo myslím, tak nech si to presunú do iného chlievika
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Aj v tejto zime ma potešilo že asi budem mať konečne záhradu a tak som siala.......
Inak ma s týmto sjaním zaujalo, že to moje jednooké mača-najdúch vždy ma predbehne keď idem na WC, tam sa vyvalí a chce aby som ju počas "trónenia" škrabkala po brušku, pod krkom ..... Nejde o úchylku?
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Držím Ti silno prsty,nech už toho roku začneš so záhradou.Neviem si už bez nej predstaviť fungovanie a to mi nechýbala celý život.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Včera večer prišiel môj vnuk domov, v poriadku. http://www.sme.sk/c/6735120/skolaci-...h-miestni.html
Bola som na chalupe, až večer som sa dozvedela, že uviazli, no šoky. Boli vyše 24 hodín v autobuse. Aj tam nocovali.
6 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

z komunistov nikdy nebudu demokrati,vzdy sa nakoniec z nich vykluju diktatori,ktory obmedzuju slobodu prejavu.http://www.topky.sk/cl/100535/134344...nie-LGBTI-ludi
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

hubatá Pozri príspevok
Aj v tejto zime ma potešilo že asi budem mať konečne záhradu a tak som siala.......
Inak ma s týmto sjaním zaujalo, že to moje jednooké mača-najdúch vždy ma predbehne keď idem na WC, tam sa vyvalí a chce aby som ju počas "trónenia" škrabkala po brušku, pod krkom ..... Nejde o úchylku?
hehehe ... moj pes tiez vbehne, skontroluje ci je vsetko OK, necha sa pomojkat a vyjde strazit pred tronnu miestnost
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
z komunistov nikdy nebudu demokrati,vzdy sa nakoniec z nich vykluju diktatori,ktory obmedzuju slobodu prejavu.http://www.topky.sk/cl/100535/134344...nie-LGBTI-ludi
alebo za každú cenu snaha presadiť pozitívnu diskrimnináciu? ľudia čo zabezpečujú aby deti žili v domácnosti normálne nemajú čas na hlúposti. Nejakí buzíci nemajú čo robiť rúpami tak vymýšľajú ako sa zviditeľniť. Ja by som sa chcel každý deň aj dvakrát oprieť o ženu v tej najlákavejšej pozícii, ak to nedosiahnem tak čo mám teraz vykrikovať že som v mojej osobnej slobode obmedzovaný? Ach to by bolo dobre
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať